PDA

Zobacz pełną wersję : PIEROGI



Anonymous
06-05-2001, 14:53
a najlepsze pierogi ruskie sa w barze\"QUICK BAR\" w ZAGORZU przy PKP.
3,70zł - z maselkiem , pachną - najlepsze na swiecie.
POLECAM!
a pomidorowka z makaronem............

a w Cisnej w barze parzy z ekspresu kawe lavazza najbardziej chciwa kobieta na swiecie; radosc bez granic- prawdziwa kawa!!!!!!!!!! a pani za to sprzedala (!) mi serwetke za 0,20 gr zeby wytrzec usta po jej kawie

KAHA

admin
07-05-2001, 09:22
NIEMOŻLIWE!! Coś niesamowitego!
Podaj mi namiar na owy bar a dodamy odpowiedni komentarz do "barów i pubów"

zdrowia
moskita

Anonymous
08-05-2001, 18:01
wiesz co to jest taki bar starej daty
- taka pani jak ze starego baru, taka w czepku, jak jej powiedziałam , ze "super pierogi, jak co roku" to ona na to "u nas wszystko dobre, bo swoje"

bar jest przy samym stacji PKP- nazywa sie QUICK BAR, taki stary obdrapany blaszak....TYLKO jeden bar taki jest. Zgórz jest maleńki

Anonymous
08-06-2001, 12:41
Najlepsze pivo jest na RANCHU w Wetlinie!!!!( atmosfera też!!).

stefankmiot
16-06-2004, 23:51
najlepsze sa w Chatce Goralskiej w Solinie! :)

irek
17-06-2004, 08:41
Co wy tu gadacie hasla Stalego Bywalca nie znacie ;)

admin
17-06-2004, 09:53
He he he!

Wtedy (gdy dyskutowaliśmy o pierogach w Zagórzu - daty postów) SB jeszcze chyba w biesach się nie kochał! :)

długi
17-06-2004, 10:58
Pierogi, naleśniki w barze Smak w Sanoku i ruskie u Świetlikowej w Prełukach
Rewelacja
Długi

Piotr
17-06-2004, 11:08
a pani za to sprzedala (!) mi serwetke za 0,20 gr zeby wytrzec usta po jej kawie
Ciesz się,że nie zabulilaś za mozliwość wyrzucenia serwetki do kosza ;-)
BTW - bardzo dobre (imho) pierogi dają w knajpie w Cisnej (Zacisze), nie zuważyłem żeby były specjalnie odbiegające od tych z Dwernika.
A propos - czy te dwernickie już całkiem przeszły do historii (na dobre), czy jeszcze mają powrócić? Tym ktorzy jeszcze nie próbowali na zachętę powiem, że te pierogi były tak pyszne, że nie były mi ich w stanie obrzydzić nawet najdłuższe włosy pod pachami jakie w życiu widzialem - u podającej je kelnerki ;) Musiały być naprawde the best... :) ;)

irek
17-06-2004, 12:14
A propos - czy te dwernickie już całkiem przeszły do historii (na dobre), czy jeszcze mają powrócić? Tym ktorzy jeszcze nie próbowali na zachętę powiem, że te pierogi były tak pyszne, że nie były mi ich w stanie obrzydzić nawet najdłuższe włosy pod pachami jakie w życiu widzialem - u podającej je kelnerki ;) Musiały być naprawde the best... :) ;)

Pirogi w Dwerniku powrocily sa nadal wysmienite jedlismy w niedziele po kimbie, bylo chlodno wiec nie widzialem czy wlosy pod pachami nadal sa ;)

Piotr
17-06-2004, 12:23
bylo chlodno wiec nie widzialem czy wlosy pod pachami nadal sa ;)
Farciarz ;)

Stały Bywalec
17-06-2004, 16:11
He he he!

