PDA

Zobacz pełną wersję : Gratulacje dla Aleksandry!



Szaszka
28-10-2002, 11:54
Jak juz sie przyznalas, ze sie obronilas, to powiedz co to bylo? Magisterka? Czy moze doktorat? :)
Gratulacje w kazdym razie!
A kiedy robimy oblewanie? :)
pzdr,

Stały Bywalec
28-10-2002, 16:51
Też się przyłączam do gratulacji dla Aleksandry i proszę o jakieś szczegóły. Jaką pracę obroniłaś, z jakiej dziedziny, jaka będzie ocena końcowa na dyplomie, itd., itp. Temat może nie bieszczadzki, ale dziewczyna (Ola) jak najbardziej.
I chwilka refleksji przy tej okazji mnie naszła: za kilkanaście dni minie już 26-ta rocznica obrony mojej pracy mgr. Już 26 lat - to pewnie więcej, niż ma Aleksandra. Czas leci.
Pozdrawiam

Aleksandra
29-10-2002, 11:26
Hej,
dla zaspokojenia ciekawości Stałego Bywalca odpowiem, że temat był mało bieszczadzki, choć może nie dokońca. Był to egzamin magisterski z filozofii, a pisałam na temat postaw wobec czasu i sytuacji granicznych. Refleksję tą sprawdzałam na samej sobie w Bieszczadach własnie / to tak na magirnesie, zeby nie bylo, ze wątek o d. maryni.../
Przy najbliższym spotkaniu na szlakach Łez Padołu, będzie więc powód do świętowania...
Muszę też z przykrością donieść, że będzie mnie przez jakiś czas "mniej", bowiem padł mi monitor.
Za to pozdrawiam całkiem bieszczadzko :D
Aleksandra

marekm
31-10-2002, 20:12
Przyłączam się do gratulacji.

Anonymous
02-11-2002, 03:44
GRATULUJĘ I BIESZCADZKO ŚCISKAM ŻE HEJ!!!! Pani Magister ma szczęście, że zmieściła się przed 31.10, bo nie wypadało się bronić PONAD rok póxniej niż Barszczyk. Widzę, że tu większość bractwa październikowego, co SB? :-) Raz jeszcze ściskam Panią Magister Aleksandrę i Magistra Stałego Bywalca oraz innych Magistrów (do ściskania Dktorów i Profesorów śmiałości mi brak, bo ja dopiero 367 dni jestem...
... mgr Barszczyk :-)