PDA

Zobacz pełną wersję : Admin fix it



Barnaba
29-07-2011, 02:17
1. Wyszukiwarka. Wpisuję "auto stop" nie wyskakuje "przyklejony" wątek AUTO STOP w pierwszej 10tce, więc odpuszczam i szukam ręcznie. Do bani, ludzie szukają i nie znajdują, piszą, a inni sie wściekają ze wystarczy poszukać. Bez sensu.
2. Szukałem konta BUBY, społeczność, użytkownicy.... karta 11, lece wstecz... 10 nie wskakuje, pewnie długo się ładuje i są timeout. www-> googlepl -> query "forum bieszczady info pl buba" i wyskakuje w sekundę.... może wolny serwer, ale z pewnością silnik przebajerzony i spowalnia
3. tradycyjnie modzi do wymiany :)

tomekpu
29-07-2011, 06:47
no i ???

bartolomeo
29-07-2011, 07:26
1. Wyszukiwarka. Wpisuję "auto stop" nie wyskakuje "przyklejony" wątek AUTO STOP
Wyszukiwarka, wpisuję "auto stop", przestawiam na "Szukaj tylko w tytułach". Pojawiają się dwa wątki:
- Bieszczadzki auto-stop
- AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne


2. Szukałem konta BUBY
Wyszukiwarka, w polu "Nazwa użytkownika" wpisuję "buba", dostaję w wyniku "Użytkownik: buba lub poorbuba". Klikam na "buba", jest.


3. tradycyjnie modzi do wymiany :)Zgłoś się do Admina, da Ci uprawnienia, będziesz nas uczył jak korzystać z forum.

tomekpu
29-07-2011, 08:04
Bartolomeo, zważ na godzinę o której pisany był ten post, to wiele wyjaśnia, hihi.