PDA

Zobacz pełną wersję : X KIMB- głosowanie!



Piskal
31-01-2011, 19:15
Plebiscyt Powsimordy 2011 przyzwyczaił was do głosowania , nawet jakieś rekordy pono padały. Tak więc głosujemy dalej!


Przed nami X Kongres Internautów Miłośników Bieszczadów, który odbędzie się w dniach 20 - 22 maja 2011 r.
Główne obrady: wieczór 21 maja i noc 21/22 maja.

Zasypaliście nas propozycjami dotyczącymi lokalizacji KIMBu. Wpłynęło propozycji 1 (słownie-jeden), którą zgłosił kolega Recon 1,co z jednej strony martwi, bo liczyliśmy na dużą zabawę podczas wyboru, a z drugiej cieszy, ponieważ oznacza to, że wszystko jedno wam jest GDZIE, a ważne z KIM.
Druga propozycja wypłynęła ode mnie, czyli w zasadzie ze strony Rady KIMBu. Mamy zatem następujące propozycje:

1. Baza ludzi Z…Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)w Wetlinie
2. Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/) w Cisnej
To wy, nie zgłaszając innych propozycji, zadecydowaliście, że od razu mamy drugą turę! W tym wątku zatem będziemy głosować na jedną z powyższych propozycji do dnia 28 lutego 2011 r. do godz. 20.
O 20.01 będziemy już wiedzieli, gdzie odbędzie się X, jubileuszowy, Kongres Internautów Miłośników Bieszczadów.


Coś w rodzaju Regulaminu Wyborczego, który niewiele różni się od regulaminu z lat poprzednich, ale trochę się różni:

1. Aby głos był ważny, post powinna zamieścić osoba, która:
a) stała się członkiem Naszego Forum najpóźniej do końca 2010 r.,
b) w chwili zakończenia głosowania będzie miała minimum 35 postów na Forum,
c) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma ochotę, wolę oraz realne możliwości przyjazdu na X KIMB i tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić.

2. Głosujemy jawnie - tu, w niniejszym wątku tematycznym. Osoba uprawniona (wg powyższych kryteriów) zamieszcza post, w którym podaje wybraną przez siebie lokalizację.
Można będzie zmienić swój wybór, czy nawet oddany wcześniej głos w ogóle wycofać. W razie większej liczby postów "wyborczych" jednej osoby liczyć się będzie tylko ten ostatni.

3. System ten nie tylko jest jawny, ale i bardzo transparentny. Już w trakcie głosowania możemy na bieżąco śledzić jego wyniki, a nawet tworzyć różne "koalicje wyborcze" w celu ew. przenoszenia głosów.
A po zakończeniu głosowania każdy będzie mógł osobiście dokonać podsumowania i sprawdzić ogłoszone wyniki finalne.

4. X KIMB odbędzie się w miejscu wybranym przez większą liczbę oddanych głosów. Taka niespodzianka. W przypadku braku głosów lub równiej ich liczby wyboru dokona Rada KIMBu. Dlatego każdy głos jest na wagę złota.

6. Czynnego prawa wyborczego absolutnie proszę nie mylić z prawem uczestniczenia Na X KIMBie, podobnie jak na wszystkie poprzednie, przyjechać może każdy członek Naszego Forum, z osobami towarzyszącymi włącznie. Również z forum sąsiedniego (zielonego), a nawet wejść może osoba „z ulicy”.Listę uczestników zaczniemy pisać później, już po zakończeniu głosowania. Podobnie jak program naszego spotkania, który przecież w dużej mierze też zależeć będzie od wybranej lokalizacji Kongresu.

7. Admina i Moderatorów proszę, aby czuwali nad przebiegiem głosowania - tak, aby nie zakłócił go żaden "domorosły informatyk" i aby wyeliminować tzw. klony, czyli ew. osoby, które zachorują na rozdwojenie jaźni i zechcą głosować pod różnymi pseudonimami (być może nawet na różne lokalizacje).

8. Po wyłonieniu miejsca X KIMBu specjalny komunikat zostanie opublikowany również na „zielonym” forum dyskusyjnym.


Głosowanie czas zacząć!



Z up. Rady KIMB
Piskal

Xiro
01-02-2011, 09:28
Wniosę moją tradycyjną uwagę do regulaminu: kryterium ilości postów (fakt, złagodzone w stosunku do lat poprzednich). Popieram kryterium mające zlikwidować potencjalne sztuczne tworzenie głosów, ale ze względu na osoby czytające forum znacznie dłużej niż od 2010r a na nim nie piszące może rozszerzyć ten punkt na: "minimum 35 postów lub uczestnictwo w poprzednich KIMB-ach"?

Piskal
01-02-2011, 10:23
Przykład kolegi M. pokazuje, że w ciągu niecałego miesiąca można naprodukować 87 postów, chociaż jego metody nie polecam. Ale nie może też być tak, że ktoś zarejestruje się po to, żeby zagłosować, a potem nie przyjedzie, może w ogóle nie miał zamiaru przyjechać, ot, taki żart. A wyniki wyborów to wypaczy. Jest np. "Gra w skojarzenia", gdzie można nabić sobie postów, jest mnóstwo innych ciekawych tematów. Pochodźcie po forum, zorientujcie się, poznajcie je, weźcie udział w dyskusji i zagłosujcie. Niczego nie będę zmieniać. 4 tygodnie to kawał czasu.
A na KIMB i tak może przyjechać każdy, z postami lub nie.

Piskal
01-02-2011, 10:27
Druga propozycja wypłynęła ode mnie, czyli w zasadzie ze strony Rady KIMBu.

(...)


4. W przypadku braku głosów lub równiej ich liczby wyboru dokona Rada KIMBu.


Nie oznacza to wcale Trolla, jako poropozycji Rady. Oznacza to, że będziemy dzwonić do obu ośrodków negocjując lepsze warunki i wtedy się okaże.

mAAtylda
01-02-2011, 12:20
Troll w Cisnej

Becia34
01-02-2011, 13:38
Troll w Cisnej

Hero
01-02-2011, 13:49
Troll w Cisnej

Marcowy
01-02-2011, 15:18
Baza w Wetlinie.

Piskal
01-02-2011, 16:58
Troll w Cisnej

Polej
01-02-2011, 17:04
Baza w Wetlinie.

mavo
01-02-2011, 20:35
Wetlina.Po stokroć:-D

krawc
01-02-2011, 21:44
Troll w Cisnej

Piskal
01-02-2011, 22:23
Po pierwszej dobie głosowania mamy zatem następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.Piskal
5.krawc

Mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

mAAtylda
01-02-2011, 23:06
Szczerze - zniechęcona jestem! Do tej pory wybór miejsca to był swego rodzaju sponton, było śmiesznie, wesoło, tłoczno na forum i głośno, a teraz...zaledwie 2 propozycje?
I te ciągłe regulaminy i nowa rada i nowe rządy.
Byłam już na KIMBIE 8 x, nie wiem czy nie najwięcej ze wszystkich osób przybywających na ta imprezę i tym razem i mój entuzjazm nie jest tak gorący jak do tej pory.

Ale może będzie udany jak te pozostałe i za moją aktywność dostanę nagrodę!?

Xiro
02-02-2011, 07:30
....będziemy dzwonić do obu ośrodków negocjując lepsze warunki i wtedy się okaże.

poczekam jeszcze, może faktycznie coś radykalnego wynegocjujecie :)

Krysia
02-02-2011, 08:22
No właśnie, warunki i tu i tu są podobne;-)
więc może od razu negocjacje?;-)

bertrand236
02-02-2011, 10:30
Troll w Cisnej

Piskal
02-02-2011, 11:56
Szczerze - zniechęcona jestem! Do tej pory wybór miejsca to był swego rodzaju sponton, było śmiesznie, wesoło, tłoczno na forum i głośno, a teraz...zaledwie 2 propozycje?
I te ciągłe regulaminy i nowa rada i nowe rządy.
Byłam już na KIMBIE 8 x, nie wiem czy nie najwięcej ze wszystkich osób przybywających na ta imprezę i tym razem i mój entuzjazm nie jest tak gorący jak do tej pory.

Ale może będzie udany jak te pozostałe i za moją aktywność dostanę nagrodę!?


No właśnie, warunki i tu i tu są podobne;-)
więc może od razu negocjacje?;-)

Miała decydować Rada, ale to właśnie wy dwie najgłośniej krzyczałyście za głosowaniem, ankietami i takie tam.I co? I nic.;)Też liczyłem, że będzie więcej propozycji i więcej zabawy. I w sumie wszystko można teraz zwalić na Recona, po co zgłaszał Bazę, był by cicho Rada robiła by swoje:-D. Tymczasem to właśnie Recon zachował się właściwie.
Już niczego nie będę zmieniał. Chcieliście ankiety, ale ankieta jest anonimowa i niezobowiązująca, zdecydowaliśmy więc o
głosowaniu jawnym. Puszka z Pandorą i takie tam. A regulamin i tak jest bardziej łagodny niż poprzednio.
Lokale rzeczywiście są podobne, ale w takiej sytuacji można głosować na miejscowość pod kontem programu KIMBu, również łazęgowo-wycieczkowym.
W sumie na końcu, już na KIMBie okaże się , że jak zawsze będzie super! Należy spodziewać się tych samych, sprawdzonych, którzy umieją się ze sobą bawić. A i debiutantów pewnie nie zabraknie. I dlatego jestem spokojny.

mAAtylda
02-02-2011, 12:01
Miała decydować Rada!

I właśnie tymi decyzjami rady się zniechęciłam. i tak zrobi swoje i tak i nie wiem czy będzie słuchała głosu ludu???
Rządy poprzedniej rady bardziej mi odpowiadały. Ale może tylko mnie?

Piskal
02-02-2011, 12:17
Rada zadecyduje tylko w wypadku równej liczby głosów,po konsultacjach z właścicielami lokali.

mavo
02-02-2011, 17:09
Piskal prosi o argumenty za konkretną lokalizacja.
Wybrałem Wetline.Dlaczego?
Bo blisko:-D

Pastor
02-02-2011, 18:03
Miała decydować Rada, ale to właśnie wy dwie najgłośniej krzyczałyście za głosowaniem, ankietami i takie tam.I co? I nic.;)Też liczyłem, że będzie więcej propozycji i więcej zabawy..........................Już niczego nie będę zmieniał. Chcieliście ankiety, ale ankieta jest anonimowa i niezobowiązująca, zdecydowaliśmy więc o
głosowaniu jawnym. Puszka z Pandorą i takie tam. A regulamin i tak jest bardziej łagodny niż poprzednio........................ I dlatego jestem spokojny.

Piskalu, może byś tak uderzył się nie w cudze a we własne piersi???
Dlaczego oczekujesz aktywności i zaangażowania od kogos, komu już na wstępie, otwartym tekstem napisałeś że nie ma nic do powiedzenia?


My, Towarzysze Radzieccy (od słowa Rada) postanowiliśmy poddać pod dyskusję miejsce lokalizacji przyszłorocznego jubileuszowego Kongresu Internautów Miłośników Bieszczadów, który odbędzie się w dniach 20-22 maja 2011 r.. Mamy swoje propozycje, które pojawią się w swoim czasie, ale może i wy zaproponujecie coś ciekawego....................nie będziemy traktować waszych propozycji oficjalnie, lecz jako punt wyjścia do dyskusji......................
Towarzysze Radzieccy zastrzegają sobie prawo do ostatecznego wyboru miejsca X KIMBu.i liczą na owocną dyskusję, o co na tym forum nietrudno.......................
Wiem, że włożę znowu kij w mrowisko, ale szczerze mówiąc mam to gdzieś.
Chciałem Ci podziękować za dotychczasową współpracę i prosić, żebyś nie linkował już na zielone forum ani tego, ani żadnego innego linku dotyczącego organizacji KIMB.......................... Kiedy zostaną ustalone wszystkie szczegóły, tj. miejsce, program itd. poproszę Cię o przekazanie na zielone forum oficjalnego zaproszenia.