Wtedy (gdy dyskutowaliśmy o pierogach w Zagórzu - daty postów) SB jeszcze chyba w biesach się nie kochał! :)

Te posty są z 2001 r.
A ja w Bieszczady jeżdzę prawie co rok od 1986 r.
Tak więc proszę mnie nie obrażać. :)

nataszkakmiot
03-08-2004, 00:54
najlepsze sa w Chatce Goralskiej w Solinie! :)

Mije Kochanie sie pomylilo co do pierogow w Chatce Goralskiej, bo w tym roku byly bardzo drogie i juz nie tak smaczne jak rok temu. i obsluga tez juz nie ta! :cry:

kasiek
03-08-2004, 23:25
Pierogi u Pani Jadzi Maciaszczyk w Wetlinie, a najlepsze placki ziemniaczane???no??gdzie??? u Pana w Zawoju przy drodze na Sine Wiry i Łopienki :lol: PYCHA!

"Do pracy przychodz zawsze trzezwy i wypoczety" :wink:

Lech Rybienik
04-08-2004, 11:25
[quote="kasiek"]Pierogi u Pani Jadzi Maciaszczyk w Wetlinie, a najlepsze placki ziemniaczane???no??gdzie??? u Pana w Zawoju przy drodze na Sine Wiry i Łopienki :lol: PYCHA!

Chodzi ci o Andrzeja ze Spisówki?? A próbowałaś u niego ogórków małosolnych??
To dopiero interes. Tak BTW..placki jak placki, a już nie liczę ile razy sanepid zamykał tą budę :))

Pozdrawiam
Lech Rybienik

długi
04-08-2004, 12:30
a już nie liczę ile razy sanepid zamykał tą budę )

Sanepid jest w stanie zamknąć wszystko i wszędzie, jeżeli nie zamyka to znaczy, że ma dobry humor albo ......... ma dobry humor :lol:
Ogórki potwierdzam, pierogi w Prełukach poza konkurencją.
Tylko kto łazi po bokach biesów. Wszyscy pchają się do Wetliny i Ustrzyk.
Długi

HODOR
04-08-2004, 13:18
N A L E P S Z E ! ! ! pierogi sa w barze Piekiełko w Dwerniku!!!!!!!!! są po prosty bezkonkurencyjne

Barszczyk
04-08-2004, 15:54
No nie, człowiek trochę poza Łodzi i poza forum a takie tematy ciekawe by stracil... Otoz najlepsze pierogi sa bezwzglednie w Dwerniku i pewnik to jest, aksjomat rzec by nawet można! I tyle. Kahuniu - te w Qiuckbarze moim zdaniem sie rownać nie mogą do tyxch dwernikowyc... Podbnie jak lody sprzedawane niegdyś nad monopolowym w Cisnej - od Szolca bodaj z Leska - znakomite.
A najlepsze pstragi są w Terce, ha! I tylkoz czystej przyzwoitości nie powiem, że z barów bieszcaadzkich najlepszy jest BARszczyk :-)
Pozdrawiam i smacznego życzę!
PS. A może by tak na laserowe usuwanie włosków się zrzucić przy następnym KIMB-ie? Hę?

Kriss40
04-08-2004, 18:16
:D
Witaj Barszczyku, dobrze, że znów jesteś.
A najlepszy to jest własnie Barszczyk z pierogami... zestaw tysiąclecia. Natomiast, co do lodów... Hmmm... przez jakiś czas nie było Cię w ogóle na forum, to może nie wiesz... Bo to śliski temat....
A tak powaznie - te super lody to nie od Szulca, ale od Szelca.
Pozdrawiam

długi
04-08-2004, 19:19
Od Szelca nie tylko lody, a seromak, a pysznotka, a ..... tort czekoladowy z wiśniami.
Ech rozmarzyłem się,
Długi

kasiek
05-08-2004, 00:43
No o Spisowke mnie sie rozchodzilo oczywiscie:-)Ze nieby zamykal Sanepid??
eee.....pewnie Pan Andrzej norm unijnych nie spelni, ale co tam normy! Placki z koperkiem PYCHA!!!
A Pomidorowa???? Gdzie najlepsza??? :P Obstawiam Pania Jadzie Maciaszczyk oczywiscie ( Zajazd pod Polonina w Wetlinie) i chyba "Eskulapa" w Ustrzykach Gornych:-) bo juz nie pamietam czy to tam byla taka pyszna :lol:

Do pracy przychodz zawsze trzezwy i wypoczety :wink:

