PDA

Zobacz pełną wersję : A może by tak spotkanie górnośląskie ?



Basia Z.
20-10-2010, 09:44
Za przykładem innych rejonów - może by się tak spotkać przy piwie ?
Na razie doliczyłam się trzech osób z Górnego Śląska - Pierogowy, Paszczak i ja.

Rzucam więc pytanie - czy jest na sali (tfu, na forum) ktoś jeszcze z tego rejonu ?

B.

Gar
22-10-2010, 21:01
Orzegów też leży na Górnym Śląsku i to w samym jego centrum

Pierogowy
22-10-2010, 21:25
Piwo i pierogi ,
tam i ja

Migawka
22-10-2010, 21:50
Rzucam więc pytanie - czy jest na sali (tfu, na forum) ktoś jeszcze z tego rejonu ?

Ja wprawdzie ze Śląska Cieszyńskiego, ale dbając o dobrosąsiedzkie stosunki - podnoszę łapę. Komunikacja międzyludzka to prosta sprawa w porównaniu z komunikacją miejsko-wiejską, więc jak tylko ta mnie puści, to ja z radością.

Basia Z.
22-10-2010, 22:15
No to proponuję (wstępnie) - "Pierogarnia pod Beczką" na Rynku w Chorzowie.

http://www.gastronauci.pl/3433-pierogarnia-pod-beczka-chorzow

http://www.podbeczka.pl/menu.htm

Proponuję bo tam są pierogi i jest piwo (a także inne trunki), a 30 m od niej (tylko trzeba przejść przez ulicę jest przystanek, skąd odjeżdża autobus 840 do Gliwic (ostatni o 22.45) oraz 820 do Tarnowskich Gór (ostatni o 22.38 zaś ja mam stamtąd do domu 150 m.

Tylko z tym Orzegowem to problem, wyszukiwarka połączeń nic mi nie znajduje o tak późnej porze. Chyba żeby iść pieszo z Chebzia dokąd się dojeżdża 840.

Z pracy mam do pierogarni jeszcze bliżej niż z domu, więc mogę tam podejść w poniedziałek i sprawdzić co faktycznie jest w karcie i do której jest otwarte.
A jako całkiem wstępny termin proponuję przyszły piątek - to jest 29 października.

Jeżeli macie inne, lepsze propozycje nie będę specjalnie obstawać przy swoich.

B.

Dyzio
23-10-2010, 01:26
Hej :) nie jestem w zasadzie Ślązakiem ale mieszkam w Chorzowie i tak się składa, że byłem na tegorocznym Czart Graniu a i klimat Bieszczadów nie jest mi obcy, więc jeśli to sptkanie jest aktualne to chętnie sie z Wami spotkam nawet po to, by się poznać :) Pozdrawiam

Basia Z.
25-10-2010, 15:52
Heja - hej - Paszczak i Pierogowy - odezwijcie się proszę - co Wy na to ?

Myślałam że ten termin, będzie dobry, bo i tak nigdzie w tym terminie się nie wybieram, ale może ktoś akurat ma rodzinne groby daleko i chce wyjechać.

B.

paszczak
25-10-2010, 17:00
co Wy na to ?
Jak dla mnie pomysł, miejsce i termin - OK, ale jak zwykle tak i teraz tylko tyle powiem, że jak przyjdę to będę :mrgreen:
W czwartek rzeknę coś więcej o swym występie. Byłoby miło obgadać tego, owego i jeszcze jakiegoś :twisted: gdzieś w niewirtualnej scenerii.
PS. Może będzie okazja by w końcu zrobić użytek z pięknej ciemnozielonej koszulki!

Pierogowy
26-10-2010, 00:45
odezwijcie się proszę - co Wy na to ?



ten piątek dla mnie będzie gorący...
o 17 w"grzesznikach..."spotykam się z załogą na grudniowy Atlantyk
,kurczę ,klabingowanie zapowiada się międzymiastowe...hi,hi,hi
nie doczytałem godziny...
ale ,
tam gdzie pierogi itd... tam i ja

Basia Z.
26-10-2010, 16:37
ten piątek dla mnie będzie gorący...
o 17 w"grzesznikach..."spotykam się z załogą na grudniowy Atlantyk
,kurczę ,klabingowanie zapowiada się międzymiastowe...hi,hi,hi
nie doczytałem godziny...
ale ,
tam gdzie pierogi itd... tam i ja

Zapomniałam napisać o godzinie.