Można i tak. Znam imprezy organizowane odgórnie, po dyktatorsku i to są udane imprezy (za przykład niech posłużą RIMB-y IMB-y i FOTIMB-y).
Tradycje KIMB-owe są jednak inne. Wiele osób angażowało się w dyskusje około-KIMB-owe próbując się podzielić z innymi swoim widzeniem Bieszczadu i przedstawiało optymalne , ich zdaniem, warunki udanej KIMB-owej imprezy.Pozwolę sobie jeszcze jeden przykład (albo i dwa).
Kilka poprzednich KIMB-ów aktywnie, z ogromnym zaangażowaniem, pomagał organizować KI... kolega Andrzej627. Teraz milczy (jak większość), widocznie zupełnie nie docenił tego że mianowałeś Go chłopcem na posyłki, Hermesem, jak to delikatnie ująłeś.
Mianowałeś swoim pomocnikiem (prawą ręką), bertranda236. Wybacz że napiszę wprost - gdyby bertrand236 mianował Ciebie swoim pomocnikiem uznałbym to za normalne, w odwrotną stronę - uważam za przejaw............... noo nie napiszę czego, bo takiego słowa jak megalomania to ja wogóle nie znam a przecież nie napiszę że Ci odp..........! Kol. Marcowy, j.w.
Zresztą, co tu dużo gadać, "koń - jaki jest, każdy widzi". Porownajmy aktywność Userów w poprzednich latach i tegoroczną i musimy dojść do wniosku że coś jest na rzeczy.
Gdyby wszystko szło idealnie to laury zbierałby Piskal, jako pełniący obowiązki Piskala (i słusznie). No to jak nie wszystko idzie tak jak trzeba to myślę że jest rzeczą słuszną aby zbierał cięgi!
Na koniec pozwolę sobie zacytować samego siebie jak napisałem w innym wątku

Piskal to przesympatyczny kolega, wspaniały kompan, brat łata, jak to dawniej mówili - do wypitki i do wybitki! . I tego się trzymajmy!!!
.................. Pozdrawiam + Pastor ręką własną

Piskal
02-02-2011, 18:37
Pastorku!

1. SB desygnował mnie na Prezydenta KIMB z założeniem, że nawet jak odmówię i tak w tym roku KIMBu nie będzie organizować. A ktoś to musi zrobić
2. Pomysł Rady wyszedł ze strony społeczeństwa forum, nie chce mi się teraz szukać, chyba pierwszy napisał o tym Don Enrico- zgodziłem się, bo nie mam dyktatorskich zapędów
3. Skład Rady też zaproponowało społeczeństwo forum. Kto dociekliwy znajdzie sobie w stosownych wątkach.Nikogo nie mianowałem pomocnikiem, Andrzeja poprosiłem o pośrednictwo, nie odmówił. O Radzie pisałem od początku jako o Triumwiracie.
4. Chcieliśmy współdziałać z "zielonymi". To Iras napisał, że nie chce żadnych cytatów z naszego forum. Ma prawo. I nikogo "zieloni" do Rady nie zgłosili, chociaż byli zaproszenie.To zaproszenie zostało odebrane jako zbrodnia przeciwko ludzkości (zielonego forum).I tego, przyznaję kompletnie nie rozumiem."Zielone" forum będzie zaproszone i tak. Bo czemu nie? Mają, przepraszam-macie takie samo prawo być na KIMBie, jak my. I nie czyta nas arcybiskup.
4. Chcieliśmy zasięgnąć opinii społeczeństwa forum, żeby zorientować się z gustach, preferencjach, pomysłach, sugestiach społeczeństwa forum.
5. Społeczeństwo forum zaproponowało ankietę, ale co z tego, skoro tamte propozycje nie miały zgody właściciela, nie była wymagana skoro miały to być tylko sugestie. Ale po co ankieta w takim razie?Wygrał by np. Wisan, a właściciel by się nie zgodził. I dupa blada. Już lepiej jawne głosowanie wzorem lat ubiegłych.
6. Dlatego zdecydowaliśmy, że społeczeństwo forum zdecyduje samo, skoro się tego domaga. Niech zaproponuje,niech uzgodni z właścicielem, niech weźmie na siebie współdecydowanie, ale i współodpowiedzialność, niech przegłosuje, niech się bawi.
7.Naprawdę nie jestem wielbłądem.Tylko tak wyglądam. Nie ja od początku "afery prezydenckiej" biję pianę i dmuchem(w) gwizdek.
8. Rada działa do KIMBu, zapraszam do dyskusji, co dalej.
9. A Ty piszesz, że ja piszę otwartym tekstem że nie ma nic do powiedzenia?
10. Poza tym co powyżej zgadzam się z Tobą.

don Enrico
02-02-2011, 18:46
Pastor dla podtrzymania dyskusji napisał :

Tradycje KIMB-owe są jednak inne.
ale zapomniał dodać że właśnie te tradycje były licznie krytykowane, stąd dyskusja o szukaniu nowych , lepszych , świeckich tradycji.

Basia Z.
02-02-2011, 19:18
Nie wiem czy się wybieram na KIMB ale pozwolę sobie zabrać głos, nie jako przedstawiciel forum tylko w swoim imieniu.

W poprzednich latach brałam udział w dyskusji i głosowaniu, gdyż myślałam że przyjadę na KIMB.
Wprawdzie wygrała inna opcja niż ta na którą głosowałam ale nie było to dla mnie istotne.
Niestety tak się złożyło z ważnych przyczyn niezależnych ode mnie (i to na 3 dni przed planowanym wyjazdem), że nie mogłam przyjechać.

Niestety mój nick został napiętnowany na czerwono, wypomniano mi, że nie przyjechałam.

Ponieważ w bieżącym roku nie jestem wcale pewna że na KIMB przyjadę, są na to raczej małe szanse - wobec tego siedzę cicho, trzymam mordę w kubeł i czasem się tylko wychylę, tak jak teraz.
Nie chcę aby mi ponownie wypomniano (podobnie jak wielu innym osobom), że głosowałam a potem nie przyjechałam.

Może uda mi się przyjechać, bardzo bym tego chciała. Miejsce spotkania jest mi wtedy całkowicie obojętne, jestem przekonana że będzie świetnie, bo z takimi osobami nie może być inaczej.
Ale do dyskusji i głosowania się nie kwapię.

Sądzę, że sporo innych osób ma podejście podobne i nie chce dyskutować aby im tego kiedyś nie wypomniano, a samo miejsce jest im w zasadzie obojętne.

Pozdrowienia

Basia

Piskal
02-02-2011, 19:25
ć.

Niestety mój nick został napiętnowany na czerwono, wypomniano mi, że nie przyjechałam.


Nie chcę aby mi ponownie wypomniano (podobnie jak wielu innym osobom), że głosowałam a potem nie przyjechałam.



Pozdrowienia

Basia
Co prawda przejęliśmy organizację KIMBu z całym dobrodziejstwiem inwentarza, ale..


Ze swojej strony obiecujemy, że z nieobecności na KIMBie nikogo nie będziemy rozliczać.

co było napisane już wcześniej.

Basia Z.
02-02-2011, 19:38
Co prawda przejęliśmy organizację KIMBu z całym dobrodziejstwiem inwentarza, ale..



Ze swojej strony obiecujemy, że z nieobecności na KIMBie nikogo nie będziemy rozliczać.



co było napisane już wcześniej.


co było napisane już wcześniej.


Wiem, wiem, czytałam - ale miejsce jest mi nadal obojętne.

Tak na prawdę gdym miała wybierać - wybrałabym Balnicę, Szwejkowo albo inne miejsce, które jest zdecydowanie za mało komfortowe dla większości forumowiczów, ale za to kiedy tego zapragnę mogę odejść 5 m i walnąć się spać w pokoju obok, lub nawet w tym samym pomieszczeniu gdzie śpiewają (jak było np. na RIMB-ie).

Zdaję sobie jednak sprawę, że większość forumowiczów ma inne priorytety, do których mi się jest łatwiej dostosować, niż im do moich.

I to jest kolejny powód dla którego się nie odzywam.


B.

andrzej627
02-02-2011, 22:28
Ponieważ w bieżącym roku nie jestem wcale pewna że na KIMB przyjadę, są na to raczej małe szanse - wobec tego siedzę cicho
Z tego samego powodu siedzę cicho.

bertrand236
02-02-2011, 22:45
Ło Matko! Ale się porobiło….

Pastorze po kilku latach wspólnej znajomości muszę trochę z Tobą popolemizować. Będzie to chaotyczna polemika, wybacz mi, ale to Ty jesteś Mistrzem Ciętej Riposty /w tym dobrym POZYTYWNYM znaczeniu/. Trochę też popolemizuję z Piskalem.
Otóż:


Moim zdaniem wszystkie dyskusje związane z tegorocznym KIMBEM zaczęły się od "niefortunnego” namaszczenia przez Stałego Bywalca /którego tutaj serdecznie pozdrawiam/ Piskala na nowego Prezydenta KIMBu. Byłem jedną z pierwszych, jeżeli nie pierwszą osobą, która się temu ostro sprzeciwiła. I nadal na ten temat nie zmieniłem zdania
Skład Rady wypłynął z forum. I tyle. To ja ten pomysł przekazałem Piskalowi i Marcowemu korzystając z wynalazku niejakiego Bella. Napisałeś Pastorze: „Mianowałeś swoim pomocnikiem (prawą ręką), bertranda236. Wybacz, że napiszę wprost - gdyby bertrand236 mianował Ciebie swoim pomocnikiem uznałbym to za normalne, w odwrotną stronę - uważam za przejaw............... noo nie napiszę czego, bo takiego słowa jak megalomania to ja wogóle nie znam a przecież nie napiszę że Ci odp..........! Kol. Marcowy, j.w.” . Mylisz się, więc, że to Piskal mianował mnie swoją prawą ręką. Wszyscy członkowie Rady zgodzili się w niej zasiąść i Pracować. /Przez duże „P”/. I nie ma wśród Rady prawej, czy lewej ręki. Organizm ludzki ma pojedyncze organy i członki i może niektórzy z userów uznają Radę za takowe, ale nie mamy na to wpływu.
Rada działa w sposób demokratyczny, choć moim zdaniem, w tym przypadku demokracja się nie sprawdziła. To ja byłem za tym, żeby Rada zadecydowała jednostronnie /czyli narzuciła wszystkim miejsce tegorocznego KIMBu. Zostałem przegłosowany /Piskal napisał, że nie była to jednogłośna decyzja/, i jednocześnie uznałem, że jest to jedynie słuszna decyzja. Skoro większość Rady tak uznała to jest to decyzja CAŁEJ Rady i ja się pod nią podpisuje dwoma ręcami ;)
Napisałeś Pastorze” „Zresztą, co tu dużo gadać, "koń - jaki jest, każdy widzi". Porownajmy aktywność Userów w poprzednich latach i tegoroczną i musimy dojść do wniosku że coś jest na rzeczy.” A może jednak wyszło na moje i don Enrico: „Trza ludziom narzucić, co i jak!” Ludziska chcą wiedzieć, dokąd mają przyjechać na spotkanie i tyle. Komu się chce /poza Recon1 – WIELKI SZACUNEK/ wydzwaniać, negocjować itp.? I do tego ponosić koszty i jeszcze po Kimbie nie daj Boże wysłuchiwać utyskiwań niezadowolonych? Może tutaj tkwi brak aktywności ludzi? Swego czasu uznaliśmy Zajazd pod Caryńską za miejsce KIMBu i wszystkim było to na rękę. Niestety na razie Zajazdu nie ma. A KIMB musi /powinien/ się odbyć.
Napisałeś Pastorze: ”Gdyby wszystko szło idealnie to laury zbierałby Piskal, jako pełniący obowiązki Piskala (i słusznie). No to jak nie wszystko idzie tak jak trzeba to myślę że jest rzeczą słuszną aby zbierał cięgi!”. Proszę Cię uwierz mi, ze ani Piskal, ani Rada cała w dupie ma laury, ale Dziękujemy za słuszne słowa krytyki. Nie dla laurów żadnych postanowiliśmy popracować. Poza tym Piskal jako świeżo upieczony Tatuś będzie miał mniej czasu na zajęcie się sprawami organizacyjnymi, więc wszystko, co złe spadnie na Marcowego i mnie. Oczywiście laury wygrzebiemy skąd trzeba i podzielimy się z Piskalem.
Teraz może rozwinę troszkę wypowiedź Piskala. Piskal napisał: „Chcieliśmy współdziałać z "zielonymi". To Iras napisał, że nie chce żadnych cytatów z naszego forum. Ma prawo. I nikogo "zieloni" do Rady nie zgłosili, chociaż byli zaproszenie.To zaproszenie zostało odebrane jako zbrodnia przeciwko ludzkości (zielonego forum).I tego, przyznaję kompletnie nie rozumiem."Zielone" forum będzie zaproszone i tak. Bo czemu nie? Mają, przepraszam-macie takie samo prawo być na KIMBie, jak my. I nie czyta nas arcybiskup.”. Ponieważ jestem również userem „zielonego” forum Rada nie będzie prosić nikogo /Szacunek dla wszystkich userów działających TAM i tu/, o pośrednictwo, tylko zrobi to moimi ręcami ;) /, klawiszami.
Jestem teraz całkowicie przekonany o tym, że słusznie Rada zrobiła, że jest ankieta. To nie naszą winą jest to, że są tylko dwie propozycje. Sam się tutaj biję w piersi /swoje/. Sam chciałem, żeby KIMB odbył się w Kirze w Woli Michowej, ale nie chciało mi się tam dzwonić. Mógłbym napisać, że nie miałem czasu, byłem zajęty i wymyślić 100 innych powodów. Gówno prawda, gdybym chciał, to bym czas znalazł. /Recon1 jeszcze raz SZACUN/.
Piskal napisał: „Naprawdę nie jestem wielbłądem.Tylko tak wyglądam. Nie ja od początku "afery prezydenckiej" biję pianę i dmuchem(w) gwizdek.” Jeszcze raz: to ja zacząłem bić pianę i dmuchać w gwizdek. Mam nadzieję Piskalu, ze mi to wybaczysz? A, że Piskal na forumie pisze w imieniu Rady? Taka jego rola. Do tego został desygnowany przez Radę. W przyszłości prosimy o krytykę całej Rady, a nie jej jednego członka /osoby wchodzącej w jej skład. Tak lepiej brzmi. I odnosi się to do Marcowego i mnie również/. Piskal nie jest wielbłądem. Piskal jest Tatą Piskalem i basta.
Piskal napisał: „Rada działa do KIMBu, zapraszam do dyskusji, co dalej.” Tutaj zgadzam się z Piskalem. Rada działa do KIMBu. Dyskusja jest potrzebna, ale wszystkie decyzje związane z następnymi KIMBami, Prezydentami i innymi takimi sprawami powinny zapaść na KIMbie. Niech o wszystkim decydują obecni na KIMBie. Nieobecni racji mieć nie będą


