PDA

Zobacz pełną wersję : Gorgany, Połonina Krasna, Świdowiec - mapa turystyczna (skala 1:50 000) nowość!!!



bernardyn
01-06-2011, 20:34
Ukazała się nowa mapa Gorgnów, Połoniny Krasna i Świdowca. MAJ 2001
http://compass.krakow.pl/katalog-produktow/129/Gorgany-Polonina-Krasna-Swidowiec/
Obecnie posiadam mapę Gorgany i Połoniny Krasna wydawnictwa Ruthenus oraz Gorgany część środkowo - wschodnia wyd. Compass.
Czy MAPA TA obejmuje teren podobny jak te 2 mapy powyżej?
Prosiłbym o opinię?

joorg
01-06-2011, 22:39
Ukazała się nowa mapa Gorgnów, Połoniny Krasna i Świdowca. MAJ 2001
http://compass.krakow.pl/katalog-produktow/129/Gorgany-Polonina-Krasna-Swidowiec/
Obecnie posiadam mapę Gorgany i Połoniny Krasna wydawnictwa Ruthenus oraz Gorgany część środkowo - wschodnia wyd. Compass.
Czy MAPA TA obejmuje teren podobny jak te 2 mapy powyżej?
Prosiłbym o opinię?
Nie precyzyjnie stawiasz pytanie "Czy MAPA TA obejmuje teren podobny jak te 2 mapy powyżej?"
Mapa Ruthenus (to jest bardziej kolportowanie, a nie wydawanie w dosłownym znaczeniu) obejmuje: Gorgany środkowo zachodnią część, Połoninę Krasna i Świdowiec część zachodnią.
Mapa ta drukowana była w 2009 roku i nie rozumie tego... cytat :"Ukazała się nowa mapa Gorgnów, Połoniny Krasna i Świdowca. MAJ 2001"???
Ruthenus wydał jeszcze mapę Czarnohora (2010) na której jest kawałek Świdowca część zachodnia .
Jak chcesz porównać dwie mapy Gorganów Ruthenusa i Compass i je masz, to rozłóż jedną przy drugie i oceń.
Nie znam Gorgany mapy Compass

Krysia
01-06-2011, 22:57
Ja mam tę mapę, ale dla odmiany nie mam Ruthenusa, więc nie mam jak porównać;-)
A nie mam R. bo...wrrrr
ale se kupię;-)

joorg
02-06-2011, 07:31
.....
Ruthenus wydał jeszcze mapę Czarnohora (2010) na której jest kawałek Świdowca część zachodnia .....
Oczywiscie ma być "..kawałek Świdowca część wschodnia"



A nie mam R. bo...wrrrr
ale se kupię;-)
wrrrrrrrrrrr...:oops:dobra nie kupuj , teraz za to dostaniesz dwie

Krysia
02-06-2011, 08:29
:-))))))))))))))))))))
Kurczę no stęskniłam się za Wami, róbcie ten rimb srimb czy cokolwiek;-)))