PDA

Zobacz pełną wersję : RIMB czwarte podejście



don Enrico
08-08-2011, 19:12
Spróbujemy po raz czwarty spotkać się na wspólnej wędrówce pod hasłem Rajd Internetowych Miłośników Bieszczad.
Miłościwie panujący nam prezydent ogłosił termin wyborów parlamentarnych. Aby nie kolidować z tym terminem ustaliliśmy na spotkaniu klubu rzeszowskiego TERMIN 4-go RIMB-u
29 wrzesień - 2 październik 2011
czyli błąkamy się po górkach od czwartku do niedzieli.
Idąc za ciosem ustaliliśmy również obszar działania, który ilustruje poniższa mapka
.
24521.
Każdy kto będzie chciał i mógł wybrać się na wspólnotową wędrówkę niech sprawdzi swój terminarz.
Podobnie jak w ubiegłych latach ilość osób jest ograniczona pojemnością noclegów.
Wprowadzamy też nowość organizacyjną czyli przedpłatę wpisową.
Wiele osób już rok temu wyrażało chęć na tegoroczny rajd, teraz przyjdzie czas na weryfikację.
Zgłoszenia proszę wysyłać na priva do mnie lub Bartolomeo lub sir Bazyla
Zapraszamy.

trzykropkiinicwiecej
08-08-2011, 23:03
..no ładnie ładnie...Smolniki się Wam pomyliły.... :P
ten jedyny słuszny startuje jesienią.. jakbyco

Duch_
09-08-2011, 08:54
Sie my doczekali:) Czy jak w latach ubiegłych będzie można się przyłączyć do wędrówki na dowolnym etapie?? Niestety niektórzy(re) nie mają możliwości wziąć tyle wolnego coby od czwartku wędrować. Prosimy o rozpiskę gdzie noclegi i kiedy. Pozdrawiam:)

Krysia
09-08-2011, 08:58
Oj wcześnie...
ja weekend przed się wybieram, a tak tydzień w tydzień jeździć?
;(

Basia Z.
09-08-2011, 09:04
Sie my doczekali:) Czy jak w latach ubiegłych będzie można się przyłączyć do wędrówki na dowolnym etapie?? Niestety niektórzy(re) nie mają możliwości wziąć tyle wolnego coby od czwartku wędrować. Prosimy o rozpiskę gdzie noclegi i kiedy. Pozdrawiam:)


To pewnie będzie jak w zeszłym roku na priv dla zainteresowanych.

Ja na wstępnym etapie się piszę :) na cały rajd, tym bardziej że termin mi pasuje.
W czasie wyborów mogę być zajęta "służbowo".

Ale ostatecznie potwierdzę i ewentualnie wpłacę około 10 września, po powrocie z wojaży wakacyjnych.
Mam nadzieję ze to jeszcze nie będzie za późno.

Pozdrowienia

Basia

Basia Z.
09-08-2011, 09:05
Oj wcześnie...
ja weekend przed się wybieram, a tak tydzień w tydzień jeździć?
;(

Co tam jeździć - lepiej od razu zostać na dłużej.

Krysia
09-08-2011, 09:11
Oj tyle urlopu to ja nie mam, bo zostaję od 9 września "gdzieś".

don Enrico
09-08-2011, 09:56
Duch :

Czy jak w latach ubiegłych będzie można się przyłączyć do wędrówki na dowolnym etapie??
Oczywiście.
W dowolnym miejscu można się podłączyć i w dowolnym rozłączyć.
Puntami stycznymi są noclegi, które dobrze by było zarezerwować.
Ale dla ilu osób ?
Informacje o planowanej trasie i o miejscu noclegów nie będą upublicznianie.

don Enrico
09-08-2011, 09:58
Trzykropek...

