PDA

Zobacz pełną wersję : Instrukcja wpisywanie się do kalendarza



andrzej627
12-08-2010, 20:25
1/ Kliknąć w KALENDARZ - na górze ekranu tam gdzie widać FORUM NOWE POSTY KALENDARZ SZUKAJ.
Pojawi się okno "Kalendarz".

2/ Kliknąć w Dodaj Nowe Wydarzenie - na górze z prawej strony
Pojawi się okno "Dodaj Nowe Wydarzenie".

3/ Wpisać Tytuł wydarzenia, np. Fiaa w Sękowcu. Ważne jest wpisać swój pseudonim, aby wiadomo było o kogo chodzi już w tytule. Nie pisać tytułu w stylu: "Będę w Bieszczadach", bo wtedy nie wiadomo o co chodzi.

4/ Wybrać rodzaj wydarzenia:
jednodniowe (Single, All Day Event) lub wielodniowe (Ranged Event)

5/ Wybrać datę dla wydarzenia jednodniowego lub datę początkową i końcową dla wielodniowego. W przypadku wydarzenia wielodniowego wpisać też trzeba godzinę początkową i końcową.

6/ Wpisać tekst, który będzie widoczny dopiero po kliknięciu w tytuł wydarzenia w kalendarzu. Można tutaj dać dodatkowe informacje na temat swojego pobytu.

7/ Kliknąć w Save Event (zapisz wydarzenie).

Nawiasem mówiąc w kalendarzu są już wpisane automatycznie urodziny forumowiczów.

admin
12-08-2010, 22:18
Przykleiłem.

Andrzej - "siedzisz" w tematyce video może nagrałbyś video przewodnik jak wpisywać się do kalendarza?
Do tego są chyba jakieś programy które przechwytują to co dzieje się na monitorze i miksują z mikrofonem. Nie znam się na tym ale tak sobie myślę że byłby to fajny "ficzer". Z pewnością przyda się wielu osobom.

Fiaa
13-08-2010, 22:37
Dzięki. Niestety w moim przypadku przyda sie pewnie dopiero za rok. :(

andrzej627
13-08-2010, 23:52
może nagrałbyś video przewodnik jak wpisywać się do kalendarza?

Faktycznie, taki przewodnik byłby lepszy, ale nie wiem, jak to się robi.

paszczak
21-08-2010, 18:20
taki przewodnik byłby lepszy, ale nie wiem, jak to się robi.
Myślę, że takim (http://tiny.pl/h789m) programem z pewnością dasz radę wystrugać dobry tutorial, a co tam...wiele dobrych tutoriali.

pozdrawiam,

andrzej627
26-10-2010, 22:31
W Outlooku wpisałem wydarzenie okresowe trwające trzy dni, rozpoczynające co roku się w trzeci piątek maja i mam spokój do końca życia. Chciałem też wpisać to wydarzenie (KIMB) do kalendarza forum. Niestety tutaj nie ma możliwości wpisywania zdarzeń bez określenia terminu końca, a kalendarz forum zna tylko lata 2003-2011.

calanthe
11-01-2012, 10:33
Niestety tutaj nie ma możliwości wpisywania zdarzeń bez określenia terminu końca, a kalendarz forum zna tylko lata 2003-2011.

no właśnie :) kalendarz się nam skończył...
ale podobno szczęśliwi czasu nie liczą ;)) a w końcu jesteśmy w Bieszczadach:D

admin
12-01-2012, 02:36
Wow ale ten czas leci :) Niedalej jak ze 3 lata temu ustawialem date do 2011 a tu prosze.

Piskal
15-04-2016, 13:21
No właśnie, znowu się kalendarz skończył.Kto mógł przypuszczać, że forum jeszcze w 2016 r. będzie działać;)

bartolomeo
15-04-2016, 16:05
znowu się kalendarz skończyłPrzedłużony do 2020 roku.