PDA

Zobacz pełną wersję : Połoninami przez Chmiel na Otryt (25,26,27.09)



londonpeter
10-09-2009, 16:23
Witam Wszystkich.

Mam plan wyjsc w piatek w poludnie ze Smerek i spokojnie podazyc na Polonine Wetlinska. Bede sie trzymal szlaku przez Smerek, przelecz Orlowicza, Osadzki, az do Chatki Puchatka. Tam mysle przenocowac i z rana przez Brzegi Gorne wejsc na Polonine Carynska. W polowie carynskiej zejsc z czerwonego szlaku i zaczac zielony w kierunku przeleczy Przyslup, gdzie nastepnie przejde na niebieski w kierunku Dwernika. Oczywiscie krotka wizyta w Chmielu i sciezka historyczna dojsc do szczytu. Punktem docelowym jest Otryt z Chata Socjologa, gdzie chcialbym przenocowac. Wiec cala sobota zejdzie na wedrowce ze schroniska na wetlinskiej do schroniska na otrycie. W niedziele rankiem zejscie do Lutowisk i proba zlapania autostopa do Wetliny, gdzie w piatek zostawilem samochod.

Czy sadzicie, ze plan ten jest dosc ciekawy?
Czy wystarczy czasu, aby w sobote przejsc pomiedzy schroniskami?
Jakie sa prognozy pogody na 25,26,27 wrzesnia?

andrzej627
10-09-2009, 17:01
Czy wystarczy czasu, aby w sobote przejsc pomiedzy schroniskami?

W sobotę wieczorem w Sękowcu odbywa się spotkanie internautów miłośników Bieszczadów. Zobacz wątek:
Dokończenie VIII KIMB w Sękowcu 19 i 26 września (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=5340)

diabel-1410
10-09-2009, 19:14
schodziłem tydzień temu do berehów i powiem jedno-cholernie nuzace,zwłaszcza pod obciązeniem chociaż pierwszy etap przepiekny

don Enrico
10-09-2009, 20:09
dasz radę. Bardzo podobną traskę (odwrotną) machnąłem zimą i spoko. Oczywiście jeśli planów nie pokrzyżuje pogoda albo biesiadowanie w Sękowcu.

andrzej627
10-09-2009, 20:25
Oczywiście jeśli planów nie pokrzyżuje (...) biesiadowanie w Sękowcu.
Czy w sobotę lepiej biesiadować w Sękowcu czy w Chacie Socjologa? Oto jest pytanie.

Niedzielny program nie jest bardzo napięty:

W niedziele rankiem zejscie do Lutowisk i proba zlapania autostopa do Wetliny, gdzie w piatek zostawilem samochod.

londonpeter
29-09-2009, 00:01
Poszlo jak po masle!
Szkoda tylko, ze nikt mnie nie uprzedzil o Baranie u Socjologow;)