PDA

Zobacz pełną wersję : Wielokrotne tożsamości



Marcowy
18-10-2009, 19:33
Moi Drodzy,

Zapewne większość z Was wie, że nasze forum ma skuteczne narzędzie do wykrywania tzw. podwójnych tożsamości, czyli przypadków używania kilku nicków przez jednego użytkownika. Dotychczas takie zdarzenia były sporadyczne i niegroźne, więc traktowaliśmy je z przymrużenie oka, jako swoisty happening i element lokalnego kolorytu.

Jednakowoż ostatnimi czasy przypadki tej swoistej schizofrenii zaczęły pojawiać się coraz częściej, a forumowicze stosujący podwójne tożsamości zaczęli nawet dyskutować sami ze sobą (!), więc - po krótkiej naradzie - zespół administracyjno-moderatorski postanowił:
- po pierwsze - uprzejmie przypomnieć Wam, że podwójna tożsamość jest nie tylko sprzeczna z podstawowymi zasadami netykiety, ale i stanowi przejaw działania niekoleżeńskiego, wprowadzającego innych użytkowników w błąd,
- po drugie - umieścić stosowny i formalny zapis w regulaminie forum.

Zapewniam Was, że nietrudno jest odróżnić sytuację, w której faktycznie dwóch użytkowników korzysta z jednego komputera, od takiej, w której znudzony user wymyśla sobie nową ksywkę i próbuje zawojować forum ;) W imieniu zespołu administracyjno-moderującego proszę zatem o zaprzestanie owej zbrodniczej działalności, dzięki czemu forum będzie rosło w siłę, a użytkownicy żyli... dostatecznie :grin:

tomas pablo
18-10-2009, 22:09
fajni kolesie..nie ma co :lol:...może chorzy na rozdwojenie jażni ? medycyna zna takie przypadki....

vm2301
18-10-2009, 22:48
a forumowicze stosujący podwójne tożsamości zaczęli nawet dyskutować sami ze sobą (!),

HE HE :)

Obstawiałbym jakąś wrodzoną kobiecą potrzebę nieustannego gadulstwa, ale kobitki tu bojowe, to się nie chcę narażać.








Pewnie Kryśka wkleja zagadki florystyczne i sama se odgaduje;)

Krysia
18-10-2009, 22:50
A ja myślę, że tytuł Mruka Roku już nie będzie należał do mnie a i bój o niego będzie zażarty :mrgreen::-D:mrgreen:
I wiem czyj jest orest!!!
w sensie czyim drugim nickiem ha!i nie jest to kobieta!!!:mrgreen:

chwastek
18-10-2009, 23:15
HE HE :)

Obstawiałbym jakąś wrodzoną kobiecą potrzebę nieustannego gadulstwa, ale kobitki tu bojowe, to się nie chcę narażać.


znam tylu facetów z "wrodzoną kobiecą potrzebą nieustannego gadulstwa" że osobiście obstwaiałabym jakiegoś pana ... :roll:

to takie niefajne i mało uczciwe wystepowanie w rzeczywistości wirtualnej w kolejnym wcieleniu i pod drugą ksywką bez informowania o nowym "ubranku" otoczenia.

vm2301, dlaczego to akurat jakaś kobieta miałaby być? bo ten argument o tym kobiecym wrodzonym gadulstwie to jakiś cienki ... o ... i juz się naraziłeś ... kurcze, czasami warto dac sobie po łapach zanim kliknie się w klawiature :roll: ...

vm2301
18-10-2009, 23:20
Chwastku drogi, chyba nie traktujesz każdej wypowiedzi poważnie...bez względu na liczbę tożsamości autora;)

chwastek
18-10-2009, 23:27
dowcipy o blondynkach też mnie nie śmieszą ... powaga

vm2301
18-10-2009, 23:32
Ło matko, zakładam, że i o Żydach, klerykach, czy mieszkańcach Wąchocka w takim razie też nie...mnie tam wsio rawno.

No ale wybacz w takim razie, skoro Cię uraziłem.

Pozdrawiam:)

don Enrico
18-10-2009, 23:33
Kochani !
Dajcie spokój rozgadanym kobietom. To nie o nie chodzi.
Chodzi o mnie.
Nie mam (i nie miałem) zamiaru ukrywać tego.
Bywalcy forum już dawno wiedzieli że zmieniłem tożsamość - zostawiając odwróconego avatara.
Nasz nowy moderator (witamy Reconie) postanowił okazać swoją czujność i zadziałać w sposób godny służb tajnych i specjalnych.
Natomiast nasz drogi kolega Marcowy używając słów

...zaprzestanie owej zbrodniczej działalności...
przeszedł nawet nowego moda.
p.s. czy nie wypadałoby się przywitać na forum nowemu moderatorowi i przedstawić w jaki sposób wygrał konkurs ?
Pozdrówka i sukcesów życzę

