PDA

Zobacz pełną wersję : Fotki z Babiej Gory 24-28.02



pioabram
03-03-2010, 11:13
Witam!
zapraszam do obejrzenia paru fotek z wycieczki wiosenno zimowej na Babią górę.Miał byc Pikuj,a wyszło ze Babia blizej Niestety inwersji nie było,zamiec i zawieja..http://picasaweb.google.pl/piotroniusz/BabiaGoraWiosennaZimowa#

Krysia
03-03-2010, 11:30
Eeeee, najgorszej pogody nie mieliście :grin:A jakaś mała relacja?plissssssss
PS_ten namiot to testowałeś Hanię może?

pioabram
03-03-2010, 12:37
Co! nie najgorsza pogoda?!600km,pociągiem PkP,potem 2 dni podchodzenia,by byc wywianym,i wygwizdanym przez wichurę,i by zobaczyc czybek własnego nosa zaledwie.na wysokosci 1730m.To jest niezła pogoda?:twisted:Ale tak z Babią podobno jest.Trzeba miec farta zeby tam trafic na bezwietrzną,widokową pogodę.

A namiot to kolegi,stary poligon Marabuta.Wolałem ,"hanusi",w takie ekstremum poki co nie zabierac.:mrgreen:

Krysia
03-03-2010, 12:45
No nawet jest takie przysłowie, że p... i wcale nie jak w kieleckim, a na Babiej :mrgreen:
Ja mówię co widze po zdjęciach z tą pogodą;-)) Swoją drogą Ty to masz pecha do pogody. No i szkoda Hani, bo ja ciągle szukam i szukam i szukam, a kupić cos muszę

pioabram
03-03-2010, 13:00
Witam!
zapraszam do obejrzenia paru fotek z wycieczki wiosenno zimowej na Babią górę.Miał byc Pikuj,a wyszło ze Babia blizej Niestety inwersji nie było,zamiec i zawieja..http://picasaweb.google.pl/piotroniusz/BabiaGoraWiosennaZimowa#


No nawet jest takie przysłowie, że p... i wcale nie jak w kieleckim, a na Babiej :mrgreen:
Ja mówię co widze po zdjęciach z tą pogodą;-)) Swoją drogą Ty to masz pecha do pogody. No i szkoda Hani, bo ja ciągle szukam i szukam i szukam, a kupić cos muszę

Ze na Babiej ,p......i,to ja tez teraz wiem.:mrgreen:
I tacy wywiani wiatrem,poszlismy do schroniska PTTK,na hali krupowej,by się ogrzac i wypic cos na rozgrzewkę,przychodzimy juz w nocy,a tam zimowy biwak N.P.m.I publiczna swietlica ,w publicznym schronisku PttK,zarezerwowana dla uczestnikow biwaku,po to by ci ,"wybrancy" mogli obejrzec jakis film o GOPR-rze,i poprostu wyproszono nas ze swietlicy.
Raczej juz nie kupię nigdy wiecej tego pisemka.Na zachodzie ,raczej takie ,"poziomy","N.P.M-u,:evil:tam są nie do pomyslenia.