..no ładnie ładnie...Smolniki się Wam pomyliły.... :P
Bo to wyszła powtórka z "Nieludzkiego doktora" (Janickiego)

joorg
09-08-2011, 17:57
...Oczywiście.
W dowolnym miejscu można się podłączyć i w dowolnym rozłączyć.
Puntami stycznymi są noclegi, które dobrze by było zarezerwować.
Ale dla ilu osób ?....
Ja też ..ja też, tz. my, może w piątek wieczorem, lub raniutko w sobotę.Zgłoszę oficjalnie na pryv., tylko proszę o trasę i miejsca noclegu..też na pv
ps. jeżeli to nikomu nie będzie przeszkadzało to wezmę z 20 jajek (może i więcej wg potrzeb ) i po raz trzeci będzie jajecznica wg.indywidualnych zamówień :-D

agnieszkaruda
09-08-2011, 19:00
Ja też ..ja też, tz. my, może w piątek wieczorem, lub raniutko w sobotę.Zgłoszę oficjalnie na pryv., tylko proszę o trasę i miejsca noclegu..też na pv
ps. jeżeli to nikomu nie będzie przeszkadzało to wezmę z 20 jajek (może i więcej wg potrzeb ) i po raz trzeci będzie jajecznica wg.indywidualnych zamówień :-D



hmmm jajecznica mniam już odliczam dni :)

don Enrico
09-08-2011, 20:53
joorg :

i po raz trzeci będzie jajecznica wg.indywidualnych zamówień
Więc już składam indywidualne zamówienie na wersje z rydzami.

Krysia
09-08-2011, 21:01
Dobry wybór;-)

mavo
09-08-2011, 21:02
Gdyby Nasiczne było godne gościć zacnych RIMBowców to służę dachem i paroma dżulami energi ( ciepło ,kominek,). Samoobsługa.

Basia Z.
09-08-2011, 21:19
joorg :

Więc już składam indywidualne zamówienie na wersje z rydzami.

Oj, tylko czy będzie tyle rydzów co w zeszłym roku ?

B.

don Enrico
09-08-2011, 21:25
Przeglądnąłem sobie zdjęcia z poprzednich RIMB-ów i miękko mi się na sercu zrobiło.
Tylu wspaniałych kompanów do wędrówki i do niezapomnianych wieczorów.
Szkoda że nie można publikować tych niezapomnianych wieczorów.
Mam nadzieję że publikacja listy znamienitych forumowiczów którzy zaszczycili swoją osobą poprzednie rajdy nie jest złamaniem tabu.
Pobieżnie skompletowana lista uczestników (zapewne niekompletna) zawiera nicki (prawie alfabetycznie)
-AgnieszkaRuda
-Bartolomeo
-Browar
-Basia Z
-don Enrico
-Duch
-Długi
-iaa
-Joorg
-Katarzynowość
-kolega_Ciepły_dwa-posty_na _forum
-Krysia
-komisarz von Ryba
-Olgaa
-MarciS
-Paszczak
-Piotrz.Rz
-Pastor
-Pierogowy
-sir Bazyl
-trzykropki...
-Wojtek R.
-Wojtek P.
i myślcie co chcecie, ja jestem dumny że mogłem spotkać na wspólnej wędrówce tak fajne osoby
p.s. i jeszcze kilkanaście osób stowarzyszonych począwszy od Białegostoku a skończywszy na Wa-wie - nie związanych bezpośrednio z naszym forum

Krysia
09-08-2011, 22:03
noooo;-))
Tak mam 2 pytania:
1. gdzie jest przewidziany sobotni nocleg
2. czy po nie podwiózłby mnie ktoś do Beniowej, ale tej nad Sanem, muszę jedno zdjęcie zrobić.

joorg
09-08-2011, 22:48
noooo;-))..
2. czy po nie podwiózłby mnie ktoś do Beniowej, ale tej nad Sanem, muszę jedno zdjęcie zrobić.
Chętnie Krysia , ale do Beniowej (Beniów) nie można jechać ...kto Cię tam kiedykolwiek woził ...nazwisko i nr rejestracyjny proszę ;)

Krysia
09-08-2011, 22:50
Ale parę kilosów od można, a co to jest?

ps-znam jednego pana co jeździ gdzie chce, nawet do Sinych Wirów;-)
chcesz numer?;-)

joorg
09-08-2011, 23:18
..ps-znam jednego pana co jeździ gdzie chce, nawet do Sinych Wirów;-)
chcesz numer?;-)
Wiem i znam ...

