PDA

Zobacz pełną wersję : Koszulki Forumowe 2010-zamówienia



Piskal
12-12-2010, 20:43
Kochani!
Żarty się skończyły, czas na działanie.
Do końca roku czekam na wasze zamówienia!
Koszulki z poniższych 15 wzorów zamawiacie pisząc do mnie na PW, gdzie w wiadomości muszą znaleźć się następujące dane:

-nazwa wzoru
-rozmiar i ilość
-kolor


Np.:
-Piskal-Forum Toruń- 2 szt. rozmiar XXL i XL w kolorze czarnym, lub:
-Piskal- Forum Toruń- 1 szt. rozmiar XXL w kolorze czarnym, 2 szt. rozmiar XL w kolorze ciemnozielonym
Nazwa wzoru to nazwa załącznika znajdująca się z prawym dolnym rogu zdjęcia. Dostępne rozmiary to: S, M, L, XL. XXL
Dostępne kolory to: czarny, biały, szary, żółty, czerwony, ciemnozielony, niebieski i granatowy, przy czym na jasnej koszulce będzie czarne logo, na ciemnej koszulce białe logo, tu już nie ma dowolności.

Na zamówienia czekam do dn. 31 grudnia, następnie listę zbiorczą przekazuję Marcowemu i już on napisze, co dalej.
Przypuszczam,że koszt koszulek wyniesie ok. 20 zł za sztukę plus koszty wysyłki. Wszystko zależy od ilości zamówień.Wybieramy tylko z poniższych projektów. Jeśli ktoś ma jeszcze specjalne zamówienia, to nadal jestem chętny. Ale wtedy ograniczę się tylko do przesłania projektu na mail, i już wy sami będziecie musieli sobie takie koszulki zamówić.

Bracia i siostry, moja skrzynka czeka!

Piskal
12-12-2010, 20:46
Wzory cd.

marcins
12-12-2010, 20:50
Piskalu a coś wiadomo o rozmiarze dla ludzi w początkowych fazach ziemskiego życia?

Piskal
12-12-2010, 20:58
Marcinie, niestety nie. Producent oferuje tylko takie rozmiary, jak podałem, ale ja też będę chciał zamówić taką koszulkę. Spróbuję więc gdzieś u nas. Może gdyby dać im odpowiednią koszulkę, to by zrobili? Jak się uda, to zamówię też dla Ciebie. Dam Ci znać. Ale ja będę to robić gdzieś wczesną wiosną.

marcins
12-12-2010, 21:02
To daj znać, bo jak to będzie wyglądać 2/3 wioski w koszulkach, a 1/3 bez ;)

mAAtylda
12-12-2010, 21:20
Czy to s a normalne rozmiary - tzn S=36, M=38 itd?

Krysia
12-12-2010, 21:22
Są wersje damskie?czy wszystkie takie same?
Wtedy S to dla nas będzie jak L;-) itd

Piskal
12-12-2010, 22:13
Czy to s a normalne rozmiary - tzn S=36, M=38 itd?


Są wersje damskie?czy wszystkie takie same?
Wtedy S to dla nas będzie jak L;-) itd
Szczegóły tutaj (http://allegro.pl/koszulki-z-napisami-ew-wlasnym-nadrukiem-koszulka-i1329201988.html). Dodam jeszcze,że logo umieszczone będzie centralnie na piersiach jak przy poprzednich koszulkach.

Krysia
12-12-2010, 22:16
o jaaaa
jest forumowa!
i na naszą Kortowiadę robili

Piskal
13-12-2010, 14:00
Już cztery osoby zamówiły łącznie 12 koszulek!
Na początku roku przedstawię listę osób zamawiających, oczywiście bez szczegółów. Chodzi o to,żeby sprawdzić czy wszystkie zamówienia do mnie dotarły.

Krysia
14-12-2010, 08:28
A ja am pytanko do tych co mają z zeszłego roku: ta S-ka to jest mała Ska czy całkiem duża.
Bo te cyfry z www to za wiele mi nie mówią;-(
Ktoś ma może Skę?ostatecznie M-kę?aha, pytanie kieruję do kobiet;-))

Dzikie Dzieci
16-12-2010, 15:32
Bracie Piskalu! My też w sprawie wersji mini koszulek...Gdybyś mógł nam też dać znać, jak już wymyślisz sposób na ubranie naszych potomków w wiadome ubranka. W styczniu pojawi się na świecie 3rd Dzikie Dziecię, ma chodzić gołe?

