PDA

Zobacz pełną wersję : Powstała Rada KIMB-u



Piskal
05-11-2010, 12:41
Panie i Panowie!
Koleżanki i Koledzy!
Towarzysze i Towarzyszki!

W związku z propozycją rezygnującego z urzędu Prezydenta Kongresu Internautów Miłośników Bieszczadów( KIMBu), Stałego Bywalca, i wyznaczeniu na to stanowisko mojej skromnej grubej osoby postanowiłem , co następuje:

1. Przyjąć tę zaszczytną funkcję jednocześnie rezygnując z tytułu Prezydenta.

2. Jako tytuł przyjąć zaszczytne miano Piskala, co w sumie niczego nie zmienia, jest mniej oficjalne a też na P.

3. Poprosić Stałego Bywalca, jako pomysłodawcę i spirytus movens, a zwłaszcza spirytus KIMBu o przyjęcie tytułu Honorowego Dożywotniego Prezydenta KIMB jako wyróżnienie i podziękowanie za wkład w organizację dotychczasowych KIMBów .

4. Poprosić o pomoc sprawdzonych organizatorów, Pana Pana Bertranda 236 i uczynić Go swoją prawą ręką oraz Marcowego i uczynić Go ręką prawą. Tak, żeby nikt nie mówił, że do organizacji KIMBu mam dwie lewe ręce.

5. Wyżej wymienionych uczynić równoprawnymi organizatorami KIMBu, co w naturalny sposób powoduje powstanie triumwiratu, od koloru forum zwanego Pomarańczowym Triumwiratem.

6. Mianować Andrzeja 627 forumowym Hermesem i prosić go o posłowanie na zielone forum i w kierunku odwrotnym.

7. Za pośrednictwem Andrzeja 627 poprosić społeczność zielonego forum o desygnowanie dwóch osób do Rady KIMBu z nadzieją na powstanie Kolorowego Quintumwiratu.

8. Pomarańczowy Triumwirat (Kolorowy Quintumwirat) powołany zostaje do dnia Obrad Głównych X KIMBu, tj, do dnia 21 maja 2011r. W tym dniu postanowimy co dalej.

9. Informacje co do miejsca KIMBu, programu itp. podane zostaną w oddzielnym wątku w stosownym czasie, zależnie od dalszego rozwoju sytuacji.

Niniejsze oświadczenie nie zamyka dyskusji. Przeciwnie. Czekamy na sugestie, co jeszcze można ulepszyć.

Piskal KIMB
Piskal

don Enrico
05-11-2010, 14:32
Popieram.

Marcowy
05-11-2010, 15:14
Ja również :-D I dziękuję za zaufanie.

andrzej627
05-11-2010, 23:47
Piskal, dzięki za zaufanie. Przekazałem Twoje oświadczenie na zielone forum.

tomekpu
06-11-2010, 00:18
Piskal, dzięki za zaufanie. Przekazałem Twoje oświadczenie na zielone forum.

Przecież to struganie wariata. Każdy, no prawie każdy może wejść na nasze forum. Zresztą cała ta sytuacja jest co najmniej śmieszna, ale niektórzy chyba tak lubią, może to ich dowartościowuje?

bertrand236
06-11-2010, 01:12
Panie i Panowie!
Koleżanki i Koledzy!
Towarzysze i Towarzyszki!

W związku z propozycją rezygnującego z urzędu Prezydenta Kongresu Internautów Miłośników Bieszczadów( KIMBu), Stałego Bywalca, i wyznaczeniu na to stanowisko mojej skromnej grubej osoby postanowiłem , co następuje:

1. Przyjąć tę zaszczytną funkcję jednocześnie rezygnując z tytułu Prezydenta.

2. Jako tytuł przyjąć zaszczytne miano Piskala, co w sumie niczego nie zmienia, jest mniej oficjalne a też na P.

3. Poprosić Stałego Bywalca, jako pomysłodawcę i spirytus movens, a zwłaszcza spirytus KIMBu o przyjęcie tytułu Honorowego Dożywotniego Prezydenta KIMB jako wyróżnienie i podziękowanie za wkład w organizację dotychczasowych KIMBów .

