PDA

Zobacz pełną wersję : Regulamin Forum



Gandalf
13-04-2011, 23:35
W obecnym Regulaminie Forum powinno być wskazane - obecnie o tym ani słowa - za co i kto może zamknąć wątek. Mnie się to przydarzyło; moderatorzy pomimo zapytań nie raczyli nawet odpowiedzieć na jakiej podstawie wątek został zamknięty, a tymczasem w prywatnych wiadomościach odzew był znaczny. Stąd może należałoby to uregulować, aby czyjś arbitralny kaprys nie zamykał ciekawego wątku !!!

kobieta_bieszczadzka
13-04-2011, 23:55
Twój wątek został zamknięty ze względu na zapis w regulaminie:

" więc zanim zadasz pytanie lub założysz nowy wątek:
zastanów się, czy ktoś wcześniej nie mógł już wpaść na taki sam pomysł,
przejrzyj zasoby forum korzystając z wyszukiwarki i FAQ "

Takich pytań jak Twoje pojawia się sporo, bądź też pojawiało... a potem powielane byłby odpowiedzi na ten sam temat w kolejnych wątkach.
W celu uniknięcia tysięcy podobnych wątków odsyłamy forumowiczów, poszukujących tak jak Ty, do poprzednich tematów. Jestem pewna, że jest tam wiele ciekawych informacji :). Nie ma potrzeby dodatkowego zapisu w regulaminie, dotyczącego zamykania tematów, przynajmniej moim zdaniem:).

Pozdrawiam

k_b

Marcowy
14-04-2011, 12:01
W celu uniknięcia tysięcy podobnych wątków odsyłamy forumowiczów, poszukujących tak jak Ty, do poprzednich tematów. Jestem pewna, że jest tam wiele ciekawych informacji :). Nie ma potrzeby dodatkowego zapisu w regulaminie, dotyczącego zamykania tematów, przynajmniej moim zdaniem:)

Moim też :) Jeśli nowy wątek powiela stary, ale wzbudzi na nowo dyskusję, nie zostanie zamknięty, ale doklejony do istniejącego. Nikt tu "arbitralnie nie kaprysi", po prostu pilnujemy porządku. Pozdrawiam również :)