PDA

Zobacz pełną wersję : Do druhów mych!!



Anonymous
23-10-2002, 03:46
Skoro już wiecie, czemum nie Barszczyk, a barszcyk jakowyś (choć tak też miło - wszak barszcz mozna cyk! Ale Cyk lepiej co innego, więc ponownie proszę o umożliwienie rejestracji pod nickiem mym oryginalnym...), czas na odpowiedź na wezwanie poczynione na forum tym szlachetnym!
Nie wywołujcie wilka z lasu - rzekł ktoś kiedyś. Lupus to po łacinie wilk bodaj, więc wińcie Naszego Lupino za wywołanie barszczyka i duszewoja, duszewoja i barszczyka! Oj, dawien dawno nas nie bywało w tych stronach... Bład straszliwy! Jak to Lupino napisał przegladarka padła, choć były i inne powody:
PRIMO - wstyd był się pokazać po tym, jak na Zjazd nie dotarliśmy. Powody obiektywne,. Ja bym wszystko rzucił, by do Dwernika pomknąć, ale w firmie awans mi dali i szlaban na wyjazd jakikolwie. Ze weekend? Ja wiem, ale ja w weekendy tez tyram. Nie ma lekko... Pracoholizm mi nie ghrozi, bo zbyt imprezowac lubie, ale... robote swoja tez lubie. na szczescie!
SECUNDO - jak to Lupino (nasz sycylijski Ojciec Chrzestny) napisal przegladarka padla. Bywa i tak. Na gg go czaasem widywalem, ale Was ujrzec nie moglem! A jak widze Wasze opinie - widze i Was, wiec nie mowcie, ze zdjec nie bylo, bo to nie tak :-))
TERTIO - nowy wyglad forum cos do gustu mi nie przyoadl, a gdy klopoty z logowaniem mialem, jeszcze bardziej odrzucil;
ULTIMO - sadzilem kiedy kobiecine jedna szlachetna za pominiecie Dwernika na swym szlaku, teraz sam siebie osadzac bede, okolicznosci lagodzacych sie doszukujac. Otoz kobiety tez dwie w czasie minionym nieobecnosci mej poznalem i z nimi jakos sie zwiazalem. A tak to juz ze mna bywa, ze w pierwszym okresie fascynacji, ktorego czas trwania rozny bywa, rzucam kobiecie takiej swiat do stop i czasu na nic nie mam. A zwlaszcza na necik, ktorego wieczorami raczej czasem zazywam. Wieczory i noce zajete wiec bywaly, a zaniedbujac necik i Was moi mili zaniedbalem. Teraz postaram sie zaleglosci nadrobic, takze na wniosek Lupino, ktoremu solennie to obiecalem;
Konczac te wywody rzekne Wam moi mili - milo tu wrocic!!!! Za zyczenia urodzinowe wszystkim podziekowac. Do rozwazan o Aniolach sie przylaczyc. I zobaczyc, ze nie musi byc tak, jak Wielki KIG pisal, ze dla mnie "tylko wiatr, noc deszczowa i alkohol (serwus madonna)". Jest duzo innych pieknych rzeczy. Dla mnie wszystko, jak sen wariata sniony nieprzytomnie. Lacznie z widokiem gor i ludzi po nich spacerujacych. A takze tego wirtualnego gor kawalka, ktory razem tworzymy... (bo nie wypadlem jeszcze z tej spolecznosci, prawda?....)
Dziekujac wszystkim za pamiec i poprawe obiecujac, od Duszewoja druha mego pozdrawiajac i sciskajac, a Panie wszelkie calujac
Barszczyk!!!
PS. WROCILEM!!! Boze, jak sie ciesze... :-)

beata
23-10-2002, 07:31
Miło cię widzieć :-)

z pozdrowieniami

marekm
23-10-2002, 09:09
Hej!!!!
Fajnie Was obu tj. Ciebie i Duszewoja widzieć znowu, a i teksty Wasze czytać miło. A przypuszczenia moje po cześci się też sprawdziły, co do Rusałek napotkanych przez Was na drodze swojej, hihihihi, samo życie!

Pozdroowka

Szaszka
23-10-2002, 11:04
Witaj Barszczyku, witaj Duszewoju!

Brakowalo, was chlopaki, naprawde. Wiecej tak nie robcie! Odgrazaliscie sie, ze jedziecie w Bieszczady pod koniec wrzesnia, i wygladalam was nawet na dyżurze w Dwerniku! A wy nic!
Jako pokute proponuje przeczytanie wszystkich zaleglych watkow (a czytanie niektorych to naprawde ciezka pokuta...).
Ho-ho Barszczyku, DWIE kobiety? naraz czy osobno? ;) To chyba niebezpieczne spotykac sie z Toba oko w oko, jesli taki z Ciebie pożeracz serc niewieścich?
Niektórzy zyskuja w nadmiarze, inni traca co mieli jedyne... (chwila smętnej zadumy).

I Barszczyku, przestan juz seplenic. Pod watkami masz zakladke "Moj profil" -> Edytuj profil. Nie musisz sie rejestrowac na nowo, tylko popraw!

pozdrawiam,

Szaszka
23-10-2002, 11:11
AAAAA!
Dopiero teraz przeczytalam wyjasnienie Barszczyka, dlaczego sepleni!
Myslalam, ze mu sie reka omsknęła przy rejestracji.
Darku!!! Co tu sie dzieje z tym rejestrowaniem cudzych nickow! Wywal tego palanta, co ukradl Barszczykowi jego imie!!!

Anonymous
23-10-2002, 12:29
Wiesz, zrobiłem edycję profilu i się udało, jak prawdziwy Barszczyk, taki co i SZ i CZ ma. Albo Darek szybko zareagował, albo wczoraj miałem coś z kompikiem. Życie! Grunt, ze wszystko jest ok! A co do kobiet, to nie na raz, a oddzielnie. I zaden pożeracz, ot tak się złożyło, że nie ma już tego, co przez pewien czas było... Ale mam za to fajne koleżanki :-)
Buziaki dla Szaszki i wszystkich innych dobrych D(r)u{c}hów bieszcadzkich! (Wam też przy pisaniu Bieszczady zwykle pisze się BIESZCADY??? :-)
Barszczyk przez CZ i SZ

Aleksandra
23-10-2002, 16:43
Hej,
miło znowu zobaczeć Barszczyka i Duszewoja na Forum!
Proponuję "tak" zostać na dłużej, tym razem... i coś o zbliżających się zaduszkach napisać.
Pozdrawiam Aleksandra

agajotek
26-10-2002, 16:33
Witajcie,witajcie!
I ja za Wami tęskniłam i z powrotu sie cieszę ogromnie!Mieć nadzieję mi jedynie pozostaje, że nie znikniecie znowu....aż miło się czyta...ach
pozdrawiam