4. Poprosić o pomoc sprawdzonych organizatorów, Pana Pana Bertranda 236 i uczynić Go swoją prawą ręką oraz Marcowego i uczynić Go ręką prawą. Tak, żeby nikt nie mówił, że do organizacji KIMBu mam dwie lewe ręce.

5. Wyżej wymienionych uczynić równoprawnymi organizatorami KIMBu, co w naturalny sposób powoduje powstanie triumwiratu, od koloru forum zwanego Pomarańczowym Triumwiratem.

6. Mianować Andrzeja 627 forumowym Hermesem i prosić go o posłowanie na zielone forum i w kierunku odwrotnym.

7. Za pośrednictwem Andrzeja 627 poprosić społeczność zielonego forum o desygnowanie dwóch osób do Rady KIMBu z nadzieją na powstanie Kolorowego Quintumwiratu.

8. Pomarańczowy Triumwirat (Kolorowy Quintumwirat) powołany zostaje do dnia Obrad Głównych X KIMBu, tj, do dnia 21 maja 2011r. W tym dniu postanowimy co dalej.

9. Informacje co do miejsca KIMBu, programu itp. podane zostaną w oddzielnym wątku w stosownym czasie, zależnie od dalszego rozwoju sytuacji.

Niniejsze oświadczenie nie zamyka dyskusji. Przeciwnie. Czekamy na sugestie, co jeszcze można ulepszyć.

Piskal KIMB
Piskal

Punkt 1. Popieram w całej jego rozciągłości.
Punkt 2. Jak wyżej
Punkt 3. Bez zmian. Myślę, ze Kazikowi taki tytuł się należy. I, że go przyjmie / w d.... e mam intrrpunkcję/
Punkt 4. Chcę być bardziej środkową prawą ręką, ale czuję dobry w każdej pozycji :-)
Punkt 5. Jasne.
Punkt 6. Jest to dobra kandydatura. Może i NAJLEPSZA?
Punkt 7. Na to naprawdę liczę najbardziej. W d...e mam wszelkie podziały. /Moderator może z tym zdaniem zrobić co chce, Nic to nie zmieni w moich odczuciach/. Ludziska albo chcemy się /spotkać, pogadać, połazić, podyskutować n.p. o kolorach/, albo nie. I nic tu nie ma do rzeczy, że ktoś mieszka teraz w Pyrlandii / Kolejorz wygrał z M.C/ Toruniu, Warszawce, czy innej Kanadzie, Opolu lub Spale, czy w Hrebennem lub Cisnej
Punkt 8. Ani sekundy dłużej. To Wy Uczestnicy KIMBU macie głos DECYDUJĄCY. Nieobecni racji nie mają.
Punkt 9. No....
Zgadzam się brać udział w tym IŚCIE Karkołomnum Przedsięwzięciu....
Pozdrawiam z Beskidu Małego wszystko kolorowych

bertrand236
06-11-2010, 01:23
Piskal, dzięki za zaufanie. Przekazałem Twoje oświadczenie na zielone forum.

Proszę o przekazanie odpowiedzi Marcowego i mojej.
Pozdrawiam

andrzej627
06-11-2010, 10:40
Punkt 6. Jest to dobra kandydatura. Może i NAJLEPSZA?

Bertrand, dzięki za uznanie. Mam nadzieję, że będę mógł przyczynić się złagodzenia podziałów.

andrzej627
06-11-2010, 10:44
Proszę o przekazanie odpowiedzi Marcowego i mojej.

Przekazałem.

Na zielonym forum Lucyna już zapowiedziała swoją obecność na KIMBie.