Browar
18-08-2011, 23:29
I znowu ten RIMB... Znowu jakaś podejrzana okolica... Znowu te same wredne gęby... Ale cóż robić,trudno. :twisted:

Zbyszek
19-08-2011, 00:51
Piękna perspektywa.
Do zobaczenia:D

don Enrico
19-08-2011, 04:47
Browar :

. Znowu te same wredne gęby... Ale cóż robić,trudno. :twisted:
A może jednak...zaryzykuje i pojawi się jakaś nowa, nieznana piękność o ujmującej aparycji ?

dziabka1
19-08-2011, 09:24
No i musieliście? No musieliście? :)))
Ja i tak będę wtedy w Bieszczadach, ina dalej ciutek. W Skorodnem w sobotni wieczór.
Ale nie dołączę do was, bo zaraz raniutko w niedzielę 2 października na Ukrainę jadę. Arszycę zdobywać.
Będę blisko duchem i ciałem.

A może wpadniecie odwiedzić Skorodne tego wieczora?

trzykropkiinicwiecej
19-08-2011, 10:03
Browar :

A może jednak...zaryzykuje i pojawi się jakaś nowa, nieznana piękność o ujmującej aparycji ?

..może znowu ktoś sobie obtłucze ryjek na kamieniach i będzie zaś nowa nieznana piękność :P

don Enrico
21-08-2011, 21:20
A Ty to Trzykropku pamiętliwa bestia jesteś.
Bez wkupnego to się na 4-tym podejściu nie pokazuj.
i pamiętaj - wkupne nie jest dla Ciebie jeno dla obrażonych.

don Enrico
22-08-2011, 18:14
Pasowało aby określić jakieś zasady i prawidła trzymające w ryzach tegoroczny Rajd IMB co by nie wypadła taka kompromitacja jak w ubiegłym roku.
Coś co umownie możemy nazwać "regulaminem"
Regulamin taki, podobnież jaki i większość polskich przepisów jest po to aby go omijać, ale tylko łagodnym łukiem.
Punkt. 1 Co to jest rajd?
Rajd to jest wspólne łażenie po górach (i dolinach) w tempie nie-rajdowym, ani tym bardziej "sturmfahrtowym"
a priorytetem jest to, co by jak najwięcej wyłuskać z pokonywanej drogi. Wyłuskujemy więc ślady przeszłości, ale również elementy obecnych zmian gospodarczych (słynne monstra), nie zapominając ani o kwiatkach, ani o żmijach, ani o mijanych krajobrazach.
Każdy, kto chce i umie rejestruje to swoim sprzętem.
Punkt. 2 Co zrobić z tym co uda się zarejestrować w postaci nagrań, grafik, filmików i zdjęć ?
Odpowiedź: schować sobie na pamiątkę. Można też zaprezentować na tym forum szanując prawo do prywatności innych uczestników.
Niemile więc są widziane obrazy pokazujące innych w złym świetle, lub gdy poddają się swym zgubnym nałogom. Prezentując takie wspomnienia skupiamy się raczej na sytuacji, a nie na konkretnych osobach. Podsumowując : każdy potencjalny uczestnik sam się naraża się na sfotografowanie, ale pozostali nie wykorzystują tego zachowując dyskretność w publikowaniu.
Punkt. 3 - jak go wymyślę to dam znać.

don Enrico
22-08-2011, 18:18
Dziabka1 pisze :

A może wpadniecie odwiedzić Skorodne tego wieczora?
Czy masz może na myśli sponsoring dla całego towarzystwa ? Chcesz wszystkich ugościć jadłem i napitkiem ?

dziabka1
22-08-2011, 20:47
Dziabka1 pisze :

Czy masz może na myśli sponsoring dla całego towarzystwa ? Chcesz wszystkich ugościć jadłem i napitkiem ?

Mogę ugościć, o ile jadło i napitki przyniesiecie ze sobą :)

czy mogę się zareklamować?
wtedy się będzie odbywać to:

http://www.skpb.waw.pl/poloniny2011/

don Enrico
22-08-2011, 21:15
52-gi . ho ho !
Kudy nam do tak znamienitych rajdów. Pozostaniemy w swoim grajdołu. Tym bardziej że myślicieli tu niewielu.

asia999
23-08-2011, 23:12
o! spoglądając na mapkę stwierdzam, że począwszy od po-RIMB-owego poniedziałku zakotwiczę gdzieś tam i ja szukając kolorów bieszczadzkiej jesieni.:-D
może natknę się na jakichś szanownych RIMB-owiczów, którym nie chciało się jeszcze wracać z RIMB-owania.:wink:

don Enrico
23-08-2011, 23:21
Asiu ! dlaczego od poniedziałku ?
Od poniedziałku nie zaczyna się niczego , lepiej już zacząć w niedzielę, to gwarancja sukcesu.

asia999
23-08-2011, 23:45
ja zacznę od niedzieli a nawet od baaardzo późnej soboty ale troszkę, troszkę bardziej na zachód. Plany już zaklepane więc nie dam rady doRIMBać się w tym czasie w rejon RIMBowania.:((((( pozostaje mi tylko od poniedziałku iść po świeżych tropach ;)
ale wszystkim szanownym RIMBowiczom życzę wrażeń moc. :)))

Duch_
24-08-2011, 13:37
Taa życzenia życzeniami a bedzie jak zwykle kiepsko ujmując to delikatnie coby znów punktów karnych nie złapać;)

don Enrico
31-08-2011, 21:54
Nafaszerowani życzeniami będziemy przemykać po górkach niby ptaki.
ale, ale wcześniej wróćmy do regulaminu.
pkt.3 mówi że : każdy uczestniczy w rajdzie na własną odpowiedzialność. Oznacza to mniej więcej tyle że, musi być samowystarczalny pod względem sprzętu i wyżywienia i orientacji.
Nie ma, nie było i nie będzie licencjonowanego przewodnika. Jak nie orientujesz się w terenie to nikt ci nie pomoże.
Jak chcesz liczyć na kogoś - to licz na siebie.
Nikt nie będzie się opiekował uczestnikami i do niczego nie zmuszał.
Tak więc mamy sytuację że w dniu 29 września 2011 dochodzi do przypadkowego spotkania indywidualności i osobowości które jeśli chcą, to poruszają się w tym samym kierunku zmierzając do ustalonego celu, a jeśli nie chcą - to robią własną wersję.
Co innego NOCLEGI.
Są planowane pod dachem co wiąże się z opłatami.
Jeśli ktoś chce mieć zagwarantowany nocleg wnosi opłaty (ustalona taryfa mówi 30 zł/ noc)
Nie ma obowiązku !!!
Jeśli uczestnik nie wniesie opłat, to jego problemem jest gdzie i jak będzie nocował. (znane są przypadki noclegu na schodach, w kałuży albo pod księżycem)
Nie jest zabronione noszenie i rozstawianie namiotu.
Jutro wyślę zainteresowanym (na priva) plan (ustalony wczoraj wieczorem)

don Enrico
05-09-2011, 22:47
Miejsca wypełnione na full
Dla pozostałych pozostały łączki.

agnieszkaruda
05-09-2011, 23:45
no proszę ale szybko poszło :)

don Enrico
08-09-2011, 22:09
Męczy mnie co będzie pamiątką z tego rajdu , może kubek ?

Pierogowy
09-09-2011, 02:56
Męczy mnie co będzie pamiątką z tego rajdu , może kubek ?

hallo,
myślę
,że w postaci zbliżonej do " DUŻEJ-małej Rawki" !

Pierogowy
09-09-2011, 11:20
hallo,
myślę
,że w postaci zbliżonej do " DUŻEJ-małej Rawki" !

coś ucieło tekst...
więc kontynuuje : duża część naczynia -GRAŃ
mała-TRAWERSIK:evil:

Piskal
09-09-2011, 20:06
A gdzie w końcu kończycie? Bo 2-go X prawdopodobnie będę w Bieszczadzie, to może mogli byśmy gdzieś tam...

don Enrico
27-09-2011, 11:06
Niby wszystko dopięte, niby przygotowane, a tu wyłonił się problem z niskim zagrzybieniem.
Może ktoś ma marynowane z ubiegłego roku ?

