PDA

Zobacz pełną wersję : uwaga 2 warszawskie spotkanie 8 lutego



irek
31-01-2003, 17:35
Witam:)
W dosyc szybkim tepie z Aleksandra i Szaszka zaplanowalismy II Warzszawskie Spotkanie Internautow Milosnikow Bieszczadow (oczywiscie warszawskie nie oznacza ze tylko dla warszawiakow jest to dla wszystkich)
Z racji ze zadeklarowalo swoje przybycie kilka osob z odleglych zakatkow polski, udostepnilem swoj dom i spotkanie odbedzie sie nie w lokalu, a umnie w domu przy kominku:). Nocleg gwarantuje wszystkim gosciom (chyba ze bedzie ich setka to moze byc problem:). Spotkanie odbedzie sie 8 lutego (sobota) o godz 20:00, w Nadarzynie pod Warszawą Osoby chetne przybyc proszone sa o maila na adres
bieszczady@polandmail.pl wysle wtedy dokladny adres opis jak i czym dojechac i jeszcze raz przypominam ze gwarantuje wszystkim nocleg.
A oto regulamin :)
1. Osoby chcace nocowac w schronisku proszone sa o zabranie spiworu:)
2. Po zmroku zabrania sie opuszczac miejsca spotkania i wychodzenia w gory- wyjatek stanowi chec wyjscia grupa zorganizowana do sklepu nocnego:)
3. Wszyscy zobowiazani sa przyniesc dla siebie napitek w ilosci odpowiedniej do mozliwosci (uwaga nocny 1km) zagrycha tez moze byc :)
4. Wymiotujemy tylko do miejsc do tego wyznaczonych a najlepiej wcale:)
5. Osoby mieszkajace blisko lasu przybywaja z drewnem do kominka:)
6. Schronisko posiada 11 miejsc noclegowych a potem zostaje gleba nie ma rezerwacji decyduje kolejnosc zgloszen:)
7. Kierownikiem zimowiska jednoglosnie zostal wybrany Staly Bywalec ktory mamy nadzije ponownie zaszczyci nas swoja obecnoscia:)
8. Namioty rozbijamy tylko w miejscu do tego wyznaczonym:)
9. Nie wiazemy koni do plotu sasiada
10. Narty zostawiamy w przedpokoju
11. Kazdorazowe wyjscie ze schroniska nalezy zglosic gdyz ogloszono 3 stopien zagrozenia lawinowego (na dachach zalega 15cm pokrywa sniezna)
12. W momecie naplyniecia b.d ilosci zgloszen zastrzegam sobie prawo zamkniecia listy uczestnikow.
13. Nie odpowiadam za kaca na drugi dzien
(oczywiscie nie pomyslcie sobie ze to bedzie jakas libacja alkocholowa:)
to tylko ma byc nastrojowe spotkanie bieszczadnikow i czek)

Aleksandra
04-02-2003, 13:58
Hej,
czy ktoś miałby ochotę wziąść udział w tym spotkaniu, czy ktoś się wybiera?

asiczka
04-02-2003, 14:27
Ja bym bardzo chciała;-) Aleeeeeee to dalekooooo. BIJĘ SIĘ Z MYSLAMI. Eh gdzież ta ułańska fantazja mi się podziałaaaaaaaa?!

As

p.s. Aleksandro - jak chciałam odpowiedzieć per @ to mi wypisywało, że błąd w adresie;(
p.s. z Czatu mnie wywaliło... i nie dało wejść...

irek
04-02-2003, 15:06
jezeli chodzi ci o e-maila do aleksandry to mi tez wyskakuje blad w adresie i nie moge wyslac

irek
04-02-2003, 16:53
asiczka skontaktuj sie z bartko on wam moze ulatwic przyjazd i powrot mowie wam bo darek tez nie powiedzial nie.

marekm
04-02-2003, 22:01
hej !! pomarzyc tylko mogę, ale o tej porze i czasie będę niestety w pracusi, ehhh!!!
pozdroowka dla bieszczadzkich ludków

Xiro
05-02-2003, 00:01
Hej,
Czy zostało coś może na poczet spotkania (jako zagryzki....) z tego jelenia (koziałka, misia- (niepotarzebne skreślić)) co był dwa wątki temu??????????
Xiro

ps - wybiera się ktoś z miasta Łodzi??

asiczka
05-02-2003, 10:04
Autor: irek (62.29.255.---)
Data: 04-02-03 15:53

asiczka skontaktuj sie z bartko on wam moze ulatwic przyjazd i powrot mowie wam bo darek tez nie powiedzial nie.

irasj

A JAK SIE Z NIM SKONTAKTOWAĆ??

p.s. zasypamo mnie - dokumentnieeeeeee... ałaaaaaaa. Faktycznie jakbym miala z kim się zabrać przynajmniej w jedną stronę - może bym się zmobilizowała...

Niczego nie obiecuję - ale kto wie - zarezerwuj dla mnie kawałek podłogi;-)

GERONIMO
05-02-2003, 10:54
Też mam ochotę, tym bardziej, że w maju może się okazać niemożliwy wyjazd w Bieszczady.
Może ktoś jedzie przez Elbląg?
Jeśli przybędzie na spotkanie Asiczka, to ja przyjadę samochodem i po drodze mogę kogoś zabrać. Dlatego, że miałem okazję poznać Asiczkę w Bieszczadach i było by mi rażniej bynajmniej na początku.
Pozdrowienia
Geronimo

asiczka
05-02-2003, 11:21
GERONIMO napisał/a:


Jeśli przybędzie na spotkanie Asiczka, to ja przyjadę
> samochodem i po drodze mogę kogoś zabrać. Dlatego, że miałem
> okazję poznać Asiczkę w Bieszczadach i było by mi rażniej
> bynajmniej na początku.
> Pozdrowienia
> Geronimo
***

Ooooooooo Geronimo, a to dopiero miła niespodzianka:-) Powiem tak - chęci to ja mam - ale ta Warszawa jakoś tak daleeeeeeeekooooooooooooo. I pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu jeździłam tam nawet się nie zastanawiając czy to AŻ tak daleko.
Na razie studiuję rozkłady jazdy i informacji o Nadarzynie. 23 km od W-wki... hmmmm. Jak się tam dostać????????????

Ola - 2 podany adres też nie działa;-( Wyślij mi per @ numer gg albo tel. No i ponawiam apel o ten kontakt z B. Może jednak ktoś ode mnie się wybiera? Mam 2 autobusy o 13.10 albo 19.20. Obie pory przyjazdy do W-wy są porażające. Jedna to jakaś kosmiczna 5 rano druga to 21.30. Taaaaaaaaa.

Szaszka
05-02-2003, 11:53
Ja tez sie wybieram na spotkanie, o czym zainteresowani juz wiedza. :)
Xiro - nie wiem, moze sprobujesz namierzyc Barszczyka i Duszewoja, oni sa z Łodzi?
pozdrowka

asiczka
07-02-2003, 19:43
Zasypało nie ma na to rady. Najgorsze, że nie przestaje...

bawcie się dobrze moi mili, będe przy was myslowo - netowo...