PDA

Zobacz pełną wersję : 2 KIMB - miejsce i data!



admin
11-03-2003, 15:29
Witam!

Dziś dokonałem przeliczenia wszystkich za i przeciw, które dotarły na forum w postaci wpisów oraz tych które zostały przesłane na mój adres email.

Niniejszym ogłaszam:


2 Kongres Intrenautów Miłośników Bieszczad odbędzie sie 1 maja 2003 roku w SĘKOWCU.

Oddano łącznie 15 głosów: 6 za Beniową (buuuuuu) i 9 za Sękowcem.

Lupino
12-03-2003, 19:27
Witam!

No to mamy jasność. Widzę, że wszyscy ochłonęli po ogłoszeniu werdyktu, albo zaniemówili z wrażenia. Musimy teraz ustalić co kto przywozi ze sobą (np. naleśniki), jakie mamy plany na wycieczkę i konkretną godzinę spotkania. Może poprosimy kol. Asiczkę o wykonanie pamiątkowych znaczków, a kol. MarkaM o przedstwienie logo 2KIMB?

marekm
12-03-2003, 21:04
hej!!
koncept już jest, tylko muszę to niestety narysować, bo qrcze samo się nie chce hihihih.

asiczka
13-03-2003, 07:25
Znaczki będą!!!!!!!! Niech Hnacik podrzuci pomysł - resztę biorę na siebie;-) Jupiiiiii.... wreszcze czuję, że plany zaczynają się krystalizować!!!!!!!!!!

wasza

Szaszka
13-03-2003, 20:21
Kusi mnie to Krywe i Tworylne... czy mozna sobie to wszystko spokojnie w jeden dzien obejsc, czy trzeba by nocleg w schronisku AM zrobic?
Jesli w jeden dzien, to moze nie bezposrednio po kongresie, bo to chyba dosc dluga wyprawa bedzie, a my pewnie bedziemy zmęczenia naradami...
Na 2 maja proponowała bym moze wycieczke na Otryt i obejrzenie ruin chaty socjologa? Nie wiem, jak dlugo kongresowicze maja zamiar siedziec w Sekowcu, bo ja chyba do konca dlugiego weekendu, dopiero potem wychyle nos w bardziej "cywilizowane " rejony, jak tłumy sie troche przewalą...
A na ktora wyznaczymy godzine zero 1 maja? Proponuje nie tak calkiem pozno, moze 16 -17 ???
pozdrawiam,
Szaszka

Piotr
13-03-2003, 21:56
To dobrze że Cię kusi, bo miejsce piekne - na pewno każdy kto był Ci poleci.
Wycieczka jest jak najbardziej na jeden dzień, czasy i szczegóły:tutaj (http://www.bieszczady-s.fr.pl/krywe.html)

Do Zatwarnicy lepiej jednak czymś dojechać - można i dalej zresztą, bo widniejący np. na mapie PPWK znak zakazu ruchu, ktory wg mapy stoi koło kościoła w Zatwarnicy - w rzeczywistości nie istnieje - mozna dojechać d Hulskiego. Można również wrócić z Krywego 'na przełaj" - przez San do drogi Rajskie-Sękowiec, wyjdzie się "z rzeki" koło kamieniołomu, nbawet bliżej - zostanie ok.3,5km drogą do ośrodka. Natomiast od ruin młyna w Hulskim można wrócić "stokówką" wzdłuż Sanu - wychodzi się blisko sklepu "Pod Lipą" w Sękowcu. Tyle, że jak pogoda nie dopisze to ta akurat droga, będzie nieco "rozlazła" ;)
Pozdrawiam

Anka
14-03-2003, 21:34
Latem przeszliśmy spokojnie stokówką pod Otrytem od mostu na Sanie Rajskie (Studenne?) do drugiego mostu na Sanie w Sękowcu (Zatwarnicy), a z powrotem stokówką na Ryli, do Krywego, Tworylne i znów Studenne. A wszystko w ok. 9 godz. z odpoczynkiem, była okropna patelnia. Od Tworylnego droga dość rozciapana, nawet latem. Ale Sanu nie przechodziliśmy. Czy to możliwe na wiosnę? Pozdrawiam.
Właściwie to można wrócić nawet po ciemku, przecież na stokówce pod Otrytem trudno zabłądzić. A nocny rajd to dopiero atrakcja.

Piotr
14-03-2003, 22:28
>przeszliśmy spokojnie stokówką pod Otrytem od mostu na Sanie Rajskie
>(Studenne?)

Studenne - przynajmniej tak sie przyjeło ze względu na bliskość dawnego Studennego.

>Czy to możliwe na wiosnę?

