PDA

Zobacz pełną wersję : Warszawskie Spotkania Bieszczadników



Anonymous
17-11-2002, 11:18
Witam:)
Razem z Aleksandrą doszliśmy do wniosku że warto było by zorganizować w Warszawie spotkania miłośników bieszczadów.Mogłyby one odbywać się w jakimś pubie w Centrum aby wszyscy mieli blisko, powiedzmy raz w miesiącu. Więcej informacji, listę chętnych i możliwość kontaktu znajdziecie na www.bieszczadyfoto.republika.pl w dziale "Spotkania" lub bespośrednio na www.republika.pl/irasj19/spot.html
czekam na wasze opinie w tej sprawie
pozdrawiam
irasj

Anonymous
17-11-2002, 11:31
a
informacje na "żywo" w piatki 21:00 na czacie

Stały Bywalec
18-11-2002, 16:16
Stronę internetową macie b. ciekawą i ambitną. To fakt. Ale na naszym Forum jakoś Cię dotąd nie zauważono. Może to dlatego brak jest na razie odzewu na Twój, skądinąd dobry, pomysł ?
Proponuję, aby wypowiedziała się Aleksandra, na którą się powołałeś. Jest ogólnie znana na tej liście dyskusyjnej i (nie obraź się) propozycja spotania warszawskich IMB-ów, gdyby padła z Jej strony, zostałaby lepiej przyjęta. Źle się wyraziłem - nie tylko warszawskich, lecz w ogóle wszystkich IMB-ów przebywających w dniu spotkania w Warszawie (np. Lupino często tu przyjeżdża na wielodniowe delegacje, mieliśmy już jedną piwną konferencję).
Pozdrawiam

Szaszka
18-11-2002, 16:17
Fajnie byloby sie spotkac, bo do najblizszego kongresu w maju to jeszcze ho-ho!
Ale moze by chociaz jedno z tych spotkan zrobic nie spotkaniem "warszawskich", ale wszystkich internautow milosnikow Bieszczad?
Organizowanie spotkania w srodku tygodnia automatycznie eliminuje osoby spoza Warszawy.

Aleksandra
18-11-2002, 19:28
Witam,
nie spodziewałam się, że Stały Bywalec będzie taki nie ufny. Tak się złożyło, iż pomysł taki rzeczywiście pojawil się pewnego razu na bieszczadzkim czadzie. A niejaki irasj - o ile mi wiadomo - zagląda tu czasem, choć nie śmiał pisać. To miała być premiera.
Bywalcze, czy uspokoiłam trochę Twoje niepokoje ;>
Pomysł wydaje się być wart rozważenia, choć już dzisiaj pewna persona postanowiła coś nie coś zmodyfikować te propozycję. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Szaszko czyżbyśmy mogli liczyć na Twoją obecność w jakiś dzień weekendowy? Taki odzew to dopiero coś...:D

Pozdrawiam A.

ps. dla lubiących wcześnie wstać, jutro sama przyjemność: o 5.00 na niebie pojawią się spadające meteoryty... w Bieszczadach jeśli pozostanie "czyste" niebo będzie całkiem uroczo :>

Anonymous
19-11-2002, 09:13
Sorki za Warszawskie spotkania ale nie sądziłem że może być ktoś chętny
z bardziej oddalonych miejscowości oczywiście spotkania są dla wszystkich
IMB i MB :) a co do dni i daty to ustalimy jak zbierze się garstka chętnych.
pozdrawiam wszystkich
irasj
a jak ktoś woli spotkania w Bieszczadach to będę tam 25-29 XII :)

Szaszka
19-11-2002, 13:51
Gdyby udalo namówić sie wieksza liczbe osob na jakis weekend, to chetnie się zjawię. :)

Stały Bywalec
19-11-2002, 14:08
"Bywalcze, czy uspokoiłam trochę Twoje niepokoje ;>"
Oczywiście, że uspokoiłaś. Wiem już teraz, że IrasJ nie jest tołhajem przybyłym z Bieszczad do Warszawy na gościnne występy.
Pozdrawiam