PDA

Zobacz pełną wersję : reklamy



WUKA
27-07-2009, 09:39
A ja mam pytanie,czy nie da sie jakoś wyeliminować NACHALNEJ reklamy,która pojawia sie zaraz po otwarciu?

piotr_pulawy
28-07-2009, 12:08
ja nie mam żadnej reklamy (?)

konik
28-07-2009, 12:43
ja nie mam żadnej reklamy (?)

Pewnie reklamodawcy uznali, że nie należysz do ich targetu;)

WUKA
28-07-2009, 14:56
No cos w tym jestem-w kółko mam reklamy karmy dla psów i kotów.Wywiad działa?Nie co jem,tylko co mam!

konik
28-07-2009, 15:08
No cos w tym jestem-w kółko mam reklamy karmy dla psów i kotów.Wywiad działa?Nie co jem,tylko co mam!

WUKA, ja Ci dobre radzę - Ty sobie ten swój komputer dobrze obejrzyj, a najlepiej wymień:grin: Ja jak wymieniłem swój poprzedni od razu przestano mnie namawiać do kupowania owsa:grin:

WUKA
28-07-2009, 15:39
He,he! Może przez kamerke skaypa zaglądają co mi tu po domu chodzi?

konik
28-07-2009, 15:53
He,he! Może przez kamerke skaypa zaglądają co mi tu po domu chodzi?

No WUKA, dobrze kombinujesz, oni podobno taki sprzęt mają, że głowa mała:grin: Ale jest na to sposób: jak chcesz siąść do komputera - zasłoń okna, zgaś światła, dla pewności wszystkie ściany pomaluj na czarno, na drzwiach zewnętrznych powieś kłódkę z kartką "nikogo nie ma" i wtedy powoli uruchamiaj kompa. Staraj się nie oddychać, żeby nie było najmniejszego ruchu powietrza. Ja to stosowałem i dopóki się nie kapnęli że mimo kartki jestem w środku - wszystko było ok. Potem, jak pisałem, musiałem kupić nowy komputer:grin:

konik
28-07-2009, 22:04
No dobra WUKA, zgódźmy się, ten dowcip nie bardzo mi wyszedł. Nie każdy wychodzi, ale zgódźmy się i w tym - próbować trzeba;)

WUKA
28-07-2009, 23:14
Zgodliwa jestem,próbuj dalej.Rozśmieszyłeś mnie parę razy!Pozdrawiam! Iiiihaha!

Hero
28-07-2009, 23:45
Ale po otwarciu czego ? Nie napisałaś czy chodzi o forum, któryś z bieszczadzkich portali, czy jakąś inną stronę. Ja na forum nic nie mam, za to na jednym z portali mam łiskasy i inne pedigry pale co się nie chcą zamknąć. Niestety, trzeba je przecierpieć.

WUKA
29-07-2009, 00:04
Tak,zaraz po otwarciu "odkryjbieszczady" mam
całą zgraje piesków i kotów! Już wiem,że nie ma na to rady-siła reklamy!

konik
29-07-2009, 09:41
nie ma na to rady-siła reklamy!

Tak, tak, WUKA, na reklamy nie masz rady. Takie przyszły czasy - mało poetyckie, bardzo infantylno-merkantylne:cry:
(no to żeśmy sobie z rana, dla poprawy humoru, ponarzekali;)).

piotr_pulawy
29-07-2009, 10:26
zainstaluj jakiegoś ad-blockera na przeglądarkę

bieszczadzkie.info
05-08-2009, 10:22
prawdopodobnie mówicie o reklamach, które pojawiają się "dzięki" używaniu statystyk -> stat24.pl od dłuższego czasu wprowadzili oni własnie takowe reklamy na damowych kontach użytkowników...

autorom w/w stron (a podano tylko jedną, wiem że na co najmniej jeszczcze jednej takie coś jest) żeby zrezygnowali ze stat24 - niby mają się dzielić dochodem czerpanym z reklam z użytkownikami, jednak pieniądze te będą na tyle marne że nie zrewanżują ucieczki odwiedzających strony

a co do reklam na tym forum, to nie spotkałem się a z kodu widzę, że nie korzystają ze stat24 chyba że WUKA nie ma go na myśli :)

vm2301
05-08-2009, 10:51
Używam firefoxa z dodatkiem adblock plus...i nie wiem o czym mówicie;)
Piotr z Puław dobrze prawi.

admin
06-08-2009, 03:20
Forum nie ma reklam. I będę się starał by nie miało.

