PDA

Zobacz pełną wersję : Powsimordy 2011 - głosowanie



Strony : 1 [2]

don Enrico
05-02-2011, 22:01
Odbiegamy troszkę od tematu, ale taka jest już uroda rozmów na forumie.
Forumowiczka roku ?
Jakie kryterium przyjąć ?
Może takie jak w przypadku Powsimord - pozamerytoryczne.
Jakbym umiał , to bym w osobnym wątku przeprowadził sondaż na ten temat.

Krysia
05-02-2011, 22:20
Jeśli chodzi o jakieś parytetowe historie jestem na NIE.
Było równouprawnienie, na kobietę też można było głosować przecież, i to nie jedną.
Ale już na miejscu jak jakiś ciekawy konkursik i ciekawy tytulik...czemu nie;-)))))
Hehe w sumie chyba wszystkie panie mają forumowe koszulki...;-)))))

joorg
06-02-2011, 09:08
...
Ale już na miejscu jak jakiś ciekawy konkursik i ciekawy tytulik...czemu nie;-)))))
Hehe w sumie chyba wszystkie panie mają forumowe koszulki...;-)))))
Krysia dobry pomysł , może być np. Konkurs tańca na rurze, albo Konkurs mokrego polara ;)
ps.tylko nie wiem czy w Trollu jest rura , kiedyś takie konkursy odbywały się w " Cieniu PRL-u" (mam nawet zdjęcie)

długi
06-02-2011, 09:20
STARTOWAŁEŚ???
Nie doceniałem Ciebie:roll:

WUKA
06-02-2011, 10:04
Tylko popatrzcie! Podsumowałam żartem, że mężczyźni stanowią przewagę w Powsimordach i co? "Kategorie damskie" to miss mokrego podkoszulka, taniec na rurze...! Czemu nie rozpalanie ogniska jedną zapałką (nie zapalniczką), drew rąbanie na czas, wspinanie na drzewo (przed wilkiem). Też żartuję (żeby nie było wątpliwości, bo przecież każda kobieta ma takie same szanse w istniejących kategoriach) ale jakoś tak......!

marcins
06-02-2011, 10:12
Bo widzisz WUKO każdy facet (facet) potrafi sobie narąbać drwa czy ognisko rozpalić, ale jeśli już ma patrzeć na mokre odzienie to generalnie woli jak jest ono mokre na kimś innym i to płci odmiennej. Tak to już jest w przyrodzie i na tym szowinistycznym forum zdominowanym przez demoniczne samce ;)

buba
06-02-2011, 10:59
"Kategorie damskie" to miss mokrego podkoszulka, taniec na rurze...! .!

taniec na rurze to bardzo dobra kategoria! tylko rury trzeba dokladnie dobrac :)

http://images43.fotosik.pl/602/9865cc7b1df83aefmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

a na tych rurach to przypuszczam ze i nie jeden facet by mial stracha zatanczyc ;)

http://images40.fotosik.pl/584/17e18b8364546390.jpg (http://www.fotosik.pl)

bertrand236
06-02-2011, 11:43
Dla mnie buba w kategorii tańca na rurze jest bezkonkurencyjna i basta.

joorg
06-02-2011, 12:01
STARTOWAŁEŚ???
Nie doceniałem Ciebie:roll:
A zdziwił byś się Długi ,kiedyś ...były tam " tańce panów na rurze" ;) dla Pań ,z okazji Dnia Kobiet.

