PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego jest tak, i jak zrobić by było inaczej?



sir Bazyl
20-07-2009, 23:47
Czołem!
Nie wiem czy też tak macie, ale ja mam tak, jak bym właśnie nie chciał mieć, a wręcz przeciwnie, chciałbym mieć inaczej niż mam! Tzn., się loguję na forum, wyświetlam nowe posty i nagle muszę przerwać i nie odznaczam opcji przeczytane fora tylko się wylogowuję, a tu przy następnej wizycie nie ma już tematów, które widziałem wcześniej, tylko następne. Dlaczego tak jest i po co w takim razie jest opcja zaznaczania zaznacz przeczytane fora skoro i tak automatycznie przy wylogowaniu komputer uznaje, że wszystko nowe zostało przeczytane? I jak tu cholerę przechytrzyć?

bartolomeo
21-07-2009, 06:31
No to ja mam troszkę lepiej - lista nowych postów jest aktualna po zamknięciu i ponownym otwarciu przeglądarki (właśnie sprawdziłem), gubią się tylko czasem (nie zawsze) informacje, które z tych postów już przeczytałem (wyświetlane bez pogrubienia), a których jeszcze nie (pogrubione). Zerowanie tej listy następuje dopiero po wybraniu "Zaznacz przeczytane fora" z "Szybkiego menu".

Może mamy inne przeglądarki? Ja mam Firefoksa. No i się z forum nie wylogowuję, przeglądarka mnie pamięta i wystarczy kliknąć w zakładkę i bez ręcznego logowania mam dostęp do forum.

majka777
21-07-2009, 14:54
Ciekawe czy nie dałoby się ustawić takiej wygodnej opcji, jaka jest na niektórych forach "zobacz posty od ostatniej wizyty".