Niemniej - pamiętajcie że kasa (najczęściej marna) która pojawia się na koncie administratorów bieszczadzkich serwisów za świecenie reklam na ich stronach nie rekompensuje pewnie 10% całości kosztów. Ot taki mały dodatek.

Marcowy
15-08-2009, 19:36
A mógłbyś zadziałać, żeby ze strony głównej serwisu zniknęła "d***a misia"? Ani to estetyczne, ani aktualne ;)

admin
23-08-2009, 22:56
Chyba juz zniknęła bo ja nie widzę by była ;S

sir Bazyl
17-10-2020, 09:44
Jakieś g.... podczepiło się pod forum a objawy są takie (przynajmniej u mnie):
- w telefonie z androidem (nie wiem czy to ważne ale może) wpisuję w wyszukiwarkę google "bieszczadzkie forum dyskusyjne";
- z listy wyników wybieram nasze forum i pokazuje się takie dziadostwo:
47877
- muszę cofnąć i jeszcze raz kliknąć w link i wtedy wskakuje strona główna forum. W tamtym tygodniu reklama była inna ale też wyskakiwała.
Na kompie jest wszystko ok.
Na telefonie jak wyszukuję inne strony to nic takiego się nie podczepia i od razu się otwierają.
Jak się pozbyć tego draństwa?

PS
Na kompie pokazuje się taki komunikat przy wyszukiwaniu przez google:

47878

bartolomeo
17-10-2020, 10:46
Nie mam pojęcia co to jest. Będę szukał.

bartolomeo
17-10-2020, 17:01
Czy ktoś ma u siebie podobne objawy jak te opisane przez Bazyla? Próbowałem na wiele sposobów i mnie nie udało się nic takiego zobaczyć.

Verid
17-10-2020, 17:21
Sprawdziłem na Chromie w tel ale nic się nie pokazało. Firefox na PC też bez ekscesów ale to akurat nie jest miarodajny test bo mam doklejonego uBlock Origin i NoScript które wycinają znamienitą większość "dziwactw" internetu.
Spróbowałem starego IE który oczywiście w dalszym ciągu jest przemycany z Winzgrozą i przy tej samej procedurze (wyszukanie hasła w Google apotem klik link) dostałem błąd jak poniżej:

47879

Po kliknięciu na [Tak] dostaję taki ciąg - może komuś coś to powie bo ja za cienki w uszach jestem:

47880

Popróbuję jeszcze na innym sprzęcie.

Piotr Niedziela
18-10-2020, 19:37
Na moim androidzie wchodzi bez żadnego błędu. Może jakieś świństwo masz w telefonie. Sprawdź telefon dobrym antywirem.

sir Bazyl
18-10-2020, 23:14
Czy ktoś ma u siebie podobne objawy jak te opisane przez Bazyla? Próbowałem na wiele sposobów i mnie nie udało się nic takiego zobaczyć.

Właśnie spróbowałem i chodzi dobrze ale jak bum cyk cyk wcześniej coś się podczepiało. Chyba masz taką moc, że jak zacząłeś próbować to wystraszyłeś to dziadostwo :)

Matek
27-04-2021, 16:08
Hey. A ja mam pytanie trochę pod innym katek :) prowadze teraz badania co do mailingu (tu był link). Jak reagujecie na roznego rozaju oferty wysylane do was? Ciekawu jest feedback od osob, ktore nie sa ze sfery marketingo
wej :) Bede wdzieczny za szczere odpowiedzi!

bartolomeo
27-04-2021, 17:42
Jak reagujecie na roznego rozaju oferty wysylane do was?

Dajemy bana.

włóczykij
27-04-2021, 20:14
Hey. A ja mam pytanie trochę pod innym katek :) prowadze teraz badania co do mailingu (http://tu był link). Jak reagujecie na roznego rozaju oferty wysylane do was? Ciekawu jest feedback od osob, ktore nie sa ze sfery marketingo
wej :) Bede wdzieczny za szczere odpowiedzi!
Majo byc napisane tako polszczyzno?