PDA

Zobacz pełną wersję : Wyprawa/wycieczka w drugim tygodniu września



Quadina
21-08-2010, 06:21
Witajcie,

Analizuje różne mapy, informacje, artykuły i komentarze między innymi na tym forum i wszędzie widzę wycieczki 3-5 dniowe, albo dłuższe 10 i więcej dniowe. Dlatego wychodzę z zapytaniem o propozycje jakiejś ciekawszej trasy na dokładnie 6 dni chodzenia + 1 dzień na przesiedzenie ze względów widokowych bądź pogodowych na trasie. Myślałem o kombinacji jakiejś rozpoczynając w Ustrzykach Górnych, a kończąc na Sanoku. Będziemy z moją dziewczyną podróżować pociągiem i mamy w planach nocować pod namiotem o ile nie zmusi nas pogoda do jakiegoś schroniska.

Pomysłów bardzo dużo, ale może ktoś już ma sprawdzoną trasę na 6-7 dni mając na uwadze niewprawione nogi (czyli 8h pieszo dziennie max) ?

Z góry dziękuję za wszelkie propozycję.
Mateusz z Wrocławia

P.S. Może ktoś się wybiera od 11 do 19 września na urlop?

długi
21-08-2010, 07:02
1-Komańcza - Rabe
2-Rabe - Łopienka
3- Łopienka - Jaworzec
4- Jaworzec - Bacówka pod Rawkami
5- Bacówka - Ustrzyki G
6- Ustrzyki - Tarnica - Ustrzyki
7-Ustrzyki - piwo - Ustrzyki
Pozdrawiam
Długi

MCBRIDE
22-08-2010, 16:42
Witam. Jeśli chodzi o Bieszczady to nie możesz zapomnieć o przejściu przez najbardziej znane Bieszczadzkie Połoniny. Wchodzisz na szlak w Smereku. Idziesz przez Smerek, Przełęcz Orłowicza, Połoninę Wetlińską (z przystankiem lub noclegiem w Chatce Puchatka), Połoninę Caryńską. Schodzisz w Ustrzykach Górnych i idziesz na Szeroki Wierch, Tarnicę, Rozsypaniec, Halicz i Przełęcz Bukowską do miejscowości Wołosate. Z Wołosatego możesz później pójść na Małą i Wielką Rawkę. Ja jadę na początku września w Bieszczady do Dołżycy. w tym roku mam zamiar przejść na Łopiennik, Jeziorka Dusztyńskie i okolice Komańczy. Pozdrawiam