Piskal
06-11-2010, 13:31
Iras:
Niesamowite ale chociaż raz mogę się podpisać pod tekstem Lucyny a raczej pod pierwszymi dwoma zdaniami. Na KIMB się nie wybieram bo jakoś nie wyobrażam sobie biesiadowania z ludźmi, którzy do komunikacji ze mną i innymi potrzebują pośredników. Wiadomo, że powstał konflikt pomiędzy administratorami bieszczadzkich portali i zakończył się jak się zakończył i my admini możemy się na siebie boczyć i bojkotować. Ale reszta ? Przypomina mi to trochę piaskownice największej opozycyjnej partii. Więc jeżeli nie potraficie się normalnie komunikować to kimbujcie sobie w swoim gronie i przestańcie robić jakieś szopki z przeklejaniem wypowiedzi i jakimiś pośrednikami. Oczywiście to jest tylko moje zdanie nie całego forum, być może jest tu ktoś kto chce uczestniczyć w tym kabarecie, ja nie.


Lucyna:
To już nie jest nawet śmieszne, to jest po prostu żałosne.
Te Wasze kolory, podziały, mediacje, wchodzenie lub nie na jakieś forum. Pieprzę te wasze zabawy.
Biorę urlop wypoczynkowy dla podratowania zdrowia psychicznego. Dwa tygodnie wolnego od for bieszczadzkich. Obu!
A na KIMB-ie i tak zjawię się.

Tak zostało przyjęte nasze zaproszenie i próba porozumienia! Nie potraficie sobie wyobrazić, że ktoś po prostu nie chce się rejestrować na zielonym forum! Chyba nie ma jeszcze takiego obowiązku? Ale chcemy rozmawiać i działać razem, a nie da się tego robić bez pośrednika. Nie ma nas na forum= nie mamy o czym ze sobą rozmawiać? I KTO TU NIE CHCE POROZUMIENIA?!
Iras, do tego, żebyśmy napili się wspólnie wódki na pewno nie będę potrzebował żadnych pośredników, tylko Twojej obecności. Ale Twoja szorstka odpowieć wynika z tego, że Ty KIMB masz po prostu w miejscu, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.I głośno to powiedz.Lucyna wykazała więcej rozsądku, bo na KIMBie ma być. I bardzo dobrze.
Lucynko, kolory nic nie znaczą, to po prostu trochę literatury, nie będę przecież używał do nazwania for ich długich pełnych nazw.
Przyjąłem do wiadomości, że nie nie jest to odpowiedź całego forum. Mam nadzieję,że inni wykażą więcej empatii. KIMB, to nie tylko obrady główne, ale przede wszystkim wspólne łazęgowanie przed KIMBem, jak to miało miejsce w maju. Czerpanie radości z Bieszczadów we wspólnym gronie! Dzielenie się pasjami. Dzielnie się!


Andrzeju, czyń swoją powinność.

Recon
06-11-2010, 14:22
No i jak widać Stary Bywalec dobrze wykombinował z "tym" Piskalem... a ten też dobrze kombinuje... fiu, fiu.
A tak już poza tym to... bertrandzie, moderator nic nie może "z tym zdaniem" zrobić :) ... no, no, serce mi się raduje.
Aaa, bertrandzie, i jeszcze jednego mi brakuje po Warszawce... /Legia wygrała z Lechem/ :)

długi
06-11-2010, 15:24
A na koniec Wysoka Rada przywdzieje tęczowe koszulki i wszyscy krzykną: ZGODA! Jestem za i będę na KIMBie.
Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych
Długi

tidżej
06-11-2010, 16:22
Tak zostało przyjęte nasze zaproszenie i próba porozumienia!
Ja się nie dziwię, że ludzie na drugim forum tak reagują... Aby zorganizować spotkanie potrzebna jest grupa ludzi o zbieżnych celach, termin, miejsce, plan i ktoś kto chce wziąć ster organizacji wyjazdu w swoje ręce... Na razie cała para idzie w gwizdek. Namaszczanie, powoływanie, tytuły, zażegnywanie konfliktów, których w zasadzie nie ma, cytaty w prawo i w lewo... Się pytam: po co to wszystko????
Termin, miejsce, program -> zgłoszenia uczestników. Konkrety!