Wojtek Pysz
27-09-2011, 11:18
Może ktoś ma marynowane z ubiegłego roku ?
Zapytam u Maryny ;)

trzykropkiinicwiecej
27-09-2011, 11:23
świeże są.... właśnie pod modrzewiami zagarnąłem całe wiadro kozaków

don Enrico
27-09-2011, 21:16
Uprasza się uprzejmie co by wiadrami ani szaflikami grzybów nie trzebić, bo jakże to by było, gdyby Joorg nadaremnie z jajami chodził ?

Browar
27-09-2011, 21:19
Znam tam parę miejsc a że będę już w czwartek to przynajmniej opowiem jak smakowały :twisted:

agnieszkaruda
27-09-2011, 22:22
Browar!!! zostaw coś dla mnie !!!!!

bertrand236
27-09-2011, 23:03
Szlag by trafił! miałem być z Wami, a będę w Stalinogrodzie. :-( Może ktoś z tamtych okolic ma ochotę na jakieś "bieszczadzkie" spotkanie?
Pozdrawiam

Basia Z.
28-09-2011, 00:17
Szlag by trafił! miałem być z Wami, a będę w Stalinogrodzie. :-( Może ktoś z tamtych okolic ma ochotę na jakieś "bieszczadzkie" spotkanie?
Pozdrawiam

No ja jestem stamtąd ale akurat wybieram się w Bieszczady, z tego co wiem - Pierogowy też.
Zły termin wybrałeś !

Ale jak będziesz ponownie - daj znać koniecznie.

Basia

Pierogowy
28-09-2011, 01:11
Browar!!! zostaw coś dla mnie !!!!!

jako ten biblijny niewierny,
nie ufam Browarowi...po ostatnim RIMBIE zapach słynnych rydzów z Prełuk ,przegonił kwaśne deszcze z Krakowa...a nam... się ostał jeno sznur...(puchowy 850 !)

Krysia
28-09-2011, 23:11
Hmmmm...
a ja może bym i do Was wpadła?
;-)))))))
Gdzie Was znajdę w piątek?ewentualnie w sobotę?

komisaRz von Ryba
29-09-2011, 00:14
Hmmmm...
a ja może bym...wpadła?
;-)))))))....
Krysiu nie wpadaj! Ty lepiej zajdz świadomie ;) .

Krysia
29-09-2011, 14:14
A w sobotę gdzie będziecie?;-)

Mamcia DwaChmiele
29-09-2011, 15:51
Nie do końca wiedząc czym jest RIMB, zostałam w to wciągnięta przez Komisarza von Rybę i wygląda na to, że jutro się spotkamy :) Zatem do zobaczenia!

Duch_
29-09-2011, 16:08
Nie przejmuj sie tego czym jest Rimb nikt do końca nie wie, co roku jest gorzej a w tym roku ma być podobno beznadziejnie. Do zobaczenia jeżeli wierzysz w duchy;)

tidżej
29-09-2011, 16:28
Ponieważ termin nie pasował mi od początku pozostaje mi tylko życzyć Wam zabawy równie 'beznadziejnej' jak na poprzednich RIMBach ;)

joorg
29-09-2011, 18:38
Uprasza się uprzejmie co by wiadrami ani szaflikami grzybów nie trzebić, bo jakże to by było, gdyby Joorg nadaremnie z jajami chodził ?
Mimo wszystko i wyzbieranych grzybów przez Browara też ,zabieram jaja ze sobą :-D ...czy nadaremnie to się okaże ;)

Do zobaczenia...i jak co roku ten RIMB też będzie zapewne do d...y , to wiem już z góry..ale mi to ;)

ps. jak by nie było grzybów to zrobimy na boczku;) , czyli na bekonie ....