PDA

Zobacz pełną wersję : Pobudka!!!



Szaszka
06-01-2003, 10:57
Co to za marazm? Od sylwestra jeden post na forum? Hop! hop! pobudka!!!
Moze tak dla rozruszania ustalimy date II Kongresu w Bieszczadach? W maju, ale kiedy? Pytam, bo zaraz zaczna sie ustalania planow urlopowych, a jak wiadomo kto pierwszy ten lepszy.
Z noworocznym pozdrowieniem,

Anonymous
06-01-2003, 13:12
Witam!

A wydawało mi się że datę juz ustaliliśmy :)

Dłuuuuuugi łikend majowy :)

Szaszka
06-01-2003, 14:38
No tak, ale dlugi weekend majowy jest dlugi. Chodzi mi o to, czy mam brac urlop tydzien "przed" czy "po".
Tak sobie kombinuje, ze optymalny bylby 3 maj (sobota), wtedy urlopik bylby od 2 do 9.
Wiem, ze za oknem dopiero styczen, zima w pelni, ale ja uwielbiam planowac wakacyjne wyjazdy, to polowa frajdy i ratunek psychiczny dla znuzonej duszy.
I jak juz zaplanujemy na 100 % date i miejsce (chyba w koncu te Suche Rzeki, prawda?) to rozloze sobie mape, i uwazajac, zeby nie zakapac jej slina, zaczne planowac trasy.... :)
Chyba po prostu zaczyna mnie nosic, chyba mnie rozniesie... ;)

Aleksandra
06-01-2003, 15:01
Hej,
dobry temat poruszyliście. Drogi Darku, nasz szacowny Adminie, może tak jakieś głosowanie co do miejsca i dnia przeprowadzić, co?
Teraz jak to mi zdradził niedawno Stały Bywalec, cała władza w Twoich rękach :D

Mam dziwne przeczucie, że jak zaczniemy dyskusję co do miejsca, to zwolennicy Sękowca z wielbicielami Suchych Rzek mogą ożywić troszkę nasz zimowy marazm....
Pozdrawiam Aleksandra

ps. a już myślałam, że to jakieś noworoczne postanowienie: niegdy więcej pisania na forum - zaistnialo ;)

T.B.
06-01-2003, 16:49
Cuś kiepsko się budzą :))))

A może by tak w Wołosatem?

(Powiedział ten, któremu najciężej się zlecieć.)

Szaszka
06-01-2003, 17:58
Jak w Wolosatem, to na pewno nie w majowy weekend. Tłum nas zadepcze.
A w Suchych Rzekach jest konna stanica BPN i tez mozna "zaparkowac" ;)
Jesli chodzi Ci po glowie to samo co mnie... :))

Stały Bywalec
06-01-2003, 19:55
Szaszka ma rację. W okresie najazdu stonki (T.B., pardon !) należy unikać miejsc narażonych na nadmiar populacji tego owada. A zatem jak najdalej od obwodnicy i od wejścia na Tarnicę.
A zresztą mnie jest wszystko jedno. Mógłbym nawet ponownie zaliczyć knajpę w Dwerniku, byleby tylko móc znów spojrzeć Asiczce w oczęta.
Pozdrawiam

T.B.
06-01-2003, 22:30
Oj chodzi, chodzi ... (stępuje?) :)))

T.B.
06-01-2003, 23:01
No comment! ;)

asiczka
07-01-2003, 17:39
ooooooo oczy? Nie wiedziałam, że tak to jest... dla mnie miejsce obojętne - byle ludzie dopisali! Ja sie wpisuję już dziś!!

wasza

marekm
08-01-2003, 09:25
witam!
Mróz mnie trochę "przymroził", ale juz się powoli budzę, hihihi.
Na początek Wszystkim Dosiego Roku życzę.
A teraz pozwoliłem sobie zajrzec do archiwum Forum i wypisać wszystkie proponowane miejsca , a są to :/ kolejność przypadkowa/
- Sekowiec/P. Basia/, Suche Rzeki/ZHP"Ostoja"/, Kalnica, Liszna, Wola Michowa, Jabłonki/schron. PTSM/, Żubracze, Terka, Roztoki Górne, Krzywe/Strzebowisk, Muczne, Komańcza, Łupków i Smolnik.
To tyle ze statystycznego zestawienia i gwoli przypomnienia.

Ja osobiście miotam sie miedzy Sękowcem a Suchymi Rzekami, ze wskazaniem raczej na to pierwsze.
Termin ; 1/czwartek/,2/piatek/,3/sobota/ maja 2003 roku do ustalenia.

pozdroowka

marekm
08-01-2003, 09:33
hej !
aby Was troszeczkę pobudzić do działania, pozwoliłem sobie na mały żart.
serdeczne pozdroowka raz jeszcze.