PDA

Zobacz pełną wersję : Rowerem na przejściu pieszym w Medyce



Petefijalkowski
12-08-2011, 23:53
Cześć, czy jak podejdę ot tak po prostu z rowerem na kółkach to przejdę razem z mrówkami?

dziękuję bardzo za pomoc, najchętniej z doświadczenia własnego lub znajomych,
a nie "myślę" :)

mucias gracias.

Piotrek

iaa
13-08-2011, 00:12
Ano Wojciech to udokumentował:
http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/6801-Rowerem-na-Po%C5%82onin%C4%99-R%C3%B3wn%C4%85

Wojtek Pysz
13-08-2011, 07:12
Ano Wojciech to udokumentował:
http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/6801-Rowerem-na-Po%C5%82onin%C4%99-R%C3%B3wn%C4%85
Cytowane zdjęcie przedstawia ukraiński punkt kontroli. Tam ustawiamy się razem z pieszymi. Przy samym okienku jest kołowrotek, przez który da się przepchnąć rower.
Wcześniej jest część polska. Tam idziemy też na ścieżkę dla pieszych, ale w samym budynku nie ustawiamy się w kolejce z pieszymi, tu kołowrotek jest ciaśniutki. Stajemy przy drzwiach ciągu dla inwalidów, gdzie nie ma kołowrotka. Przyciskamy dzwonek i otwierają nam drzwi. Jeśli nikt nie reaguje na dzwonek, pukamy i machamy ręka przez szybkę.
Czas oczekiwania i odprawy (łączny - PL i UA) wynosi od 10 do 30 minut. Nie trzeba już wypełniać żadnych karteczek.

Petefijalkowski
14-08-2011, 16:34
dziękuję pięknie! Przyznaję ze wstydem żę nie miałem czasu poczytać tamtej relacji... Tak się jeszcze zastanawiam by ze względów wygody od Poznania do Czerniowiec mieć rower cały czas złożony w pokrowiec, w sensie w PKP dla wygody, w busie do Medyki dla szybkości, w busie do Lwowa dla szybkości :) i w pociągu do Czerniowiec dla konieczności :) Zastanawiam się czy jak wparuję ze złożonym rowerem na przejście to będzie dla celników problem :) PEwnie raczej nie...

don Enrico
14-08-2011, 23:13
Pete :

Przyznaję ze wstydem żę nie miałem czasu poczytać tamtej relacji...
Przebaczymy ci tylko w przypadku jak umieścisz relację (którą przeczytają chętnie inni)
Inaczej nie ...

Wojtek Pysz
18-08-2011, 18:09
Ciekawe przejście dla rowerów jest parę kilometrów na północ od Medyki. Ale ostatnio bywa zamknięte :?

24639 . 24640

Petefijalkowski
29-08-2011, 09:42
Potwierdzam z wlasnego zeszlotygodniowego doswiadczenia - nie ma najmniejszych problemow z rowerem na przejsciu pieszym w Medyce.
W obydwie strony mialem to szczescie ze zajelo mi to ok 15min lacznie ;)

Przy okazji:
PKP Przemysl - Mostiska II 25km
Mostiska - PKP Przemysl 30km

jak sie ogarne napisze pare slow z wyjazdu.