PDA

Zobacz pełną wersję : Hymn KIMBu



Piskal
22-12-2009, 12:49
No to ja już wiem kto ma napisać KIMBowy hymn!

Jakby co to pretensje do WUKI ;)

Hymn KIMBu


Niech żyje KIMB, niech KIMB nam żyje
Na KIMBie można dać sobie w szyję!

Drżyjcie Bieszczady w połowie maja
To internautów przyjeżdża zgraja
Głośni na forum, głośni i poza
Ucieka niedźwiedź, ucieka koza.

Już Pan Prezydent w dżinsowej zbroi
Dzielny jak Hektor, obrońca Troi
Niejeden w piciu się tutaj wsławi
Pastor napitki pobłogosławi.

Niech żyje KIMB...

Powsimord mężnych stoi szyk zwarty
A niech ich diabli, a niech ich czarty!
Wódz ich prowadzi na bój gotowy
Marszałek Wielki (jak dąb)- Marcowy.

Dział propagandy prowadzi WUKA
Wierszem wojować to wielka sztuka.
Hufiec poznański Bertrand prowadzi
Tyskie spijając z ogromnej kadzi.

Niech żyje KIMB...

Większość Bieszczadu ze strachu kona
Posty czytając groźne Recona
Pieśni powstają- triumfu zdania
Pięknie śpiewane przez barda Mania

Moderatorów ciągnie gromada
Admin taktykę im podpowiada.
Gaśmy pragnienie, hej! Kufle w dłonie
Krzyczmy:BAR WZIĘTY JEST...w Matragonie!

Niech żyje KIMB...

A kto odnalazł skarb taki wielki
Któżby to inny- Wojtek Cyferki.
Brat jago, Andrzej, wszystko sfilmuje
Dla potomności opublikuje.

KIMB wydarzeniem jest historycznym
Hymn musi powstać przeto prześliczny.
Piszcie więc dalsze zwrotki kochani
By go odśpiewać w maju na bani.

Niech żyje KIMB...


Życzę wszystkim radosnych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń i wielu merytorycznych postów w nadchodzących nowym roku!!!



Wasz Pi(w)skal

Krysia
22-12-2009, 12:56
:mrgreen: Bomba!
jak zwykle się uśmiałam

Recon
22-12-2009, 13:56
Piskal... normalnie w świecie na powsimordę idziesz, fiu fiu. No to niech teraz spec od liczenia sylab policzy czy wszystko się zgadza, matka chrzestna niech wygładzi jeśli coś tam jej nie będzie pasowało fonetycznie (przeto śpiewać będziemy), jeszcze tylko jakiś podkład muzyczny trzeba (przeto do jakiejś nutki spiewać będziemy). Jak to wszystko już będziemy mieli to od nowego roku trzeba zacząć ćwiczyć "na sucho" by "na mokro" już cacy wyszło.

A tak przy okazji tego hymnu to coś mi świta, że padła deklaracja zrobienia flagi, ktoś już haftował, już szukano drzewca ;)

Piskal
22-12-2009, 14:07
Cóż, pobrzdękuję ten tekst na gitarze, ale nie podejmuję się ułożyć muzyki. Od tego mamy lepszych specjalistów. Może ogłosimy konkurs, prezentacja na KIMBie i wtedy wybierzemy najlepszą wersję?

WUKA
22-12-2009, 14:32
Wiem,Reconie,ze pijesz zdrowie moje odnośnie flagi.Haftować się nie podejmowałam.Opóźnienia były usprawiedliwione dramatycznymi okolicznościami a potem zostałam z tej obietnicy zwolniona,bo znaleźli się wykonawcy bardziej dyspozycyjni.Uznałam wiec temat za nieaktualny!Coś nie tak myślę?

Recon
22-12-2009, 14:58
Oki, jakoś uciekło mi to zwolnienie z obietnicy. Przepraszam więc Ciebie Wuko za moją nieuwagę.
Ale myślę sobie tak... historycznie zawsze hymn kojarzy mi się z flagą/sztandarem/proporcem więc może... a może się mylę.

wp.krzysztof
22-12-2009, 15:01
hmm..., Pan Prezydent jest. Hymn jest. Flaga ma być. Wybory już niedługo. To jak się ta republika nazywa ?

Stały Bywalec
22-12-2009, 19:49
Treść hymnu zatwierdzam.

Czekam na melodię.

.

chris
22-12-2009, 20:10
jeszcze zadbajcie o banner, utytłany błockiem do nieczytelności, na "lokalu kontaktowym", sorry za zawartość cudzysłowu :razz:, ale to tak OT :arrow:

agnieszkaruda
22-12-2009, 22:13
nie wiem jak melodia ale akordy muszą być łatwe np. a-moll e-moll zeby kazdy zapamiętał i ze by można było grać ja po tym piciu (aby gitarzysta się nie mylił) :)

mAAtylda
23-12-2009, 00:07
Kriss - swego czasu był tu taki poeta nadworny - może CI pozazdrościć!

bertrand236
23-12-2009, 00:22
W Poznaniu też się baaardzo podobało.

Pozdarwiam

Piskal
23-12-2009, 00:27
jeszcze zadbajcie o banner, utytłany błockiem do nieczytelności, na "lokalu kontaktowym", sorry za zawartość cudzysłowu :razz:, ale to tak OT :arrow:
A może napisałbyś: Może ZADBAMY o banner i wyczyścimy go z błocka, żeby już zawsze lśnił na naszym Lokalu Kontaktowym -bez cudzysłowu.
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale nie ma już Powsimordy w kategorii Malkontent Roku. Sorki za OT we własnym wątku.