PDA

Zobacz pełną wersję : Rozpoczęcie współpracy



Anonymous
04-10-2002, 15:03
Witam!

Jak zapewne zauważyliście dzisiaj rozpoczęliśmy oficjalną współpracę między trzema największymi bieszczadzkimi serwisami internetowymi.

Współpraca na początek :) polegać będzie na udostępnianiu przez serwis www.bieszczady.info.pl forum dyskusyjego, dla dwóch niezależnych serwisów, których loga widnieją w nagłówku :)

Serwis http://forum.bieszczady.info.pl - będzie dostępny również w dwóch w/w serwisach.

Mamy nadzieję, że krok ten pomoże w popularyzacji naszych serwisów oraz podniesie atrakcyjność samego forum dyskusyjnego.

Michał
04-10-2002, 21:54
Witaj Darku !!!

Widzę, oczywiście to widać. "banerki są extra". Ale kurczę - o co chodzi - jak w tym pijackim zwidzie. Nie kumam i dlatego uprzejmie proszę o wyjaśnionko. Co te serwisy mają wspólnego poza nazwą bieszczady?
Co to jest współpraca?
Jeszcze niedawno dostałem odpowiedzi, że serwisy te są i pozostaną niezależne. Jak na razie jest reakcja tylko z Waszej strony.
Jak ma to wyglądać to w ten sposób to ja tego nie chcę firmować swoją obecnością. Dlaczego? Sami na ich forum nie raczyliście odpowoedzieć na posta ich admian z 16 września.

Teraz ja pytam jeszcze raz

"so o so chodzi, ja tego nie mam so jest... polewaj"

Jestem daleko od złośliwości - dlatego prosze - proszę o wyjaśnienie.

Pozdrawiam

asiczka
04-10-2002, 23:14
Hyyhhy i TU Ty;)

ehhhhh piwiem tylko, że chyba twoją lekturą do poduszki jest Ponurnik Kłapouchego

Zadnej z nikim Stycznosci. Zadnej Wymiany Mysli... Taka rozmowa do niczego nie prowadzi, zwlaszcza jesli w drugiej czesci rozmowy ukazuje sie ogon tej osoby.
Klapouchy - "Chatka Puchatka"


Są niezależne (choćby ze względu na profil i podejście do tematu)!!!!!!!
Ale jak widzę, żadne wytłumaczenie nie jest wystarczająco dobre.

Jaki sens ma połączenie FORUM?
Jak to? Nie widzisz? Im więcej interlokutorów - tym dyskusja ciekawsza - nie ma co się rozdrabniac na 3 skoro można stworzyć jedno ciekawe - nie tacąc autonomii i własnego spojrzenia. A nowy człowiek poszukujący info o Bieszczadach - trafiając na jedną ze stron - odkrywa 3!! I każda ma coś innego w licznku - mianownik zaś pozostaje bz= Łez Padół.

Jak to jest, że ciągle się zarzekasz, a...
Nie, nie ja nic nie mówię.


Ja Ci mówię jeśli to sztuka dla sztuki (tzn. ten szum pawich piór) - to rzuć tematem.

Howgh!

Michał
04-10-2002, 23:36
Asiczka!!!

Jesteś mistrzem w prowokowaniu - wysiadam przy Tobie. Ale ponieważ zaciągnęłaś mnie pod tablice własnymi rękami - podejmuję temat.

Ale jeden warunek - reszta wypowie się szczerze. Deklaruję tu publiczne, że na każdy post w tym temacie odpowiem poważnie i bez obrazy (jak co to możecie się odkuć na moich starych postach- chyba należy mi się to - eh Asiczka....)

Pozdrawiam

asiczka
05-10-2002, 08:15
Ehhhh Michał!
Jest niemrawy sobotni poranek i zapiast jeszcze pospać to ja wkładam buty, zabieram plecak i uciekam w góry. Zdjęć teraz nie obiecuję - bo widoczność będzie kiepska.

