PDA

Zobacz pełną wersję : Dinozaury, łączmy się!



anka-szklanka
04-09-2010, 14:13
Mam taką propozycję żeby poszukac wswojej okolicy ludzi spędzających wolny czas w Bieszczadach, konkretnie chodzi mi o dinozaurów ( mlodzi rzeczywiście mają mniej problemów ze znalezieniem towarzystwa do chodzenia) z okolic Zakopanego, Nowego targu, Rabki i wogole Podhala. Ja kilka razy w roku jestem w Biesach i nie zawsze mam z kim jechać, i może ktoś całkiem niedaleko ma taki sam problem...

robines
04-09-2010, 17:12
Nie wiem o co chodzi z tymi dinozaurami(w mojej okolicy pobudowali jakieś 2 Dinolandy cy cóś,diabli wiedza czy Tobie Aniu o to chodzi ale te biznesmeny kase tłuką niezłą).A tak żeby w temcie i opierd...nie otrzymać to możemy się połączyć nawet już jutro bo niedzielnym rankiem jade w Bieszczady m.in.przez Rabke(możesz więc machać ok.4-5 rano).

anka-szklanka
04-09-2010, 22:10
:lol: machac nie bee bo otej porze bee przewracac sie na tzw drugi bok, a dinozaury to stwory żyjące pzred wojną jak mówią niektóre dzieci , ale ze by nie otzrymac opier to ja tez za jakis czas jade w bieszczady

Iznaga
08-09-2010, 20:19
Ja już jutro / 9.września / , wyjezdżam do Ustrzyk Górnych , i zabawie tam przynajmniej 10 dni.Podobnie jak ty , Aniu ; nie przepadam za samotnym wędrowaniem .

anka-szklanka
09-09-2010, 20:54
Cze Iznaga, pewnie juz wyjechalaś? to po powrocie napisz jak było. A z Nowego Targu nikt sie nie ujawnia...

fortunata
06-05-2011, 22:46
Witam! Wybieram się w Bieszczady w terminie 25.06 - 2-3.07.11. Samemu na szlaku trochę mało raźnie - może jakaś dinozaurzyca też szuka towarzyszki? Pozdrawiam ;)

anka-szklanka
07-05-2011, 12:26
ee kurczak akurat wtedy mi nie pasi! ale tak wogóle na przyszlość to chętnie i bądżmy w kontakcie, bo często jeżdzę i zdaża się że nie mam zkim. Będziemy w Bieszczadach dopiero od ok 5-6 lipca, w sierpniu też, tylko nie wiem jeszcze kiedy, pozdrawiam, dinozaurzyca A-S:)

Wojtek Pysz
09-05-2011, 20:41
... konkretnie chodzi mi o dinozaurów ( mlodzi rzeczywiście mają mniej problemów ze znalezieniem towarzystwa do chodzenia) ...
Jako osobnik pochodzący z połowy XX wieku poczuwam się uprawniony do używania miana dinozaura (w poruszonym aspekcie). Nie stwierdzam jednak żadnych przeszkód w kontaktowaniu się z wymarłymi zwierzętami z epok zarówno późniejszych, jak i starszych ;) Czyli, że wędrując po Bieszczadach oraz podobnych okolicach wiek się nie liczy. Ani liczebność zbioru wędrowców. Chcesz być sam - jesteś sam. Potrzebujesz towarzyszy - znajdziesz ich.

fortunata
12-05-2011, 22:42
:grin:
ee kurczak akurat wtedy mi nie pasi! ale tak wogóle na przyszlość to chętnie i bądżmy w kontakcie, bo często jeżdzę i zdaża się że nie mam zkim. Będziemy w Bieszczadach dopiero od ok 5-6 lipca, w sierpniu też, tylko nie wiem jeszcze kiedy, pozdrawiam, dinozaurzyca A-S:)
Dzięki za dobre chęci. Może kiedyś uda się nam zgrać terminy?! Pozdrawiam F:grin: