PDA

Zobacz pełną wersję : FotimB --- co to takiego jesT ?



don Enrico
28-10-2010, 22:28
Przeciekły mnie przecieki, że już za miesiąc ma być FotimB.
Co to takiego jest ?
Szukałem na googlach , ale żadnej rozsądnej podpowiedzi nie znalazłem.
Może ktoś wie coś więcej ?

maciejka
28-10-2010, 22:58
Przecieki, bezradność wujka Googla... Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że szykuje się coś znacznie gorszego od Rimbu;)

agnieszkaruda
29-10-2010, 16:24
hmm foto to chyba ma coś wspólnego ze zdjęciami IMB tegi chyba nie trzeba tłumaczyć ??

JA MAM INNE PYTANIE KIEDY I GDZIE ??? BO JAK JUŻ TY HENIU COŚ ZAPROPONUJESZ TO JEST TO!!!

P.S Choć ten CAŁY RIMB był W I E L K I M nieporozumieniem!!!!

Duch_
29-10-2010, 16:52
Ja sie oczywiście nie pisze bo do teraz sie zrywam po nocach i korzystam z pomocy psychologa... To kiedy konkretnie??:?:

dziabka1
29-10-2010, 19:06
Postawmy tezę.
Czy moze byc cos gorszego od RIMBu?
Może jednak da się zrobić gorzej zorganizowaną imprezę?

A ja się zapytam - ale o sssso chozzzzziiii?

Krysia
29-10-2010, 19:11
O ile serio fot a nie pić to ja chętna;-)
ino kiedy?;-)
I czy analogi tylko?;)

don Enrico
29-10-2010, 20:20
Krysia :

I czy analogi tylko?
Trzeba by zasięgnąć informacji u komisarza Rafalko. Tylko gdzie on jest ?

don Enrico
29-10-2010, 20:33
Dziabka pisze :

Czy moze byc cos gorszego od RIMBu?
To, ty nas jeszcze nie znasz , ale Ty nas poznasz

Browar
30-10-2010, 01:19
Henek
Zastałeś Polskę drewnianą,ale ja cię bardzo proszę,Ty już więcej nie kombinuj :twisted:

don Enrico
30-10-2010, 11:39
Zasięgnąłem informacji u Wysokiego Komisarza, który od kilku dni jedzie na prochach -stąd mała aktywność na forum.
Otóż jest tak, temat jest rozciągnięty na 4 dni :
- dzień pierwszy : przygotowania do gry
- dzień drugi : gra wstępna
- dzień trzeci : szczytowanie
- dzień czwarty : odlot
Jak mu gorączka przejdzie to postaram się wyciągnąć coś więcej. Na razie jest nieźle .

Krysia
30-10-2010, 14:00
To ja poproszę szczytowanie, gra wstępna mnie nudzi;-)
I mam nadzieję, że to naprawdę będzie szczytowanie, skowo fot w nazwie

Pastor
30-10-2010, 20:06
Zbvt szybko uznałem że to impreza nie dla mnie, na szczęście post Krysi mnie naprostował. Wprawdzie to szczytowanie trochę mnie zniechęciło ale do gry wstępnej to się jeszcze nadaje (odlot niestety tylko na dopalaczach)
Mam jednak poważne wątpliwości co do celowości organizowania tej imprezy, bo ani to Kongres, ani bieszczadzki ani zakapiorski.
Wiadomo zaś wszystkim że prawdziwy bieszczadnik, po napisaniu pięćdziesięciu bzdetów, (........... buuuuu, jak ja kocham Bieszczady, bieszczadzkie błoto i cały program Natura 2000.......) , jedzie na Kongres, żeby się uczciwie i solidnie napić z prawdziwymi ludźmi gór.
Na te wszystkie rimby i fotimby to jeżdżą same odszczepieńce co kondycji do wypitki nie mają, to się włóczą po górach od rana do wieczora żeby to ukryć.
A przecież można normalnie, po bożemu, po katolicku, napić się kulturalnie, od rana do wieczora (od wieczora do rana to wiadomo) i poczekać spokojnie, aż znani bieszczadzcy gestorzy, zorganizowani w odpowiedni klaster zbudują na każdej górze i górce wyciąg krzesełkowy i inne zdobycze cywilizacji bez których szanujący się bieszczadnik nie szwenda się po górach!
Przez szacunek jednak dla Ojca Inicjatora planuje przybyć na ów FotimB in personam, dla dodania klimatu, jako bieszczadnik siedmiokrotny (>350), a także zakapior honoriś causa (żeby dobrze wypaść od sierpnia się nie golę a od środy nie kąpie itd...)
W każdy razie obserwuję rozwój sytuacji i już teraz udzielam wszystkim Uczestnikom i Sympatykom benedicat!!!.
................... Pozdrawiam + Pastor ręką własną