Piskal
16-12-2010, 18:03
W Toruniu jest firma, która robi nadruki na koszulki i po dostarczeniu takich małych koszulek też może zrobić taki nadruk. Koszt 30 zł., a za dwie i więcej sztuk, nawet z różnymi wzorami 25 zł. U nas postanowione, że robimy małemu taką koszulkę, ale dopiero przed samym KIMBem, bo musimy wiedzieć ile do tego czasu urośnie, a na KIMBie musi być w forumowej koszulce.
I teraz tak, albo przyślesz mi koszulkę pocztą, i zrobię w Toruniu, albo wyślę Ci na maila logo i sam będziesz działać u siebie.Tak chyba będzie szybciej i taniej. Ale dogadywać będziemy się na PW.

Piskal
20-12-2010, 11:00
Do tej pory otrzymałem 12 zamówień na 32 koszulki. Zachęcam innych. Przypominam, macie czas do końca roku.:razz:

Krysia
20-12-2010, 11:32
o jaaaa
ja Mkę poproszę, wzór już wybrałam, ale z kolorem mam problem.
Dzięki za przypomnienie to się skupię jakoś wydumam

Piskal
27-12-2010, 10:41
Przypominam, że koszulki można zamawiać jeszcze przez 5 dni, wliczając w to dzień dzisiejszy.

Krysia
27-12-2010, 11:12
To ja Mkę szarą może poproszę i obrazek numer 2-anieł+cerkiew
Nie piszę PM, bo żadna to tajemnica a i moje PMki coś nie teges...pewnie muszę je przetrzebić.

Piskal
29-12-2010, 22:03
Oto lista osób, które zamówiły koszulki forumowe. Podaję ją, żeby potwierdzić, że wasze zamówienia do mnie dotarły. Jeśli ktoś, kogo nie nie ma na liście pisał do mnie, to poproszę o ponowny kontakt. I pragnę jeszcze zmobilizować innych. Jeszcze tylko 2 dni! A co dalej to już poda Ojciec Dyktator Marcowy.
Rada rządzi, Rada radzi, Rada nigdy was nie zdradzi!

1. marcins
2. Buba
3. wtak
4. Ajger
5. Dzikie dzieci
6. Pyra.57
7. Marcowy
8. michalN
9. Hero
10. Dziabka1
11. olatro
12. Piskal
13. mAAtylda
14. Krysia
15. calanthe
16. maciejka
17. bertrand 236
18. Capricornus
19. Darkangel79

Krysia
29-12-2010, 23:19
Piskal jak coś to mnie nie będzie być może i do 10.01 więc się nie denerwuj jeśliby trzeba było szybciej wysyłać pieniążek.
Dzięki

Sebastian Stargard
29-12-2010, 23:27
witam.Nie mam pewnosci czy dotarła prywatna wiadomosc więc pozwole złożyc sobie zamówienie tutaj.
Sebastian Stargard- forum misiu - 1 szt - rozmiar XL w kolorze czarnym
Sebastian Stargard- forum 3 - 1 szt - rozmiar M w kolorze ciemnozielonym
pozdrawiam

Piskal
30-12-2010, 11:00
Dotarła, dotarła.
PS. Nico, podaj rozmiar.

Piskal
31-12-2010, 10:24
Koszulki dozamówili Jurko, Duch i Nico. Razem mamy 22 osoby, które zamówiły łącznie 47 koszulek. Czekam do końca roku, czyli ...warto się pospieszyć!

Piskal
01-01-2011, 14:12
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Kończymy akcję koszulkową. Do tej pory 25 osób zamówiło 52 koszulki. Teraz muszę to wszystko uporządkować, więc jak ktoś po sylwestrowym szaleństwie stwierdzi, że chce koszulkę, to proszę jeszcze do końca dzisiejszego dnia! Później nie przyjmuję już żadnych zamówień. Ale jeśli ktoś będzie chciał zrobić koszulkę we własnym zakresie, to proszę o kontakt na PW z adresem mail. Mogę projekt wysłać w formacie jpg, albo cdr.
Tak postąpił Regiment Rzeszowski, który chce sam uzupełnić "po rzeszowsku" mój projekt.
Teraz Dyktator Marcowy po zorientowaniu się co do kosztów poda wszystkie stosowne dane i nr konta. A potem to już tylko czekać na gotowe koszulki.