Piskal
06-11-2010, 16:25
Lucyna:
Przykro mi Piskal ale nadal nie rozumiesz. Dalej dzielisz. My, wy, oni, brązowi i zieloni. Nie zarejestruje się na zielonym. Nie zarejestruję się na brązowym. Brawo, tylko przyklasnąć. Rozwalajcie nadal. Jesteś młodym użytkownikiem forum info, być może nie pamiętasz początków. Ja też je znam z opowieści Adminów. Tak się złożyło, że był konflikt interesów pomiędzy właścicielami portali . Adminami, którzy niegdyś stworzyli forum info. (Mnie na brązowym zarejestrował Irek. Tak składa się, że znam i różny sposób współpracowałam ze wszystkimi Adminami. Znam kulisy podziału, przyczyniłam się do niego.) Nie mogę winić Chłopaków, że nie chcieli współpracować z agencją reklamową. To jest świat interesów. Ale czy on musi nas dotyczyć? I co mamy wszyscy na tym cierpieć? Nie mam możliwości zarejestrowania się na brązowym. Admin mojego dawnego forum nie aktywował mi nowego konta więc nie jestem w stanie Ci tam odpowiedzieć .
Czy Wy naprawdę musicie robić szopkę ze spotkania? Mamy spotkać się, pogadać w miłej atmosferze, pośmiać się, być może połazić. Czy do tego trzeba powoływać rady, bić pianę? Moim zdaniem nie.

I czym było dawne brązowe forum sprzed podziału? Platformą informacyjną, miało wpływ na to co dzieje się w Bieszczadach. Bardzo szybko zapomnieliście o moim wkładzie w ową platformę. Czytałam to co o mnie pisaliście. Mimo to chce się z Wami spotkać, pogadać. Być może tęsknie do dawnych czasów. Czy one wrócą? Od od nas wszystkich to zależy.

Rzeczywiście nie rozumiem. Czym dzielę? Tym, że nie chcę się zarejestrować na waszym forum. To nie ja doprowadziłem do rozłamu, i guzik obchodzą mnie konflikty Adminów. Nie zmienia to faktu,że są dwa fora i jakoś chciałem się porozumieć. Wyciągnęliśmy dłoń, a wy odwracacie się plecami.Nie chcecie. trudno.
I nie ja wymyśliłem Radę. Rada powstała na fali dyskusji, jaka przetoczyła się na forum info.Też mieliście stosowny wątek, ale nic nie postanowiliście. Na co miałem czekać? Cieszę się,że mogę pracować Z Marcowym i Bertrandem. Bo KIMB sam się nie zorganizuje. Gdyby nie nasz Triumwirat działał bym sam, z poparciem userów albo bez, i KIMB w ten sposób byłby organizowany tylko na naszym forum. Kaziu o tym wiedział składając mi tę propozycję, albo przynajmniej powinien się z tym liczyć.Dzięki Radzie można to było zorganizować z waszym udziałem. Odrzucacie propozycję, wasza wola. Ale proszę, nie pisz,że dzielę, bo w ten sposób mylisz się z prawdą.
PS. Swam- dziękuję!

Andrzeju, do pracy.

Krysia
06-11-2010, 17:34
Nie no to już się robi naprawdę groteskowe.
Kto będzie chciał ten przyjedzie, termin jest znany (ufff!), więc jakoś tam sobie można urlopy planować.

don Enrico
06-11-2010, 17:46
Pewne rzeczy trzeba jednoznacznie ustawić i nie widzę tu nic groteskowego.
Krysiu słusznie zauważyłaś że termin jest znany, ale pozostaw Radzie ustalenie miejsca i warunków spotkania, bo inaczej będziemy się błąkać jak pogubione barany.

Krysia
06-11-2010, 17:49
Krysiu słusznie zauważyłaś że termin jest znany, ale pozostaw Radzie ustalenie miejsca i warunków spotkania, bo inaczej będziemy się błąkać jak pogubione barany.
No tak, masz rację i potem wyjdzie jak Rimb jakiś, bez ładu, bez składu i nikomu się nie spodoba;-)

buba
07-11-2010, 17:05
Ja się nie dziwię, że ludzie na drugim forum tak reagują... Aby zorganizować spotkanie potrzebna jest grupa ludzi o zbieżnych celach, termin, miejsce, plan i ktoś kto chce wziąć ster organizacji wyjazdu w swoje ręce... Na razie cała para idzie w gwizdek. Namaszczanie, powoływanie, tytuły, zażegnywanie konfliktów, których w zasadzie nie ma, cytaty w prawo i w lewo... Się pytam: po co to wszystko????
Termin, miejsce, program -> zgłoszenia uczestników. Konkrety!