..... Czemu nie rozpalanie ogniska jedną zapałką (nie zapalniczką), drew rąbanie na czas, wspinanie na drzewo (przed wilkiem)..... ale jakoś tak......!
A co chciałybyście być traktowane jak "kobiety na traktory" ? :lol:

taniec na rurze to bardzo dobra kategoria! tylko rury trzeba dokladnie dobrac :)...
Buba ,zdecydowanie pierwsze miejsce w tańcu na rurze(rurach):-D. Znajdż proszę jeszcze zdjęcie w mokrym od deszczu polarze ,albo koszuli flanelowej.:roll:

buba
06-02-2011, 12:12
Znajdż proszę jeszcze zdjęcie w mokrym od deszczu polarze ,albo koszuli flanelowej.:roll:

a moze mokrym wszystkim (lacznie z kluczykami do auta i komorka) z racji nieoczekiwanej kapieli w jeziorze po załamaniu sie pomostu? ;)
https://picasaweb.google.com/koza.zza.plota/200904_okolice_miedzyrzecza#5321853402196899618

jesli koniecznie od deszczu to moge zaproponowac mokra pelerynke ;)
https://picasaweb.google.com/buba.dawno.temu/200407_beskid_niski#5384755997244380706
https://picasaweb.google.com/buba.dawno.temu/200407_beskid_niski#5384756655360788546

Krysia
06-02-2011, 12:57
hahahahaha dobre!!!
Pierwsze rury to Krasna, a drugie?

buba
06-02-2011, 16:36
hahahahaha dobre!!!
Pierwsze rury to Krasna, a drugie?

Szcziołkino

Basia Z.
06-02-2011, 17:23
Jak plebiscyt to plebiscyt ;)

Też mam zdjęcie w mokrym wszystkim ;)

https://lh4.googleusercontent.com/_AP8nwVYu0ME/SJnRJjiwUuI/AAAAAAAABMg/deuMOnKbSKs/s640/DSCF4856_resize.JPG

Przejście nad Czarnym Czeremoszem, gdzieś z 8 km powyżej Burkutu.

B.

Piskal
06-02-2011, 17:57
Plebiscyty, plebiscyty, ale przed nami jeszcze ogłoszenie wyników Mordolotka.

Marcowy
06-02-2011, 18:36
Szanowni,

Podsumowując wybory informuję, że Powsimordami 2011 w poszczególnych kategoriach zostali wybrani:

Forumowicz Roku - don Enrico
Ekspert Roku - marcins
Kronikarz Roku - buba
Fotografik Roku - Pierogowy
Poeta Roku - Piskal

Wzorem lat ubiegłych poniżej podaję listę osób, na które głosowaliście w turze I we wszystkich kategoriach, ale nie weszły one do finału (kolejność alfabetyczna):

- Bartolomeo
- Basia Z.
- Browar
- Iaa
- kamil.zeglarz
- kobieta bieszczadzka
- maciejka
- Ostatni Mohikanin
- Pastor
- Peterfijalkowski
- Piotr B.
- Rafal
- sir Bazyl

Po raz pierwszy w krótkiej, ale burzliwej historii wyborów równolegle toczyły się zmagania mordolotkowe, czyli "typowanie mimochodem" :-D Miło mi poinformować, że piątkę finalistów poprawnie wytypowała czwórka forumowiczów:
- trzykropkiinicwiecej,
- joorg,
- Duch_,
- olgaa.

Drodzy szczęśliwcy mordolotkowi, jeśli pojawicie się na KIMB-ie będzie Was czekał jeszcze jeden bonus do wylosowania - szczegóły w liście poniżej :-)

Tegoroczna lista nagród wygląda tak:

NAGRODY, NAGRODY, NAGRODY!!!

Forumowicz Roku otrzymuje:
- okolicznościowy dyplom i gadżet,
- wiersz i niespodzianka od Piskala,
- zacna butelczyna od Hero,
- butelczyna zacnej nalewki na dzikiej róży z dodatkiem innych leśnych owoców od anonimowego darczyńcy,

Ekspert Roku otrzymuje:
- okolicznościowy dyplom i gadżet,
- wiersz i niespodzianka od Piskala,
- zacna butelczyna od Hero,
- butelczyna zacnej nalewki na dzikiej róży z dodatkiem innych leśnych owoców od anonimowego darczyńcy,