Krysia
30-10-2010, 20:09
[ a od środy nie kąpie itd...)

a nie nie, to my Ci od tego to dajemy dyspensę ha ha ha

Pierogowy
01-11-2010, 22:33
Co to takiego jest ?


w wolnym przekładzie:

" Czym jest ścieżka? Nie ma ścieżki. Dalejże w nieznane. "
J.W.Goethe "Faust'

don Enrico
01-11-2010, 23:04
Trudno nie zgodzić się ze słowami Pastora :

Na te wszystkie rimby i fotimby to jeżdżą same odszczepieńce co kondycji do wypitki nie mają, to się włóczą po górach od rana do wieczora żeby to ukryć.
A przecież można normalnie, po bożemu, po katolicku, napić się kulturalnie, od rana do wieczora
Trzeba więc wrócić do początku.
Jutro będę chciał spotkać się z Wysokim Komisarzem i określić zdrowe zasady dla wszystkich którzy chcą zaryzykować udział.
Co by nie mieli traumatycznych przeżyć.

Krysia
02-11-2010, 08:29
Zacznijcie od terminu, bo to bardzo jest istotne;-)

tidżej
02-11-2010, 09:46
Na fot* to ja też chętnie, pytanie kiedy? bo "gdzie", to rozumiem, że w Bieszczadzie ;-)

Pierogowy
02-11-2010, 13:38
Zacznijcie od terminu, bo to bardzo jest istotne;-)

a tam, rzucę se kamyczkiem...

Krysiu, myślę ,że nie ważne kiedy ;
ważne , że blisko " z Wetlińskiej "- wschodów i zachodów...
"Rada " pewnie i na takie wyzwania jest przygotowana...
I SPROSTA WSZELKIM , ALE TO WSZELKIM ZACHCIANKOM PRZYBYWAJĄCYCH W POKORZE I PONIEWIERCE

Krysia
02-11-2010, 14:09
Może dla Ciebie nie jest ważne kiedy, ale dla mnie to jest właściwie najważniejsze.
Bo ja nie mogę sobie tak z dnia na dzień wyjechać na drugi koniec Polski.
Z 2, czy i 3 dni na dzień też nie.
Musze brac urlop, trzeba wyczekać kiedy szef ma dobry humor itd. Muszę zorganizować opiekę nad psami i kupić bilety z Warszawy (ok, teraz po sezonie nie powinno być z tym problemów, ale jednak). Tego się nie da na szybko;-(

Basia Z.
02-11-2010, 14:21
Ja tylko nieśmiało proszę aby wziąć pod uwagę planowane spotkanie w Zawadce Rymanowskiej, podobno 26-28 listopada.

B.

Duch_
02-11-2010, 14:49
:lol:Proszę wziąć też to, że z dawcami wątroby po imprezie też coraz większy kłopot;)

agnieszkaruda
02-11-2010, 16:11
Duchu nie jest tak źle zobacz co naukowcy wyhodowali może jest dla nas ratunek...

http://wyborcza.pl/0,75400.html

:)

Pierogowy
02-11-2010, 23:11
Tego się nie da na szybko;-(

Krysiu, ot , kobieta zmienną jest.
...( ja poproszę szczytowanie, gra wstępna mnie nudzi;-) ....

gadka - szmatka
hej,hej

Krysia
02-11-2010, 23:26
Tak czy siak już się wyjaśniło, ja wtedy jestem na koncercie Nohavicy

Pierogowy
02-11-2010, 23:46
Tak czy siak już się wyjaśniło, ja wtedy jestem na koncercie Nohavicy

p.Jaromir też fotografuje...
hi,hi
polecam koncerty w Cieszynie w hotelu pod jeleniem( wchodzi góra 30-40 osób)

zapraszam na śląsk- koncerty UTE LEMPER i LAURIE ANDERSON

dziabka1
03-11-2010, 22:05
No to mogiła...
Jak w listopadzie, to ja se z pracy pokibicuję

komisaRz von Ryba
03-11-2010, 22:36
no proszę chwilę mnie nie było i już człek został komisarzem (no cóż mogli zrobić sponsorem:)
ale do rzeczy
FIMB
F jak FOTOGRAFIE

Jeśli ktoś był w bacówce pod Małą Rawką miał okazję oglądnąć wystawę fotografii która tam wisi.
A że już długo tam jest, najwyższa pora to zmienić, ale nie wystawę tylko fotografie, taki pomysł się zrodził swego czasu.
A że sporo osób na forum fotografuje z zupełnie dobrym skutkiem, może pora aby fotografie Bieszczad zawisły w Bieszczadach?
Zaplanowano WERNISAŻ na sobotę 27.11.2010 w godzinach wieczornych i jak to na wernisażach bywa planowane są paluszki i napoje (a napoje zgodnie z tradycją).
Oczywiście trzeba tam dojść więc można zacząć już w czwartek :)