Proponuję 19.

Ale jeszcze sprawdzę do której tam w piątek otwarte.
Jeśli zamykają wcześniej - to najwyżej zmienimy lokal.
W pierogarni zjemy pierogi a piwo wypijemy gdzie indziej.

Mam w pracy jakieś problemy z Internetem, nie wiem czy zostaną do jutra rozwiązane, jakby co to odezwę się dopiero jutro po południu.

B.

Basia Z.
27-10-2010, 16:38
Pierogarnia jest otwarta tylko do godz. 20.00 więc jeśli chcesz zjeść pierogi to musisz się pospieszyć.
Potem możemy zmienić lokal.

B.

paszczak
27-10-2010, 19:38
termin - OK
Ot i se popisał ja :mrgreen: . Bo tak to jest gdy łeb się pcha do przodu, a rozum lezie do tyłu :-(
Termin OK, lecz akurat nie w ten piątek bowiem mija pierwszy miesiąc po 29 września i nie wypada mi wtedy nie być z resztą rodziny.
Ale mam nadzieję na inny, bardziej szczęśliwy raz.

Pierogowy
28-10-2010, 00:11
Pierogarnia jest otwarta tylko do godz. 20.00 więc jeśli chcesz zjeść pierogi to musisz się pospieszyć.
Potem możemy zmienić lokal.

B.

zdążę,
będę z" przyzwoitką"...

Pierogowy
28-10-2010, 00:24
Ale mam nadzieję na inny, bardziej szczęśliwy raz.

paszczak,
podobno spaliśmy razem ostatnio na schodach...
może w końcu rączkę uściśniemy sobie -pomyślałem
do następnego
hej

paszczak
28-10-2010, 11:02
podobno spaliśmy razem ostatnio na schodach...

Nieco OT,ale do czego to dochodzi?!!!
Tak było. Oto kolejne - bliskie skandalu i zgorszenia - zaniedbania organizacyjne, które tylko dopełniają obraz marności imprezy zwanej RIMB :mrgreen:

Ale nic to...do następnego górnośląskiego! Do uściśnięcia! Do pogadania!

Basia Z.
28-10-2010, 17:11
zdążę,
będę z" przyzwoitką"...

Chciałeś może napisać "z kierowcą" ;> ?

To ja będę około 19 w "pierogarni" na Rynku.
W razie czego masz mój telefon.

Czy ktoś jeszcze będzie ?

@Paszczak - szkoda że nie tym razem.
Następnym razem za karę Ty proponujesz miejsce spotkania.

B.

Basia Z.
20-11-2010, 16:38
Spróbuję raz jeszcze.

Poprzednie spotkanie nam nie wypaliło, z różnych powodów ale chciałam zaproponować coś innego.
Wczoraj wyciągnęli mnie przyjaciele do "Leśniczówki" w WPKiW na koncert grupy "Do Góry Dnem".
Powiem Wam ze to była rewelacja, momentami cała sala śpiewała z zespołem jakies stare ponad 30-letnie szlagiery turystyczne, a chłopcy ( i dziewczyna) rżnęli na 4 gitary.

http://www.dgd.gryfnet.pl/

Wyjazd był całkowicie spontaniczny, decyzja podjęta w ciągu 5 min. i nie żałuję.
Jak się dowiedziałam raz w miesiącu odbywa się tam spotkanie z cyklu "Markowe granie"

Terminarz można obejrzeć tutaj.

http://www.markowegranie.pl/ -> kto i kiedy.

Plan na początek roku 2011 zapowiada się bardzo interesująco - Bez Jacka + Słodki Całus od Buby, Adam Drąg, Pod Strzechą

Może by spotkanie tam i wtedy ?
W każdym razie ja się i tak wybieram.

Pozdrowienia

Basia