PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś z Was bedzie w okolicy ustrzykG wIpoł sierpnia?



anka-szklanka
25-07-2010, 18:23
Może glupio to brzmi, ale jak juz Was znalazłam to tak sie ucieszyłam, że zdobyłam sie na ryzyko zadania takiego pytania. Ale w skrócie do rzeczy: mianowicie wybieram sie z nastolatką cos od 3-4 sierp na kilka dni w bieszczady, znam troche okolice wolosate, UstrzG, mam, wprawdzie niepewne namiary na noclegi ale czytając to forum przyzsedł mi pomysł żeby a nuż sie uda, ktos z bywalców akurat w tym czasie był w tych terenach i fajnie by bylo sie spotkać, bo troche mi nieswojo jechac samej z córką, wprawdzie często bywam w Bieszcz ale nigdy jeszcze sama, a teraz tak sie składa że nikt ze znajomych nie może a ja akurat mam chwilę w tych dniach. Oczywiscie nie chodzi mi o towarzystwo na szlaku, żadne tam zaopiekowanie się, bo damy sobie radę, tylko o jakąś posiadówę w jakims miejscu. Przepraszam, jak piszę jakieś glupoty, bo byc może tu na tym forum nie ma miejsca na takie zachcianki, ale jeszcze do wszystkich postów nie dotarłam i jestem jeszcze niezorientowana. Pozdrawiam wszystkich i ciesze sie że jesteście.Bieszczady to od lat moja milość, ale nie jestem fanką netu no i widzę, że duzo straciłam. W moim środowisku, to dziwactwo jechac w Bieszczady i zawsze to raźniej jak sie wie, że są podobni...

Cami
25-07-2010, 18:37
Szkoda, miniemy się, jutro wyjeżdżam w Bieszczady, piątek- sobota to już będę wracać ...

udanej włóczęgi z córcią :)

iluzjanka
25-07-2010, 18:40
A tak z ciekawosci zapytam gdzie w Bieszczadach bedziesz Cami?

Whatsername
05-08-2010, 14:39
Ja jadę do Górnych 17-19 sierpnia :) Mam nadzieję, że pogoda dopisze :)