Browar
03-11-2010, 22:46
No to mogiła...
Jak w listopadzie, to ja se z pracy pokibicuję

No co Ty,praca nie zając...

komisaRz von Ryba
03-11-2010, 23:09
Cześć osób już zadeklarowała swój udział, gdyby ktoś jeszcze miał ochotę to musi tylko wybrać jedną/dwie swoje prace o bieszczadzkiej tematyce.
jak bedzie wiecej chętnych niż miejsc na ścianie powołamy jury

Krysia
03-11-2010, 23:24
A jaki format i do kogo wysłać;-)

bertrand236
03-11-2010, 23:45
Cześć osób już zadeklarowała swój udział, gdyby ktoś jeszcze miał ochotę to musi tylko wybrać jedną/dwie swoje prace o bieszczadzkiej tematyce.
jak bedzie wiecej chętnych niż miejsc na ścianie powołamy jury

Nieśmiało się pytam: A bez fotki będę wpuszczony? Mogę mieć np. fotkę żubra, razem z trawką, gustownym szklanym opakowaniem i np. sokiem dodatkowo.
Pozdrawiam

maciejka
04-11-2010, 00:25
To ja mogę ofiarować paluszki!:grin:

tomekpu
04-11-2010, 09:56
No właśnie, a jak ktoś nie ma zdjęć? Czy posiadanie telefonu komórkowego z aparatem umożliwi wejście?

don Enrico
04-11-2010, 10:06
Wejście jest szeroko otwarte dla wszystkich chętnych,
ale trzeba pamiętać że w tych dniach w całej gminie obowiązuje zakaz spożywania napojów bezalkoholowych.

komisaRz von Ryba
04-11-2010, 10:39
Nieśmiało się pytam: A bez fotki będę wpuszczony? Mogę mieć np. fotkę żubra, razem z trawką, gustownym szklanym opakowaniem i np. sokiem dodatkowo.
Pozdrawiam
oczywiście!

A jaki format i do kogo wysłać;-)
format 20x30 dopisujemy Cię do listy "na scianę"

To ja mogę ofiarować paluszki!:grin:
ok problem paluszków rozwiązany ! ;)

No właśnie, a jak ktoś nie ma zdjęć? Czy posiadanie telefonu komórkowego z aparatem umożliwi wejście?
a jak nie bedzie zasięgu ?

na wernisaż są zaproszeni wszyscy chętni
należy przyjechać podziwiać wznosić ochy i achy

co do wysatwy to staramy sie policzyć chętnych, jak już sie doliczymy (chetni zgłaszać się) , myslę zę sporzadzimy listę
jak juz policzymy to są dwa warianty , albo przesyłamy plik i zaprzyjaźniony zakład (który bywa na forum i Rimbach) wykona odbitki
ew. kazdy przywozi odbitki na sobotę (bo np. sam wykona powiekszenia cz-b)
tu grupa trzymajca włądze musi jeszcze podumać jak to rozwiązć
gdyby sie okazało ze jest wiecej chtnych niż miejsac na scianie grupa trzymajaca... bedzie decydować co zawiśnie

Krysia
04-11-2010, 10:40
Poza własnymi cz-b ta opcja z jednym zakładem jest chyba najlepsiejsza, jeden profil kolorów;-)

don Enrico
04-11-2010, 10:53
Właśnie otrzymałem pozytywną wiadomość od zaprzyjaźnionego zakładu że posiada wolne moce przerobowe
i bardzo atrakcyjne ceny na ten format.
Można więc będzie przesłać plik drogą internetową (albo link do serwera z zawieszonym zdjęciem)
Przesłanie zdjęcia w formie fizycznej czy internetowej nie gwarantuje że to zdjęcie znajdzie się na wystawie.
Aby się tam znalazło musi przejść przez wąskie gardło zwane JURY.

tidżej
04-11-2010, 11:20
No to szkoda, bo kolejna impreza mnie ominie i znów nie mogę Was zobaczyć "na żywca" :/ Jak dobrze wnioskuję między wierszami termin imprezy, to niestety nie mogę się stawić, bo czasowo nie wyrobię - będę w Bieszczadzie 2 tygodnie wcześniej.
Bawcie się dobrze i uważajcie na wątrobę ;-)

kobieta_bieszczadzka
04-11-2010, 11:26
No dobra, ale do kogo słać te fotki i ewentualną należność za wywołane zdjęcia :)>?>?

