PDA

Zobacz pełną wersję : Rozpoczęcie sezonu motocyklowego...



dziabka1
22-03-2010, 09:15
...a może wpaść z rozpylaczem albo chociaż jaką pałą? Wrrrrrr

http://www.dukla.pl/index.php?aid=405


Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2010 w Beskidzie Niskim




Zapraszamy wszystkich motocyklistów i milosników motocykli na rozpoczecie sezonu motocyklowego w Beskidzie Niskim. Spotkanie rozpocznie msza św. inaugurująca sezon motocyklowy 11 kwietnia 2010 o godz.13.00 w kaplicy na Pustelni św. Jana z Dukli.

Organizator Tomasz Czajkowski
kontakt: 504094215

dziabka1
22-03-2010, 09:18
I łobrazek, bo się nie wkleił...

Browar
22-03-2010, 09:24
...a może wpaść z rozpylaczem albo chociaż jaką pałą? Wrrrrrr


Eee,nie przesadzaj,szosowi są ok,nie pchają się tam gdzie nie wolno.

dziabka1
22-03-2010, 09:26
Te machiny ze zdjęcia nie są szosowe... Szosowych się nie czepiam, ale tych debili od rozjeżdżania szlaków.

bartolomeo
22-03-2010, 09:31
Są szosowe.

trzykropkiinicwiecej
22-03-2010, 09:36
...połykacze asfaltu :-p ...dopóki nie zjeżdżają na szutr jest ok... a zazwyczaj nie zjeżdżają, bo takimi niskopokładowymi :) się beznadziejnie w terenie jeździ... Tacy to takurat od knajpki do knajpki i obwodnica...

dziabka1
22-03-2010, 09:45
No dobra, jeżeli szosowe, to zwracam honor i odwołuję krucjatę :) Ale jak którego spotkam w lesie to...

wp.krzysztof
22-03-2010, 10:56
... Tacy to takurat od knajpki do knajpki i obwodnica...

hmm.... i o to właśnie w tej zabawie chodzi :-)

buba
22-03-2010, 15:58
harlejem po szosach to sama bym sobie pojezdzila! :) nawet po szutrowych!

a krucjate przeciwko tym co na gorskie sciezki wjezdzaja stanowczo popieram!

kobieta_bieszczadzka
22-03-2010, 17:08
...na górskie to jakieś crossy jeśli już.... nie wyobrażam sobie, żeby mój Łysy się wpakował gdzieś na szlak, przy motorze, który waży 300 kg :) ... pierwsze błoto i było by ....po nim ... ;) Na zdjęciu widać, że maszyny dopieszczone, chromy lśnią... toć na szlaku coś mogłoby się porysować... nie sądzę, żeby ktokolwiek z uczestników się pchał gdzie nie wolno... :-P...

eldoopa
22-03-2010, 19:25
Klub Pirates Of Roads z Sanoka pozdrawia tych z rozpylaczami i kaskaderów co cruiserami chcą jeździć po lesie :twisted:

Zapraszam na :arrow: http://www.pirates.sanok.pl

Ostrzeżenie: Odwiedzenie tej witryny może spowodować uszkodzenie komputera.
Witryna www.pirates.sanok.pl zawiera elementy z witryny spicexpert.com zawierającej złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić komputer lub w inny sposób działać bez zgody użytkownika. Samo odwiedzenie witryny, w której przechowywane jest złośliwe oprogramowanie, może spowodować zainfekowanie komputera.

trzykropkiinicwiecej
22-03-2010, 21:55
Zapraszam na :arrow: http://www.pirates.sanok.pl

coś mi ten Twój link Avast wygania , uprzedzając o szkodliwym oprogramowaniu....i potencjalnej infekcji.. sprawdźcie sobie , chyba że mój antyvir taki wrażliwy.. jak kaczuszka..

eldoopa
23-03-2010, 16:26
Faktycznie, są problemy z Avastem i tą stronką, może faktycznie lepiej nie wchodźcie, chociaż nie wiem jak to poprawić bo osobiście pisałem ją w notatniku i na pewno, żadnego takiego oprogramowania tam nie dodałem, jedynie css jest. Może to nie miejsce, ale jeżeli jest tu jakiś znawca tematu to może mógłby zerknąć na źródło strony i powiedzieć mi co jest nie tak...
Nie chce oceniać tutaj twórców Avasta ale tylko ten program ma problemy z moim html'em, Panda, Norton, NOD32 nic nie zgłaszają a uważam, że są troszkę lepsze.

Przeanalizowałem źródło, faktycznie coś dodało jakiegoś javascripta do źródła strony, nie wiem co to było, puki co wywaliłem i powinno działać, przepraszam za utrudnienia ;) Jakby dalej coś się działo proszę na priv'a.

kobieta_bieszczadzka
23-03-2010, 17:16
Ostrzeżenie zamieszczone przeze mnie wyżej podane jest przez Nortona 360... ;) ... jakby nie było piraci to piraci ... coś tam zmajstrowali, żeby łatwo nie było, ale raczej już nie przekształcajmy tego wątku w rozważania informatyczne.... 8)

wp.krzysztof
08-04-2010, 07:35
Kolejne otwarcie sezonu motocyklowego w Małej, odbędzie się 25 kwietnia 2010



Program zlotu:
7.00 - przyjazd 9.30 - Uroczyste rozpoczęcie Zlotu.
10.00 - Msza św - na stadionie.
11.00 - Występ kabaretu - M. Daniec i koncert zespołu muzycznego.
Od 11.00 na placu obok kuchni będą organizowane konkursy dla motocyklistów - sponsor: MotoAllegro.Kuchnia za darmo... (w cenie wjazdówki- kawa, herbata, kiełbaska...)
13.30 - Formowanie Parady.... startujemy od szkoły w Niedźwiadzie...
14.00- 15.00 - Parada na trasie: Mała- Łączki Kucharskie- Wielopole- Wiśniowa- Strzyżów.... przez Rynek na stadion... trasa około 25 km, tempo przejazdu 40 km/godz.
15.00 - Spotkanie na stadionie przygotowane przez Urząd Miasta Strzyżów.


Informacje o Zlotach w Małej: www.moto-friends-mala.pl (http://www.moto-friends-mala.pl/)

Kontakt z organizatorem:
ks. Roman Jurczak, Mała 25, 39-107 Niedźwiada, tel.608 080243, e-mail: wuju58@poczta.fm (wuju58@poczta.fm)