I to by było na tyle. Zapraszam gorąco do głosowania na miejsce KIMBu.
Pozdrawiam szczególnie serdecznie Pastora.

Recon
03-02-2011, 00:01
Przekazuję bezpośrednią informację jaką otrzymałem z Bazy ludzi z mgły...
" Witam, mamy problem ze stroną internetową i nie każdemu się ona otwiera podaję adres pod którym za każdym razem wchodzi: www.bazaludzi.ncse.pl (http://www.bazaludzi.ncse.pl) "

Pastor
03-02-2011, 01:01
Pastor dla podtrzymania dyskusji napisał :

ale zapomniał dodać że właśnie te tradycje były licznie krytykowane, stąd dyskusja o szukaniu nowych , lepszych , świeckich tradycji.

Każdą krytykę owych KIMB-owych tradycji uważam (i uważałem) za uprawnioną. Z pewnym jednak rozbawieniem reagowałem na krytykę osób które na KIMB-ie nigdy nie były. Oczywiście, każdy Projekt można zmienić, zreformować. Wystarczy w odpowiednim momencie zadekretowac: "Sztandar wyprowadzic" a potem przemalowac się, np. na Kongres Intelektualistów Miłośników B.*
Ja dla siebie rezerwuje role apologety, jestem konserwatystą. Mnie KIMB się podobał taki jaki był. Niekoniecznie jednak muszę mieć rację. Może rzeczywiście reformy Rady Radzieckiej spowodowały że wszystko jest już idealnie???
Może rzeczywiście ogół Userów doszedł do wniosku że wszystko jest idealnie i nie ma co bić piany??? Powtarzam, ja nie muszę mieć racji!
Co do zarzutu kolegi bertranda236 że skrytykowałem tylko p. o. Piskala a nie całą Radę. No cóż, do Niego mam największą śmiałość. Bertranda236 nie ośmieliłem się skrytykować (takie wychowanie) a Marcowego to się po prostu boje (nie dość że Moder to jeszcze Dyktator). Tym sposobem padło na Piskala. To nie jest nic osobistego ale jeśli Piskal poczuł się urażony to przepraszam! Przyznaje się tylko do jednego działania w zamiarze bezpośrednim (reszta to zamiar ewentualny), chciałem sprowokować dyskusję, w tym czy innym wątku.
................................. Pozdrawiam wszystkich + Pastor ręką własną

bertrand236
03-02-2011, 09:09
:smile::smile: I między innymi za to Tak Cię lubię Pastorze.
Pozdrawiam

Piskal
03-02-2011, 10:46
To nie jest nic osobistego ale jeśli Piskal poczuł się urażony to przepraszam!
................................. Pozdrawiam wszystkich + Pastor ręką własną
Piskal nie poczuł się urażony.Przecież Piskal to przesympatyczny kolega, wspaniały kompan, brat łata, jak to dawniej mówili - do wypitki i do wybitki! (że zacytuję klasyka).


W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.Piskal
5.krawc
6. bertrand236

Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Reconie1-dzięki za informacje.

Marcowy
03-02-2011, 11:48
Ech, napisałem długaśny post w sprawie, ale przeczytałem wypowiedź Bertranda i właściwie jakieś 80 procent swojego tekstu wykreśliłem, żeby się nie powtarzać. Ale dobrze, że straciłem na to czas pracowy, a nie domowy :-) Pozwolę sobie tylko na kilka luźnych uwag, od sasa do lasa.
Pierwsza rzecz - trudno mi w stosunku do KIMB-u używać pojęcia tradycji w jakimkolwiek kontekście. O ile pamiętam ze swojego doświadczenia (i wnoszę z opisów starszych stażem KIMB-owiczów), ta impreza nigdy nie odbyła się dwa razy w tej samej formule. Corocznie mamy jakieś zmiany, które wymagają nowych ustaleń. Że tylko wspomnę ostatnie 3 KIMB-y - w 2008 odbyło się pierwsze spotkanie w ZpC, w 2009 lizaliśmy rany po forumowej schizmie, w 2010 na "pomarańczowym" nie było już Kazika... Niby drobiazgi, ale za każdym razem wymagały "wymyślenia" KIMB-u od nowa. I to w sposób dość subtelny, bo zawsze jest to stąpanie po kruchym lodzie. Także w tym roku mamy do czynienia z nową sytuacją - Kazik "namaścił" Piskala na organizatora. Pewnie intencje miał dobre, ale wyrządził mu trochę niedźwiedzią przysługę, bo zaraz podniosły się głosy: a czemu Piskal, a może ktoś inny, a czy Kazik miał prawo itp. itd. A Piskal - pewnie nie do końca wiedząc, jak się w tej sytuacji zachować (ja też bym nie wiedział) - zachował się po prostu przyzwoicie, czyli zasięgnął rady przyjaciół, dzięki czemu powstała Rada, czyli nieformalna grupa trzech kolesi, która wykona może ze 3 telefony w celach organizacyjnych i zamieści ze 6 postów w celach informacyjnych, na czym jej działalność się zakończy.
Na marginesie - gdyby Piskalowi - tu cytat - faktycznie "odp...ło" i próbował rządzić dekretami, mielibyśmy prawdopodobnie kolejny rozłam i dwa KIMB-y. Podobnie gdyby Kazik się uparł, żeby rządzić KIMB-em z poziomu forum "zielonego" - mielibyśmy "zielony" KIMB bez "pomarańczowych" i "pomarańczowy" KIMB bez twórcy KIMB-u :lol:
Podobnie jak Bertrand, byłem z początku zwolennikiem odgórnego wyznaczenia miejsca tegorocznego KIMB-u, bo to upraszczałoby sprawę i pozwoliłoby uniknąć otwierania "puszki z Pandorą". Ale w pewnym momencie na forum dała się odczuć silna potrzeba współdecydowania o lokalizacji, której zignorowanie byłoby nie w porządku. Dlatego Bertrand został przegłosowany i mamy ankietę.
Jeszcze na koniec - Rada, prawa ręka, głosowanie... Używamy tych skrótów myślowych, bo tak jest krócej i czasem śmieszniej, a nie dlatego, że ktoś tu choruje na tytułomanię czy egocentryzm. Taka "rada" brzmi zasadniczo lepiej i praktyczniej niż "Piskalorazmarcowyrazemzbertrandemdwieścietrzydzie ścisześć" ;)

Piskal
03-02-2011, 12:33
Dodam tylko, że o ile w ogóle przebywanie na tym forum traktujemy jak zabawę, KIMB również, to kilka rzeczy trzeba będzie załatwić zupełnie na poważnie. Wybór lokalizacji i cała logistyka, to jedno, ale poza tym prowadzimy kilka akcji okołokimbowych, o których nie mogę teraz napisać, raczej zapraszam na KIMB. Pracujemy, chociaż w ukryciu. Ale dziękuję za te słowa, nie tylko Pastora. Już wiem jakie stanowisko dotyczące przyszłości Rady przyjmę. Ale o tym też na KIMBie.
I jeszcze jedno. Chociaż, prawda to, mam teraz ręce pełne dziecka, nie zrzucę wszystkich obowiązków na moich znakomitych kolegów. Amen!


Piskal KIMB
Piskal

DUCHPRZESZŁOŚCI
03-02-2011, 19:47
"TROL"!


(...)
Wybrałem Wetline.Dlaczego?
Bo blisko:-D
Podoba mi się wypowiedź kolegi!

Wybrałem Cisną. Dlaczego?
Bo mi pasuje.

Piskal
03-02-2011, 20:09
W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.Piskal
5.krawc
6. bertrand236
7. DUCHPRZESZŁOŚCI

Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

marcins
03-02-2011, 20:44
Miałem nie wybierać, ale wybiorę - Cisna - będzie bliżej ;)

Pastor
03-02-2011, 21:00
..............Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Może Ty Piskalu zapodaj jakiś argument za Trollem. Ja mam pewien dylemat, nie znam BLzM w Wetlinie a co do imprezy w Trollu i wogóle w Cisnej to jestem mocno sceptyczny. Interesuje mnie czy R. W. jest świadomy że KIMB to mocno specyficzna impreza, również nocna. Czy nie będziemy przeszkadzali albo inaczej,czy nam nikt nie będzie przeszkadzał???
Gdybym miał wybierać, opierając się tylko na przekazie z sieci to wybrałbym jednak BLzM w Wetlinie. Wydają sie mieć większe doświadczenie w imprezach prawie że masowych.
Pozdrawiam! + P.... mp

krawc
03-02-2011, 22:37
Witam po raz kolejny.Glos juz oddalem ale skoro jest dyskusja za i przeciw, to jeszcze dopowiem. Wolalbym KIMB w miejscu innym niz wskazane - nawet bardziej spartanskim ale z klimatem , totalnie na odludziu, gdzie byibysmy jedynymi lokatorami i nikomu bysmy nie przeszkadzali. Ale taka lokalizacja byłyby przeszkoda w dotarciu na impreze wielu ludziom...z roznych powodow. Nie zaliczalem zadnego z obiektow ale z opisu i fotek sadzac..Troll jest interesujacy
Bob

Recon
03-02-2011, 23:44
1 osoba namacalnie wie dlaczego mi Troll nie leży i jeszcze dwie osoby wiedzą też (w lipcu przez Trolla wypadł mi całkowicie 1 dzień) i tyle powiem. Cisna to fajna miejscowość ale... główna ulica już predysponuje by w niedługim czasie nadać jej nazwę Monte Cassino (analogia do Sopotu).
A teraz już z innej beczki:
http://www.youtube.com/watch?v=EoRyTJ1gE84 (http://www.youtube.com/watch?v=EoRyTJ1gE84)
http://www.youtube.com/watch?v=g538SMEfn_U&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=g538SMEfn_U&feature=related)
i mój ulubiony zespół 4dziki z naszym Forumowiczem (też z Wetliny) w składzie… http://www.youtube.com/watch?v=pusOv2jY8to&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=pusOv2jY8to&feature=related)
http://www.youtube.com/watch?v=zZPtX3SZzMo&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=zZPtX3SZzMo&feature=related)
a może cosik dla Piskala ;) … http://www.youtube.com/watch?v=g538SMEfn_U&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=g538SMEfn_U&feature=related)
i ostatni sylwester i cosik dla ojca prowadzącego ;) … http://www.youtube.com/watch?v=9wzioIsqkZk (http://www.youtube.com/watch?v=9wzioIsqkZk)

Piskal
05-02-2011, 12:12
W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.Piskal
5.krawc
6. bertrand236
7. DUCHPRZESZŁOŚCI
8.marcins


Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Dlaczego Troll? Ano dlaczego, że warunki oferuje podobne do ZpC, a formuła KIMBu w ZpC sprawdzała się, a w dodatku na miejscu jest baza noclegowa, wystarczy po schodkach do góry i jesteśmy w łóżeczku. Standard wysoki a ceny przystępne.I sugerowałbym rezerwowanie noclegu wcześniej (jeśli Troll wygra). A jeśli ktoś chce inne miejsce, standard to Cisna oferuje możliwość wszelkiego rodzaju noclegów. Dla każdego wg upodobań.Poza tym Cisna wydaje mi się lepszą miejscowością do wypadu na wycieczki, ile razy w końcu można wchodzić na połoninę?