noooooooooo :) jak to wszystko czytam to mnie az dziw bierze ze na tylu forach jezdzimy na zloty i inne spotkania - tak po prostu, wrecz spontanicznie! bez rad, regulaminow, tytulow i bez dlugofalowego poklepywania sie po plecach i pokatnego wzajemnego podgryzania. Jak ow sam KIMB wyglada tak jak przygotowania i jest ich godny to moze warto serio sie tam wybrac bo takiego kabaretu to swiat nie widzial ;)

nie wiem czemu mam jakies przebitki ze szlacheckim sejmikiem ;) wprowadzcie jeszcze wolne "veto" to dopiero bedzie zabawa :-) :-)

WUKA
07-11-2010, 17:38
Ja nie wiem czy mam prawo głos zabierać w tej sprawie, bo i zasług żadnych i jeden udział w KIMBie ale może jednak?
Rado Ocalenia Narodowej Zgody Międzyforumowej, weźże wreszcie podaj jakieś propozycje miejsca, ( bo termin bez dyskusji), żeby było nad czym myśleć, czy się wypowiadać. Kto będzie miał przybyć to przybędzie, kto nie to nie! Czy od tego zależy koniec świata w 2012 ? Jak już dmuchac w ten gwizdek, to przynajmniej na jakaś melodię.

buba
07-11-2010, 18:12
Jak już dmuchac w ten gwizdek, to przynajmniej na jakaś melodię.

:-) :-) :-) :-)
wuka! ty normalnie jestes wspaniala!!

andrzej627
07-11-2010, 20:58
Gdyby nowy Zajazd Pod Caryńską był gotów na maj 2011, nie trzeba byłoby teraz "dmuchać w gwizdek".

Piskal
07-11-2010, 22:11
Ja nie wiem czy mam prawo głos zabierać w tej sprawie, bo i zasług żadnych i jeden udział w KIMBie ale może jednak?
Rado Ocalenia Narodowej Zgody Międzyforumowej, weźże wreszcie podaj jakieś propozycje miejsca, ( bo termin bez dyskusji), żeby było nad czym myśleć, czy się wypowiadać. Kto będzie miał przybyć to przybędzie, kto nie to nie! Czy od tego zależy koniec świata w 2012 ? Jak już dmuchac w ten gwizdek, to przynajmniej na jakaś melodię.
Termin znacie, 20-22 maja, urlopy można załatwiać. A to chyba nie jest ważne GDZIE, ważne z KIM, i że w Bieszczadach. Będziemy szukać miejsca, które będzie naszym zdaniem optymalne. A że będą i tak niezadowoleni, to już jest wliczone w koszty. Wyluzujcie, jeszcze pół roku!

WUKA
07-11-2010, 23:19
Jak jeszcze pół roku luzu, to po co te dywagacje. Z kim wiadomo, z tymi co przybędą. Chyba nie pora na deklaracje.Moje pytanie o miejsce jest symbolicznym przejściem do działań MERYTORYCZNYCH.Propozycje mogą juz sie przecież pojawiać. Przynajmniej dokądś w końcu zaprowadzą.

andrzej627
07-11-2010, 23:44
Propozycje mogą juz sie przecież pojawiać. Przynajmniej dokądś w końcu zaprowadzą.
Propozycje już się pojawiły. Zobacz posty #37, #39, #50 w wątku X KIMB Jubileuszowy (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/6172-X-KIMB-Jubileuszowy). Wuka, jak masz jakąś propozycję, to zgłaszaj. Nie ma na co czekać.