Kronikarz Roku otrzymuje:
- okolicznościowy dyplom i gadżet,
- termos turystyczny z okolicznościowym grawerem od Klubu Rzeszowskiego,
- wiersz i niespodzianka od Piskala,
- zacna butelczyna od Hero,
- butelczyna zacnej nalewki na dzikiej róży z dodatkiem innych leśnych owoców od anonimowego darczyńcy,

Fotografik Roku otrzymuje:
- okolicznościowy dyplom i gadżet,
- ekskluzywny album fotograficzny z okolicznościowym napisem od anonimowego sponsora,
- kilka dni w malowniczym domku w Nasicznym od Mavo,
- wiersz i niespodzianka od Piskala,
- zacna butelczyna od Hero,
- butelczyna zacnej nalewki na dzikiej róży z dodatkiem innych leśnych owoców od anonimowego darczyńcy,

Poeta Roku otrzymuje:
- okolicznościowy dyplom i gadżet,
- wiersz i niespodzianka od Piskala,
- zacna butelczyna od Hero,
- butelczyna zacnej nalewki na dzikiej róży z dodatkiem innych leśnych owoców od anonimowego darczyńcy.

Upominki dla Elektoratu, czyli dla wszystkich, którzy oddali głos i wezmą udział w KIMB-ie:
- pół litra wódki do wydobycia z ziemi bieszczadzkiej od Wojtka 1121,
- dwie koszulki termoaktywne od Jaro.

Prezent do rozlosowania między zwycięzców Mordolotka obecnych na KIMB-ie:
- 5 (słownie pięć) litrów doskonałej nalewki imbirowo-korzennej od anonimowego sponsora,

Prezent dla wszystkich zwycięzców Mordolotka obecnych na KIMB-ie:
- upominek-niespodzianka od jeszcze bardziej anonimowego sponsora.

Raz jeszcze gratuluję wszystkim, a uczestnikom i sponsorom serdecznie dziękuję:-)

PS. Jeśli ktoś z nagrodzonych już teraz wie, że na pewno nie przybędzie na KIMB, niech da znać na PW, a zorganizuję wysyłkę nagród.
PS. 2. Mam nadzieję, że niczego nie poplątałem z listą nagród... :|

Piskal
06-02-2011, 18:47
Z przykrością zawiadamiam, że pomimo wcześniejszych deklaracji z części nagród muszę się wycofać.
Otóż uznałem, że Poeta Roku nie zasługuje, żeby pisać na jego cześć peany a tytuł Powsimordy powinien wystarczyć mu bez dodatkowych niespodzianek.Niech
sobie nie myśli! Reszta bez zmian.

marcins
06-02-2011, 18:59
Bardzo dobrze Piskalu postąpiłeś z tym poetą, niech się weźmie do roboty, a nie tylko wiersze i wiersze nam tu klepie na forum ;)

Marcowy
06-02-2011, 19:46
Bardzo dobrze Piskalu postąpiłeś z tym poetą, niech się weźmie do roboty

Bądźmy sprawiedliwi - poeta także na innych niwach się nie op...la ;)

Chciałbym jeszcze potwierdzić, że mamy kolejny rekord - w II turze oddaliście 49 głosów!!! Oczywista, w głosowaniu nie o bicie rekordów się rozchodzi, ale to miło, gdy corocznie można odnotować (choćby niewielki) postęp.

No i zapewniam: często o zwycięstwie decydują ostatnie dni głosowania i pojedyncze głosy, więc nie ma żadnej przesady ani pretensjonalności w stwierdzeniu, że KAŻDY WASZ GŁOS SIĘ LICZY!!! :-D

piotrrz
06-02-2011, 22:27
Wielkie gratulacje:

Piskal
Pierogowy
buba
Marcins
don Enrico

Pierogowy
07-02-2011, 00:31
Jak plebiscyt to plebiscyt ;)
w mokrym wszystkim ;)
B.

Basiu,
wybacz, czegoś tu nie kumam...
jak juz byłaś calutka mokra ,to po co sunełaś po ...gładkim ,wyslizganym, o dużym przekroju PNIU ?
miast zarzyć kąpieli w czeremoskiej wysoce zmineralizowanej substancji wpływającej do równie czarnej substancji morza ?

