PDA

Zobacz pełną wersję : grzybki ;)



Szaszka
24-10-2002, 11:11
Informacja z internetowej strony Dziennika Polskiego:
"Odurzanie grzybami
(INF. WŁ.) Od kilku tygodni na Podkarpacie masowo zjeżdżają amatorzy grzybów halucynogennych.
We wtorek w Nisku policja znalazła przy 19-letnim mężczyźnie ponad 1000 dopiero co zerwanych grzybów halucynogennych oraz 80 gramów suszonych - przygotowanych do sprzedaży. Tego samego dnia w Ustrzykach Dolnych policja zatrzymała 23-letniego mieszkańca Torunia, który miał przy sobie 1310 grzybów. (WOW)"
He he Asiczko, jaki to grzybek demonstrowalas nam na zdjeciu? :)))
pzdr,

asiczka
24-10-2002, 11:39
Tja, Szaszko;)

Ktoś mi powiedział, że to wcale nie był TEN grzybek;), a poza tym ja chciałam tylko to to cudo osławione "bieszczadzkie" zobaczyć na własne oczy...

Całkowicie zaś jestem przeciw, żeby było jasne.

Pozdrawiam

Anonymous
24-10-2002, 16:29
cze!

BTW ma ktoś może fotkę tego cuda? :))))
albo może jak to się nazywa?

Trzeba zrobić dział w WB nt, a nie mam dokumentacji :)

Michał
24-10-2002, 18:08
Witam

Dajcie sobie spokój z tym tematem - nie będe podawał jak się zwie ten grzyb ani gdzie można znaleźć na nizinach. To niedobre - feee.
Każda wyszukiwarka znajdzie ten temat - po co Wam to!!!! A to co piszą gazety można przecedzić przez nawet bardzo drobne oczko - zostanie woda. I niechaj tak zostanie.

Sensacji dla cienkich gazeciarzy nigdy za mało - prpopuję im inny temat - BenLaden na Podkarpaciu. Forsa murowana - a szkody społecznej praktycznie zero.

Pozdrawiam

Markela
06-01-2011, 14:19
też sądzę ,żeby nie rozpisywać się zbytnio na temat grzybków halucynogennych na tym forum.
Źródeł na ten temat jest sporo.

trzykropkiinicwiecej
06-01-2011, 16:18
prawda prawda.. nie rozpisywać się.. jest zima... rozpiszemy się na jesień jak wyskoczą z trawy i będę machać kapeluszami... a co.. temat tabu? Moja Babcia robiła nalewkę z halunami i muchomorami , używane na tym terenie od setek lat.. nie taki diabeł straszny jak Go piszą

Marcowy
06-01-2011, 17:23
też sądzę ,żeby nie rozpisywać się zbytnio na temat grzybków halucynogennych na tym forum.
Źródeł na ten temat jest sporo.

Gdybyś nie odkopała tematu sprzed 8 lat, źródeł byłoby trochę mniej ;)

marcins
06-01-2011, 17:38
Gdybyś nie odkopała tematu sprzed 8 lat, źródeł byłoby trochę mniej ;)

Marcowy możesz nie zakłocać pracy paleomykologom. Deprymujesz ludzi tymi swoimi uwagami ;)

Markela
07-01-2011, 08:38
prawda prawda.. nie rozpisywać się.. jest zima... rozpiszemy się na jesień jak wyskoczą z trawy i będę machać kapeluszami... a co.. temat tabu? Moja Babcia robiła nalewkę z halunami i muchomorami , używane na tym terenie od setek lat.. nie taki diabeł straszny jak Go piszą
No no Nalewkę trzeba opatentować jako produkt regionalny :-)

Marcowy
07-01-2011, 10:05
Marcowy możesz nie zakłocać pracy paleomykologom. Deprymujesz ludzi tymi swoimi uwagami ;)

Taki dżob ;)

Markela
07-01-2011, 13:47
Gdybyś nie odkopała tematu sprzed 8 lat, źródeł byłoby trochę mniej ;)

sorry wzrok juz nie ten