Pierogowy
08-11-2010, 00:41
"...Igrzyska -uważane w Grecji za najstarsze - odbywały się co cztery lata i (...), stanowiły od 6 wieku przed Chr. podstawę chronologii greckiej(...) .Olimpijskie zapasy sportowe są zapewne echem bezlitosnych walk o władzę między ojcem i synem( Kronosem i Heraklesem - patronami igrzysk) czy teściem i zięciem (Ojnomaosem i Pelopsem )...
Kandydat na króla musiał wykazać swoją wyższość i fizyczną przewagę - a najlepszym i bezapelacyjnym sposobem było zabicie przeciwnika. U źródeł bezinteresownych zapasów sportowych leżał mord i zagarniecie tronu.(...);
Jedyną materialną nagrodą dla zwycięzcy był wieniec z gałązek oliwki(...);zerwanej z drzewa kallistefanos Heraklesa.To wskazuje na związek igrzysk z kultami wegetacji(...);wyprawianymi ku czci Heraklesa chtonicznego-demona przyrody.(...);
Olimpia obok Delf była symbolem braterstwa wszystkich Hellenów.
Na czas trwania zawodów ambasadorowie zwani theoroi ogłaszali pokój i skłócone miasta o różnych ustrojach , dialektach i obyczajach oddychały szeroko powietrzem wspólnej , odnalezionej ojczyzny.
(..) Igrzyska były agonem , to znaczy konkursem albo lepiej walką , która stanowiła jeden z istotnych elementów cywilizacji greckiej.(...);Była zatem Olimpia szkołą energii i pokazem wzorców osobowych..."

wybaczcie ten przydługi wstęp,mam zauważalną słabość do esejów Zbigniewa Herberta...

KIMB - to nie moja dysputa,
gdyż nie jestem stanu ekwickiego ,
a żem raczej barbarzyńca i leworęczny...
ale krzyczę:

"CHLEBA I IGRZYSK" !!!

czy 10-KIMB może stać się nowożytnym 1-OLIMB-em ???
zwycięzcy stają sie za życia nietykalni a po śmierci równi bogom !
ja bym zaryzykował...

Ave Cesarius

z szacunkiem , obywatel forum , sługa uniżony PIEROGOWY
(przyjaciel i orędownik Pomponiusza Flatusa )

poste restante:
"Pierogarnia"
idąc za Erechtojonem w lewo , skrzyżowanie ulic Marksa I Engelsa

WUKA
08-11-2010, 10:25
Wstrzymuję się od wszelkich opinii aż do głosowania !!! Pozdrawiam tych co będą i tych co nie będą !

mAAtylda
08-11-2010, 11:55
Jak jeszcze pół roku luzu, to po co te dywagacje. .
Ale tj właśnie ciekawe, tyle pisania, gadania, bicia piany, a potem jest jak zwykle, czyli fajnie...

andrzej627
08-11-2010, 13:42
Wstrzymuję się od wszelkich opinii aż do głosowania !!!
Głosowania? Jakiego głosowania? Jak rozumiem, to Rada sama zdecyduje. Oczywiście po szerokich konsultacjach.

WUKA
08-11-2010, 13:57
Ani mi w głowie wchodzić w kompetencje RADY, chyba jednak w "konsultacjach" udział będzie wolno wziąć (głosowanie, czy wyrażenie opinii - jak zwał tak zwał) .A zresztą.....!

WUKA
12-02-2011, 22:58
"Głosowania? Jakiego głosowania"?
No i co Ty na to, Andrzeju? Jest głosowanie, czy "szerokie konsultacje"???

andrzej627
13-02-2011, 00:10
Jest głosowanie. Tak ostatecznie postanowiła Rada.

Przypominam, że w zeszłym roku nie było głosowania. Regulamin został praktycznie taki sam jak dwa lata temu i jak zwykle wybór lokalizacji budzi dużo emocji, dochodzi do różnych zgrzytów. C'est la vie.