Toć w maju woda ciepluśka, ze 6 stopni będzie miała :) To zdrowo przejść przez taką rzeczkę ;)

>A nocny rajd to dopiero atrakcja.

Popieram - a najlepiej wieczorem, ale tak jak jeszcze coś widać - łatwo napotkać jakiegoś zwierza, bo schodzą nad San i chcąc nie chcąc musza przejść przez drogę.
Zdrowia

Zbyszek
15-03-2003, 00:44
Oglądając zdjęcia z pierwszego spotkania Miłośników Bieszczad w Dwerniku, chciałbym wziąc udział w następnym spotkaniu. Czy jest to możliwe? Jeśli tak to jakie warunki należy spełnić?


Pozdrawiam

marekm
15-03-2003, 12:36
hej!
Po prostu przyjechać do Sękowca w dniu 1 maja 2003 roku . To jest jedyny warunek jaki należy spełnić.
pozdroowka

Zbyszek
16-03-2003, 22:12
Dzięki za informację.
Czy w jakiś sposób mogę pómc w organizacji spotkania?
Ponieważ nie byłem w Sękowcu to może pytanie zabrzmi niepoważnie ale jakieś szczególne miejsce spotkania w tej miejscowości jest ustalone?
Pozdrawiam
Zbyszek

Piotr
17-03-2003, 00:12
Witam,
Oczywiście - szczególne miejsce to ośrodek "Sękowiec". Godziny jeszcze z tego co widze nie ustalono :)
Spotkanie będzie (chyba na pewno:)) obok mini-baru. Sa tam ławeczki, miejsce na ognisko, drewniany taras z ławkami nad potokiem Otryt. Fajne miejsce krótko mówiąc.
Trafisz tam łatwo - jadąc od Chmielu nie skręcisz na most na Sanie do Zatwarnicy, tylko lekko w prawo - droga pod górę zaprowadzi Cie pod sam ośrodek. Dalej nie dojedziesz (choćbyś chciał) bo jest szlaban i zakaz ruchu :) Po lewej bedziesz miał lesniczówkę.
Do zobaczenia :)

Adam
17-03-2003, 23:25
Byliśmy na I kongresie w Dwerniku. Jedliśmy pyszne pierogi. Teraz marzą nam się naleśniki na II, w Sękowcu. Pozdrawiamy.

Stały Bywalec
18-03-2003, 10:45
Teraz możesz jechać śmiało. W maju nie ma rykowiska, więc żaden jeleń nie będzie się ocierał lubieżnie o Wasz domek, chcąc Ci odbić Twoją Żabusię.
Pozdrawiam

jenn
18-03-2003, 12:36
witam :)
zajrzalam na stronke i czat przypadkiem i juz nie przypadkiem zamierzam sie wybrac do Sekowca na zlot - jesli nie macie nic przeciwko ;-). Zawsze uwazalam ze bieszczadolubow nigdy zbyt wielu ;-D. Do zobaczenia...

asiczka
20-03-2003, 10:14
Jenn przyjeżdżaj;-) Tylko powiedz ile osób będzie z TOBĄ. Chyba trzeba robić jakieś posumowania. Bo liczba zaczyna się wymykać... Oczywiście spontan jest mile widziany, ale trzeba mieć jakiś punkt odniesienia co do ilości miejsc noclegowych... namioty - ze względu na porę roku raczej odpadają. A miło będzie gdy wszyscy będa jednak nocować w jednym miejscu - a nie będą zmuszeni rozjeżdżać się po nocy...

Apeluję do kogoś kto umie liczyć;-) (ja do trzech) - niech sumuje przynajmniej tych co się na forum deklarują.

wasza

Stały Bywalec
20-03-2003, 16:41
To są skutki nie wybrania prezydenta Forum !

Zbyszek
20-03-2003, 22:47
Witam
Z tym liczeniem to dobry pomysł może ilość chętnych zapewni opłacalność rezerwacji mini-baru. Z mojej strony deklaruję uczestnictwo wraz z Wiolą. Dokonaliśmy już rezerwacji domku i tylko siła wyższa może zmienić ten stan.
A tak apropos to co z tymi naleśnikami?

Pozdrawiam
Zbyszek

Nul
21-03-2003, 00:38
Widzę, że kwestia naleśników powraca...
Chyba będę musiała przyjechać... I je przywieźć...
I chyba faktycznie powinnam wiedzieć, dla ilu osób być one mają...

Nul
21-03-2003, 00:51
Krywe i Tworylne za jednym zamachem się ostanio dało, ale z nartami :) Bz nart to trochę jakby wolniej, zwłaszcza tam, gdzie w dól... :) Za to w maju zdecydowanie mniej się grzęźnie w śniegu! Więc jakoś się to pewnie wyrównuje. W każdym razie jest to rzeczywiście miły plan.