PDA

Zobacz pełną wersję : Karkonosze 19-20.03



buba
23-03-2011, 18:01
W ostatni weekend wybralismy sie w Karkonosze. Pierwotny glowny cel wyprawy nie wypalil- Petrova bouda -opuszczone schronisko ktore chcielismy zwiedzic- okazala sie zamknieta i zabita dechami.. :( spoznilismy sie jakies 2 tygodnie...
Szlismy trasa Jagniatkow- Petrova- Odrodzenie- Moravska - Jagniatków

Ale za to trafilismy na fajna pogode, widoczki (co cieszylo przeogromnie po dwoch dniach ulewnych deszczy i sniezyc na Pogórzu Kaczawskim) podjedlismy smazonego sera i popilismy dobrego piwa :D

No i przede wszytskim bardzo pozytywnie nas zaskoczylo schronisko Odrodzenie. Po pierwsze obsluga bardzo mila, dziewczyna sprzedala cieple zarcie i grzane piwo nawet gdy juz stolowka byla zamknieta. Gdy zamykali stolowke otwarli nam na impreze drugie pomieszczenie i specjalnie napalili w kominkach zebysmy mieli cieplo. I caly czas z usmiechem na gębie, i pogadac sobie fajnie bylo mozna z nimi. I nikt nie marudzil ze cisza nocna, ze mamy nie spiewac itp. Impreza i spiewogrania trwaly do 5 :D :D :D (tyle siedzieli najwytrwalsi z topeerzem, ania i jareckim na czele :) mnie sennosc zmogla kolo 2..)

Wogole po raz kolejny w karkonoszach, w molochowatym schronisku trafiamy przypadkiem na klimaty turystyczno-wedrowne, ciekawe rozmowy o wyprawach, i tak zarąbista ekipe i impreze ze trudno takich szukac po chatkach studenckich.(dwa lata temu w domu slaskim nas taka niezapomniana impreza dopadła)
Tym razem spotkalismy ekipe z Jeleniej gory i ze Środy Ślaskiej- i bylo granie na trzy gitary, tance i konsumpcja trunkow wszelakich. Oby wiecej takich spotkan w gorach!!!

I wreszcie wiemy jak bysmy chcieli przerobic skodusie ;) ;)


zdjecia
https://picasaweb.google.com/czeburiek/201103_karkonosze#

joorg
23-03-2011, 18:48
:-D
W ostatni weekend wybralismy sie w Karkonosze. ..... i tak zarąbista ekipe i impreze ze trudno takich szukac po .... Oby wiecej takich spotkan w gorach!!!....
Buba ....:-D super

Browar
23-03-2011, 20:02
Buba,jakbym taką skodusię spotkał nagle w lesie,to bym zwiał :)

tomas pablo
23-03-2011, 20:28
:grin:..widzisz buba- ten ruski patent można i u nas spotkać :mrgreen:

buba
23-03-2011, 20:39
:grin:..widzisz buba- ten ruski patent można i u nas spotkać :mrgreen:

noooo :mrgreen: od razu mi sie przypomnial ten zarabisty filmik!!!

Krysia
23-03-2011, 21:23
hahaha
świetne foty!!!
ps-i tak nikt mnie do tych Krkonoši nie przekona;-))))

Pyra.57
24-03-2011, 19:25
Krysia tam też jest pięknie a i miejsc niezwykłych dostatek, przełam się.