PDA

Zobacz pełną wersję : fuzja



Łazarz
08-10-2002, 16:31
cieszę sie że nastąpiła fuzja bieszczadzkich portali na poziomie forum dyskusyjnego
współpraca zamiast konkurencji
podoba mi się to
pozdrawiam pomysłodawców

Michał
08-10-2002, 17:47
Witaj!

Ciekawe na czyje zawołanie przyszedłeś? czyżby zew bieszczadzkich klimatów był porównywalny do tego biblijnego? (ewangelia wg św. Jana).
Wow to mistrzowskie.
No jestem kurna wzruszony, że wreszcie zdechlackie forum na b.online zdecydowało się skorzystać z tego forum (już mi chusteczek brakuje).
Ten Twój post jako Łazarz pasuje jak cholera - zdechłe forum zostało reanimowane.
Heh e tam - miłosierdzie to piękna sprawa.
POPIERAM. RATUJCIE WSZYSTKO CO SIĘ DA!

No tak - znowu się odezwała we mnie ta cholera z poprzednich postów.

Uf...

Ale jakoś mi tak fajnie, że sprawny ciągnie ... a widzący tego ...

Darku - moje gratulacje! Z tych 3 gigantów internetowych został jeden!

Pozdrówka

(przyjmuję wszelkie cierpkie uwagi! - ale znowu zaczynacie zdychać zamiast wzdychać)

Alem się nagadał - sam się kopnę w tyłek!

Stały Bywalec
08-10-2002, 19:03
I znów ta patologia. A tyle razy sam zapowiadał, że odejdzie.
Lupino - miałeś rację.

Michał
08-10-2002, 19:21
Hah Witaj!

Co wyraz w odpowiedzi to dziwoląg - nie dopiewiedziedź, ale byle odpowiedziedź. Mistrzostwo świata.!!!
Patologia - uuuu - poczytaj słownik. No ile razy zapowiadałem? Z tego posta wynika, że sporo. Lupino...
Nieobecni nie mają racji. A powoływanie sie na nich to gol do własnej bramki.

Jeżeli nie męczy Cię myślenie (a po Twoich postach poprzednich wiem, że nie) to napisz co jest według Ciebie patologią w tym co napisałem.
Chyba masz dzisiaj poczucie humoru rojechanego żuczka.

Ale tak nawiasem mówiąc to jest bolączka tego forum. Przeczytać ale nie starać się zrozumieć. Deklarować tolerancję dla odmienności (ale to nie to - poczytaj poprzednie posty) ale mysleć, że asfalt ma swoje miejsce.
Kali być i wiedzieć...

Cudno... i wciurno

Pozdrawiam

Michał
08-10-2002, 19:24
I jeszcze jedno - jak już tak dokładnie czytasz posty (szczególnie moje) to daj głos w kwestii - pisałem, że na Wasze wyraźne życzenie zniknę napewno. Ale zero odpowiedzi - jak zwykle.
Lepiej sobie pobiadolić aniżeli wziąć odpowiedzialność na siebie za działanie. a FE!

pOZDRÓWKA

Anonymous
08-10-2002, 22:11
Czytam to forum od dłuższego czasu i muszę powiedzieć, że przyglądałem się też Twoim postom (do Michała).

Stwierdzam, że jesteś burakiem, szukasz rozgłosu, lubisz mieszać. Napisałeś 17 postów jako Michał i kilka chowając się niewiadomo dlaczego pod tożsamością innych osób. Jeden post traktował o Bieszczadach - reszta to bełkot, ataki na inne osoby, które chciały coś powiedzieć.

Powiedziałeś, że "spadasz" - tymczasem jesteś znowu. Zdecyduj się.

Szukasz jakiejś znajomości pisząc innym tonem do panienek, a innym do facetów?
Darek tonował Twój bełkot - dawał Ci szansę - chciał wciągnąc do dyskusji, a Ty co? Brawo Michale, Złośliwcze, Zwierzu czy inny kolesiu - dajesz świteny przykład - zapisz się do LPR tam znajdziesz oszołomów, którzy chętnie z Tobą pogadają.

Może zauważyłeś, że Twoje posty są ogólnie ignorowane!?
ZAUWAŻYŁEŚ?

A ja z Tobą pogadam :) bawiłeś się kiedyś w lekarza? Ja będę chirurgiem, a ty syfem, którego ja będę wycinał. (organizmem będzie to forum) - na początek proponuję znieczulenie - jakieś 250000 tys postów wielkości
10 KB na Twoje konto pocztowe. To co zabawimy się?

