PDA

Zobacz pełną wersję : Jesteście żałośni



frecio
19-09-2002, 12:46
Cześć Żałosni !

te wasze wypowiedzi o górach[Bieszczadach] pierwszych górach w których się zakochałem; koszmar jesteście żałosni; jak tacy sa ludzie których mijam w górach to dzięki ale chyba sobie odpuszczę góry albo was już ku.. kurcze sam nie wiem tylko ten człowiek który "zdenerwował" Lupina jest jeszcze jakiś normalny; albo to ja i Michał ;chyba Michał; należymy to tych ludzi nie normalnych tyle o moim odczuciu ; i tak na forum mało gadam ; na początku byłem zafascynowany tym forum; ale już od miesiąca fascynacja zmieniła się w złość a dzisiaj to się już [muszę użyć tego słowa] wkurwiłem.


frecio

bieszczadnik?

Anonymous
19-09-2002, 13:04
Witam!

Forum jest wolnym medium! Jest tu miejsce także i na takie wypowiedzi.

Proszę Ciebie oraz innych użytkowników o jedno: nie używajcie brzydkich wyrazów.

Licząc, iż w przyszłości weźmiesz pod uwagę moją prośbę - dziękuję w imieniu uzytkowników. :)

T.B.
19-09-2002, 13:37
No i może jakieś konkrety?

Złośliwiec
19-09-2002, 13:41
Witam

Hmmm, T.B. - jakich oczekujesz konkretów od Frecio, skoro pisze o swoich odczuciach?

Pozdrawiam

Złośliwiec Michał

T.B.
19-09-2002, 14:03
Odczucia to się ma jak komuś jest zimno, albo mokro.
Jeśli dorosły (?) człowiek nazywa kogoś publicznie żałosnym, to powinien umieć to uzasadnić.

Złośliwiec
19-09-2002, 14:59
Witam

No jeżeli to określenie ubodło, to pewnie po tych postach cosik napisze.

Pozdrowienia

Złośliwiec Michał

frecio
19-09-2002, 15:57
Witam Ponownie!!


Po pierwsze ;
przepraszam za tak zwane brzydkie słowa
Po drugie;
dosyć ubogie odczucia ma ktoś kto czuje tylko ciepło i mokro i to są konkrety według mnie. T.B. sam sobie odpowiedz czemu jesteście tacy jak was nazwałem; jeżeli czujesz tylko ciepło i mokro to nie ma sensu dalej tłumaczyć Koniec na tym

Pozdrawiam

WSZYSTKICH ha :)

frecio
19-09-2002, 16:06
T.B. taki już jesteś stary i doświadczony [dorosły (?)] może czas na emeryturę a i nigdy nie zgadniesz ile mam lat T.B.

Człowiek dorosły co to znaczy?

T.B.
19-09-2002, 16:42
Żebyś mógł poszerzyć repertuar swoich "dowcipów" dodam, że nie tylko jestem stary, ale jeszcze:
- ze wsi,
- siwy,
- łysiejący,
- gruby,
- kulawy.
Na moich WWW (i nie tylko) znajdziesz zdjęcia moje i mojej rodziny. Te obrazki na pewno też tfurczo opiszesz w swoim stylu.

Lupino
19-09-2002, 18:50
Drogi T.B.

Nie przejmuj się, takie "dowcipy" ze strony "starych bieszczadników" to zaszczyt. Musimy to przyjąć z pokorą.....
A może trzeba się jakoś w łaski wkupić???


Pozdrawiam

Złośliwiec
19-09-2002, 19:05
Witam !

Drogi Lupinku!

W moje łaski i tak nie jesteś w stanie się wkupić. Po tym co na razie zaprezentowałeś - jesteś za krótki. Ale spoko. To nie znaczy, że nie należy Ci się szacunko - ot taka ludzka przypadłość, która nakazuje wszystkie stworzonka Boże traktować z szacunkiem. I nie przypisuj mi określeń, których nie używam.

A T.B. poradzi sobie doskonale bez Twojej pomocy.

Pozdrawiam

Złośliwiec Michał

T.B.
19-09-2002, 22:50
Poradzi, nie poradzi - zostaw mojej ocenie wypowiedzi skierowane do mnie.

Mój stosunek do Ciebie był do tej pory chwiejny. Wydawało mi się nawet przez jakiś czas, że to tylko kwestia przyzwyczajenia się do Twojego "specyficznego sposobu bycia". Teraz poddaję się. Na Twój użytek stwierdzam, że jestem dla Ciebie za krótki.

Życzę zdrowia
(Bo czegóż jeszcze mogę Ci życzyć?)

Złośliwiec
19-09-2002, 23:06
Witam !

Widzę, że także jesteś nadwrażliwy - oczywiście, że Twoja wola. Ja tylko powiedziałem to co wnioskuję po postach. Ot i wsio.

Zresztą wcześniej napisałem w temacie "Omijam" co myślę o takiej "zabawie", ale chyba jakoś nie chce Wam się połączyć kilku postów w całość.

Dzięki za życzenia.

Pozdrawiam