PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysł na transort miedzy Wola Michowa a Wetlina



pietia
22-07-2009, 10:36
Witam, czy to co pokazuje mi rozklad PKSu to prawda? Potrzebuje dojechac 10.08 miedzy Wola Michowa a Wetlina - rozklad nie zna takiego polaczenia. Jakies pomysly?

Floydd
22-07-2009, 11:43
Bezpośredniego połaczenia PKS nie ma. Trzeba najpierw dojechac do Cisnej i dalej PKS-em lub busem do Wetliny.

Lithandra
22-07-2009, 12:27
Albo autostopem. W Bieszczadach ludzie jeszcze normalni i wciaz zabieraja.

No, moze z wyjatkiem tych w duzych, drogich samochodach terenowych, bo jak jestes tuptajacy to moglbys im dywaniki zabrudzic...

vm2301
22-07-2009, 13:41
Bywają wyjątki;)

Kiedyś autostopując zatrzymałem małżeństwo wypasioną limuzyną...gdym popatrzył na wnętrze, a potem na swoje ubłocone buciory, to grzecznie przeprosiłem za kłopot i wyjaśniłem, że mam bardzo brudne buty, że może spróbuję złapać coś innego...stwierdzili, że na tych dywanikach nie śpią ani nie jedzą, a że buty bywaja brudne to normalne;)

kufel
22-07-2009, 19:10
Bywają wyjątki;)

Kiedyś autostopując zatrzymałem małżeństwo wypasioną limuzyną...gdym popatrzył na wnętrze, a potem na swoje ubłocone buciory, to grzecznie przeprosiłem za kłopot i wyjaśniłem, że mam bardzo brudne buty, że może spróbuję złapać coś innego...stwierdzili, że na tych dywanikach nie śpią ani nie jedzą, a że buty bywaja brudne to normalne;)

Potwierdzam. W czerwcu jechałem VW Passatem (nie przemytniczym, 15 letnim kombi, tylko nowiutkim sedanem :P ) z sympatycznym małżeństwem z Wrocławia. Ja również miałem opory przed wsiadaniem patrząc na stan moich butów, jednak właściciele powiedzieli, żebym się nie kłopotał, jak wyżej.

Podobnie było podczas powrotu z Tarnicy, gdzie zastała nas ulewa. Wsiadając do Seata Toledo kierowca powstrzymywał nas przed rozkładaniem suchej peleryny przeciwdeszczowej na siedzeniu, żeby go nie zmoczyć i ubrudzić. Ostatecznie rozłożyliśmy ją, ale kierowca jeszcze chwile był oburzony, że robimy sobie problem ;)

Także, zależy na kogo trafiasz, ale w Bieszczadach raczej nie ma problemu z podróżą autostopem.

PaweleS
23-07-2009, 07:29
Zdecydowanie potwierdzam.
Sam korzystałem wiele razy ze stopa i zawsze ktoś się zatrzymał.
Starsi,młodsi czy bardzo starsi.Starymi samochodami czy też nowymi,wypasionymi.
Sam zresztą ,jeśli tylko mam miejsce też to robię.
Trzeba spłacać dług.(no nie do końca tak:wink:)
Dla mnie jazda stopem jest nierozłaczna z Bieszczadami.
Pozdrawiam

Czapa
23-07-2009, 10:53
Pietia:

http://www.bieszczady.pl/rozklad_pks_bieszczady/?catID=660&przystanek=wola_michowa

Tak jak Floydd powiedział jak bardzo Ci zależy na pks to jedynie do Cisnej dojedziesz no i potem z przesiadką do Wetliny.

Ale to są dwa dni przed Bieszczadzkimi Aniołami i wtedy będzie tam kursowało bardzo dużo turystów, więc stop będzie najlepszym rozwiązaniem:)

Recon
23-07-2009, 22:10
Czy wszystko trzeba podawać na tacy?
W Google wpisujesz "Veolia" odszukujesz temat z Bieszczadami i kombinujesz już plany jazdy http://www.vtbieszczady.pl/ .
Ja wracałem z Żubraczego w tym roku po logistycznym przygotowaniu jak wyżej i miałem odjazd z Żubraczego (to kilka przystanków dalej ale ten sam autobus) do Cisnej o 19.21 a z Cisnej (drugi przystanek w centrum Cisnej ale po drugiej strony szosy) jest autobus pośpieszny o 20.20. Można? I co? Ja zdanżam i Pan zdanża. :)