WUKA
05-02-2011, 15:41
Czemu tak tęsknisz za pyskówkami? Mało ich w tv, sejmie i podobnież? Nie lepiej przekonywać racjonalnymi argumentami, a nawet dowcipem?Chyba nie namawiasz do nich żeńskiego elektoratu, bo panowie raczej już wolą inne zapasy!
(Buźki wstawiać jeszcze nie potrafię - zez )

Ala
05-02-2011, 20:37
Proponuje Trolla.
Z argumentami obiektywnymi bedzie ciezko, a tak subiektywnie, to bede pare dni w poblizu z tak zwana wizyta robocza - w zwiazku z tym, ze bede tylko pare dni a zalatwian roznego kalibru bede miala mnostwo, do Cisne dotre, do Wetliny raczej nie.

Piskal
06-02-2011, 11:54
W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.Piskal
5.krawc
6. bertrand236
7. DUCHPRZESZŁOŚCI
8.marcins
9. Ala


Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

Xiro
07-02-2011, 07:50
... ile razy w końcu można wchodzić na połoninę?

...dużo :mrgreen:

Aleksandra
07-02-2011, 10:23
W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

[B] Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo



No nie wiem czy powinnam zabierać głos, ale niech będzie - jak wygra Wetlina, to przyjadę. Nawet jeśli w Bazie było najgorsze grzane wino jakie w życiu piłam.

Piskal
07-02-2011, 10:26
W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra


Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.Piskal
5.krawc
6. bertrand236
7. DUCHPRZESZŁOŚCI
8.marcins
9. Ala


Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

andrzej627
07-02-2011, 12:32
siedzę cicho.

Sytuacja się zmieniła. Juz nie muszę siedzieć cicho. Będę na KIMBie.:razz:
Glosuje na Trolla w Cisnej.

mAAtylda
07-02-2011, 13:15
Andrzej, KIMB bez Ciebie?Wiedziałam, że dasz radę!

Pastor
07-02-2011, 15:24
Sytuacja się zmieniła. Juz nie muszę siedzieć cicho. Będę na KIMBie.:razz:
Glosuje na Trolla w Cisnej.

Głosować Andrzeju to sobie możesz na Trolla ale przyjechać na KIMB musisz do Wetliny. Bo w tym roku Wetlina - Baza Ludzi... z Mgły jest optymalnym miejscem na Naszą imprezę! To jest lokal z klimatem, przez lata tworzonym jakby umyślnie na potrzeby Naszej imprezy.
Już nawet nie wspomnę że w Wetlinie jest Hotel Górski, co też nie jest bez znaczenia dla niektórych kimbowiczów.
Troll w Cisnej jest obiektem świeżym, sterylnym, bez tradycji, bez klimatu. Ja nigdy nie napisałem nic negatywnego o żadnym obiekcie w Bieszczadach,ale do Cisnej od wielu lat jeżdżę na imprezy i swoje wiem! Jedynie co dobrego naprędce mogę powiedzieć, to to że w Cisnej każdy niemal metr zdatny do zaparkowania jest płatny (czyli rozumiem że bezpieczny).
W Cisnej, jak ktoś chce koniecznie, co roku Pan Redaktor A. P. organizuje Zaduszki Zakapiorskie i to jest właściwa impreza na właściwym miejscu!

Ja głosuje:

Wetlina - Baza Ludzi...z Mgły
............................................... Pozdrawiam + Pastor ręką własną

PS Nie byłbym sobą jakbym nie uszczypnął!
Podczas mojego ostatniego pobytu w .....Cisnej, w dniu odjazdu, dowiedziałem się na recepcji że śniadanie dla mnie nie jest gotowe. Ja co rano zażywam garść leków i nie mogę tego robić na czczo, więc spokojnie zasugerowałem że do godziny mogę poczekać. Pani lekko oburzona powiedziała: "chyba nie każe mi pan zostawić stanowisko pracy i biegać po Cisnej za śniadaniem dla ......" Nie kazałem + P......

Piskal
07-02-2011, 15:46
Troll ma swój parking dla gości lokalu, a tradycji nie nabywa się w pakiecie, tradycję się tworzy również przez takie imprezy.Nie twierdzę, ze Troll jest idealny, ale jak w Wetlinie oglądałem mecz Polska- Niemcy na mistrzostwach świata to przegraliśmy 0:2, a tuż przed meczem byłem właśnie w Bazie!


W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.Piskal
5.krawc
6. bertrand236
7. DUCHPRZESZŁOŚCI
8.marcins
9. Ala
10. Andrzej 627

Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

andrzej627
07-02-2011, 16:13
Podczas mojego ostatniego pobytu w .....Cisnej (...)
Gdzie to było?

Mnie w Cisnej nigdy nic takiego nie spotkało, a bywałem zakwaterowany w Wołosaniu, w Przystanku Cisna (starym i nowym) i w Perełce. W Przystanku Cisna, na nasze życzenie, dostawaliśmy śniadanie znacznie wcześniej niż oficjalna pora. Cisna to miejsce zakwaterowania w czasie mojego pierwszego pobytu w Bieszczadach. Lubię tę miejscowość.

Glosuję na Cisnę przez sentyment.

Pastor
07-02-2011, 16:26
............................... tradycji nie nabywa się w pakiecie, tradycję się tworzy również przez takie imprezy.........Nie twierdzę, ze Troll jest idealny.............

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

Szanowny kolego Piskalu, pełniący obowiązki...... Piskala w Radzie Radzieckiej! Mówimy o tym samym i prawie to samo. "Troll nie jest idealny " (pozwolę sobie zacytować kogoś niewątpliwie kompetentnego), więc głosujmy na BL..zM!!! Ja już to zrobiłem a Ty???
Niech Troll tymczasem obrasta w klimat i tradycję a My za kilka lat przyjdziemy na gotowe!


Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować

Każdy kto zagłosuje za kandydaturą BL..zM w Wetlinie otrzyma butelczynę (1L) cytrynówki, percentu (paprykówki) lub nalewki z dzikiej róży (z dodatkiem etc.....), do wyboru. W wypadku równej liczby głosów, osoba która odda głos decydujący (mam nadzieję że to bedziesz Ty Piskalu) otrzyma 5-cio litrową butelkę nalewki imbirowo-korzennej (niezbyt w latach ale za to mocnej).
To nie jest jeszcze moje ostatnie słowo,a tymczasem pozdrawiam
.................................................. ................................................ + Pastor ręką własną

Piskal
07-02-2011, 16:37
Każdy kto zagłosuje za kandydaturą BL..zM w Wetlinie otrzyma butelczynę (1L) cytrynówki, percentu (paprykówki) lub nalewki z dzikiej róży (z dodatkiem etc.....), do wyboru. W wypadku równej liczby głosów, osoba która odda głos decydujący (mam nadzieję że to bedziesz Ty Piskalu) otrzyma 5-cio litrową butelkę nalewki imbirowo-korzennej (niezbyt w latach ale za to mocnej).
To nie jest jeszcze moje ostatnie słowo,a tymczasem pozdrawiam
.................................................. ................................................ + Pastor ręką własną
Przemyślę sprawę, ale skoro Ty korumpujesz mnie, to ja skorumpuję Ciebie. Zagłosuję na BL..zM, ale przyjedziesz we wrześniu do S. i razem z innymi, którzy tam wtedy będą opróżnimy ją za Twoje zdrowie!

Wojtek1121
07-02-2011, 17:08
Już miałem zagłosować na ...., ale widzę ,że warto poczekać i drogo sprzedać swój głos. Piskal Ty jako zgłaszający aby KIMB odbył się w Cisnej również coś oferujesz. Można powiedzieć niech żyje korupcja.

Piskal
07-02-2011, 17:24
Już miałem zagłosować na ...., ale widzę ,że warto poczekać i drogo sprzedać swój głos. Piskal Ty jako zgłaszający aby KIMB odbył się w Cisnej również coś oferujesz. Można powiedzieć niech żyje korupcja.
Masz nadzieję na miętóweczkę mojego taty? Jak będzie, to przywiozę, niezależnie od lokalizacji.A co ja mogę zaoferować? Tylko swoje towarzystwo, ale i w tej dziedzinie Pastor mnie przelicytuje:-P.

Pastor
07-02-2011, 17:31
.................Zagłosuję na BL..zM, ale przyjedziesz we wrześniu do S. i...............


Zapomniałem przysłowia które chciałem zacytowć, pamiętam tylko że jest tam coś o całowaniu kobyłki w ......
We wrześniu przyjadę do Sękowca (choćby na noszach), razem z tą moją katastrofą, mam nadzieję że godnie uczcimy i dokończymy X KIMB (rozpoczęty w Wetlinie).
...................................... Pozdrawiam + Pastor ręką własną

Krysia
07-02-2011, 20:32
wow, robi się ciekawie;-))
Ja dodam, że w Bazie są przepięknej urody obrazy z końmi!

Pyra.57
07-02-2011, 22:17
Krysia obrazy to dodatek dla duszy ale te propozycje dla ciała to dopiero gratka ... strach się bać.

Basia Z.
07-02-2011, 22:43
Ja już miałam głosować na "Bazę ...", bo w końcu chcę jechać na ten KIMB i może się uda - ale teraz nie mogę, bo wszyscy pomyślą że to tylko z powodu przekupstwa i tego, ze "Pastorówka" mi bardzo smakowała. ;)

A tak poważniej - to oba obiekty widziałam tylko z zewnątrz, jednak "Bazie Ludzi ..." wydaje mi się miejscem bardziej klimatycznym. Zapytam jeszcze, bo nie umiem tego znaleźć na ich stronie - czy jest na miejscu w tym samym budynku możliwość noclegu (może być, a nawet bardzo chętnie w pokoju zbiorowym) i jaka jest orientacyjna cena noclegów ?

B.

P.S. To nie jest głos - na razie to jest pytanie.

marcins
07-02-2011, 23:03
to zapytanie o pokój zbiorowy z Twojej strony Basiu to takie trochę podejrzane ;)

Krysia
07-02-2011, 23:13
ale teraz nie mogę, bo wszyscy pomyślą że to tylko z powodu przekupstwa i tego, ze "Pastorówka" mi bardzo smakowała. ;)
.
No to są właśnie łapówki i po to są;-)))
więc nie miej wyrzutów sumienia;-))))

buba
07-02-2011, 23:41
a czy jak sie odpowiednio zaglosuje a potem na kimb nie przyjedzie to tez sie dostanie łapowke??? :)

kobieta_bieszczadzka
07-02-2011, 23:50
w tzw. "Mgiełce" noclegów nie ma, lecz zaraz obok Agnieszka i Lutek mają pensjonacik "Wetlinka" ... tylko nie wiem jak cenowo to wygląda u nich...

manio
08-02-2011, 11:20
Jako bywalec(od czasu do czasu ) obydwu lokali, zdecydowanie oddaję głos na Bazę Ludzi z Mgły (no chyba że ma być klimatycznie cicho i 0 22.00 spać to wtedy Troll)

Piskal
08-02-2011, 11:35
W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.Piskal
5.krawc
6. bertrand236
7. DUCHPRZESZŁOŚCI
8.marcins
9. Ala
10. Andrzej 627

Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

Krysia
08-02-2011, 12:19
Piskal a co Ty robisz w tej ciśniańskiej kolumnie?;-))
Baniak 5litrowy to za mało?;-))

Piskal
08-02-2011, 12:22
Wystarczy, ale to ma być głos decydujący, a może nie będzie takiej potrzeby i nici z 5 litrów. A czemu Ty nie głosujesz?

andrzej627
08-02-2011, 12:26
Moja sytuacja znowu stała się niepewna, a więc wycofuję swój głos.

mAAtylda
08-02-2011, 12:32
A można wycofać głos? Andrzeju do maja to jeszcze świat może się wywrócić do góry nogami.

