PDA

Zobacz pełną wersję : Transport Smerek-Rajskie



erol
07-07-2010, 09:24
No właśnie. Ktoś wie jak dojechac ze Smereka do Rajskiego? Jade na 2 tygodnie w Bieszczady, jednak po tygodniu planuje zmienić zakwaterowanie. Ze Smereka do Bukowca dojade pksem. A do Rajskiego? Szukam i szukam i nie moge znaleźć nic pekaesowego w tamtą strone. Czyżby pozostała okazja albo inne własne nogi przez te 7km? :razz:

tomas pablo
07-07-2010, 16:02
..piechotą droga ładna, ale upierdliwa dość :razz:.. ale jest tam ruch, zawsze można złapać stopa , zależy KIEDY tam będziesz, może nawet mnie zatrzymasz ?..

erol
08-07-2010, 11:24
Piechota nie straszna, ale troche tego majdanu będziemy mieli, więc obawiam się o towarzyszke, mimo, że wytrwała. Cóz, zawsze siebie moge dodatkowo objuczyć ;) Będe w Bieszczadach od połowy sierpnia 2 tygodnie. Jakieś 8 dni w Wysokich a później gdzieś tak koło 23go do Rajskiego. Możesz wtedy kursować ;)

tomas pablo
08-07-2010, 16:28
taaak..tylko,że tam tak do połowy pod górke zapychasz :-D , ale póżniej już z.. ja będe dopiero gdzieś tak 25-27 .08 . Ale jak będziesz JESZCZE tam sterczał , to jaaasne , że się zatrzymam :razz: .Z reguły , jak mam miejsce, to się zatrzymuję !! ..A w Rajskiem to gdzie ?? ...to moje ulubione miejsce !

erol
09-07-2010, 08:36
No właśnie w tamtych okolicach będę pierwszy raz i tak mi polecono ośrodek Rajskie. Chciałem domek sobie wziąć. A skoro to Twoje ulubione miejsce to może orientujesz się czy można tam gdzieś w pobliżu zjeść coś ciepłego? Jest jakaś knajpka, bar, sklep spożywczy? Bo w samym ośrodku to nie widziałem, żeby można było wykupić jedzenie

tomas pablo
09-07-2010, 10:14
sklepik , taki sezonowy jest naprzeciw ośrodka-b.dobrze zaopatrzony ( pieczywo, warzywa, kiełbasa itp, no i oczywiście PIWO :mrgreen: ) Dalej ( w górę Sanu ) masz bar Kufel -piwo beczkowe (żywiec lub leżajsk) , dania z mikrofali (da się zjeść ). Kawałeczek za barem jest łąka ( stare pole namiotowe -czasem czynne, czasem nie-trzeba pytać w barze ) ze szlabanem. Jak przejdziesz łąke i zejdziesz nad San, idż kawałek w górę rzeki-są fajne skałki , kaskady na Sanie -tu można się kąpać i popływać nawet :razz:. Polecam z Rajskiego wyprawę na Tworylne (SUPER MIEJSCE-O ILE NIE ZNASZ ) I Krywe (urocze ruiny cerkwi)