PDA

Zobacz pełną wersję : III Karpacka Biesiada - Farfurnia 26-28 listopada



Petefijalkowski
16-11-2010, 08:48
Hej, już po raz trzeci odbedzie sie zlot portalu sasiedzkiego Karpaty Wschodnie.

Ponownie w Farfurni w Zawadce Rymanowskiej od piatku do niedzieli bedzie mozna spotkac znajomych i posluchac o Karpatach z roznych stron widzianych :) W tym roku haslem przewodnim jest "Karpackie Inspiracje".

Ja ze swej strony serdecznie zapraszam na piatkowe popoludnie(18.15), bede mial okazje opowiedziec o styczniowym wyjezdzie w Hryniawy "Ku Hnitessie".

Pelen program imprezy:

http://www.karpatywschodnie.pl/news.php?readmore=101

Piątek, 26 listopada
17:00 Rozpoczęcie spotkania – Prezentacja portalu KarpatyWschodnie.pl – Jacek Wnuk
17:30 "Legendarne inspiracje" Krzysztof Buczek
18:15 Ku Hnitessie - na nartach na kraniec II Rzeczpospolitej - Piotr Fijałkowski
19:00 Obiadokolacja
20:00 "W poszukiwaniu obrazów dawnych Bieszczadów" Wojciech Krukar
20:45 Przewodnictwo górskie na Ukrainie, fakty i mity - Leszek Koman
21:30 Biesiada

Sobota, 27 listopada
8:00 Śniadanie
9:00 Wyjście w teren (poprowadzi nas znakomity przewodnik Beskidzki Witek Grodzki)
14:00 Powrót z pieszej wycieczki
15:00 Obiad
16:30 Z bagien w góry - Siergiej Sidoruk (Białoruś)
17:15 Dr Stanisław Vincenz - między mitologią a literacką fikcją - Dariusz Dyląg
18:00 Karpacka przygoda poetycka - Roman Zielonka
18:45 Powroty mojego pokolenia na Huculszczyznę (Jan Skłodowski, ur. 1950) - Jan Skłodowski
19:30 Krzysztof Hejke z najnowszym albumem Huculszczyzna w dyskusji "Co zostało z Krainy Wyśnionej?" - Krzysztof Hejke
20:15 Kolacja i grzaniec
21:15 „...i nie jest ważne jaka to pora, lecz najważniejsze, ze Czarnohora...” Opowieści z Chatki -Wojtek Tomaszewski, Kuba Węgrzyn.
22:00 Biesiada

Dlugi
16-11-2010, 10:14
Interesuje mnie sobota godz. 9.00 - gdzie będzie wiodła trasa?

Petefijalkowski
16-11-2010, 10:34
nie jestem w stanie odpowiedzieć... Sobota ma to do siebie że jest luźna, czyli jezeli ktoś reflektuje to jest możliwość zbiorowej wycieczki prowadzonej przez Witka(Witku, może czytasz ten wątek i uchylisz rąbka tajemnicy?), lub zajęcia indywidualne wg uznania :)

P.

machoney
16-11-2010, 10:39
Rozmawiałem wczoraj z organizatorem i mają iść do cerkwi w Króliku...

Dlugi
16-11-2010, 10:55
Całkiem fajna traska :-) Może bym się stawił ale potrzebowałbym namiary na kogoś, z kim mógłbym się skontaktować w piątek wieczorem, bądź lepiej w sobotę rano czy jest to aktualne.

Basia Z.
16-11-2010, 13:34
Rozmawiałem wczoraj z organizatorem i mają iść do cerkwi w Króliku...


Super !
Właśnie czegoś takiego oczekiwałam po Cergowej i Piotrusiu w latach poprzednich.
A jakby nikt nie szedł to sama bym się tam wybrała.

Czy ktoś jedzie może w piątek z rejonów Katowice / Kraków ?

Pora dowolna ale musiałabym wiedzieć wcześniej aby ewentualnie wziąć urlop.

Długi - zadzwoń do mnie, telefon podałam na pw.


B.