Krysia
08-02-2011, 12:34
A racja nie doczytałam;-(
myślałam, że i Ty i decydujący.
Piskal dla mnie oba te miejsca są tak samo fajne inaczej, nie narzekam, bo tak jak Bertrand słusznie zauważył, nie chciało mi się wykonac telefonu w celu zgłoszenia lepszej kandydatury, więc uważam, że nie mam prawa krytykować tych co są. A ponieważ uznaję obie za równie "fajne" tak więc dla mnie to jest bez znaczenia, która bieszczadzka metropolia wygra;-) choć chyba z Wetliną mam związane dużo lepsze wspomnienia i Chata Wędrowca tam jest z CZESKIM piwem;-))) i bajecznym jedzeniem.

andrzej627
08-02-2011, 12:46
A można wycofać głos? Andrzeju do maja to jeszcze świat może się wywrócić do góry nogami.
Można. Zobacz pkt. 2 regulaminu.

Oczywiście, ze wszystko może się zmienić, ale w tej chwili nie jest pewna moja obecność na KIMBie. Myślę, że w najbliższym czasie sytuacja się wyklaruje.

Pastor
08-02-2011, 12:50
a czy jak sie odpowiednio zaglosuje a potem na kimb nie przyjedzie to tez sie dostanie łapowke??? :)

Niestety, nie! Warunkiem jest skuteczne głosowanie (tzn. ważnie oddany głos na BL...zM) i osobisty odbiór. Również nie można głosować jako klon (np. kolega R....... nie może zagłosować jako koleżanka zniechęcona). Można za to wybrać,pisząc na priv,którą butelczynę się preferuje)
Przepraszam za te obostrzenia i pozdrawiam + Pastor ręką własną

Piskal
08-02-2011, 12:57
W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.Piskal
5.krawc
6. bertrand236
7. DUCHPRZESZŁOŚCI
8.marcins
9. Ala


Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

PS. Andrzeju. Wiadomość niepokojąca, ale jak patrzę na Twój awatar to zaraz nadzieja wstępuje w moje twarde jak głaz serce.

długi
08-02-2011, 22:06
BLzM, zdecydowanie Wetlina,
Pastorze, będę z Joanną, a ona lubi taką z dodatkiem miodu:razz:
Tak na spróbowanie.
Bertrandzie, wiem, wiem. W Cisnej lubisz zjeść hreczaniki. Rozumiem Cię doskonale.
Ale w "Starym Siole" u Aleksego jest kaczka z owocami, lub baraninka z wasabi, rewelacyjne.
Zapraszam w sobotę, jak by tak się złożyło, że jednak spotkamy się w Wetlinie:razz:
desery też mają dobre
Pozdrawiam
Długi

Recon
08-02-2011, 22:43
Gdzie można w Wetlinie zjeść?

Gastronomia: http://cisna.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=8&menu=62&strona=1 (http://cisna.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=8&menu=62&strona=1)

Oberża Biesisko – Przysłup
http://www.biesisko.com/ (http://www.biesisko.com/)

Chata Wędrowca – Wetlina
http://www.chatawedrowca.pl/ (http://www.chatawedrowca.pl/)

Zajazd Pod Połoniną – Wetlina 69
http://podpolonina.prv.pl/ (http://podpolonina.prv.pl/)

Jadłodajnia Smak (http://www.gastronauci.pl/6341-jadlodajnia-smak-wetlina)(?) – Wetlina (Naprzeciw przystanku PKS)

Kawiarnia „Stare Sioło” – Wetlina 71
http://www.staresiolo.com/ (http://www.staresiolo.com/)

Baza Ludzi z Mgły – Wetlina 82

BAR "RANCZO" - Wetlina 110
http://www.ranczo-jb.pl/ (http://www.ranczo-jb.pl/)

Karczma "Między Niebem a Piekłem" – Wetlina 49 Hotel Górski
http://hotelwetlina.pl/

Karczma Czartoryja - Wetlina
http://cisna.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=62&artykul=21&akcja=artyk ul (http://cisna.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=62&artykul=21&akcja=artyk ul)

Gdzie w Wetlinie można spać (przy okazji baza noclegowa jest rozszerzona więc można i dalej ;) ?
http://www.wetlina.org/uslugi.htm

http://www.commback.pl/rcit/noclegi/powiat_bieszczadzki.htm

Piskal
09-02-2011, 12:02
Siły się powoli wyrównują.


W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.Piskal
5.krawc
6. bertrand236
7. DUCHPRZESZŁOŚCI
8.marcins
9. Ala


Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

trzykropkiinicwiecej
09-02-2011, 13:24
...Baza Ludzi z Mgły.... choć nie wiem czy się pojawię...

Piskal
09-02-2011, 14:28
...Baza Ludzi z Mgły.... choć nie wiem czy się pojawię...
Musisz, musimy się wreszcie poznać!

W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi
8. trzykropkiinicwięcej

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.Piskal
5.krawc
6. bertrand236
7. DUCHPRZESZŁOŚCI
8.marcins
9. Ala


Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

pasikonik
09-02-2011, 14:48
Prawa głosu nie nabyłem, jednak chętniej zagrałbym w Bazie ;).

kobieta_bieszczadzka
09-02-2011, 14:56
Ja raczej nie będę na KIMBIe, no chyba, że się nie wiem co stanie ;)... ale jakbym była to bym wybrała "Mgiełkę" ... sprawdza się na takie imprezy, np.: chociażby wcześniej już chyba wymieniany Zlot Westmenów... :)

Piskal
09-02-2011, 14:58
Prawa głosu nie nabyłem, jednak chętniej zagrałbym w Bazie ;).
Zapraszamy, będziemy układać program, to możemy cię uwzględnić.Tymczasem dziel się z nami swoją twórczością

dziabka1
09-02-2011, 15:17
Skoro nie jestem pewna, czy sie pojawię (trudno mi teraz powiedzieć, co będzie w maju), mogę oddać głos? Jak się liczy, to wolę Wetlinę. Nie przepadam za Cisną..

Marcowy
09-02-2011, 15:22
Skoro nie jestem pewna, czy sie pojawię (trudno mi teraz powiedzieć, co będzie w maju), mogę oddać głos?

Z regulaminu: aby głos był ważny, post powinna zamieścić osoba, która (...) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma ochotę, wolę oraz realne możliwości przyjazdu na X KIMB i tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić.

Sama sobie odpowiedz :-)

Krysia
09-02-2011, 15:33
Bo wiesz, potem będziesz na czerwono wypisana na tablicy ogłoszeń na forum;-))))))))jak już bywało ha ha ha więc lepiej nie głosuj!

Piskal
09-02-2011, 15:46
Bo wiesz, potem będziesz na czerwono wypisana na tablicy ogłoszeń na forum;-))))))))jak już bywało ha ha ha więc lepiej nie głosuj!
Nikt nikogo nie będzie wpisywał na czerwono.
(są jeszcze inne kolory;))

Piskal
09-02-2011, 17:49
Wycofuję swój głos, pkt. 1c i 2 Regulaminu



W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi
8. trzykropkiinicwięcej

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5.bertrand236
6. DUCHPRZESZŁOŚCI
7. marcins
8.Ala

Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

andrzej627
09-02-2011, 18:02
Ja raczej nie będę na KIMBIe, no chyba, że się nie wiem co stanie ;)
Będę razem z Kobietą Bieszczadzką.;)

Krysia
09-02-2011, 18:47
Świat się wali, Andrzej pod namiot się wybierasz???

andrzej627
09-02-2011, 18:55
Świat się wali, Andrzej pod namiot się wybierasz???
Muszę zamortyzować namiot, który kupiłem na Pikuj.:-D

pasikonik
10-02-2011, 01:17
W regulaminie nie ma, że ryby nie mogą lobbować, więc wrzucę kamyczek za Mgłą :). Tam nastrój jest lepszy...



póki starczy sił



Bieszczadów szukam w Bieszczadach
w miętowej herbacie z Łopienki
parzyłaś ją na pokrzywach
zarumienieniem

szukam bo jeszcze jesienią
rozmydlały się
bańkami na plecach
mówili wirus niedojrzałości

oczy za opaską
dobra na świadomość stygnięcia słów
tych najpiękniejszych
wypowiedziano wszystkie
może jeszcze nie

zmęczenie
najmocniejszy narkotyk
ograniczyło wolę do - muszę
jeszcze raz
położyć na szalę klęczący śpiew
przed paroma kamieniami
w poszarzałej trawie z plamami bieli
wtedy najlepiej widać
to tu

Bieszczady
od rana w złudzeniach
miękka poduszka



Wierszyk tam napisany :)

Krysia
10-02-2011, 08:30
Oj ja już widzę Poetę Roku w przyszłym roku;-)
Piękny!Wiersz oczywiście;-)
Pasikoniku czy "Łemata" to czasem nie jest Twoja?;-)

Basia Z.
10-02-2011, 08:49
Oj ja już widzę Poetę Roku w przyszłym roku;-)


No tak, jak tylko przeczytałam pomyślałam dokładnie to samo.

Pasikoniku, zostań na forum na dłużej !

B.

marcins
10-02-2011, 20:27
Ze względu, że obydwie lokalizacje są dość przykre i beznadziejne wycofuję swój głos na bliską mi (w kilometrach) Cisną i głosuję na Wetlinę (bynajmniej więcej czasu upłynie mi na podziwianiu widoków z samochodu, bo przecież szkoda deptać gór)

Piskal
10-02-2011, 20:36
W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi
8. trzykropkiinicwięcej
9. marcins

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5.bertrand236
6. DUCHPRZESZŁOŚCI
7.Ala


Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

bertrand236
10-02-2011, 23:18
Wycofuję swój głos, pkt. 1c i 2 Regulaminu[U]



....

Tak się zastanawiam, czy to jest etyczne i ma moralne uzasadnienie, żeby osoba zgłaszająca propozycje na lokalizację KIMBu wycofywała swój głos z tej lokalizacji. ;) :-) :-) . Może już teraz jest tylko jedna kandydatura i nie ma o co kruszyć kopii? Może ktoś mi to wyjaśnić, bo się pogubiłem.
Pozdrawiam

marcins
10-02-2011, 23:25
Po przedumaniu sprawy okazuje się, że jestem jednak miłośnikiem nordyckich legend, więc najwyższa pora pokonać trolla. Wycofuję swój głos na sakramencko przykrą wieś Wetlinę i głosuję na wioskę zza góry czyli Cisną.

andrzej627
11-02-2011, 00:16
Tak się zastanawiam, czy to jest etyczne i ma moralne uzasadnienie, żeby osoba zgłaszająca propozycje na lokalizację KIMBu wycofywała swój głos z tej lokalizacji. ;) :-) :-) .
Moja interpretacja punktu 1c regulaminu jest taka:

prawo głosu ma osoba, która jest pewna, że przyjedzie na KIMB i "tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić".

Domyślam się, że Piskal stracił pewność, że przyjedzie na KIMB i z tego powodu wycofał swój głos.

pasikonik
11-02-2011, 02:21
No, to na udry, Marcin :). Piosenkę "nie będzie jak było", chyba najlepszą, jaką napisałem, zagram tylko we Mgle.

Albo w Jaworcu :). Margolcia się ucieszy, że gości więcej, o ile jeszcze będzie.

pasikonik
11-02-2011, 05:50
Żeby nie było - jakiś czas się nie odezwę. Lobbuję nadal.

"nie będzie jak było" wklejam we właściwe miejsce. Wykonanie - tylko na żywo - na YT próżno szukać. Zagram we Mgle lub w dowolnym schronisku. Troll, czy jakakolwiek knajpa (oprócz S. oczywiście), się nie nadaje.

Do poczytania, za jakiś czas :). Autobus za 15 min.

Piskal
11-02-2011, 10:26
c) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma ochotę, wolę oraz realne możliwości przyjazdu na X KIMB i tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić.





Domyślam się, że Piskal stracił pewność, że przyjedzie na KIMB i z tego powodu wycofał swój głos.
No właśnie.


