PDA

Zobacz pełną wersję : Połączenie pks Ustrzyki Górne - Komańcza.



martino
01-06-2011, 17:28
Witam i pozdrawiam,to mój pierwszy post tutaj,więc proszę o wyrozumiałość :wink:
Chcę z znajomymi zrobić trasę w lini Komańcza-Cisna-Wołosate,pomysł jest taki aby auto zostawić w Komańczy.
Pytanie jest takie,czy jest połączenie pks aby dostać się z powrotem do Komańczy z Ustrzyk Górnych.
Jeżeli to ma jakieś znaczenie jedziemy za tydzień.
Znalazłem ten rozkład http://www.bieszczady.pik-net.pl/pks.phtml,ale niewiele mi wyjaśnił.
Prosiłbym o jakieś bliższe informacje.

don Enrico
01-06-2011, 18:55
Cześć ! witaj na forumie.
Tak, ma to znaczenie że jedziecie za tydzień. Na odcinku UG-Wetlina regularne autobusy jeżdżą tylko na wakacjach. Pozostają busy, albo na stopa i idzie się przedostać.
Potem z Wetliny do Cisnej jadą autobusy a z Cisnej do Komańczy też, nie za dużo ich ale są.
Ja bym osobiście wysłał jednego kierowcę z Wołosatego do Zagórza bezpośrednio i tam łapał połączenie do Komańczy. Kierowca + samochód = problem rozwiązany.

martino
01-06-2011, 19:54
Don Enrico,dzięki za szybki odzew,niestety ta opcja odpada,zostaje opcja nr 2,tj. dojazd autem do Sanoka,z Sanoka do Komańczy no i powrót prawdopodobnie z Stuposian.
Może ktoś polecić jakiś parking w Sanoku na tydzień ?
Dwa lata temu zostawiliśmy auto na jakimś sanockim osiedlu ,w tym roku nie chcemy tak improwizować.