Ochhhh jak ja tego nie lubię - ale cóż - służba nie drużba.
Darek nie chciał uspokoić kolesia to pora aby się tym ktoś zajął.

Bies-czadnik

Aleksandra
08-10-2002, 23:30
Brzmi to jakoś znajomo... - witaj na forum Bies - czadniku.

Michał
09-10-2002, 08:21
Witaj Bies-czadniku!

Bardzo podoba mi się Twój post. Dlaczego? Zaprezentowałeś się jak diabli!
Przynajmniej inni mogą zobaczyć, że moja obecność to pryszcz wobec faktu istnienia takich jak Ty.

A propos posta:
- ile napisałem postów to każdy łatwo sprawdzi, nie ściemniaj więc, że je czytałeś;
- chowałem? jesteś w błędzie - ludziska na forum wiedzą, iż wystąpiłem jako Złośliwiec i Michał (resztę możesz przypisać sobie);
- "Szukasz jakiejś znajomości pisząc innym tonem do panienek, a innym do facetów?" Ledwo wlazłeś na forum a już obraziłeś koleżanki z forum - brawo mistrzuniu;
- na tematy polityczne na rozmawiam (ale widzę, że doskonale opanowałeś mentalność LPR);
- uważaj, abyś się nie skaleczył machając tym skalpelem!
- jaka służba chłopie? agent jakiś czy co. Ki diabli!
- baw się jak musisz - niektórzy nigdy z etapu piaskownicy nie wyrastają. Ale ja życzę Ci abyś dorósł jak najszybciej.

I na koniec - nie wyręczaj się innymi. Rusz głową - tylko ostrożnie. Początki mogą być bolesne.

A co do obecności - na razie więc jeden głos za zniknięciem moim. I OK

Pozdrawiam serdecznie

Anonymous
09-10-2002, 11:06
Do Michała
podaj choć jeden powód swojej niechęci do bieszczady.online.A może najwyższa pora nauczyc sie oceniac rzeczy po treści a nie przez sentyment mam na myśli całość portalu,a nie tylko forum) Lepiej sam sprawdzisz,co prezentuje "konkurencja"

Stachu
09-10-2002, 11:35
Hej

Chciałbym zacytować słowa, które padły na spotkaniu w Dwerniku: nie traktujemy siebie jak konkurencja i nic nie wskazuje na to, żeby nasz serwis odbierał odwiedających dwóm pozostałym serwisom. Wręcz przeciwnie - od momentu podjęcia współpracy na pewno osoby odwiedzające nasz serwis a nie znające innych będą odwiedzać dwa pozostałe i oto właśnie nam chodzi.
Szczerze mówiąc to szkoda, że nie znałem się z Darkiem czy Piotrem ok 2-3 lat temu - wtedy zapewne powstałby jeden, wspólny serwis :)

Pozdrawiam

Piotr
09-10-2002, 12:21
Raczej nie patrzyłbym na to przez pryzmat konkurencji - gdyby istniała, przynajmniej jako ogólne tego slowa znaczenie, nie rozmawialibysmy tutaj, jak sądzę.
Zwróć uwagę, że każda strona oprócz elementów stałych, ktore w zasadzie muszą się powtarzać, prezentuje zupełnie inne treści i byłoby bardzo bardzo źle, gdyby odwrotnie. Ale nie jest :)
Pozdrawiam

Michał
09-10-2002, 12:31
Witaj !

Zero niechęci do portalu - pisałem o forum na tym portalu (jego admin doskonale wie jak powolutku to forum traciło sens istnienia - bardzo dobrze, że jest teraz jedno wspólne). A serwis ten i inne przeglądam na biężaco. I jeszcze jedno - nie mam w zwyczaju oceniać. Po prostu jeżeli nie ma nic co by mnie w danej chwili interesowało - wychodzę. I już.

A poczucie humoru - może moje jest zbyt czarne.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie
i wszystkich adminów serwisów bieszczadzkich

sofron
09-10-2002, 17:00
no to masz i drugi. Tylko najpierw powiedz, ile ci trzeba, byś wypełnił choć jedną ze swoich "deklaracji", z których bez przerwy się wycofujesz.
sofron

Michał
09-10-2002, 18:37
Witaj!

Z czego się wycofałem - na każdy konklret będzie życzliwa i samokrytyczna odpowiedź. Tylko nie odbierajcie mi świadomości, że kierujujecie się logiką.

Jak dla mnie 2:0. Spoko
Jeszcze dwie osoby i wsio

Darek - jak trzeba to dziarbnij wszystko - co było a nie jest ....

Pozdrawiam wszystkich

Łazarz
09-10-2002, 21:11
to ja dodam 3 pkt. kierując się logiką

3:0