Krysia
13-02-2011, 10:41
i jak zwykle wybór lokalizacji budzi dużo emocji, dochodzi do różnych zgrzytów. C'est la vie.
A gdzie Ty w tym roku widzisz te emocje i różne zgrzyty???<wielkie_zdziwione_oczy>

mAAtylda
13-02-2011, 10:51
Wręcz wieje nudą i powagą! Co aktywniejsi siedzi cicho- mam na myśli Ciebie Andrzeju, zawsze miałeś wiele ciekawych propozycji i tego mi w tym roku brak :)

Piskal
13-02-2011, 12:08
"Głosowania? Jakiego głosowania"?
No i co Ty na to, Andrzeju? Jest głosowanie, czy "szerokie konsultacje"???
Jest głosowanie. Kropka.
Gdyby nie Recon i tego by nie było, Rada wybrała by sama miejsce, lepsze, gorsze, ale sama. Nikomu nie chciało się wykazać odrobiny zaangażowania, a tyle wcześniej mieliście do powiedzenia, czemu sami, czemu nie ma konsultacji ze społeczeństwem, czemu to społeczeństwo nie ma współdecydować etc. Spełniamy praktycznie każde wasze życzenia.Trza było ruszyć dupę i się przyłączyć. Tym większy szacunek dla Recona.Nudą im wieje! To się przyłączcie, będzie ciekawiej. Pastor za was wszystkiego nie zrobi.

Pastor
13-02-2011, 13:06
Jest głosowanie. Kropka.............Trza było ruszyć dupę i się przyłączyć. Tym większy szacunek dla Recona.Nudą im wieje!........................

"A może byś tak Piskalu uderzył.........." Nie, nie będziemy wracać .
Pozwolę sobie przypomnieć Ci Piskalu (p.o. Piskala), że dupa jest na tym forum niemile widziana, wręcz zakazana a już na pewno napiętnowana co potwierdziło stosowne głosowanie największych forumowych autorytetów!!!
Poza tym nie chcesz chyba aby kolega Recon1 (Pierwszy), tak zasłużony w tegorocznym KIMB-owym wątku (i nie tylko)poczuł się znowu zniechęcony czy też zniechęcona, nie bardzo wiem jak się to odmienia. Jedno wiem na pewno, dupa na tym forum powinna wyglądać tak - d..a.
Pozdrawiam! + Pastor ręką własną

Piskal
13-02-2011, 13:25
"A może byś tak Piskalu uderzył.........." Nie, nie będziemy wracać .
Pozwolę sobie przypomnieć Ci Piskalu (p.o. Piskala), że dupa jest na tym forum niemile widziana, wręcz zakazana a już na pewno napiętnowana co potwierdziło stosowne głosowanie największych forumowych autorytetów!!!
Poza tym nie chcesz chyba aby kolega Recon1 (Pierwszy), tak zasłużony w tegorocznym KIMB-owym wątku (i nie tylko)poczuł się znowu zniechęcony czy też zniechęcona, nie bardzo wiem jak się to odmienia. Jedno wiem na pewno, dupa na tym forum powinna wyglądać tak - d..a.
Pozdrawiam! + Pastor ręką własną

Albo tak: d**a

(I jak Cię tu nie kochać Pastorku!)

Wiem, wiem, ale w tym miejscu niech zostanie jak jest. Jestem świadomy swoich czynów, i słów i z pokorą przyjmę tych kilka punktów karnych. Nie mogę inaczej, bo już i pierś, i dłoń mnie boli od walenia się w nią (pierś), chociaż nadal nie rozumiem na czym polega moja wina. Chociaż na pewno jest.W końcu w Łopieńce nie dostałem rozgrzeszenia, pewnie przez KIMB.

mAAtylda
13-02-2011, 13:34
Jest głosowanie. Kropka.
Gdyby nie Recon i tego by nie było, Rada wybrała by sama miejsce, lepsze, gorsze, ale sama. Nikomu nie chciało się wykazać odrobiny zaangażowania, a tyle wcześniej mieliście do powiedzenia, czemu sami, czemu nie ma konsultacji ze społeczeństwem, czemu to społeczeństwo nie ma współdecydować etc. Spełniamy praktycznie każde wasze życzenia.Trza było ruszyć dupę i się przyłączyć. Tym większy szacunek dla Recona.Nudą im wieje! To się przyłączcie, będzie ciekawiej. Pastor za was wszystkiego nie zrobi.

Mam wrażenie że Rada łaskę nam robi i to już nie ludzie tworzą KIMB, ale Rada i jest to KIMB Rady.
Więc zapewne reszta się nie odzywa, bo im się nie chce, a było zawsze tak wesoło......................szkoda.