Ajger
07-02-2011, 08:17
Gratulacje DON ENRICO!

don Enrico
07-02-2011, 08:59
Czy będzie bieszczadniczka roku ?
Pod takim tytułem można by pociągnąć wątek , tylko musiałby to zrobić któryś moderator wrzucając do niego część postów.

WUKA
07-02-2011, 09:11
O! Moderator(ka) też tylko jedna! Joorg ma rację, kobiety należy rozpieszczać a nie zatrudniać. Uśmiech!

Aleksandra
07-02-2011, 09:20
Spóźnione GRATULACJE dla ostatnich zwycięzców! WIWAT POWSIMORDY 2011!

aż strach myśleć co będzie za rok... ;)

Marcowy
07-02-2011, 10:12
Szczerze mówiąc - wiesz, Rozum, jakoś nie czuję wyborów Bieszczadniczki Roku :-)

Ale przeca nie mam monopolu na plebiscyty. Jeśli ktoś chce się tego podjąć, chętnie wydzielę posty do odpowiedniego wątku.

Piskal
07-02-2011, 10:29
Przede wszystkim musiał by zdeklarować się jakiś sponsor. Będą nagrody- nic nie stoi na przeszkodzie by zorganizować plebiscyt. Ja, podobnie jak Ojciec dyktator, mam mieszane uczucia.

don Enrico
07-02-2011, 10:34
Mieszane odczucia są jak najbardziej wskazane, dlatego ująłem to w tryb pytający, a nie oznajmujący.

Krysia
07-02-2011, 10:39
Bieszczadniczka i Bieszczadnik?
bo ja jestem przeciwna parytetom.

edit:
hmm a czemu te parytetowe historie są zgłaszane przez...mężczyzn???
to ciekawe w sumie?
Na siłę docenić w ten sposób chcą kobiety?
To prościej można-kwiatkiem, miłym słowem itd.

Basia Z.
07-02-2011, 11:29
To może dla równowagi niech kobiety głosują na Bieszczadnika roku (w mokrym podkoszulku) ?

B.

don Enrico
09-02-2011, 08:24
anegdotka : pochwaliłem się swojej osobistej koleżance małżonce że Powsimordą mnie wybrali .
- a czy dostaniesz tą pastorówkę co poprzednio ?
- ?...? ...taaak.
- a to możesz jechać.
Tym sposobem dostałem od Czerwonego Kapturka przepustkę na kimbowanie
p.s dziękuję jeszcze raz za wszystkie gratulacje i życzenia.

Krysia
09-02-2011, 08:26
To jeszcze Heniu zagłosuj na Wetlinę i dostaniesz drugą flaszunię pastorówki;-)))

don Enrico
09-02-2011, 08:34
Jeśli musiałbym wybierać, to oczywiście że postawiłbym na Wetlinę, ale dla mnie nie ma znaczenia gdzie ?
Ważne z kim.
A do flaszuni to i tak się nie dopcham , zbyt dużo chętnych.

Piskal
09-02-2011, 14:01
A kiedy pojawią się tytuły przy awatarach? Pytam się, aby zaspokoić swoją wielką i nienasyconą próżność;)

Marcowy
09-02-2011, 15:20
Projekt ruszył :-)

buba
19-04-2011, 19:43
chcialam jeszcze raz wszystkim ogromnie podziekowac!! :-) jakos niedawno przyszla do mnie paczuszka z certyfikatem ( ktory trafil zaraz na sciane na honorowe miejsce) , termosikiem i kubkiem. Nazwa "powsimorda" super sie przedstawia jeszcze z rysunkiem wedrujacego plecakowca :-) termosik i kubek jeszcze w gorach nie byly ale zapewne niedlugo tam trafia!! A moj stary termos ktory sluzyl wiele lat - jakos tej zimy sie zasmierdzial powodujac wielki smutek wlasciciela... teraz ma godnego nastepce :-) jeszcze raz wszystkim -majacych cokolwiek wspolnego z owa paczuszka i cala akcja- WIEEELKIE DZIĘĘĘĘĘĘĘKI!!!!!

