PDA

Zobacz pełną wersję : Czy będzie bieszczadniczka roku ?



don Enrico
07-02-2011, 13:10
Oto pytanie które zaczęło się hasła rzuconego przez Wukę
"KOBIETY DO DZIEŁA !"
i pytanie to nie ma nic wspólnego z powsimordą ani z parytetami.
O żadne parytety tu nie chodzi,tak samo gdy Justyna Kowalczyk wygrywa zawody.
Dlaczego nie biegną razem ? a potem ktoś ma zagwarantować 50% zwycięstw !
Dla mnie jest bzdurą gdy ktoś chciałby zagwarantować 50% powsimord dla kobiet.
Ale zupełnie niezależne wybory ? ???

dziabka1
07-02-2011, 13:47
Ustalmy kryteria.
Bieszczadniczka wybierana by była jako osobna kategoria?
Znaczy - forumowicz roku, w której uczestniczą wszyscy bez wyjatków i segregacji oraz bieszczadniczka, w której uczestniczą tylko kobiety?
Czyli, biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo, kobiety mają dwukrotne szanse... czemu nie - wchodzę w to :D

Krysia
07-02-2011, 13:58
W 5 kategoriach była możliwość głosowania na kobiety, skoro wygrała tylko Buba, to oznacza, że pozostałe panie zostały po prostu pokonane przez lepszych.
Koniec kropka.
Wiec po co na siłę tworzyć dodatkowy tytuł tylko dla jakiejś pani i tylko dlatego, że jest kobietą?
I dlaczego to pomysł mężczyzny???
Z tego co pamiętam był czas zgłaszania tytułów do Powsimórd i teraz to ręki sobie obciąć nie dam, ale Heniu czy Tobie te 5 kategorii to czasem nie odpowiadało wtedy? Na 1500% natomiast nie zgłosiłeś wtedy żadnej żeńskiej kategorii.
Absurdom parytetowym zdecydowanie nie, dość tego szaleństwa mamy chyba już w polityce?
Kobiety na traktor?



O żadne parytety tu nie chodzi,tak samo gdy Justyna Kowalczyk wygrywa zawody.

Noooo, zróbmy tak jak w szachach, jeśli kobiety nie wygrywają, bo nie wygrywają, to się organizuje dla nich osobne konkursy tylko dla kobiet.
Czytaj skoro są za głupie, żeby wygrać z mężczyznami, to grają same.
I tu podobna historia.
Skoro sa za słabe, żeby wygrać z mężczyznami to zrobić im osobną kategorię.
Super!

Piskal
07-02-2011, 15:30
Muszę zgodzić się z Krysią. Jeśli już to plebiscyt niezależny od Powsimordy. W Powsimordach kobiety mają takie same szanse, jak mężczyźni, bo oceniamy całokształt forumowej działalności w danym roku.Ergo- kobiety do dzieła! Co innego plebiscyt , który niezależnie by wyróżniał nasze drogie koleżanki, a ogłoszenie wyników powinno nastąpić 8 marca.Tylko jakie kryteria? Mnie, przyznam, najbardziej podoba się miss mokrego forumowego tiszerta, albo prezentacja w bikini trekingowym, ale ja jestem męską i szowinistyczną.

Pyra.57
07-02-2011, 22:23
A może wprowadźmy nową świecką tradycję i bieszczadniczkę roku wybierajmy na KIMBI-e? Ileż to daje możliwości!!!