Krysia
18-10-2009, 23:36
Nieeeee, chodzi o Cipkanię, która jest dla odmiany moja:mrgreen:
A zarzut że rozmawiam sama ze sobą...no a Wy jak chcecie porozmawiać z kimś inteligentnym to nie rozmawiacie ze sobą???
ja zawsze hihihi
Kto był na RIMBie ten wie skąd i paczjemu ta Cipkania, a kto nie był niech żałuje!!!
A orest jest...no ja już doszłam do tego czyj ci łon :mrgreen::-D

chwastek
18-10-2009, 23:37
vm2301 wybaczam

dawaj buziaka na dobranoc i idziemy spać

ps. rany krysiu ... ożesz ty ...

vm2301
19-10-2009, 11:12
[Wirtualny cmok]


...no ale poniekąd miałem rację, hi hi ;)

wp.krzysztof
19-10-2009, 16:21
I wiem czyj jest orest!!!:mrgreen:

hmmm ....też zwróciłem uwagę na niego. Ten styl narracji kogoś mi przypomina.... i mam podobne wrażenie, że nie jest ci on kobietą.. he he

admin
19-10-2009, 16:55
Regulamin został zmodyfikowany o stosowny punkt mówiący o kilku tożsamościach.


(...) Bywalcy forum już dawno wiedzieli że zmieniłem tożsamość - zostawiając odwróconego avatara.

Informacyjnie: mamy możliwość łączenia profilów (2 userów można połączyć w jednego :)), można także zmienić nick na inny (gdyby się dotychczasowy przestał podobać).
Proszę ewentualnie chętnych o wiadomość na priw i załatwimy co trzeba.

Basia Z.
19-10-2009, 17:29
Łoj, a ja już myślałam że to Lucy pojawiła się znowu i aż gęsiej skórki ze strachu dostałam.

B.

andrzej627
19-10-2009, 17:54
Łoj, a ja już myślałam że to Lucy pojawiła się znowu i aż gęsiej skórki ze strachu dostałam.

Basiu, nie trzeba się bać Lucyny. Trzeba ją poznać. To całkiem fajna dziewczyna.

bertrand236
19-10-2009, 18:10
Nic dodać, nic ująć Andrzeju627
pozdrawiam

Basia Z.
19-10-2009, 18:26
---

Było OT więc sama wycięłam.

Krysia
19-10-2009, 18:44
A mi się tam wszystko podoba!
choć chyba czas zacząć marudzić, bo mi zabiorą tytuł mruka roku :mrgreen:
Basiu żeby my się jeszcze w Zawadce nie zdziwiły :mrgreen::grin::mrgreen:

Basia Z.
19-10-2009, 19:25
A mi się tam wszystko podoba!
choć chyba czas zacząć marudzić, bo mi zabiorą tytuł mruka roku :mrgreen:
Basiu żeby my się jeszcze w Zawadce nie zdziwiły :mrgreen::grin::mrgreen:

Będzie OT, mam jednak nadzieję że nas nie wytną.

Mi się tez na ogól wszystko podoba, oprócz tego że mam coraz mniej czasu :cry:

Jeżeli Lucyna zawita do Zawadki będzie mi bardzo miło Ją poznać ( o czym zresztą już wiele razy pisałam )

B.

don Enrico
19-10-2009, 22:35
Adminie drogi ..... teraz mi to mówisz ??????
lepiej późno niż wcale, ale może innym ta wiedza sie przyda.

dziabka1
20-10-2009, 15:53
Ja nie ukrywam, ze nick dziabka to mój stary. Ale założyłam nowy, bo na ten stary ni cholery żadnym sposobem dostać się nie mogłam. No ale to już było dawno.
Przyznaję się bez bicia, żeby nie było, że se tożsamości dorabiam :))

admin
20-10-2009, 16:34
don Enrico & dziabka1 - to co łączyć (wasze stare profile oczywiście)? :D I ewentualnie który profil ma być głównym?

dziabka1
20-10-2009, 16:54
don Enrico & dziabka1 - to co łączyć (wasze stare profile oczywiście)? :D I ewentualnie który profil ma być głównym?

To ja poproszę. Głównym niech już zostanie ten aktualny, bo jakoś się przyzwyczaiłam :)

Dzięki!

admin
21-10-2009, 01:35
Zrobione. dziabka został usunięty a jego posty włączone do dziabka1.

wtak
21-10-2009, 10:55
no to jak użytkownicy łamią netetykietę to napiętnować Janusów :)
Proszę admina o podanie "bliźniaków" do publicznej wiadomości

bartolomeo
08-03-2015, 19:01
stosowny i formalny zapis w regulaminie forum... zobligował nas dziś do rozdania wśród użytkowników trzech czerwonych kartek. Krótkich, na 10 dni. Jeżeli proceder będzie kontynuowany to kary będą znacznie bardziej dotkliwe.

Przypominam, że wielokrotne tożsamości są niedozwolone a dyskutowanie z samym sobą w jednym wątku jest... jest niebezpiecznym symptomem :wink: