PDA

Zobacz pełną wersję : cisna-wetlina-ustrzyki górne-polańczyk



samotny wilk
23-06-2010, 09:09
Witam!
stary nick z logowania, bo żaden ze mnie samotny wilk:)
mam prośbę chcielibyśmy z mężem jechać na 3 tyg w Bieszczady wg trasy w tytule. W ustrzykach Górnych już byłam, ale zaliczyłam tylko Caryńską i Tarnicę, bo nie miałam dobrych butów, teraz chcę nadrobić. I pytanie do was:
czy noclegi w takich miejscowościach są dobrze wybrane? a może jakoś byście radzili zmienić miejsca gdzie chcemy się zatrzymać?

no i NOCLEGi? w każdym miejscu jaki nocleg byście polecili?? chodzi o namiary konkretne.
dodam, że chcę żeby było jak najtaniej wiadomo, łazienka w pokoju, lub na korytarzu, nie lubię agroturystyki i pensjonacików, gdzie właściciele zaglądają mi przez szybę, jak już to wolę gorsze warunki, ale swobodę, jakieś domki, itp. albo jakiś dom wypoczynkowy pttk itd.
no i pokój dwuosobowy, tylko dla mnie i dla męża.
pomóżcie, bo grucho w tym roku z kasą,a w necie wszystko za 50 zł minimum za osobę ..:(

Derty
24-06-2010, 09:50
Poczekaj - teraz ludzie wiosnują;) Jak skończą, to odpiszą:)
W zasadzie to trudno rozeznać, czego dokładnie oczekujesz. W jakim rejonie chcesz się obijać? Co do cen...to hmmm...ja już od dawna uważam, że tylko namiot jest wyjściem z sytuacji. Albo schroniska. No i zapytaj w Hoteliku Białym. Tam cena oscyluje wokół 30 zet z groszami. Waruny mają bdb.
Ze schronisk to Bacówka pod Małą Rawką - 30 zyli za osobę. Można też Kremenaros przeżyć za 20 i kilka zyli za czachę. Lecz gwarancji co do jakości to nie daję. Dawnom tam nie nocował, a ostatnie spanie przerwałem w połowie i uciekłem z krzykiem na pryw. kwaterę:) Wetlina - niezrównane PTTK, 'Piotrowa Polana'. Ponadto Bacówka Jaworzec - 28-30 zł - położona na stokach Krysowej w bocznej grani od poł. Wetlińskiej. Dojazd możliwy nawet autem. No dość tych tanich miejsc się znajdzie:)
A...Cisna: jak Cisna to Bacówka pod Honem. Dołzyca - Ośrodek 'nad Solinką'.
Napisz, czy masz jakieś spec miejsce upatrzone. I w ogóle na mapie sobie popatrz, co chcesz zwiedzić. Tak, to strzelanie w ciemno z odpowiedziami:)
Pozdrawiam,
Derty

iggy81
21-07-2010, 11:01
Jeśli szukasz noclegu możesz skorzystać z wyszukiwarki tematycznej na necie, np.z tej: http://pensjonaty.pf.pl (http://pensjonaty.pf.pl/), a potem sprawdzić opinie w sieci.