Tak się zastanawiam, czy to jest etyczne i ma moralne uzasadnienie, żeby osoba zgłaszająca propozycje na lokalizację KIMBu wycofywała swój głos z tej lokalizacji. ;) :-) :-) . Może już teraz jest tylko jedna kandydatura i nie ma o co kruszyć kopii? Może ktoś mi to wyjaśnić, bo się pogubiłem.
Pozdrawiam


A czy etyczne i moralane jest to, że zgłoszę lokalizację, a potem nie przyjadę w ogóle i będę musiał sam siebie napiętnować na czerwono. A nie, na czerwono nie. I nalewka Pastora nie ma tu nic do rzeczy. Na razie.

W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi
8. trzykropkiinicwięcej


Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5.bertrand236
6. DUCHPRZESZŁOŚCI
7.Ala
8. marcins



Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

dziabka1
11-02-2011, 16:55
A ja bym chciała się sfoszyć! Dlaczego został uwzględniony głos 3Kropka, który pisze, że nie wie, czy będzie a nie został mój, kiedy napisałam właściwie to samo?
(nie, żebym miała pretensje do 3Kropka).

andrzej627
11-02-2011, 17:09
Dlaczego został uwzględniony głos 3Kropka, który pisze, że nie wie, czy będzie
Przez przeoczenie Piskala.

Krysia
11-02-2011, 17:19
eee tam, Piskal ostrzy ząbki na 5 litrów Pastora dlatego się wycofał;-)))i za 5 dwunasta...;-))

Piskal
11-02-2011, 17:34
Focha rozpatrzono i przyjęto. Wyofuję głos trzykropka, proszę o jasne deklaracje, albo ich brak. Wtedy głos muszę przyjąć za pewnik.

Krysiu, za pięć dwunasta będzie po ptokach, chyba że za pięć ósma (wieczorem). Nie ostrzę zębów na nalewkę, wycofałem
głos, ponieważ...


W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi



Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5.bertrand236
6. DUCHPRZESZŁOŚCI
7. Ala
8. marcins



Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

trzykropkiinicwiecej
11-02-2011, 18:25
hie hie... a skąd niby mam znać przyszłość? Chcę być... mam czas... nie mam wtedy nic zaplanowane.. ale nie wiem czy będę bo co roku mi w ostatniej chwili coś wypada.... a co to za konspiracja i lobby... pachnie tanią sensacją...

Krysia
11-02-2011, 19:39
Kropek czyli łapiesz się pod chcę być, ale jeśli coś mi nadzwyczajnego wypadnie to nie będę.

Piskal mam nadzieję, że z bejbikiem wszystko w porządku i nie to wpłynęło na Twoje wycofanie się.

Piskal
11-02-2011, 19:44
Piskal mam nadzieję, że z bejbikiem wszystko w porządku i nie to wpłynęło na Twoje wycofanie się.

Z bejbikiem wsio w pariadku.

marcins
11-02-2011, 19:53
bejbik bejbikiem, ale prawdziwe niebezpieczeństwo to niedźwiedzica, w obronie potomstwa może nawet KIMB rozdmuchać ;) No ale chyba Piskal nie jest pluszowym kapciem ;)

W związku z tym, że troll to element całkowicie obcy kulturze Bieszczad głosuję na wetlińską mgłę, która od czasu do czasu zalega w dolinach stęchłym mlekiem.

Pastor
11-02-2011, 20:17
eee tam, Piskal ostrzy ząbki na 5 litrów Pastora dlatego się wycofał;-)))i za 5 dwunasta...;-))

Piskal, jako Powsimorda - Poeta Roku ma już pewne 5 l (pozwolę sobie zacytować siebie)


Z mojej strony będzie coś ponad standard, bo to i poeta i młode piskle........., (nie wiem jeszcze co się tam poskłada i wyklaruje, w najgorszym razie będzie to, z przeproszeniem, pieprzówka)

Generalnie,radzę się zbytnio nie podniecać. X KIMB uczcimy kolejno nalewką z owoców dzikiego bzu, dzikiej róży (z pewnymi dodatkami), cytrynówką ale także, z przeproszeniem, pieprzówką!
Wymieniona tu pieprzówka-paprykówka (robocza nazwa "zajebiście mocna"), jest tej mocy że nawet ja się jej boje pić i w tej myśli postanowiłem ją zabrać na KIMB żeby toto na Barnabie przetestować,który jak wiadomo lubi mocne......... trunki itd! Mam nadzieję że będzie więcej chętnych.
Jak na razie 3kropek był najbliżej 5l, niestety Marcinowe cuda nad urną rzecz nieco zagmatwały. Cóż, mamy d......kracje, ja nie jestem przeciw, powiem nawet więcej, każdą woltę będę honorował szklanką pieprzówki (do wypicia na KIMB-ie),
Mam nadzieję że to zachęci wszystkich do głosowania, zmiany głosów et cetera.
.................................................. .....................................Pozdrawiam wszystkich + Pastor ręką własną

marcins
11-02-2011, 20:22
W krajach wschodu, do których nasza ojczyzna się bezdyskusyjnie zalicza, cuda nad urną są czymś powszednim.

Piskal
11-02-2011, 21:32
W związku z tym, że troll to element całkowicie obcy kulturze Bieszczad głosuję na wetlińską mgłę, która od czasu do czasu zalega w dolinach stęchłym mlekiem.
PO spotkaniu z miśką tak Ci się porobiło?;)

W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi
8. marcins

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5.bertrand236
6. DUCHPRZESZŁOŚCI
7. Ala




Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

marcins
11-02-2011, 21:44
Po przeanalizowaniu kolejnych za i przeciw postanowiłem zagłosować na Trolla, bo w Cisnej jako gminnej metropolii są sklepy wszelakie i bynajmniej zakupy sobie będzie można zrobić.

Piskal
11-02-2011, 21:55
Bardzo proszę, zwłaszcza że argumenty przytaczasz ważkie. Trudno się z nimi nie zgodzić!

W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5.bertrand236
6. DUCHPRZESZŁOŚCI
7. Ala
8. marcins





Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

bertrand236
11-02-2011, 23:11
...

W związku z tym, że troll to element całkowicie obcy kulturze Bieszczad głosuję na wetlińską mgłę, która od czasu do czasu zalega w dolinach stęchłym mlekiem.
Jak halny /przepraszam połoniński zawieje/ tak ;) ... A może niech Ewa zadecyduje, a Ty tylko wyklikaj

I żeby było jasne, NIGDY nie byłem w Trollu. Byłem w Bazie i nie spodobało mi się skrzyżowanie Siekierezady z Cieniem PRLu. Dlatego Troll. I długi ma rację. Jedliście kiedyś hreczanyki? A obok są...
Pozdrawiam

długi
13-02-2011, 11:35
A jadłeś baraninkę z wasabi?. Do tego domowy deser z moselskim... O kaczuszce nie wspomnę.. A obok Mgły jest... zapraszam, więc jak? może jednak Mgła?
Długi

Krysia
13-02-2011, 11:45
I gigancik, nigdzie w Polsce takiego naleśnika nie ma...
mniaaaaaam;-)

Pastor
13-02-2011, 12:47
Zachęcony przykładem tak zacnych osób też postanowiłem wycofać.................... się ze stwierdzenia jakoby Cisna była miejscem stosownym tylko do celebrowania Zaduszek Zakapiorskich. Również inne imprezy, np promujące kolejne książki o Andrzeju Wasielewskim Połoninie i innych Zakapiorach (sam jestem zakapiorem honoris causa) są tutaj jak najbardziej na miejscu (o imprezach promujących jedną sympatyczną panią europoseł lepiej nie wspomnę).
Jestem również o krok od wycofania głosu za Bazą LzM, bowiem dieta którą stosuje wyklucza spożywanie płaskodziobów (kaczka odpada) i baraniny niestety też.
Pozostaje mi tylko sprawdzić co to są owe hreczanyki i głosować za Cisną. W końcu wiadomo kto zaprasza, pewną niewiadomą jest tylko kto zapłaci rachunek. To i tylko to wstrzymuje mnie od zagłosowania za Trollem.
.................................................. ......................... Pozdrawiam wszystkich + Pastor ręką własną

bertrand236
13-02-2011, 13:24
Pastorze! czuj się zaproszony razem z Twoją Katastrofą /jeżeli przybędzie/ na hreczanyki. I nie jest to propozycja korupcyjna.
pozdrawiam
bertrand236

długi
13-02-2011, 16:34
Panowie!!!
Aby zjeść w zacnym gronie hreczanyki nie trzeba zaraz KIMBu ciągnąć do Trolla. Tym bardziej, że owe hreczanyki nie w Trollu podają. Przeto na hreczanyki chętnie się dołączę, a na dobre winko przy dobrej muzyce tylko do Aleksego w Starym Siole. Fakt. BLzM też nie mają karty win. Ale przyjemnie byłoby Pastorze, Bertrandzie, posiedzieć przed KIMBem przy czymś smakowitym, z winkiem, z muzyką. Nie tylko kaczka i baran jest w karcie Pastorze (bądź sprzymierzeńcem, może namówimy Bertranda). ;)
Pozdrawiam
Długi

długi
13-02-2011, 16:43
Również inne imprezy,...(o imprezach promujących jedną sympatyczną panią europoseł lepiej nie wspomnę).+ Pastor ręką własną
Myślisz, że organizacja KIMBu może być uznana za taką "promującą" imprezę??
To może jednak lepiej nie wycofuj się z popierania BLzM
Zapraszam na winko (w Wetlinie) ;)
Długi

marcins
13-02-2011, 18:10
Rok temu zlikwidowali enctwo w Wetlinie i przenieśli do Cisnej, więc niech chociaż KIMB będzie w Wetlinie. Przenoszę głos na szaromglistą Wetlinę.

Krysia
13-02-2011, 18:17
Przenoszę głos na szaromglistą Wetlinę.
Na jak długo???
Na 15 minut czy trochę dłużej?;-)

Piskal
13-02-2011, 18:24
Rok temu zlikwidowali enctwo w Wetlinie i przenieśli do Cisnej, więc niech chociaż KIMB będzie w Wetlinie. Przenoszę głos na szaromglistą Wetlinę.

Mógłbym tak:
Ponieważ marcins jeszcze nie doszedł do siebie po spotkaniu z niedźwiedzicą, podeprę się Regulaminem forum. bieszczady. info.pl, pkt. 8

Oszczędzaj piksele. Cytuj jedynie tę część postu, której dotyczy Twoja odpowiedź. (...)

oraz Regulaminem głosowanie na lokalizację KIMB, pkt.2

W razie większej liczby postów "wyborczych" jednej osoby liczyć się będzie tylko ten ostatni.

Cytuję zatem:

marcins


Ale z argumentami Marcina nie sposób polemizować i całą rzecz należy potraktować z całą powagą, na jaką zasługuje, ergo:

W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi
8. marcins

Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5.bertrand236
6. DUCHPRZESZŁOŚCI
7. Ala






Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

marcins
13-02-2011, 18:34
Przedumałem. Tak na prawdę obie lokalizacje są do d**y (chyba tak to się pisze). Z dwojga d*p wolę tą bliższą. Głosuję jednak na Cisnę.

krawc
13-02-2011, 18:51
Propnuje Szanowny p.o. Prezydencie aby jednak ustalic limit w ilosci przenosin swego głosu na lokalizacje KIMB-u.Bo zaczyna to byc nudne w niektórych przypadkach
Bob

marcins
13-02-2011, 18:54
Propnuje Szanowny p.o. Prezydencie aby jednak ustalic limit w ilosci przenosin swego głosu na lokalizacje KIMB-u.Bo zaczyna to byc nudne w niektórych przypadkach
Bob

Krawcze chcesz ograniczyć demokrację panującą w tym jakże ważnym wątku ;)

mavo
13-02-2011, 18:56
Tak.Krawc ma racje.Ograniczmy przenosiny do 72 razy.:smile:

marcins
13-02-2011, 19:05
Tak.Krawc ma racje.Ograniczmy przenosiny do 72 razy.:smile:

Mavo nie masz litości nad PO. Chcesz go obciążyć czuwaniem nad liczbą przenosin głosów.

Piskal
13-02-2011, 19:15
Propnuje Szanowny p.o. Prezydencie aby jednak ustalic limit w ilosci przenosin swego głosu na lokalizacje KIMB-u.Bo zaczyna to byc nudne w niektórych przypadkach
Bob


Krawcze chcesz ograniczyć demokrację panującą w tym jakże ważnym wątku ;)


Tak.Krawc ma racje.Ograniczmy przenosiny do 72 razy.:smile:


Mavo nie masz litości nad PO. Chcesz go obciążyć czuwaniem nad liczbą przenosin głosów.

