PDA

Zobacz pełną wersję : karkonosze 18-19.07



buba
20-07-2009, 20:14
ten weekend byl totalnie zwariowany ;) mieliśmy jechac na festyn do lwowka slaskiego a sie skonczylo na karkonoszach, mielismy spac w chatce AKT a wyladowalismy w odrodzeniu ;) zapowiadal sie upalny lipcowy duszny i burzowy weekend a sobotnie klimaty i temperatury wypadly jak w listopadzie.. obawialismy sie tlumow stonki w srodku sezonu a na szlakach bylo totalnie pusto...

http://picasaweb.google.pl/koza.zza.plota/200907_karkonosze#

tomekpu
21-07-2009, 12:29
A Jak Odrodzenie? Ponoć ostatnio nie ma najlepszej opini.

majka777
21-07-2009, 14:11
No właśnie buba, temat schronisk jest teraz "na tapecie" na forum. Podziel się swoimi odczuciami nt. Odrodzenia :-)

buba
21-07-2009, 18:11
naprawde po tym co slyszalam o tym obiekcie to jestem w szoku tak sie pozytywnie zaskoczylam

-obsluga jest niesamowicie mila, usmiecha sie , zagaduje
- wrzatek za darmo, na ladzie lezy cukier, lyzeczki, cytryna i mozna sobie je brac do woli do wlasnej herbaty
-jak pilismy swoje piwo to sam zapytali czy nam podac do niego kufle
-sok do piwa dostalam za darmo
-pytalam- noclegu na glebie udzielaja bez problemu, ale tylko wtedy gdy wszystkie pokoje sa juz zajete
-jak przyszlismy ociekajacy woda to obsluga bardzo zaangazowala sie w szukanie miejsc gdzie mozemy wysuszyc ciuchy, pokazywali nam ktore kaloryfery sa cieple, buty zaniesli do kotlowni, rozpalili kominek

jedynym minusem wedlug mnie jest wielki telewizor ktory powiesili w jadalni, co robi lekko mcdonaldowy klimat, ale coz, nie jest to chatka aby miala same zalety

tomekpu
22-07-2009, 08:40
Nowy dzierżawca? Znaczy nie trzeba za granice chodzić spać? Pasowało by osobiście potwierdzić Twoje rewelacje :)) Pozdrawiam.

buba
22-07-2009, 13:25
a za granica to tam niby jest gdzie spac? tam chyba dopiero bida z fajnymi noclegowniami :( u nas to chociaz zawsze do chatki AKT mozna zajść :)

tomekpu
22-07-2009, 14:08
Wyczytałem, od 1 marca jest nowy dzierżawca. A spanie polecano mi za miedzą, ale chyba to już nie aktualne, na szczęście. Pozdrawiam.

Derty
24-07-2009, 13:20
( u nas to chociaz zawsze do chatki AKT mozna zajść :)
masz na myśli chatkę pod Śmielcem? Przejął ją ktoś nowy i...chyba na razie zamknięta. Dowiem się wiecej, to podam wieść...

buba
27-07-2009, 18:56
masz na myśli chatkę pod Śmielcem? Przejął ją ktoś nowy i...chyba na razie zamknięta. Dowiem się wiecej, to podam wieść...

nieee, chatke na bazynowych skalach czy hutniczym grzbiecie- roznie na to mowia..

pod smielcem nie bylam na razie, wiem ze zamknieta..ale jakby sie dalo jakos to baardzo przechetnie bym tam zawitala :)