Piskal
13-02-2011, 13:44
Mam wrażenie że Rada łaskę nam robi i to już nie ludzie tworzą KIMB, ale Rada i jest to KIMB Rady.
Więc zapewne reszta się nie odzywa, bo im się nie chce, a było zawsze tak wesoło......................szkoda.
Masz złe wrażenie.

Pastor
13-02-2011, 13:47
..................................... chociaż nadal nie rozumiem na czym polega moja wina. Chociaż na pewno jest...................................

Znajdą Ci znajdą! W każdym razie na mnie możesz liczyć. Na razie nic jednak nie napiszę bo mnie znowu bertrand236 op........ Marcowy też jakiś taki naburmuszony, wolę nie ryzykować bo jeszcze się okaże że rozkręcam "przemysł nienawiści" wobec urzędującego (czy też pełniącego obowiązki) Piskala. Mogło by mi się nieźle oberwać, zwłaszcza jakby KIMB okazał się Katastrofą (co nie daj Boże).
........................................ Pozdrawiam + Pastor ręką własną

Krysia
13-02-2011, 17:51
JNudą im wieje! .
Komu "im"???
Skąd ta liczba mnoga?

Piskal
14-02-2011, 11:06
Jest głosowanie. Kropka.
Gdyby nie Recon i tego by nie było, Rada wybrała by sama miejsce, lepsze, gorsze, ale sama. Nikomu nie chciało się wykazać odrobiny zaangażowania, a tyle wcześniej mieliście do powiedzenia, czemu sami, czemu nie ma konsultacji ze społeczeństwem, czemu to społeczeństwo nie ma współdecydować etc. Spełniamy praktycznie każde wasze życzenia.Trza było ruszyć dupę i się przyłączyć. Tym większy szacunek dla Recona.Nudą im wieje! To się przyłączcie, będzie ciekawiej. Pastor za was wszystkiego nie zrobi.
Miałem wczoraj zły dzień. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażenie. Ale tylko za formę.

bertrand236
14-02-2011, 14:08
.. Na razie nic jednak nie napiszę bo mnie znowu bertrand236 op........ ... Pozdrawiam + Pastor ręką własną

Dup, dup, dup. To ja biję się teraz w pierś. W żadnym wypadku nie miałem zamiaru Cię op...... cokolwiek się za tymi kropkami kryje. Widzę, że bez tych hreczanyków się nie obejdzie.
Pozdrawiam
bertrand236

Pastor
14-02-2011, 14:51
Dup, dup, dup. To ja biję się teraz w pierś. W żadnym wypadku nie miałem zamiaru Cię op...... cokolwiek się za tymi kropkami kryje. Widzę, że bez tych hreczanyków się nie obejdzie.
Pozdrawiam
bertrand236

Bertrandzie Szanowny (236). Pisząc te słowa miałem na myśli polemikę, przypuszczałem po prostu że możesz mnie op...olemizować!!!
Polemika zaś, w Twoim wykonaniu jest dla mnie łatwostrawna, bowiem jest konstruktywna , nieprzesadna i stonowana, do tego stopnia że można by Cię nazwać Siłą Spokoju,gdyby nie to że ten nick jest już w użyciu.
Absolutnie nie chciałem napisać że możesz mnie opierdolić, bowiem na tym forum (czytanym przez arcybiskupa), takich słów się nie używa. W stosownym czasie bowiem, zwolennicy kultury i poprawności, będąc w zdecydowanej większości, przegłosowali chamów!
Całkiem słusznie zresztą, bo już mnie te wulgaryzmy wnerwiały i nawet miałem się zarejestrować pod dodatkowym nickiem zniechęcona1 i dać wyraz swemu oburzeniu.
Co się tyczy hreczanyków, czuje się zaproszony (nawet wybrałem suplement .......2004).
.................................................. .......... Pozostaje.....etc....etc. + Pastor ręką własną


PS Nick zniechęcona bez żadnej cyferki jest już niestety zajęty przez kolegę......... no mniejsza o to przez kogo) + P....