Pomysł może i dobry, ale uważam, że nie ma w tej chwili nad czym deliberować. Przecież Marcin już się zdecydował.I mamy zatem:

W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi


Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5.bertrand236
6. DUCHPRZESZŁOŚCI
7. Ala
8. marcins






Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

marcins
13-02-2011, 19:28
Pomysł może i dobry, ale uważam, że nie ma w tej chwili nad czym deliberować. Przecież Marcin już się zdecydował...

Co prawda jestem w ciągłej rozterce i waham się jeszcze, ale tylko dzięki Twej czujności i mądrości, Najdroższy P.O. Piskalu, wątek trzyma się jeszcze kupy.

Pastor
13-02-2011, 19:36
Panowie!!!
Aby zjeść w zacnym gronie hreczanyki nie trzeba zaraz KIMBu ciągnąć do Trolla. Tym bardziej, że owe hreczanyki nie w Trollu podają. Przeto na hreczanyki chętnie się dołączę, a na dobre winko przy dobrej muzyce tylko do Aleksego w Starym Siole. Fakt. BLzM też nie mają karty win. Ale przyjemnie byłoby Pastorze, Bertrandzie, posiedzieć przed KIMBem przy czymś smakowitym, z winkiem, z muzyką. Nie tylko kaczka i baran jest w karcie Pastorze (bądź sprzymierzeńcem, może namówimy Bertranda). ;)
Pozdrawiam
Długi

Tomaszu! Przekonałeś przekonanego. Poza tym ja nie przestałem popierać BL..zM w Wetlinie, czego najlepszym chyba dowodem jest fakt że bez przerwy podtrzymuje moją propozycję, hm, nazwijmy ją "motywacyjną". Ja tylko wycofałem niektóre moje nieuzasadnione zarzuty wobec Cisny i Trolla. Zresztą dieta, rygorom której się poddaje odrzuca również hreczanyki ,jako smażone w oleju. Pozostaje mi wino, które chętniej wypije w Wetlinie ,chociaż to Cisna słynie z picia win (rocznik bieżący).

Myślisz, że organizacja KIMBu może być uznana za taką "promującą" imprezę??

Nie myślę, KIMB jest apolityczny, aż do bólu, ale na wszelki wypadek spotkajmy się jednak w Wetlinie (jak to mówią - "na wszelki wypadek to i ksiądz ch.... nosi").

Marcinie przestań czynić cuda,ja tu jestem bardziej kompetentny bo już w wieku 8 lat dokonałem cudu na miarę Kany Galilejskiej (zamieniając wino w wodę). Twój głos za Wetliną może być decydujący a imbirówka jest o niebo lepsza od cytrynówki.
Ja wiem że leśnicy z okolic Rabego słyną z nieprzekupności ale przecież wypić wypiją.
Z tą nadzieją pozostaje i pozdrawiam + Pastor ręką własną

marcins
13-02-2011, 19:46
Tomaszu! Przekonałeś przekonanego. Poza tym ja nie przestałem popierać BL..zM w Wetlinie, czego najlepszym chyba dowodem jest fakt że bez przerwy podtrzymuje moją propozycję, hm, nazwijmy ją "motywacyjną". Ja tylko wycofałem niektóre moje nieuzasadnione zarzuty wobec Cisny i Trolla. Zresztą dieta, rygorom której się poddaje odrzuca również hreczanyki ,jako smażone w oleju. Pozostaje mi wino, które chętniej wypije w Wetlinie ,chociaż to Cisna słynie z picia win (rocznik bieżący).


Nie myślę, KIMB jest apolityczny, aż do bólu, ale na wszelki wypadek spotkajmy się jednak w Wetlinie (jak to mówią - "na wszelki wypadek to i ksiądz ch.... nosi").

Marcinie przestań czynić cuda,ja tu jestem bardziej kompetentny bo już w wieku 8 lat dokonałem cudu na miarę Kany Galilejskiej (zamieniając wino w wodę). Twój głos za Wetliną może być decydujący a imbirówka jest o niebo lepsza od cytrynówki.
Ja wiem że leśnicy z okolic Rabego słyną z nieprzekupności ale przecież wypić wypiją.
Z tą nadzieją pozostaje i pozdrawiam + Pastor ręką własną

Jakże miłe duszy argumenty pastora głoszone z ambony forumowej przekonały mnie jednak, by swój, jakże ważny głos oddać na zamgloną bazę w Wetlinie. W życiu trza być twardym, nie miętkim.

Piskal
13-02-2011, 20:08
Argumenty Pastora są nie tylko merytoryczne, ale i..aromatyczne, nic więc dziwnego, że Marcin dał się... zmotywować. Bez szemrania muszę się przychylić do tej decyzji , w końcu podjął ją Ekspert Roku, a ja jestem tu tylko od stukania w klawiaturę, czyli:



W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi
8. marcins


Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5.bertrand236
6. DUCHPRZESZŁOŚCI
7. Ala






Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

Derty
16-02-2011, 15:26
Ja tam nie wiem, czy przyjadę - jak zwykle zresztą:P Ale jeśli nawet mi się uda wyrwać z kotlinki, to wolałbym pobyć w Ciasnej. Bo tam jest dookoła bez PN-u:D Nie to, żebym miał coś do PN-u. Ale robię w innym PN-ie i chcę odpocząć od PN-ów w ogóle. Tylko i wyłącznie to jest moim uzasadnieniem. Takie małe marzonko:D Bowiem najbardziej bym chciał KIMB-u w Sękowcu, do którego Cisna i Wetlina mają się nijak i którego nigdy nie zastąpią. Ale to już zamknięta dyskusja chyba...
Pozdrawiam,
Derty

bertrand236
19-02-2011, 23:20
Ludziska!
Czas ucieka. Do klawiatur!

Pozdrawiam

Pastor
20-02-2011, 01:17
Ludziska!
Czas ucieka. Do klawiatur!

Pozdrawiam

"Czas do klawiatur....." Nie żebym kogoś zniechęcał, ale niby po co. Przecież wszystko jest już jasne. Głos Marcina jest decydujący, na wagę 5l imbirówki (mogę Mu zmienić na pieprzówkę), czyżbyś chciał to kwestionować, demokratyczny wybór???
A czy Ty bertrandzie236 wiesz że Marcin się koleguje z niedźwiedziami? (o panu Marszałku to nawet nie wspomnę). Chcesz zadrzeć z całą wsią, ze wszystkimi mieszkańcami dawnego Karolowa???
Może niech zostanie tak jak jest!!!
W tej nadziei pozostając, pozdrawiam! + Pastor ręką własną

tidżej
20-02-2011, 04:16
Baza - Wetlina

Piskal
20-02-2011, 11:13
"Czas do klawiatur....." Nie żebym kogoś zniechęcał, ale niby po co. Przecież wszystko jest już jasne. Głos Marcina jest decydujący, na wagę 5l imbirówki (mogę Mu zmienić na pieprzówkę), czyżbyś chciał to kwestionować, demokratyczny wybór???
A czy Ty bertrandzie236 wiesz że Marcin się koleguje z niedźwiedziami? (o panu Marszałku to nawet nie wspomnę). Chcesz zadrzeć z całą wsią, ze wszystkimi mieszkańcami dawnego Karolowa???
Może niech zostanie tak jak jest!!!
W tej nadziei pozostając, pozdrawiam! + Pastor ręką własną

Marcin nie tylko koleguje się z niedźwiedziami, ale podobno na w domu baardzo niebezpieczną piwniczkę. Groził był mi nawet, że jak naruszę jego eksterytorialność to zaatakuje mnie winem z tej piwniczki, rzekomo za koszulki, ale ja swoje wiem:razz:. Nie wiem natomiast, czy to nie są groźby karalne. I taki zastraszony bez szemrania uwzględniałem jego wahania co do lokalizacji. To cała prawda. ;)

W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi
8. marcins
9. Ostatni Mohikanin


Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5.bertrand236
6. DUCHPRZESZŁOŚCI
7. Ala






Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

WUKA
20-02-2011, 18:36
Ciekawe, która tv będzie w tym roku?22628

trzykropkiinicwiecej
20-02-2011, 21:05
...jak to jaka?

Duch_
21-02-2011, 07:20
Taa dobrze mieć coś do powiedzenia na końcu i czekać na oferty korupcyjne. My z Olgą się wybieramy na Kimb i mamy jeszcze po głosie, ale jeszcze czas......

pasikonik
21-02-2011, 17:37
Pozdrawiam z Cisnej! Dorzucę: było pięć premier teraz, zagram oczywiście w Wetlinie :) .

Np. piosenkę:

...chciałbym zrobić ci coś
małą pamiątkę z Bieszczadów...

Do popisania za kilka dni :)

Piskal
21-02-2011, 21:02
Niniejszym ogłaszam, co następuje.

Waszymi głosami do ścisłego finału weszły dwie lokalizacje:
Troll w Cisnej oraz
Baza Ludzi z... Mgły w Wetlinie
ale wszystko może się wydarzyć.

Propozycje korupcyjne są od człowieka, który kiedyś zamienił wino w wodę, a teraz przemienia wodę w nalewki.

Dla wybranych są zaproszenie kulinarne do obu miejscowości.

Są też przyczajeni, którzy zapowiadają do końca trzymać oko i ucho na monitorze.

Osób niezdecydowanych, wahających się nie stwierdzono, bo gdyby stwierdzono, to kto wie, co by było z obiecanym winem?

Oto ostatni tydzień glosowania! A zatem Do Broni!

O ile Bronia...

Recon
22-02-2011, 00:59
Piskal jako przedstawiciel Towarzyszy Radzieckich zgłosił „Trolla” i co napisał by zachęcić na jego głosowanie??? Nic! Taka prawda! NIC! Wolał zniechęcić „Bazę Ludzi... z Mgły”… „Trochę drogie piwo”.
O Trollu praktycznie nic nie napisał (pomijam wskazanie miejsc gdzie z Cisnej można pójść/pojechać)… czy właściciel Trolla wyraził zgodę, czy jest tam tańsze piwo niż w BLzM? Bardziej wolał w duecie „pouderzać d..ą o stół, ale nożyce się nie... odezwały.

Ja przynajmniej przekazałem do ludu bezpośrednią informację właścicielki BLzM:
„Bardzo mi miło, że zdecydował się Pan polecić Bazę na miejsce obrad Waszego Forum. Jeżeli chodzi o warunki lokalowe to we wskazanym przez Pana terminie bez większego problemu możemy oddać do Waszej dyspozycji jedną salę więc nawet jeżeli byśmy zdecydowali o otwartych obradach to możecie liczyć na jedną salę tylko do Waszej dyspozycji. Mamy w planach zakupienie projektora ale na razie nie mogę Panu na 100 % obiecać, że będzie to na maj.
Ceny kształtują się następująco:
piwo 0,5 l.- 6 zł
wino 0,5 l. - 7 zł
większość wódek białych i "kolorowych" 50 ml - 5zł
kawa - 4zł
herbata - 3 zł
soki i napoje na szklanki - 3 zł
do wyboru mamy zazwyczaj kilkanaście rodzajów piw z różnych regionów polski - ich ceny to od 5 do 10 zł
Menu posiłków możemy ustalić wspólnie ponieważ kuchnię uruchomilibyśmy dla Was - regularnie jest czynna od przełomu czerwiec - lipiec.
Dostępne byłyby własnej roboty pierogi: 9 zł za 8 naprawdę dużych i "nadzianych" pierogów :)
Żurek z jajkiem i kiełbasą - 9 zł
bigos, fasolka 10 zł
zestawy obiadowe :frytki, filet z kurczaka, surówka lub z rybą - 15-18 zł
kiełbasa z cebula - 9 zł
frytki - 6zł, zapiekanki - 6zł, hamburgery-7 zł,
Na inne propozycje w menu jesteśmy otwarci. Możemy zorganizować wtedy konkretne potrawy na jakąś liczbę osób, np rosół i jakieś drugie danie z ziemniakami. Wtedy od organizatorów oczekiwałabym podania liczby gości itd.
Ewentualne karty wstępu możemy razem dopracować ale wtedy potrzebowałabym wkładu pracy organizatorów przy ewentualnym rozprowadzaniu tych kart.
Ponieważ organizowaliśmy już różne zloty wiemy,że powodzeniem cieszą się koszulki zlotowe stąd moja propozycja ich zaprojektowania i wykonania dla uczestników obrad - mogłyby one wejść w skład tych kart wstępu.
W Bazie od kilkunastu lat organizowane są "Zloty Wetsmenów" http://www.westmeni.pl/ (http://www.westmeni.pl/) a od niedawna zloty forum knives.pl regionu łódzkiego. http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,85057.msg518856.html#msg518856 (http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,85057.msg518856.html#msg518856) i http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,89064.0.html (http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,89064.0.html)
Jesteśmy otwarci na propozycje i formę imprezy zorganizowanej.
Jeszcze raz dziękuję, że zaproponował Pan Bazę ludzi z mgły na miejsce Waszych obrad.
Pozdrawiam i czekam na ewentualne propozycje i decyzje
Olimpia Gawłowska Baza ludzi... z mgły"
Ja zawołam inaczej niż Piskal… 22648

Krysia
22-02-2011, 09:01
...chciałbym zrobić ci coś
małą pamiątkę z Bieszczadów...

