PDA

Zobacz pełną wersję : Praca radnych gminy Ustrzyki Dolne



mieszkaniec25
02-02-2011, 10:43
Chciałbym bardzo podziękować za kiełbasę wyborczą wszystkim nowo wybranym radnym. Chodzi mi o oświetlenie uliczne miejscowości Grąziowa (tak jest taka miejscowość w Waszej gminie) przed wyborami postawiliście tam jedną latarnię - z kilku które są w planach. Wszystko cacy ale idą następne wybory to może będzie druga itd. itd. itd. CO WYBORY TO LATARNIA. Kochani radni tu też mieszkają ludzie, na pewno nie chcielibyście mieć w swoim mieście niezabezpieczonych wyrw przy drogach, zapchanych rowów, a o drogowcach którzy by zadbali o asfalt (stary ale jeszcze w dobry stanie) nie wspomnę. Przestałem chodzić na wybory, obojętnie jakie one będą. Dla mnie to strata czasu - wolę go miło spędzić sącząc zimne piwko. Dlaczego - odpowiedż jest prosta - nic dobrego dla mnie z tego nie wyjdzie. Lasom państwowym też się kłaniam za niszczenie drogi przez samochody wywożące drzewo - PRZYPOMINAM PRZY WJEŻDZIE NA DROGĘ DO GRĄZIOWEJ ZNAK OGRANICZENIE 3 TONY. A radiowóz policyjny to ja tu widziałem parę ładnych lat temu - a pijani szaleńcy jeżdżą w jedną i drugą stronę.


Może któryś z naszych szanownych radnych przegląda to forum i zapozna się z tą opinią, byłbym bardzo mile zaskoczony jeśli by się coś zmieniło na lepsze - pozdrawiam.:oops::oops::oops:

Sylwek74
02-02-2011, 11:43
Standarcik...

raspberry
03-02-2011, 09:31
Jak to śpiewał Kazik Staszewski:
"Radny kradnie, a całe miasto na dnie ... ".