P.S. Były kiedyś takie pyszne cukierki - "Michałki" - mniam. Mam więc dobre skojarzenia.
P.S.2. Nie będę się odgryać na starych postach - było minęło. Oby.

GDZIE RESZTA FORUMOWICZÓW? ŚPIĄ????? Pobudkaaaaaaaaaaa!!

asiczka
05-10-2002, 08:16
wrrrrrrr... teraz to literówki z niedospania;(

Anonymous
05-10-2002, 14:30
Witam!

Nie można było tego powiedzieć lepiej.
Asiczka ujęła to najprościej jak można :)

Stachu
08-10-2002, 10:58
Witam wszystkich serdecznie!

No i stało się - od kilku dni trzy najciekawsze serwisy internetowe o Bieszczadach Polsce posiadają wspólne forum dyskusyjne.
Niezmiernie cieszę się z tego faktu, ponieważ już od dłuższego czasu myślę, że wszyscy tj. ja, Darek i Piotrek zastanawialiśmy się nad tego typu rzeczami. Co będzie dalej - czas pokaże. Ja jestem b. dobrej myśli ;-)

Pozdrawiam wszystkich

Stachu

tomekpu
19-03-2009, 12:00
Tak w świetle tego co się stało..... prowokuję?



I cytat z innego tematu:
" Hej

Chciałbym zacytować słowa, które padły na spotkaniu w Dwerniku: nie traktujemy siebie jak konkurencja i nic nie wskazuje na to, żeby nasz serwis odbierał odwiedających dwóm pozostałym serwisom. Wręcz przeciwnie - od momentu podjęcia współpracy na pewno osoby odwiedzające nasz serwis a nie znające innych będą odwiedzać dwa pozostałe i oto właśnie nam chodzi.
Szczerze mówiąc to szkoda, że nie znałem się z Darkiem czy Piotrem ok 2-3 lat temu - wtedy zapewne powstałby jeden, wspólny serwis :)

Pozdrawiam

__________________
Serdeczne pozdrowienia

Stachu Strzyżewski "

admin
19-03-2009, 14:44
Prowokujesz. Zdecydowanie :)
To co się stało faktycznie było pewne od początku. Czas był potrzebny jako katalizator.
Zbyt wiele w tym wszystkim ambicji i innych uczuć, które nie zawsze służą porozumieniu (by była jasność mówię także o sobie).

tomekpu
19-03-2009, 14:59
Ale stało to się niezbyt elegancko. Teraz to już pewno nawet wspólnych kawałów nie będziemy opowiadać.

bertrand236
19-03-2009, 17:01
Ejże? Wielu forowiczów wpada tu i tu. Stało się i już. Nie ma co płakać. To, że się gdzie indziej nie zalogowałem /do tej pory.../ nie oznacza, że jak spotkam Piotra, czy Irka to sobie nie pogadamy lub kiedy do nich napiszę to nie odpowiedzą. Nadal mam zamiar wpadać do Irka na kawę i jestem pewien, że mnie kotem nie poszczuje. Przeciez jak było jedno, to i tak nie wszyscy się tolerowali...
Pozdrawiam

WUKA
19-03-2009, 17:41
Swięte słowa! AMEN

Krzysztof Franczak
19-03-2009, 19:38
Nie ma nic złego w wielu portalach o bieszczadach .Każdy w jakimś sensie jest inny .Tak samo fora bieszczadzkie, może za jakiś czas będzie ich kilka.... w sumie to fora traktujące o górach mają swoje podfora dotyczące poszczególnych gór.
Jesli mam cokolwiek krytykować to taki jeden portal (nie podam nazwy) ,który umowami wywalczył sobie monopol na informacje z samorządów i innych instytucji ale zapomnial ,że z zachłanności można czasem się udławić , zwłaszcza jeśli innym stronom (portalom) odmawia się informacji nie odpowiadając na ich emaile.
Wiadomo przecież ,że informacja to rzecz cenna i przekłada się na pieniądze.