PDA

Zobacz pełną wersję : Fotoreportaż IrasaJ



Stały Bywalec
19-12-2002, 21:13
Zachęcam do obejrzenia zdjęć z naszej "konferencji" dn. 14 grudnia. Można je powiększać, a nawet ustawić sobie jako tapetę ekranu.
Szczegóły: www.bieszczadyfoto.republika.pl , potem link "bieszczadzkie spotkania"
I aby do maja - czyli do Kongresu w Bieszczadach.
Pozdrawiam

Zbyszek
22-12-2002, 01:32
Ze zdjęc wynika, że atmosfera spotkaniana była bieszczadzka. Bardzo żałuje że niemogłem uczestniczyć w tym spotkaniu. Po ich obejrzeniu mam większe zaufanie i ochotę do uczestniczenia w pogawędkach forum. Jeżeli nie ma ograniczeń składu osobowego w spotkaniu majowym chętnie wezmę w nim udział wraz z Żoną, która również jest zafascynowana atmosferą Bieszczad. W zimie liczę tylko dni do wiosny i wyjazdu w wiadomo jakie okolice. na pocieszenie pozostają tylko zdjęcia i opowiadania uczestników forum, w którym mam nadzieję częściej uczestniczyć.

Pozdrawiam
Zbyszek

Anonymous
22-12-2002, 14:14
Jak najbardziej zapraszamy na forum i przyszle spotkania
pozdrawiam

Astra:)
03-01-2007, 16:21
A mi się stronka nie otwiera :( Eee...

Polej
03-01-2007, 17:04
A mi się stronka nie otwiera :( Eee...

"Strona o podanym adresie nie istnieje" - też mam taki komunikat :-(

olka_olka
03-01-2007, 18:12
"Strona o podanym adresie nie istnieje" - też mam taki komunikat :-(

U mnie to samo :(

irek
03-01-2007, 19:23
O matko wygrzebaliscie posta z 2002 roku ;). Pod adresem www.bieszczadyfoto.republika.pl serwis dzialal w 2001 i 2002 roku i lepiej zebyscie nie widzieli jak wtedy wygladal ;).

olka_olka
03-01-2007, 19:29
He, he nie wiem, kto go wygrzebał, ale ja go przeczytałam dzisiaj :D, a co do daty to tylko zwróciłam uwagę na grudzień. Och te oczy są zawodne :)

Stały Bywalec
14-01-2007, 18:36
Iras !
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że tworzysz HISTORIĘ ?!

XX KIMB odbędzie się w Brukseli, w stolicy UE. Uczestnicy obrad będą dyskutować nt. I KIMB w Dwerniku i tej Pierwszej (bo Druga była w Nadarzynie) Konferencji w Warszawie.

A pracownicy naukowi będą pisać na te tematy rozprawy doktorskie i habilitacyjne.
Pod naszym kierunkiem oczywiście.

Aleksandra
02-02-2007, 19:01
Witam,
najpierw się zdenerwowałam, że wykombinowaliście coś beze mnie :)
potem przeczytałam to dokładnie i po linku spojrzałam na datę
aż dziwne, że to tak dawno było...

Iras - strona była całkiem całkiem - czysta sztuka i zawsze to mniej reklam było ;))

nie wspominając pokrywy śnieżnej w Weremieniu

pozdrawiam wszystkich tworzących owe spotkania
ciekawe co u mojej imienniczki słychac,

pozdrawiam
Aleksandra