WUKA
22-04-2011, 12:37
Bubo! Na Twoje relacje się czeka z....apetytem! Są pełne smaków, zapachów, ludzi. Oddają pełną gamę aktualnych doznań i uczuć. Zabierasz czytającego w ten świat, który dodatkowo jest bogato zilustrowany zdjęciami ( a które staną się za chwilę dokumentem). Pozdrawiam!

tomas pablo
22-04-2011, 13:31
:oops:...miałem się nie wtrącać.., ale namawiam Bube , by to zebrać, scalić i wydać :!::!::!: Byłby fajny album-a może raczej opowieść ze zdjęciami ? ...CO WY NA TO ?

WUKA
22-04-2011, 14:08
Dlaczego "nie wtrącać"? To świetny pomysł !!!

Marcowy
22-04-2011, 15:11
Był już podobny pomysł - wydać forumowe relacje - ale idea zdechła, a szkoda. Może ktoś by reanimował? Wielkanoc to właściwy czas na wszelkie odrodzenia ;)

tomas pablo
22-04-2011, 16:47
kiedyś tam ''mendziłem " Bubie by to jakoś ogarnęła i zaciekawiła jakiegoś wydawcę . Warte jest to , by ujrzało światło dzienne- może szerzej...Ocali wiele tych opuszczonych miejsc , odchodzących w niebyt . Owszem, zachodzi obawa , czy Autorka chce ujawniać swe urocze tajemne owe miejsca......Może trzeba Ją namawiać i przekonywać ;)

Marcowy
28-05-2011, 20:43
Z kronikarskiego obowiązku i dla potomności napiszę, że wszystkie zestawy nagród powsimordowych zostały przekazane. Buba dostała je wcześniej pocztą, MarcinS i Piskal odebrali je podczas upojnego KIMB-owego wieczoru, natomiast w KIMB-owy poranek doszło do uroczystego wręczenia na parkingu wetlińskiego PTTK-u. W ostatniej chwili bowiem okazało się, że Pierogowy musi zwijać się przed wieczorem, więc naprędce zaimprowizowaliśmy uroczystość przekazania nagród dla Pierogowego i Don Enrico (w charakterze mężów i żon zaufania w ceremonii uczestniczyli także Marcowa i Jurko). Spójrzcie w te szczęśliwe oczy Pierogowego na zdjęciach :-D

Przy okazji chciałbym się przyznać do - wcale nie chwilowego - zaćmienia umysłowego. Otóż od zawsze byłem święcie przekonany, że Pierogowy pochodzi z Rzeszowa. Po prostu dałbym sobie za to odciąć dowolny członek! Wobec tego - dedukowałem - przekazanie nagród Don Enricowi będzie dla niego sprawą letką, łatwą i przyjemną. Nie zbiła mnie z tropu deklaracja Pierogowego z sobotniego poranka, że właśnie udaje się do domu w stronę dla Rzeszowa przeciwpołożną. Ba, nie zwiodła mnie nawet wybitnie nierzeszowska rejestracja jego samochodu, do którego pakował rzeczone upominki! Że Pierogowy pochodzi ze stolicy Podkarpacia, JA PO PROSTU WIEDZIAŁEM! Że coś tu nie gra, tknęło mnie znacznie później, a że dałem ciała - wiedziałem zaraz potem. Co tu dużo gadać - sorry za zamieszanie :oops:

Jeszcze raz wielkie dzięki i szacunek dal wszystkich zaangażowanych w IV już edycję Powsimord!

don Enrico
29-05-2011, 18:04
Oj tam, oj tam Marcowy :

Otóż od zawsze byłem święcie przekonany, że Pierogowy pochodzi z Rzeszowa.
No i dobrze byłeś przekonany.
Pierogowy duchem pochodzi z Rzeszowa i jako pełnoprawny element klubu rzeszowskiego został wydelegowany do Wetliny aby godnie reprezentować klub.
Mam nadzieję że spełnił pokładane w nim oczekiwania.
Jestem pewny że przekazanie fantów jest dla niego sprawą letką, łatwą i przyjemną
oraz inspiracją do kolejnego spotkania.

