PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś się wybiera na okres sylwestrowy na UA?



Petefijalkowski
22-12-2009, 09:06
Witajcie, szukam osób które w najbliższym czasie wybierają się w góry na Ukrainie - najchętniej rejon Czarnohory / Świdowca / Hryniaw i mogłyby po powrocie powiedzieć parę słów jak tam obecnie wygląda z warunkami śniegowymi/narciarskimi w górach. Z prognoz pogody i z kamerek na Bukovelu wszystkiego nie jestem w stanie wyczytać. Wygląda że na za 3tyg kiedy się wybieram powinno być ok, ale chętnie bym posłuchał/poczytał relacji z pierwszej ręki.

dzięki wielkie,
Piotrek

dziabka1
22-12-2009, 09:15
Witajcie, szukam osób które w najbliższym czasie wybierają się w góry na Ukrainie - najchętniej rejon Czarnohory / Świdowca / Hryniaw i mogłyby po powrocie powiedzieć parę słów jak tam obecnie wygląda z warunkami śniegowymi/narciarskimi w górach. Z prognoz pogody i z kamerek na Bukovelu wszystkiego nie jestem w stanie wyczytać. Wygląda że na za 3tyg kiedy się wybieram powinno być ok, ale chętnie bym posłuchał/poczytał relacji z pierwszej ręki.

Grupa moich znajomych wybiera się w okolice Dzembroni. Po ich powrocie mogę poprosić o zdanie relacji z warunków śniegowych. Ja tylko Beskid Niski :)

Petefijalkowski
22-12-2009, 10:52
pięknie dziękuję :) i przypomnę się po weekendzie sylwestrowym. P.

Petefijalkowski
05-01-2010, 10:48
Hej Dziabka, czy mogłabyś mnie wspomóc jakąś informacją z pierwszej/drugiej ręki? dziękuję :) P.

dziabka1
06-01-2010, 09:33
Hej Dziabka, czy mogłabyś mnie wspomóc jakąś informacją z pierwszej/drugiej ręki? dziękuję :) P.

Jasne, jasne :)
W okresie sylwestrowym śniegu było jak na lekarstwo. Nie dało się jeździć w ogóle, pomimo ich wielkich nadziei i zabrania nart. Narzekali, że nie było śniegu i na zdjęciach faktycznie widać, że ledwo posypane, trawa wystawała. I nie posypało do ich wyjazdu, czyli do 2 stycznia.

Czyli bryndza...

A najlepsze, ze w Beskidzie Niskim zaczęło sypać w Nowy Rok i sypało do niedzieli z niezłym skutkiem.

Petefijalkowski
06-01-2010, 10:34
no to by się zgadzało z tym co pisał Kuba tuż przed świętami. No i kuna już sam nie wiem - niby teraz są mrozy i coś tam sypie, ale sam już nie wiem :( Muszę pomęczyć Kubę, może coś odpisze .

Pozdrawiam, Pete