Bobaska?;-))
0,5l wina za 7zeta w Wetlinie to jest coś. Może i piwo drogie, ale wino tanie.

Piskal
22-02-2011, 11:29
Piskal jako przedstawiciel Towarzyszy Radzieckich zgłosił „Trolla” i co napisał by zachęcić na jego głosowanie??? Nic! Taka prawda! NIC! Wolał zniechęcić „Bazę Ludzi... z Mgły”… Troche drogie piwo..



Dlaczego Troll? Ano dlaczego, że warunki oferuje podobne do ZpC, a formuła KIMBu w ZpC sprawdzała się, a w dodatku na miejscu jest baza noclegowa, wystarczy po schodkach do góry i jesteśmy w łóżeczku. Standard wysoki a ceny przystępne.I sugerowałbym rezerwowanie noclegu wcześniej (jeśli Troll wygra). A jeśli ktoś chce inne miejsce, standard to Cisna oferuje możliwość wszelkiego rodzaju noclegów. Dla każdego wg upodobań.

Rzeczywiście nic! A powyższe słowa służą jedynie zniechęceniu do Bazy. Każdy to widzi.



Trochę drogie piwo- A co, tanie? Może na warszawskie warunki tanie,ale na toruńskie drogie, a na piskalskie bardzo drogie, ale to już mój problem.
Nie wspominając o tym, że było to w innym wątku, a przy tym stwierdzeniu- trochę drogie piwo była emotikonka puszczająca oko. Przepraszam, nie wiedziałem, że taka ikonka służy zniechecaniu, widocznie moja edukacja komiksowa nie była pełna i nie rozumiem pisma obrazkowego. Taki już jestem, podtoruński analfabeta..Może w maju, w Bazie, mnie przeszkolisz, byłeś w końcu wybitnym moderatorem i od czasu, gdy Cię nie ma na zielono przestał nas czytać Arcybiskup..

Krysia
22-02-2011, 15:37
Piskal znowu jesteś niemiły;-(
Coś te Twoje trudne dni niedobrze na Ciebie wpływają;(

Piskal
22-02-2011, 16:28
Zarzucono mi nieprawdę, ale mimo tego nie widzę, gdzie byłem niemiły? Przeciwnie- kolegę R1 wychwalam pod niebosa, proszę go o pomoc.Biję się w pierś, swoją.Można powiedzieć, że słodycz aż ze mnie kapie.Jak z barokowych aniołków.
Zresztą...
Przytaczam tylko fakty. A że literacką formą?

Krysia
22-02-2011, 19:38
Nie wiem, ja to inaczej odebrałam tę Twoją słodycz i inaczej odebrałam to zarzucanie Ci nieprawdy.
Jak taka słodycz jest spowodowana przyjściem potomka na świat, to ja się 1500 razy zastanowię zanim odstawię hormony, żeby mi z ukochanego taka słodycz Herubinka nie zaczęła kapać;-)))

marcins
22-02-2011, 19:53
... to ja się 1500 razy zastanowię zanim odstawię hormony...

Krysia, a ja Ci 1500 raz powtarzam, żebyś odstawiła ten testosteron, bo całkiem nam tu włochami obrośniesz ;)

bertrand236
22-02-2011, 22:35
Teraz ma m łączność z netem. Nie wiem jak będzie do końca głosowania. Póki, co wycofuję swój głos na Trolla w Cisnej.

Z bólem w sercu

Piskal
23-02-2011, 12:04
W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi
8. marcins
9. Ostatni Mohikanin


Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5. DUCHPRZESZŁOŚCI
6. Ala






Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

Piskal
26-02-2011, 11:43
Puk puk! Ostatnia kołatka.
Niezdecydowanym i przyczajonym przypominam, że głosujemy już tylko do poniedziałku, do godz. 20.

Piskal
27-02-2011, 20:09
Panie i panowie!
Ostatnie 25 godzin głosowania. Czy to troll wyłoni się z mgły, czy to mgła ogarnie trolla? Jeszcze nic nie jest przesądzone. Do dzieła!

tidżej
27-02-2011, 20:13
Hmmm... bardziej popularne wydaje się wycofywanie niż samo głosowanie ;)

Xiro
28-02-2011, 13:00
Baza Ludzi z Mgły...

tomekpu
28-02-2011, 13:54
Adam, poszedłeś za tłumem?

olgaa
28-02-2011, 20:22
A to ja też oddam głos:)Baza Ludzi z... Mgły

WUKA
28-02-2011, 20:59
Troll.

Duch_
28-02-2011, 20:59
A to ja też bede orginalny i zagłosuje na Baze Ludzi z... Mgły

Piskal
28-02-2011, 21:11
Baza Ludzi z... Mgły (http://www.bazaludzizmgly.pl/)

1. Marcowy
2.Polej
3.mavo
4. Aleksandra
5. Pastor
6. manio
7. długi
8. marcins
9. Ostatni Mohikanin
10.Xiro
11. Olgaa
12. Duch



Pensjonat Troll (http://www.bieszczadytroll.pl/)

1. mAAtylda
2.Becia34
3.Hero
4.krawc
5. DUCHPRZESZŁOŚCI
6. Ala
7. WUKA

...czyli wszystko jasne, czyli clamcus zapadus.

X, jubileuszow ,Kongres Internautów Miłośników Bieszczadów odbędzie się w dn. 20-22 maja w Bazie Ludzi z ...Mgły w Wetlinie!

Bertranda proszę o przekazanie informacji na "zielone" forum. A jutro napiszę jeszcze kilka słów podsumowania.
Dziękuje wszystkim głosującym!

Basia Z.
28-02-2011, 21:26
To kto zasłużył na te 5 l pieprzówki ?

B.

bertrand236
28-02-2011, 23:08
Do zobaczenia w Bazie...

Xiro
01-03-2011, 08:14
Adam, poszedłeś za tłumem?
nie, przemyślany wybór związany ze "znajomością noclegów" i lokalu. Odczekałem do końca głosowania ze względów zawodowych, niestety ciagle nie wyjaśnionych (na tą chwilę oceniam że porzyjedziemy tak na 75%).

trzykropkiinicwiecej
01-03-2011, 10:56
jakby co w Wetlinie powstał w miarę tani hostel.. mianowicie Mirek przeniósł się tam z Cieniem PRL-u do budynków po Leśnictwie bodajże...

mAAtylda
01-03-2011, 11:19
Proszę o namiary.

michalN
01-03-2011, 11:46
http://bieszczadzka.net/hostel/

marcins
01-03-2011, 23:14
po nadleśnictwie Trzykropku ;)

Zbyszek
02-03-2011, 01:34
Ah jak zwykle jestem spóźniony ale głosowanie zakończyło się szczęśliwie:)))
Będę na kolejnym KIMBie

Piskal
02-03-2011, 16:55
Głosowanie zakończone! Nie obyło się bez emocji, ale w sumie mniejszych niż w latach poprzednich, taka mała Puszka z Pandorą.
Dziwne to było głosowanie, dwie lokalizacje, z czego zgłaszający pierwszą nie głosował wcale, za to zgłaszający drugą wycofał się z głosowania. Ale uczynił to w momencie zrównoważonej ilości głosów, a nie wiedząc, czy będzie mógł przyjechać, uważał, że tak będzie uczciwiej, bo przy tak małej ilości głosujących każdy głos mógł przeważyć. W sumie Baza wygrała taką ilością głosów, że ani mój głos, ani Bertranda, który też się wycofał, nie miał znaczenia.
Szopka z Radą, oj, będziemy mieli o czym dyskutować na KIMBie (postaram się być, choćbym miał przyjechać tylko na kimbowy weekend). Było trochę zamieszania, ale nie czuję się winny, co mi niektórzy zarzucali? Nie chce mi się tego tematu drążyć. Bo nie. Rację natomiast miał SB, który postulował (u sąsiadów) żebym nie oglądał się na nic, tylko robił swoje. Gdyby Marcowy i Bertrand nie zgodzili by się działać w Radzie, to pewnie z prawie nikim innym nie chciał bym pracować. Przypominam, że w zeszymł roku samozwańczo powołałem do życia stosowne kimbowe wątki i nie było problemu. Co prawda miejsce KIMBu było znane. Teraz też powinienem tak zrobić, ale doszedłem do wniosku, że uczciwiej w stosunku do was będzie, jeśli upublicznię rezygnację SB, namaszczenie mnie etc. I od tego się zaczęło, pomysł z Radą, próba włączenia"zielonych", pomimo tego, że tytuł Prezydenta mam tam, gdzie Recon jako mod by mi to wykropkował.
Tyle!
Nie będzie wylewania żalów,ani niczego innego. Temat uważam za zamknięty!
Spotykamy się w maju w Wetlinie, a to najważniejsze! Będzie okazja do tego wrócić.

Piskal

Recon
02-03-2011, 22:56
Nie mój wątek, ale może jeszcze się załapię…
W imieniu swoim a zapewne też i w imieniu właścicieli „Bazy ludzi z… mgły” dziękuję tym wszystkim, którzy oddali głosy na tą lokalizację.
Słowa „dziwne głosowanie”, „szopka z Radą”… z niczego się to nie biorą.
Ja sam nie wiedziałem tylko czy właściciele „Bazy ludzi z… mgły” się zgodzą na organizację KIMB-u, bo to że ta lokalizacja wygra wiedziałem od momentu jej zgłoszenia. Nie musiałem jej ani wspierać swoim głosem (nie wypadało), ani specjalnie argumentować (a było jeszcze kilka argumentów w zapasie). „Baza ludzi z… mgły” miała się sama obronić i się obroniła!
………………………………………..
Recona jako moda już dawno nie ma a widać jego „idea” jest wiecznie żywa (wyszła jakaś parafraza?) i adwersarze ówczesnego pospolitego ruszenia i liberum veto przy byle okazji lubią sobie pouderzać w stół. Mnie to już nie rusza… nie jestem tutaj modem a więc flagowi liberum veto nie muszą się bać wykropkowania i nie muszą w zawoalowany sposób („pomimo tego, że tytuł Prezydenta mam tam, gdzie Recon jako mod by mi to wykropkował”) używać słowa na „d”. Czyż Piskalu nie ładniej by Ci wyszło „tytuł Prezydenta mam w d….” (kropki wstawiłem jako mod samego siebie), tak krócej i ładniej (hmmm…). Teraz tutaj tak wolno.

Zbyszek
02-03-2011, 23:19
I wszystko jest jasne:)?

Zbyszek
02-03-2011, 23:21
A zapomniałen dodać, że mam bardzo miłe wspomnienia z pobytu w BLzM:)))

pasikonik
03-03-2011, 02:10
Mam nadzieję (już piszę lewą "polskie" litery!), że na maj prawa będzie sprawna i zagram, co obiecałem :). Cieszę się z wyboru Mgły :).

Krysia
03-03-2011, 09:44
Ja też mam same miłe wspomnienia z Bazy i te obrazy koni...

Basia Z.
03-03-2011, 13:01
Nie głosowałam, bo nie jestem w stanie teraz napisać, czy w maju będę mogła przyjechać, ale bardzo się cieszę z tego właśnie wyboru.

B.

asia999
04-03-2011, 22:21
skoro KIMB jest w maju, to tak jak w przypadku matur - powinna istnieć możliwość poprawki dla tych co nie zaliczą:wink: (np w sierpniu8-) - idąc tropem matur).
(i z Radą nie byłoby wtedy problemu - nazywałaby się Pedagogiczna i już:mrgreen:).

Piskal
05-03-2011, 10:16
Ha! Powtórka jest na przełomie września i października w Sękowcu. No i wtedy jest PIMB. Jak wrócę do pisania relacji to wszystko się wyjaśni.:-) Ale wtedy robi się bardzo niepedagogicznie;)