Pozdrawiam

k_b

tidżej
04-11-2010, 11:29
...ale o miejsce na ścianie może zawnioskuję, jak mnie szanowna grupa trzymająca sznurki przepuści. Poproszę o namiary na 'zaprzyjaźniony zakład' i jakiś nr konta, bo zapewne za darmo nie drukują ;-)

Krysia
04-11-2010, 11:45
A słuchajcie, może to można by cyklicznie?
w sensie co jakiś tam czas, a po zmianie ekspozycji dane zdjęcia wystawić na jakiejś aukcji (albo w necie, albo na żywo podczas jakiejś większej imprezy w Bieszczadach), a uzyskane w ten sposób pieniążki przekazywać np na konto Szymona?
Wielkie by nie były, ale grosz do grosza...

don Enrico
04-11-2010, 12:38
Krysia pisze :

pieniążki przekazywać np na konto Szymona?
Krysiu , ale chyba pomyliły Ci się wątki. Ten jest o fotografii bieszczadzkiej a nie ma tu ani słowa o pieniądzach.

Krysia
04-11-2010, 12:42
No o fotografii bieszczadzkiej, żeby zmieniając wystawę te fotografie sprzedać na aukcji, i będą pieniążki;-)
Zły pomysł?

Basia Z.
04-11-2010, 17:06
Będę miała ciężki zgryz co wybrać - Zawadkę czy Rawkę, bo obie imprezy atrakcyjne.
Nie wiem też czy w ogóle dostanę urlop.

Ale myślę że do ok. 20.XI wyklaruje się.

Tak prawdę mówiąc to mamo ochotę znowu gdzieś pochodzić, bardziej niż siedzieć w chałupie, choćby w najprzyjemniejszym towarzystwie.

B.

komisaRz von Ryba
04-11-2010, 17:07
A słuchajcie, może to można by cyklicznie?
w sensie co jakiś tam czas, a po zmianie ekspozycji dane zdjęcia wystawić na jakiejś aukcji (albo w necie, albo na żywo podczas jakiejś większej imprezy w Bieszczadach), a uzyskane w ten sposób pieniążki przekazywać np na konto Szymona?
Wielkie by nie były, ale grosz do grosza...

cyklicznie mam nadzieję ze tak !

co do aukcji to chyba nie tak łatwo (prawa autorskie itp) nie wiem jak to formalnie zorganizować, ale Krysiu wszystko przed Tobą jak się podejmiesz czemu nie

Krysia
04-11-2010, 18:00
Prawa autorskie?Chyba nikt nie odmówiłby oddania zdjecia na taki szczytny cel.
Na nikonie było o tyle prościej, że to wielkie forum, organizowaliśmy aukcje najpierw dla powodzian, a niedawno na leczenie chorej córci kolegi z forum. Ja za swoją fotkę dostałam 3stówki, tzn nie ja do ręki, a kolega na konto fundacji, a były i droższe okazy-duuuużo droższe.
Pomyślę jak to najlepiej rozwiązać i u nas;-)
Na 3stówki już nie liczę, ale jakby tak 10 poszło po tylko 50zł...

Dlugi
04-11-2010, 18:55
Będę miała ciężki zgryz co wybrać - Zawadkę czy Rawkę, bo obie imprezy atrakcyjne.
.......
Tak prawdę mówiąc to mamo ochotę znowu gdzieś pochodzić, bardziej niż siedzieć w chałupie, choćby w najprzyjemniejszym towarzystwie.

B.
Znaczy się wygrała Zawadka :-) Cieszę się.

don Enrico
04-11-2010, 21:08
Dlugi

Znaczy się wygrała Zawadka :smile: Cieszę się.
Z czego tu się cieszyć.
Beznadziejny termin. To czas na siedzenie przy kominku, a nie szwędanie się po Bieszczadach,
o czym jest przekonany Ostatni Mohikanin pisząc

No to szkoda, bo kolejna impreza mnie ominie i znów nie mogę Was zobaczyć

Krysia
04-11-2010, 21:13
Oj Heniu nie byłeś w Zawadce.
U mnie tez by ona wygrała ze względu na...PIEROGI;-)))))

komisaRz von Ryba
04-11-2010, 22:12
No dobra, ale do kogo słać te fotki ...:)>?>?