Piskal
02-01-2011, 10:30
W ostatniej chwili, rzutem na taśmę, zamówienie złożył Wojtek 1121. Lista poszła do Marcowego, co oznacza zamkniecie przyjmowania zamówień i koniec mojej roli w tej akcji. Dziekuję wszystkim! Amen!

Marcowy
02-01-2011, 11:54
A ja mówię: pochwalony :)
Piskalowa przesyłka pod specjalnym nadzorem dotarła bezpiecznie, dziękuję bardzo. Materiały przesłałem producentowi z prośbą o ostateczną wycenę, o postępach i dalszych krokach będę informował na bieżąco. Do przeczytania :)

Marcowy
03-01-2011, 22:35
Czołem koszulkowcy, sprawdźcie PW. Jeśli Wasza forumowa skrzynka jest pusta, napiszcie na: marcowy@poczta.pl :)

Marcowy
05-01-2011, 13:54
Raport nr 1.

Dziękuję za szybkie dokonanie wpłat, mamy już jakieś 2/3 całej należności. Wysyłam Wpłatodawcom potwierdzenia otrzymania przelewu, więc się nie denerwujcie :)

Koniec raportu.

Marcowy
10-01-2011, 20:23
Raport nr 2.

Dotarła kasa od 20 osób (na 26 chętnych), reszta przelewów podobno już minęła Dworzec Wileński :) Pozdrawiam.

Koniec raportu

Marcowy
15-01-2011, 20:30
Raport nr 3.

Mam komplet wpłat, kasa poszła już do producenta. Gotowe koszulki powinienem odebrać pod koniec tygodnia, więc wielkie pakowanie i wysyłka nastąpi pewnie za jakiś tydzień. Pozdrawiam.

Koniec raportu

calanthe
15-01-2011, 22:02
ale fajnie :D

Marcowy
26-01-2011, 10:30
Raport numer cośtamcośtam :)

Wybaczcie brak wieści, ale bądźcie pewni - trzymam rękę na pulsie, a dla pewności jeszcze tę rękę przydepnąłem. Producentowi ponoć nawaliła zaczarowana maszyna do koszulek, jednak właśnie dostałem meldunek, że tiszerty gotowe i można odebrać. No to odbiór jutro, a wysyłka w weekend.

Koniec raportu

Krysia
26-01-2011, 10:55
ale fajnie, już się cieszę!!!

Marcowy
31-01-2011, 22:05
Raport numer cośtamcośtam +1.

Wreeeeeeszcie dotarły do mnie koszulki. Oprócz awarii maszyny okazało się, że producent wyniósł się pod Grójec i ma jakiś logistyczny problem z dostarczaniem zamówień do miasta, stąd to karygodne opóźnienie. Wcześniej wystarczyło mu przejechać przez most :) Anyway na przyszłość trzeba będzie chyba pomyśleć o innym zleceniobiorcy, bo ten zdecydowanie za bardzo stresuje zleceniodawcę :-) Ale wreszcie nastąpił happy end. Jak tylko wielki karton pojawił się w domu, Marcowa kazała mi tiszerty natychmiast popakować w koperty i jutro wysłać, żeby się paczki nie walały po domu. Wziąłem się za to z takim zapałem, że spóźniłem się z ogłoszeniem wyników Powsimord. Ale wiem, że zrozumiecie - w końcu to ku chwale forum ;)

Wybiórczo sprawdziłem jakość i mogę stwierdzić, że koszulki są porządne, niezwykłej urody i zrobione dokładnie według dość skomplikowanego zlecenia. Marcowa stwierdziła nawet, że są ładniejsze, niż poprzednie. Po posegregowaniu i zapakowaniu tego naboju nie została mi żadna bezpańska koszulina, co pozwala mieć nadzieję, że wszyscy dostaną to, co zamawiali :-) Oczywiście gdybym coś gdzieś pomylił - rozmiarowo, nadrukowo czy kolorystycznie - to informujcie. Dajcie też znać (publicznie albo na PW), gdy przesyłka dojdzie.

