PDA

Zobacz pełną wersję : H. Biernacka, Kształtowanie się nowej społeczności wiejskiej w Bieszczadach



Marcin
26-01-2010, 19:13
Ma to ktoś (czy się może podzielić)? Czytał to ktoś? Warto to szukać? Ile to ma stron?
Pełna nazwa:
H. Biernacka, Kształtowanie się nowej społeczności wiejskiej w Bieszczadach, Studium etnograficzne, wyniki badań z lat 1963 – 72, Wrocław 1974.

barszczu
26-01-2010, 20:28
Ma to ktoś (czy się może podzielić)? Czytał to ktoś? Warto to szukać? Ile to ma stron?
Pełna nazwa:
H. Biernacka, Kształtowanie się nowej społeczności wiejskiej w Bieszczadach, Studium etnograficzne, wyniki badań z lat 1963 – 72, Wrocław 1974.

Powinno być w mojej bibliotece - poszukam w wolnej chwili - ale uzbrój się w cierpliwość bo mam dużo książek :-D

Marcin
27-01-2010, 16:56
Powinno być w mojej bibliotece - poszukam w wolnej chwili - ale uzbrój się w cierpliwość bo mam dużo książek
Może czas zrobić reprint :-) ...? Od razu pytam czy ma to coś wspólnego z pracą naukową..., czy są to lary i penaty na cześć rolników, którzy kolejny raz osiągnęli 168 % normy?

barszczu
27-01-2010, 21:16
Może czas zrobić reprint :-) ...? Od razu pytam czy ma to coś wspólnego z pracą naukową..., czy są to lary i penaty na cześć rolników, którzy kolejny raz osiągnęli 168 % normy?

Jest wiele ciekawszych książek do zrobienia reprintów :D

A nie wiem co to jest, kiedyś dawno temu kupiłem i gdzieś wcisnąłem.