Pozdrawiam

k_b

no właśnie adres poczty
2010wystawa@gmail.com (http://poczta.onet.pl/napisz.html?e=2010wystawa%40gmail.com)

Pierogowy
04-11-2010, 23:22
a propos;

fotki jeszcze nie skopiowane ,
a już sprzedane , bajka , proszę o jeszcze...

sobie myślę , że jeżeli żyranci zezwolą zawiesić jedną , moją fotkę ;
to ja jej NIE CHCĘ SPRZEDAĆ ;
gdyż jej wartość jest niewymierna na dudki, a co się z tym wiąże , nikomu nie zmieści się w skarbonce...
przyjemność zawieszenia w tak zacnym towarzystwie , przy tak zacnym- suto zasłanym stole ( !? - czyt: pierogi i np: opiewany przez żeglarzy "PUSSER'S RUM "... ) ,
odległość jaką ta fotografia pokona przez listopadowe zamiecie i zawieje ,
różnice poziomic, częsty brak pokarmu i trunków w poniewierce i, ostatni łyk oddany przez towarzysza drogi ,
aż w końcu
te "paluszki "( Maciejka liczę na Ciebie ) przytrzymujące gwózdki pod ramki i poobijane młotkiem...
:mrgreen:
to przecież... BEZCENNE
oddam darmo

Krysia
04-11-2010, 23:29
a propos;

fotki jeszcze nie skopiowane ,
a już sprzedane , bajka , proszę o jeszcze...

sobie myślę , że jeżeli żyranci zezwolą zawiesić jedną , moją fotkę ;
to ja jej NIE CHCĘ SPRZEDAĆ ;
Nikt przeciez nie zmusza.
Jeśli uważasz, że to jest zły pomysł masz do tego prawo.
Ja brałam udział w takich aukcjach i kupiłam śliczne pająki od kogoś, i sprzedałam komuś swoje zdjęcie.
Pieniądze w całości poszły na szczytne cele i wszyscy zadowoleni.
Dlatego wg mnie to jest fajna akcja, ale jest przede wszystkim dobrowolna;-)

maciejka
04-11-2010, 23:34
To ja dam sobie obić i nawet posolić, byle na koniec zaopiekować się tymi powieszonymi biedulkami...;)

Pierogowy
04-11-2010, 23:35
@ oddam darmo

krysiu, czyżby tekst w całosci nie docierał w Twoje ciepłe strony ,
taka ta polska dzika...

Krysia
05-11-2010, 08:27
@ oddam darmo

No a co Ty myślałeś, że ktokolwiek oddając jakiekolwiek zdjecie na aukcję tzw. charytatywną bierze za to jakiekolwiek pieniądze?Nawet tylko za zwrot tzw kosztów???
Jeśli tak myślałeś, to naprawde Polska jest dzika...;-(

komisaRz von Ryba
05-11-2010, 09:30
poczekajmy, jeszcze nawet nie ma fotografii, jeszcze nie zawisły na ścianie, jeszcze się wernisaż nie odbył,

jako że FIMB ma sansę być imprezą cykilczną, myślę za pora na dyskuje o aukcji bedzie w sam raz za 9 miesięcy

Pierogowy
05-11-2010, 10:21
@

no,cóż ...
i tak Cię lubię

Krysia
05-11-2010, 10:42
i vice versa;-)
zwłaszcza za te pierogowe placki ;-)))

Dlugi
05-11-2010, 11:26
Dlugi
Z czego tu się cieszyć.
Beznadziejny termin. To czas na siedzenie przy kominku, a nie szwędanie się po Bieszczadach,
o czym jest przekonany Ostatni Mohikanin pisząc

Dlugo by pisać - krótko tylko tyle że to będzie pierwsze spotkanie w którym zdecydowałem się uczestniczyć, generalnie nie lubię zbiegowisk, wędruję sam (ostatnio doszedł mi towarzysz - cztery ślady zostawia :-) ). Będę miał okazję poznać w realu ludzi znanych z forum a przechadzka na Piotrusia fajna będzie (szwędanie będzie w BN a nie Bieszczadach) - zobaczymy ile wody w Białym Potoku, mostku tam nie ma :-). Później program też ciekawy (m.in. po cmentarzach oprowadzi Szymon).

Krysia
05-11-2010, 11:32
Ej zaraz zaraz...skąd masz program???

Dlugi
05-11-2010, 11:54
Zaczynam się obawiać że nie o tej imprezie pisze co miała na myśli Basia Z. Mi chodziło o zbliżające się spotkanie Miłośników Beskidu Niskiego w Zawadce Rymanowskiej 19-21.11.2010. Jeśli kogoś wprowadziłem w błąd to przepraszam i już chowam się do jamki :-)

Basia Z.
05-11-2010, 12:06
Zaczynam się obawiać że nie o tej imprezie pisze co miała na myśli Basia Z. Mi chodziło o zbliżające się spotkanie Miłośników Beskidu Niskiego w Zawadce Rymanowskiej 19-21.11.2010. Jeśli kogoś wprowadziłem w błąd to przepraszam i już chowam się do jamki :-)


A ja miałam na myśli spotkanie tydzień później - Miłośników Karpat Wschodnich, tu na forum też jest ich sporo. I daty się pokrywają.
Zresztą w terminie 20-21.11 też mam inne spotkanie - w Tatrach.

