PDA

Zobacz pełną wersję : Podstawowe informacje



swi_r
15-07-2010, 11:16
Witam! Wybieram się z dziewczyną w Bieszczady, jednak nie znamy żadnych konkretów. Chodzi nam najbardziej o komunikacje i dobre miejsce zakwaterowanie. Chcieliśmy się zapytać gdzie najlepiej i jakie są opcje dojazdu PKP w Bieszczady i możliwość komunikacji z tej miejscowości do miejsca zakwaterowania. Szukamy ciekawej, 'górzastej' i bez tłoku ludzi miejscowości, są takie? ;) Jak jest z przewoźnikami w Bieszczadach? Nie mamy samochodu, czy to nie bedzie problem?

Pozdrawiam, swi_r

Piskal
15-07-2010, 11:34
Najlepiej poszukaj w rozkładach PKP i Veolia Bieszczady. Autobusów w sezonie jest bardzo dużo, ale musisz uważnie czytać legendę. Również z busami nie ma kłopotów, tylko że te przede wszystkim jeżdżą między miejscowościami turystycznymi, np. Wetlina Ustrzyki Górne, a takich chcesz unikać. Ja najbardziej lubię stopa i w Bieszczadach ludzie raczej chętnie się zatrzymują.
No i nos w mapę i przewodnik, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

swi_r
15-07-2010, 11:37
Właśnie chodzi mi o połączenie z Torunia :) A jak wyglądają ceny busów?

Piskal
15-07-2010, 13:27
Jesteś z Torunia? Śledź wątek naszych spotkań, pewnie niedługo się spotkamy.
W wakacje jest autobus do Sanoka, wyjazd z Torunia z Dworca PKS o 20, stanowisko 7, cena 74 zł. Ceny busów w Bieszczadach są do dogadania, zalezą od liczby chętnych.
A od siebie polecam niezmiennie Sękowiec.

kufel
16-07-2010, 01:09
Ja dodam, że przy obecnej sytuacji kolei odpuść sobie dojazd w Bieszczady za pomocą PKP (no chyba, że do Rzeszowa, nie dalej). Szkoda czasu i nerwów, niestety.