PDA

Zobacz pełną wersję : Tarnica nocą ?



elvis
21-08-2009, 11:30
Witam :) Interesuje mnie ostatnio wyjście na Tarnicę nocą tak żeby zdążyć na wschód słońca... Czy to możliwe nie pytam hehe mam jednak inne pytania :) A mianowicie czy o takim wyjściu trzebaby poinformować GOPR ? Może macie swoje miejsca skąd warto zobaczyć wschód słońca ... ? :)

Z góry dziękuje i Pozdrawiam :wink:

diabel-1410
21-08-2009, 12:36
z twgo co wiem poruszanie sie szlakami po zmroku na terenie BdPN jest zakazane.Jesli jednak zdecydujesz sie na taki wypad powiadom przynajmniej swojego gospodarza schroniska i ustal z nim godziny telefonów potwierdzajacych ze dotarłes cało i wrócisz cało.osobiscie wyszedłbym około2 rano i dotartł tam przed switem

Lithandra
21-08-2009, 13:40
Ja ma zaliczony zachod slonca i wieczor na Tarnicy. Latwiej, bo nie trzeba zrywac sie w srodku nocy, a tez ladnie

PiotrB
21-08-2009, 15:44
Witam :) Interesuje mnie ostatnio wyjście na Tarnicę nocą tak żeby zdążyć na wschód słońca... Czy to możliwe nie pytam hehe mam jednak inne pytania :) A mianowicie czy o takim wyjściu trzebaby poinformować GOPR ? Może macie swoje miejsca skąd warto zobaczyć wschód słońca ... ? :)

Z góry dziękuje i Pozdrawiam :wink:

Ja bym poczekał na pełnie ksieżyca. W nocy można nawet względnie chodzić.
Teraz dni są coraz krótsze i wschód jest później. Sprawdź w kalendarzu godzinę wschodu słońca odejmij czas podróży + utrudnienia nocne i w drogę.
Powodzenia.

PS Strażnicy w nocy śpią:wink:

Do-misiek
21-08-2009, 16:51
Ja byłam na wschodzie roku temu na początku września na Rozsypańcu. Tam też jest ładnie :)
A wersja dla leniwych (też zaliczyłam, hehe) to wyjście dzień wcześniej na Połoninę Wetlińską, nocleg w schronisku i rano pobudka na wschód ;)

elvis
21-08-2009, 19:51
hehe :) czyli opcji mam dużo ,kurcze kręci mnie to strasznie tylko jeszcze pasuje mi kilka osób wziąść bo samemu nie wypada hehe

JaW
22-08-2009, 13:28
hehe :) czyli opcji mam dużo ,kurcze kręci mnie to strasznie tylko jeszcze pasuje mi kilka osób wziąść bo samemu nie wypada hehe

Jakby co to jestem bardzo zainteresowany nocnym wejściem.

elvis
23-08-2009, 10:09
O proszę jak to łatwo na "obcym" forum znaleźć swojaka :)

JaW
23-08-2009, 12:38
O proszę jak to łatwo na "obcym" forum znaleźć swojaka :)

Tak, świat jest coraz mniejszy :) Może ktoś jeszcze będzie zainteresowany?