B.

don Enrico
05-11-2010, 14:31
Wyłamując się od panującej w tym sezonie mody na Zawadkę
wystawę zaszyfrowaną jako FotimB postanowiliśmy wystartować uroczystym wernisażem w ostatni łikend listopadowy w schronisku Pod Rawkami.
Można tam dotrzeć np poruszając się skokami od punktu A do B ....i dalej C, a na koniec D
i tego dotyczy ten wątek.

don Enrico
05-11-2010, 20:14
Tak jak wspomniałem wernisaż będzie trwał 4 dni.
Dzień pierwszy - czyli przygotowania do gry wstępnej - chętni spotykają się przy niedźwiedziu - czyli w punkcie A
21082
.
Spotykamy się o godzinie 8.53 i ustalamy jak dotrzeć do punktu B
Patrząc na okoliczności, pogodę i kondycję wybieramy trasę i sposób przemieszczania (tu ukłon w stronę Kolegi_Ciepłego_Dwa_Posty_na_Forum aby wziął narty)
21083
.
Będziemy chcieli dotrzeć tam na wieczór i spotkać się z tymi którzy dotrą do tego punktu innymi sposobami, co by zakończyć 25 dzień listopada (zapraszamy szczególnie serdecznie wszystkie Kaśki)

tidżej
05-11-2010, 21:03
To czas na siedzenie przy kominku, a nie szwędanie się po Bieszczadach,
o czym jest przekonany Ostatni Mohikanin
Szanowny don Enrico, uściślę...
...czas na szwędanie się po Bieszczadach jest zawsze dobry. Jak napisałem będę w Bieszczadach w połowie listopada. Ze względu na odległość dwa wyjazdy w miesiącu to dla mnie zbyt wiele.
Na "zobaczenie Was" pozostaje wyczekać do KIMBu, którego termin na szczęście został wybrany wyjątkowo wcześnie ;-)
Pozdrawiam

don Enrico
07-11-2010, 21:16
Punkt C wyznaczony został w tym obiekcie
21104
.
Kto trafnie go zidentyfikuje i dotrze tam w piątkowy wieczór 26 dnia listopada ten będzie mógł się cieszyć długą radością spotkania.

don Enrico
07-11-2010, 21:18
Mohikanin napisał :
..czas na szwędanie się po Bieszczadach jest zawsze dobry
....eee :evil:
nie wierzę.

Krysia
07-11-2010, 21:24
Heniu punkt C to konkretnie która noc?piątkowa czy sobotnia?bo może coś wymyśliłam...

komisaRz von Ryba
08-11-2010, 09:28
sobotnia noc to w punkcie D

kobieta_bieszczadzka
08-11-2010, 10:38
katarzynować bym się pokatarzynowała ;), ale ten punkt B to jakoś bliżej mógłbyś określić ??? :-) ... czy to ścisłe tajne przez poufne, zapieczętowana, zakopane i nie zaglądać przed Nowym Rokiem :P...

Krysia
08-11-2010, 10:45
Punkt B wygląda jak P.C.
Ale punkt A jest dla mnie zagadką, no chyba, że to U.D.?

don Enrico
08-11-2010, 12:43
Ale się zagmatwało :-?
Punkt A był zagadką na pierwszej stronie długiego wątku z detalami
Punkt B to niczym feniks w bieszczadzkim wydaniu
Punkt C - tu przynajmniej nie ma wątpliwości
Punkt D (końcowy) - wkrótce uzyska swoją ilustrację
a w międzyczasie przypominam że skrzynka jest otwarta
2010wystawa@gmail.com
To pod ten adres można wysłać swoje zdjęcie , które następnie zostanie skopiowane (sponsor anonimowy) i weźmie udział w wyborach
Czy zostanie zakwalifikowane do wystawy ? - o tym zadecyduje jury.

kobieta_bieszczadzka
08-11-2010, 13:12
no i wszystko jasne :).... prawie ;)
A to L
B to K
C to ChP
no i D to SpR :mrgreen:


albo i nie :) ....

a co do wysyłania zdjęć... to najgorzej wybrać :-P

don Enrico
08-11-2010, 13:18
Kobieto ! żadna enigma Ci się nie oprze.

komisaRz von Ryba
09-11-2010, 09:35
no i wszystko jasne :).... prawie ;)
A to L
B to K
C to ChP
no i D to SpR :mrgreen:
..

normalnie pod wrażeniem jestem :)

Basia Z.
09-11-2010, 09:52
Teraz to i ja już wiem :-)
Kombinuję, kombinuję, jak by tu z urlopem, z innymi sprawami, poprzekładać, zawalczyć ...

B.

Krysia
10-11-2010, 00:02
A widziałaś program na Biesiadę?
Teraz to już mnie skręca;-((
Osiołkowi w żłoby dano...

joorg
10-11-2010, 01:02
A widziałaś program na Biesiadę?
Teraz to już mnie skręca;-((
Osiołkowi w żłoby dano...