Po wysyłce w wolnej chwili zbiorę kwity i przedstawię rozliczenie akcji.

Zasadniczo koniec raportu :-P

Piskal
31-01-2011, 22:54
To też tak jakby moje dzieci. Ech żeż ja!;)

Marcowy
01-02-2011, 20:35
No to teraz się z Wami policzę... 8) Podczas tegorocznej akcji 26 forumowiczów zamówiło łącznie 56 koszulek, z czego 42 sztuki poszły pocztą do 19 osób. Łącznie wpłaciliście 1067 zł, z czego opłacono:

895,44 zł - koszt producenta (56 koszulek x 15,99zł, w załączniku potwierdzenia przelewów),
23,60 zł - zakup kopert z bąblami (w załączniku pokwitowania),
3,40 zł - zakup 1 kartonu do zapakowania największego zamówienia,
98,50 zł - wysyłka koszulek do forumowiczów (w załączniku potwierdzenie),
34,00 zł - zwrot nadpłaty za przesyłkę (5 osób opłaciło przesyłkę, choć ostatecznie odbierze koszulki osobiście).

Po odliczeniu wszystkich kosztów zostaje nam superata w wysokości 12,06 zł, która będzie komisyjnie skonsumowana w przyszłym tygodniu w Babooshce, tamże zostanie zwrócona nadpłata (pewnie także w płynnej naturze ;))

Dajcie znać, jak przesyłki dotrą, no i oczywiście jak wrażenia. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, a największe merci oczywiście dla Piskala za zaprojektowanie wzorów oraz połapanie wszystkiego :-)

Krysia
04-02-2011, 20:06
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
It's piękna, it's bjutiful!!!
dzięki

paszczak
04-02-2011, 21:21
Ano,
i mnie nawiedził dziś listonosz.
Przesyłka w całości, towar zgodny z zamówieniem - XL kawałek czarnej tkaniny z białymi plamami :wink:
Podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w akcję koszulkowania!

Aaa...jeszcze wrażenia. Misiek jest ekstra, jako żywo pomrukuje basem z dna pustej butelki :mrgreen:

Capricornus
07-02-2011, 15:24
Przedstawiciel Poczty Polskiej zawitał i do mnie... Przesyłka odebrana, rozpakowana i... gotowa do użytku ;). Dzięki!

Sebastian Stargard
07-02-2011, 17:02
Koszulki dotarły.Dziękuję i pozdrawiam.

Pyra.57
07-02-2011, 18:41
Przesyła dotarła - oj było radości ... Koszulki super, wielkie dzięki.

marcins
07-02-2011, 18:47
Koszulki dotarły. Dzięki

calanthe
07-02-2011, 21:59
Dotarła i do mnie :)
jak przymierzyłam tak już w niej zostałam;)) i wszystkim się chwalę jaką to mam fajną koszulkę :))
a tata nie poznał "butelki" i myślał że aniołek gra na fujarce ;)) musiałam go uświadamiać... ;)
Dziękuję bardzo jest super ekstra fajna :)))))))

mAAtylda
08-02-2011, 18:30
Dziękuję , dotarły, są śliczne!a zwłaszcza czerwona!

Ajger
09-02-2011, 09:28
Do mnie również dotarła, wielkie dzięki. Jest super! Już żałuję, że zamówiłem tylko jedną.

michalN
09-02-2011, 18:11
Przesyłka nadejszła. Są klasa. Nawet rozmiar trafiłem. Duże Dziękuję.

Dzikie Dzieci
09-02-2011, 18:44
O zesz... Nie wiem czy sie nie powtarzam bo raz juz usilowalem wyrazic swoja radosc z koszulek, ale te komputery robia mi na zlosc... Otrzymalismy, cudowne, od razu je zalozylismy, zawial wiatr za oknem i bylo prawie jak w gorach...marzenia maja moc! Jeszcze raz dziekujemy.

dziabka1
10-02-2011, 11:49
ten czerwony jest faktycznie przezacny!
dzięki Marcowy!

nico
10-02-2011, 21:36
I do mnie nadeszła.
Dziękuję