Pierogowy
30-05-2011, 11:07
jako pełnoprawny element klubu rzeszowskiego został wydelegowany .

hallo,

ja, jako element klubu rzeszowskiego;
jako piaty element; :-D
śmiem rozwiać wszelkie dywagacje na temat mojego pochodzenia i przynależności...
pochodzenie moje oparte jest na mamusi i tatusiu, gdzie jedno jest niewiastą Resowią a drugie Hindenburgiem( albo odwrotnie jak ktoś woli );
stąd lewa noga kręci bioderkiem,a prawa powłóczy- bo bliżej ZIEMII jest ...
a...,
co do reprezentacyii ,oj, nie do końca zaufanie klubu rzeszowskiego było tak jednoznaczne-jak pisze Heniosław;
nade mną fruwał co jakiś czas duch komisarza ryby ,a raczej szkielet (patrz fot.)
wszak fanty były treściwe...
ale, one (te treściwe) trafiły w rączki , a raczej gardełka( na zdrowie !) osób przypadkowych i teraz próżno ich szukać ( od Pyrlandii do Kro(a)snolandii) .
Wybacz,Heniosławie...
Właśnie zastawiam w szynku ostatnie skarpetki ,coby w wyprawie na REPĘ, jakoś zadośćuczynić stratom...A wyprawa tuż.

@Marcowy ...na tych zdjęciach to nie Pierogowy...to jakiś cień...czy też jakieś pierogowe danie bez farszu :-D (aha,... moja babeńka pohazi z Hszanowa...)
jeszcze raz dzięki za ceremonie ,takie lubię ,żurek nie zdążył ostygnąć. :-D

iaa
31-05-2011, 21:18
Lepszy piąty element czy piąta kolumna...
Ataman Henryk jest spokojny, aż do bólu. Żaden woj podkarpacki jego łupów i branek nie ruszy, trwa, strzegąc ich przez zakusami łobcych.
Nawet gdyby pragnienie "złocistych kropli optymizmu" lub pochodnych język urywało.
Przypadkowi za szeroko pojęte życzenia zdrowia dziękują;-)

don Enrico
31-05-2011, 21:44
Odpowiedź jest prosta :
10-12czerwca - albo się wszystko wyjaśni, albo nie

Pierogowy
31-05-2011, 22:14
Przypadkowi za szeroko pojęte życzenia zdrowia dziękują;-)

hallo
przypadek sprawił ,że nie wszystko przypadkiem się w fantach znajduje,a przypadek stworzył przepadek( jano ,łap byka za rogi (pieroga) ,hej)
tu cytat:
Forumowicz Roku otrzymuje:
- okolicznościowy dyplom i gadżet,
- wiersz i niespodzianka od Piskala,
- zacna butelczyna od Hero,
- butelczyna zacnej nalewki na dzikiej róży z dodatkiem innych leśnych owoców od anonimowego darczyńcy,

don Enrico
01-06-2011, 09:30
A wracając do tematu czyli głosowania na Powsimordy :
Zapewne w wielu miejscach i już wiele osób złożyło podziękowania, ale podziękowań nigdy nie za wiele.
Jako pełniący obowiązki forumowicza roku pozwolę sobie więc raz jeszcze złożyć wielkie, a co tam wielkie - OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla Marcowego za tak sprawne przeprowadzenie głosowania i za obowiązki organizacyjne które wziął sam sobie na głowę.
Trzykrotne hura, niech żyje nam Marcowy.

Marcowy
01-06-2011, 12:40
Teraz to Marcowy dopiero pożyje! ;) Dziękuję bardzo za podziękowania :)