Barszczyk
06-08-2004, 01:47
Nie napisalem SZULCA, a SZOLCA. Ale skoro SZELCA, to już wiem :-) A są znakomite :-) Kto wie, może i lepsze nawet od tych przez StałoBywalcową niedźwiedzicę na Otrycie robionych? Hmm, kto wie?...
A dlaczego nikt tematu zupy chmielowej nie poruszył? Czyli podstawy wyżywienia każdego Bieszczadnika? Tylko dlatego, ze ta najlepsza jest WSZĘDZIE, gdie dobre towarzystwo? Na szlaku z plecaka, na poloninie, przy ognisku i w podlej knajpie gdy pada deszcz? No i w Bacowce pod Honem i pod Jaworcem!

Stały Bywalec
06-08-2004, 14:31
Barszczyk:

Kto wie, może i lepsze nawet od tych przez StałoBywalcową niedźwiedzicę na Otrycie robionych? Hmm, kto wie?...

Zdecydowanie nie.
Miśka z Otrytu jest najlepsza.

Barszczyk
06-08-2004, 18:43
I tak właśnie Miśka Szelca w pokonanym polu lub te z lasku (A nawet Lesku) pozostawila. Bo Stały Bywalec wie co mówi! A tę Miśkę chętnie bym poznał w takim razie. Byle bez małych, bo wtedy ponoć groźna bywa...

KAHA
09-08-2004, 16:15
a najlepsze pierogi ruskie sa w barze\"QUICK BAR\" w ZAGORZU przy PKP.
3,70zł - z maselkiem , pachną - najlepsze na swiecie.
POLECAM!
a pomidorowka z makaronem............

a w Cisnej w barze parzy z ekspresu kawe lavazza najbardziej chciwa kobieta na swiecie; radosc bez granic- prawdziwa kawa!!!!!!!!!! a pani za to sprzedala (!) mi serwetke za 0,20 gr zeby wytrzec usta po jej kawie

KAHA

ja sobie wypraszam-to nie ja pisalam... chyba ze mam jakas amnezje...

Kriss40
09-08-2004, 18:16
Hmmm....
Kasiu, a może jednak to wszystko przez masło...?
Ale też chyba nie - przecież cytujesz sama siebie !
Nic juz nie rozumiem. :lol:
Pozdrawiam

KAHA
10-08-2004, 09:05
Hmmm....
Kasiu, a może jednak to wszystko przez masło...?
Ale też chyba nie - przecież cytujesz sama siebie !
Nic juz nie rozumiem. :lol:

No wlasnie o to chodzi-ze ja tego nie pisala, musial byc na forum jakas inna kaha i to ona musiala napisac... ja nigdy nie jadlam tam pierogow... Zreszta pierogi to z reguly jadam tylko u mamy :) i tam sa najlepsze :)

admin
10-08-2004, 09:29
No wlasnie o to chodzi-ze ja tego nie pisala, musial byc na forum jakas inna kaha i to ona musiala napisac... ja nigdy nie jadlam tam pierogow... Zreszta pierogi to z reguly jadam tylko u mamy :) i tam sa najlepsze :)

Chodzi o to że po połączeniu forum starego z nowym (i przejściu na nowy silnik)
kilka wątków się "zmiksowałło" - Ci którzy pamiętają jeszcze początki forum to wiedzą że na początku nie było wymogu rejestracji i logowania - każdy nastepny post dostawał kolejny numer który też odpowiadał numerowi kolejnego (anonimowego dla bazy) autora.
Ponieważ struktura bazy nowej wersji wymaga bezwzględnie ścisłego przypisywania autora do listów to powoduje że akurat numer autora tamtego wątku nałożył się z obecnym numerem w bazie danych KAHY.

Niniejszym usprawiedliwiam KAHĘ! Ona tego nie pisała :)

P.S.
Poprawiłem posty na początku tak by nie było wątpliwości :)

bozia505
17-08-2004, 16:44
A ja uważam ze najlepsze w Bieszczadach sa perochy w Cisnej w barze Zamoście przy drodze na Ustrzyki Górne. Palce lizac...zwłaszxcza po ostrym paprykowym sosie.
Serwetki są gratis w dowolnej ilości :lol: