PDA

Zobacz pełną wersję : 2 KIMB



Lupino
13-02-2003, 10:43
Witam wszystkich!

Pora na ustalenia związane z naszym majowym spotkaniem.
Jest kilka propozycji na miejsce spotkania, ale musimy wybrać to jedno bo trzeba pewnie zamówić kilka łóżek do spania w pobliżu. Może niech każdy wpisze swoją propozycję i większością głosów wybierzemy tę jedną. Musi to być jednak miejsce dostępne dla wszystkich i zarazem nieco na uboczu z wiadomych względów. Należy brać pod uwagę kapryśną pogodę w maju. Pamiętam jak 1 maja w połowie lat 80tych spadł śnieg. Jeżeli chodzi o mnie to może być każde miejsce. Zostało już mało czasu.

Aleksandra
13-02-2003, 17:16
hej,
kiedyś marekm wypisał wszystkie proponowane do tej pory miejsca, są nimi:
Sekowiec/P. Basia/,
Suche Rzeki/ZHP"Ostoja"/,
Kalnica,
Liszna,
Wola Michowa,
Jabłonki/schron. PTSM/,
Żubracze,
Terka,
Roztoki Górne,
Krzywe/Strzebowisk,
Muczne,
Komańcza,
Łupków i Smolnik.
To tyle ze statystycznego zestawienia i gwoli przypomnienia.

Z tego co pamiętam, najczęściej wspominano Sękowiec i Suche Rzeki - i ja był za tymi miejscowościami głosowała, choć poczekam jeszcze na:

A jak niedawno dowiedzieliśmy się na czacie, Darek ma jeszcze inny pomysł na miejsce.

Za to o czasie jeszcze nie rozmawiliśmy


pozdrawiam Aleksandra

irek
13-02-2003, 20:40
Ja osobiscie nie przepadam jezdzic w Bieszczady w dlugi wekend (za duzo ludzi) i gdyby 2 KIMB odbywal sie przed lub po majowym wek. to zaproponowal bym Bacowke w Jaworcu lub Baze ludzi z mgly w wetlinie w obydwu przypatkach moge ulatwic organizacje.
Lecz co do majowego terminu bo to juz chyba zadecydowane lokalizacja jest mi kazda na reke ale bardziej bym sie ucieszyl z Sekowca nie ma tyle ludzi i chyba z noclegiem bedzie latwiej ew Suche Rzeki
Co do daty to glosuje za 30 kwietnie ew 1 maj
pozdrawiam

admin
14-02-2003, 12:57
Witam!

Data pomiędzy 1 a 3 maja 2003 roku.

Miejsce:
hmmmmm trudna sprawa :)
Rozważając wszelkie za i przeciw ja byłbym jednak za Dwernikiem i Piekiełkiem
- co tradycja to tradycja :)

Ale mam jeszcze jeden fajny pomysł, lecz muszę go wcześniej "skonsultować" pod względem pozwoleń BdPN.

marekm
14-02-2003, 16:30
hej!!
Darku w takim razie czekamy na Twoje uzgodnienia z bdPN i zdradzaj nam szybciutko owo miejsce.
pozdroowka

Anka
14-02-2003, 22:42
-Uzgodnienie z BdPN to brzmi tajemniczo i zachęcająco.Kiedy szczegóły?
Pozdrawiam.

Xiro
15-02-2003, 00:44
Czesc
Długie wolne w święto pracy- fakt, dużo ludzi. Może i nieźle by było po albo przed??????
Baza ludzi z mgły - jestem za. Byłem tam tylko raz, ale coś mnie tam znowu ciągnie odwiedzic...... (i ciągle nie po drodze...).

pozdrawiam -
- Xiro

Szaszka
19-02-2003, 15:06
Mysle, ze z roznych wzgledow wiekszosci bedzie sie latwiej wyrwac w dlugi weekend wlasnie. Ale bedzie sporo ludzi, dla tego ja glosuje za ta spokojniejsza strona połonin - i niech juz bedzie ten Sękowiec.
Termin - 1 maj.

Pozdrawiam,

irek
21-02-2003, 23:29
hej
no co taka cisza wszyscy dopytywali sie o glosowanie na temat kongresu ,
kiedy i gdzie bedzie a teraz cisza
zostalo juz przeciez nie wiele czasu:)
pozdrawiam

Szaszka
24-02-2003, 17:29
Darek!!! I co z tym Twoim pomysłem, wiadomo coś?