PDA

Zobacz pełną wersję : Oddam sprzęt używany



diabel-1410
10-08-2009, 04:38
poniewaz kazdy z nas dokonał kiedys jakiegos zakupu sprzetu ktory mu sie znudził lub z innych powodów jest juz nieuzywany proponuje zamieszczac tu informacje typu oddam.Na dobry poczatek-oddam buty CAMPUS rozmiar 44 praktycznie nowe.kontakt przez priva

Stały Bywalec
11-08-2009, 11:13
Nie jest to "sprzęt", lecz specjalistyczna książka, także z Bieszczadami związana.
:oops:

Mogę oddać darmo (a nawet ponieść koszt wysłania listem poleconym) książkę pt. "Kościoły wschodnie w Rzeczypospolitej około 1772 r."
Autor: Witold Kołbuk.
Wyd. Instytut Europy Środkowo-Wschodniej. Lublin 1998.

Zanim jednak Sz. Koleżanko/Kolego z Naszego Forum "napalisz" się na tę książkę, koniecznie przeczytaj, co piszę poniżej - aby nie powielić mojego błędu (też się przed ok. 10 laty na tę książkę, wnioskując tylko po jej tytule, "napaliłem").

Książka liczy 459 stron, z czego tylko 50 stron (str. 27-76) to część opisowa. Reszta (poza wstępem) to wykazy diecezji, dekanatów i parafii Cerkwi greckokatolickiej, Cerkwi prawosławnej oraz Kościoła ormiańskokatolickiego, a także monasterów ww. Kościołów.

Są tam oczywiście wymienione m.in. wszystkie parafie bieszczadzkie, z zaznaczeniem, czy była ona pod patronatem królewskim czy szlacheckim, a także czy budynek cerkwi był murowany, czy drewniany.
Np.
Cerkiew greckokatolicka
Diecezja Przemyska
Dekanat Baligród
(...)
20. Łopienka, rus, mr, s, Prakseda PM (...)
(...)
Co odpowiednio oznacza:
- województwo ruskie,
- cerkiew murowana,
- patronat szlachecki,
- św. Prakseda Panna i Męczennica.

Jak widzicie, jest to książka "wielce specjalistyczna", przydatna osobie parającej się na codzień teologią, religioznawstwem, ew. piszącą pracę naukową z historii.
I tylko takiej osobie chciałbym ją ofiarować. Niech się ów "biały kruk" (w sensie tematyki, nie daty wydania) dłużej już nie marnuje (ok. 10 lat zalegania w mojej bibliotece wystarczy).

Reasumując, ew. zainteresowanych proszę o zgłaszanie - do dn. 6 września 2009 r. chęci otrzymania tej książki w podarunku ode mnie, ale koniecznie z podaniem motywacji.

Zastrzegam sobie możliwość wyboru osoby zainteresowanej, na podstawie własnej, subiektywnej oceny jej motywacji.

diabel-1410
18-08-2009, 14:01
buty juz znalazły chetnego wiec czekam na nastepcow

Stały Bywalec
04-09-2009, 19:58
Nie jest to "sprzęt", lecz specjalistyczna książka, także z Bieszczadami związana.
:oops:

Mogę oddać darmo (a nawet ponieść koszt wysłania listem poleconym) książkę pt. "Kościoły wschodnie w Rzeczypospolitej około 1772 r."
Autor: Witold Kołbuk.
Wyd. Instytut Europy Środkowo-Wschodniej. Lublin 1998.

Zanim jednak Sz. Koleżanko/Kolego z Naszego Forum "napalisz" się na tę książkę, koniecznie przeczytaj, co piszę poniżej - aby nie powielić mojego błędu (też się przed ok. 10 laty na tę książkę, wnioskując tylko po jej tytule, "napaliłem").

Książka liczy 459 stron, z czego tylko 50 stron (str. 27-76) to część opisowa. Reszta (poza wstępem) to wykazy diecezji, dekanatów i parafii Cerkwi greckokatolickiej, Cerkwi prawosławnej oraz Kościoła ormiańskokatolickiego, a także monasterów ww. Kościołów.

Są tam oczywiście wymienione m.in. wszystkie parafie bieszczadzkie, z zaznaczeniem, czy była ona pod patronatem królewskim czy szlacheckim, a także czy budynek cerkwi był murowany, czy drewniany.
Np.
Cerkiew greckokatolicka
Diecezja Przemyska
Dekanat Baligród
(...)
20. Łopienka, rus, mr, s, Prakseda PM (...)
(...)
Co odpowiednio oznacza:
- województwo ruskie,
- cerkiew murowana,
- patronat szlachecki,
- św. Prakseda Panna i Męczennica.

Jak widzicie, jest to książka "wielce specjalistyczna", przydatna osobie parającej się na codzień teologią, religioznawstwem, ew. piszącą pracę naukową z historii.
I tylko takiej osobie chciałbym ją ofiarować. Niech się ów "biały kruk" (w sensie tematyki, nie daty wydania) dłużej już nie marnuje (ok. 10 lat zalegania w mojej bibliotece wystarczy).

Reasumując, ew. zainteresowanych proszę o zgłaszanie - do dn. 6 września 2009 r. chęci otrzymania tej książki w podarunku ode mnie, ale koniecznie z podaniem motywacji.

Zastrzegam sobie możliwość wyboru osoby zainteresowanej, na podstawie własnej, subiektywnej oceny jej motywacji.
Jak dotychczas - nikt się nie zainteresował.
:???:

Przedłużam termin zgłoszeń do dn. 11 października 2009 r.
:-)

Recon
29-11-2009, 22:45
Mam do oddania prawie nowe (1-2 razy używane na lekkiej 1-2 km trasie) buty trekingowe firmy AKU, nie wiem niestety jaką mają nazwę sprzedażową. Buty otrzymałem bym komuś je podarował, co też i czynię.
Coś więcej o tych butach:
- numer wg. U.K. 11,5 a wg. numeracji EU 46 1/2
- podeszwa vibram
- góra Gore-Tex
- długość za kostki
- wiązanie sznurówek na dole przez oczka (5 rzędów) i górze przez zapinki (2 rzędy).

Koszty:
- Chętny obieca, że zakopie gdzieś w Bieszczadach fajną małą flaszeczkę i poda mi namiary (ja może ją odkopię a może komuś innemu dam info o miejscu).
- Ja pokrywam wysyłkę a buty... to koszt tej "małpki".

Wiadomość przez PW

Recon
30-11-2009, 13:46
Mam do oddania prawie nowe (1-2 razy używane na lekkiej 1-2 km trasie) buty trekingowe firmy AKU...

Już po ptakach... zgłosili mi się dwaj chętni, więc sprawa jest finalizowana z pierwszym "oferentem" ;).

Recon
14-01-2010, 12:21
I ten pierwszy już buty ma... oby mu się dobrze nosiły!

diabel-1410
04-03-2011, 16:40
Oddam książkę -RZECZ O MAJORZE ANTONIM ŻUBRYDZIE-wydanie z 2008.chętnemu wyślę pocztą kontakt na priv

Pyra.57
30-06-2011, 21:24
Oddam buty trakingowe firmy Beck rozmiar 45. Buty kolory szarego z nabuku, podeszwa vibram. Buty miałem kilka razy na nogach. Niestety mnie one nie pasowały. Oczywiście buty przekazuję za darmo. Chętnego proszę o kontakt na pw.

Pyra.57
30-06-2011, 23:03
Buty już zostały wylicytowane. Szczęśliwcem została pierwsza osoba która wyraziła zainteresowanie.