PDA

Zobacz pełną wersję : Miejsca do połażenia z piesem.



Rafcio
10-09-2010, 12:51
Witam.

Przejrzałem Forum w poszukiwaniu informacji, przeczytałem Regulamin Parku, jednak nie znalazłem tego co mnie interesuje.
Zatem zostaliście mi Wy :)
Po raz pierwszy jadę w Bieszczady z moim blabladorem. Przez cały okres przebywać będę ( jesli mnie za cóś tam nie wywalą ;) ) na Jaworzcu. Znając przepisy nie planuję wypraw na połoniny czy też wgłąb parku ( w tym roku się już nimi troszkę nacieszyłem) ale nie chciałbym też całych dni przesiadywać w lub przed Bacówką.
Polecicie jakieś ciekawe miejsca? Nawet jeżeli trzeba będzie kawałek podjechać autem - też proszę o propozycje. Ciekawostki związane z historią lub legendami, ciekawostki przyrodnicze - to mnie interesuje.

Pozdrawiam.

Rafcio
22-09-2010, 02:06
Dziękuję za liczne odpowiedzi ;) ... Juź byłem, właśnie wróciłem. Jesli ktoś chciałby naprawdę pogadać na ten temat to PM ślijcie śmiało... Podpowiem co bedę w mocy. "Stare" bieszczadniki jak widac tego tematu nie przerabiali...

michaś.g
21-01-2011, 22:11
witaj . też bywałem w bieszczadach z psem, ale ja akurat łamałem regulamin BPN , ale tez łaziłem w miejsca gdzie wolno, zawsze jak jestem to moim obowiązkowym miejscem odwiedzin jest cerkiew w Łopience, cos jest w tym miejscu magicznego które mnie przyciąga, może mam sentyment gdyz pierwszy mój pobyt w bieszczadach to właśni nocowanie na bazie pod łopienką. pies szedł przy nodze z cisnej a innym razem biegł przy rowerze, jest mnóstwo miejsc w bieszczadach gdzie można polazić pomijając BPN. chętnie bym przeczytał Rafcio gdzie bywaleś ze swoim pupilem , siemka