Mnie też skręca ...to jest konflikt terminów i wybór bardzo trudny...a szkoda wielka

Basia Z.
10-11-2010, 10:19
Mnie też skręca ...to jest konflikt terminów i wybór bardzo trudny...a szkoda wielka

Ja jeśli chodzi o FotIMB po prostu chyba nie dam tym razem rady czasowo.
Wobec tego chyba jednak wybiorę "Biesiadę", tam akurat aby zdążyć wystarczy (dla mnie) wyjechać w piątek wczesnym popołudniem.

Don Enrico - daj znać kiedy będzie ZKWIMB (Zimowe Karpaty Wschodnie ...)

B.

don Enrico
10-11-2010, 12:31
Na razie trzeba przeżyć KRimB (wczoraj się się dowiedziałem że takie coś też jest)
a po nowym roku ruszymy na wschód.

Basia Z.
10-11-2010, 12:53
Na razie trzeba przeżyć KRimB (wczoraj się się dowiedziałem że takie coś też jest)
a po nowym roku ruszymy na wschód.

O, to, to - po Nowym Roku, najlepiej w marcu.
Dzień dłuższy, pogoda lepsza, a poza tym ja w styczniu i w lutym mam nikłe szanse na chociaż dzień urlopu.

Ale - nie uprzedzamy faktów ...

B.

don Enrico
10-11-2010, 21:45
Co to jest ten FotimB ?
Mam nadzieję że już niedługo wszystko objaśni nam Wielki Komisarz.:lol:

komisaRz von Ryba
11-11-2010, 20:05
Jak juz to Wysoki nad wielkoscią jeszcze pracuję ;)
Więc jaki jest plan ?

Planujemy w schronisku pod Rawką http://www.rawki.pl/ zorganizować wystawę fotografii bieszczadzkich. W wystawie mogą wziąć udział wszyscy forumowicze. Więc jeśli chcesz, aby Twoja fotografia została powieszona na wystawie musisz ją przesłać na adres 2010wystawa@gmail.com (2010wystawa@gmail.com) do poniedziałku 22.11.2010 (najlepiej format JPEG 20x30cm 400 dpi), można przesłać max 3 fotografie. Zastrzegamy sobie wybór fotografii do wystawy.
Wernisaż jest planowany w sobotę 27.11.2010 w godzinach wieczornych. Na wernisaż zapraszamy wszystkich chętnych. Można po prostu przyjechać do schroniska lub najpierw dojść, aby później szczytować. Jak dojść ? można dołączyć w dowolnym punkcie A B C .

dziabka1
15-11-2010, 14:10
No to mówiłam, że mogiła...
Znowu se wam pokibicuję z daleka.

komisaRz von Ryba
16-11-2010, 22:57
znaczy 21x30
dziabka wypijemy Twoje zdrowie
wszak zdrowie kibica bezcenne ;)

don Enrico
17-11-2010, 13:33
Rafałko napisał :

...jeśli chcesz, aby Twoja fotografia została powieszona na wystawie musisz ją przesłać na adres 2010wystawa@gmail.com (2010wystawa@gmail.com) do poniedziałku 22.11.2010 (najlepiej format JPEG 20x30cm 400 dpi)
poprawnie powinno być :
.... jeśli chcesz aby Twoja fotografia trafiła pod obrady jury musisz ją przesłać na adres 2010wystawa@gmail.com
w terminie do godz. 24 w niedzielę (w poniedziałek rano zdjęcia idą do kopiowania)
bez względu na format i bez względu na dpi

Piskal
17-11-2010, 14:28
I każdy może przesłać?

don Enrico
17-11-2010, 15:07
...no może nie każdy.
Propozycja jest ograniczona do użytkowników naszego forum.

komisaRz von Ryba
22-11-2010, 18:49
dzieki wszystkim którym się chciało i wysłali fotografie, już w labie pod czujnym okiem się kopiują

bartolomeo
22-11-2010, 18:50
A możesz zdradzić ilu osobom się chciało?

komisaRz von Ryba
22-11-2010, 19:03
kilku się chciało :) myslę ze po wernisażu zdamy relecję
na dobrą sprawę gdyby się komuś jeszcze chciało to jeszcze jutro (wtorek) ok południa się wybieram do zakładu fotograficznego wiec jeszcze jest sansa ..

bertrand236
22-11-2010, 19:56
Już dzisiaj mogę napisać: mój nowy boss nie wyraził zgody, abym w tym miesiącu ani nawet w tym roku nawiedził województwo podkarpackie.

Bawcie się ładnie i udanych zdjęć.... :-(
Pozdrawiam smutno

don Enrico
24-11-2010, 17:54
No to Bertrandzie dalej nie będziesz wiedział co to takiego jest ten FotimB .

don Enrico
24-11-2010, 21:43
Świeżo połknięta prognoza pogody brzmi rewelacyjnie :
będzie padał śnieg z deszczem, będzie wiało, będzie zimno i pochmurnie.
Czyż może być lepsza wiadomość przed ruszeniem na FotimB ?

agnieszkaruda
24-11-2010, 21:50
no tak
no tak
tak tak tak
drażnią człowieka tylko !!!

bartolomeo
24-11-2010, 21:58
Ciebie drażnią a mnie straszą. Teraz to już muszę wygrzebać z szafy jakieś ciepłe majtki :wink:

agnieszkaruda
24-11-2010, 22:08
no wiesz co chyba tak bardzo się nie przestraszyłeś... ( a jak tak to zaraz Ci paczkę przygotuje;) i wyślę )

bartolomeo
24-11-2010, 22:40
Ja się boję tak bardzo, że rozmyślam jak się tu wycofać.

A paczkę przyjmę niezależnie od tego czy pojadę czy nie :mrgreen:

don Enrico
24-11-2010, 22:54
To majtki też bierzemy ?

bartolomeo
24-11-2010, 23:00
Nie, bez przesady. Trzeba je tylko z szafy wygrzebać i tak się na nie napatrzeć, żeby nienawiść do nich w sobie móc wzmóc.

agnieszkaruda
24-11-2010, 23:01
tak ale tylko majtki....

i dużą relację FotimBową poproszę ;)

komisaRz von Ryba
25-11-2010, 00:01
A możesz zdradzić ilu osobom się chciało?
liczę i jak bym nie liczył to 14 mi wychodzi,
słuchy mnie doszły że C_y3posty doszusował

komisaRz von Ryba
25-11-2010, 00:16
21467

Piskal
25-11-2010, 08:41
Mam nadzieję, że po wystawie zdjęcia Fotimbowe zostaną zamieszczone na forum?
Pozdrawiam!

komisaRz von Ryba
25-11-2010, 12:29
na forum? hmm zobaczymy, wszak przez rok będą w Bieszczadach


tak ale tylko majtki....
ciepłe ? znaczy reformy ?

dotarły pierwsze wieści z FotimBowego szlaku "śliczne śłoneczko i świeży śnieg"

kobieta_bieszczadzka
26-11-2010, 23:10
Bertrand prosił o przekazanie pewnych pozdrowień :) dla Wszystkich Forumowiczów od uczestników Fotimbu, aktualnie bytujących na połoninie Wetlińskiej w pewnej Chatce :), więc

POZDRAWIAM

:)

bertrand236
27-11-2010, 15:16
Dziękuję kobieto!
Tak, żeby wszytko było jasne: Wczoraj od uczestników pewnie nieudanego Fotimbu dostałem SMS z pozdrowieniami dla mnie i "całego forum". Nie miałem dostępu do internetu, więc kobietę poprosiłem. A tak chciałem być z nimi....
Pozdarwiam

agnieszkaruda
28-11-2010, 01:17
Bertrandzie muszę Ci powiedzieć że nie tylko Ty miałeś taką chęć :) ale może następnym razem jakiś KrIMB cośtamIMB uskutecznimy :)

Pozdrawiam z zimowej 100licy

marcins
28-11-2010, 20:31
Coś nikt z Fotimbu nie wraca... Pewnie znów nie wyszło i wstyd się przyznać ;)

don Enrico
28-11-2010, 20:52
Wracają, wracają, tylko pomału, ale po tak smakowitym zakończeniu to nie ma się co dziwić.
21537

Smakowite zakończenie miało miejsce w lokalu rekomendowanym przez załogę fotimbową
czyli tu
21538

Browar
28-11-2010, 21:00
Ja tych typów już chyba gdzieś widziałem...

don Enrico
28-11-2010, 22:37
Ja tych typów już chyba gdzieś widziałem...
Bo to byli starzy znajomi.
Jakoś tak się składa że nie ma nowych chętnych do wspólnego łażenia.

komisaRz von Ryba
29-11-2010, 19:35
Wracają, wracają, ...Smakowite zakończenie ...
bo nie ważne jak się zaczyna, tylko jak się kończy :wink:

a wszystko zaczeło się w punkcie A

kobieta_bieszczadzka
29-11-2010, 20:08
Niestety pomimo bardzo rozwiniętych planów, nie udało się nam dotrzeć ... :( może następnym razem .... ech....

Basia Z.
29-11-2010, 22:25
Bo to byli starzy znajomi.
Jakoś tak się składa że nie ma nowych chętnych do wspólnego łażenia.

Chętni są.

Tylko nie zawsze im się udaje dojechać.

B.